КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про призупинення освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста

Тип документу

Інші документи

Ідентифікаційний номер

3B1DF457-1B5D-4744-BFD3-251553325664

Номер рішення

№ 83/ОД

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ освіти

Відповідальна особа

Н.В. Вороненко

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Здоров'я ,  Освіта .

Перше оприлюднення

16.03.2020

08:24

Останні зміни

16.03.2020

08:27

Дата прийняття

12.03.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

На виконання Законів України «Про освіту» статей 53-54, «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»,  постанови Кабінету Міністрів України  від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 № 1/9-154 щодо запровадження карантину в закладах освіти усіх типів та форм власності, наказу Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 11.03.2020 №71/ОД «Про запобігання поширенню інфекцій, спричинених коронавірусом COVID-19  в закладах освіти Одеської області», розпорядження Чорноморського міського голови від 12.03.2020 №88 «Про запобігання поширенню інфекцій, спричинених коронавірусом COVID-19  в закладах освіти міста Чорноморськ» та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV,

 

НАКАЗУЮ:

 1. Призупинити з 12.03.2020 до 03.04.2020 року включно освітній процес в закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста Чорноморськ.
 2. Керівникам закладів освіти:
  1. Ужити необхідних організаційних заходів щодо призупинення освітнього процесу у підпорядкованих закладах освіти.
  2. Взяти під особистий контроль виконання навчальних планів та програм за час вимушеного призупинення освітнього процесу.
  3. Заборонити та перенести на інші терміни (після покращення епідемічної ситуації) проведення спортивних, культурних та інших масових заходів, зокрема проведення олімпіад, турнірів, змагань, конкурсів, виставок, концертів тощо.
  4. Організувати інформування здобувачів освіти та співробітників закладів освіти щодо заходів запобігання поширення хвороби, її проявів і дій у випадку захворювання.
  5. Організувати інформування учасників освітнього процесу щодо заходів запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, та інших гострих респіраторних інфекцій, дій у випадку виявлення ознак захворювання.
  6. Забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних вимог та проведення профілактичних заходів для попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та інших гострих респіраторних інфекцій.
  7. Вжити заходів для підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій приміщень закладів освіти
  8. Збільшити кратність проведення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів у приміщеннях закладів освіти.
 3. Директорам закладів загальної середньої освіти:
  1. Сприяти проведенню навчальних занять з учнями дистанційно за допомогою використання елементів дистанційного навчання, мережі Інтернет, Viber та інших засобів зв’язку, які використовуються учителями для комунікації з учнями, батьками.
  2. Організувати роботу педагогічних працівників закладу освіти відповідно до визначених шляхів виконання навчальних планів і програм у період карантину.
  3. Розглянути можливість часткового переведення вчителів на роботу в дистанційному режимі під час карантину для відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації.
  4. Внести зміни до структури 2019/2020 навчального року, режиму роботи закладів загальної середньої освіти та забезпечити виконання навчальних планів та програм шляхом оптимізації освітнього процесу, а саме:
 • період з 12.03.2020 року по 27.03.2020 року – за рахунок ущільнення навчального матеріалу, інтенсифікації навчання, використання засобів дистанційного навчання та інших форм, засобів і методів;
 • період з 30.03.2020 року по 03.04.2020 року – за рахунок весняних канікул.
  1. Здійснювати навчання під час карантину через сайт освітнього закладу. План проведення дистанційних занять розглянути на педагогічній раді закладу та затвердити наказом  керівника.
  2. Забезпечити належні умови при організації освітнього процесу на період карантину для всіх його учасників з метою створення безпечних умов здобуття освіти та недопущення перевантаження учнів.
 1.  Керівникам закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти:
  1. Забезпечити виконання профілактичних заходів, посилити дезінфекційний режим у приміщеннях, провести роз’яснювальну роботу серед працівників, здобувачів освіти щодо дотримання правил особистої гігієни.
  2. Забезпечити проведення щоденного вологого прибирання приміщень з використанням дезінфікуючих речовин, проводити провітрювання приміщень.
  3. Персональну відповідальність за виконання вимог наказу покласти на керівників закладів та установ освіти.
 2. Заступникам директорів з навчально-виховної роботи:
  1. Проаналізувати календарно-тематичне планування на шкільних методичних об’єднаннях вчителів різних предметів.
  2. Визначити теми для ущільнення, роботи у дистанційному режимі, розробити тематичні завдання у системі онлайн в межах встановленого навантаження.
 3. Відповідальним особам за ведення веб-сайтів закладів освіти:
  1. Забезпечити інформування педагогічних працівників, здобувачів освіти та їх батьків про зміни у структурі 2019/2020 навчального року, режимі роботи закладу освіти та визначені шляхи виконання навчальних планів та програм.
  2. Розмістити на сайтах закладів освіти, офіційних сторінках закладу освіти, у соціальних мережах  інформацію та тематичні завдання за навчальними програмами.
 4. Міському методичному кабінету (Адаменко Л.Г.):
  1. Спрямувати роботу методичного кабінету на допомогу керівникам шкіл та вчителям різних предметів.
  2. Забезпечити постійний консультативний зв'язок з Одеською академією неперервної освіти Одеської обласної ради (рекомендації розміщено на головній сторінці сайту академії ooiuv.odessaedu.net)
 5. Централізованій бухгалтерії відділу освіти Чорноморської міської ради (Долінська Л.І.):
  1. Забезпечити нарахування заробітної плати за березень-квітень 2020 року оплату праці працівників згідно з табелем обліку робочого часу та тарифікації.
 6. У зв’язку  із перебуванням 12 березня 2020 року в школах і дошкільних закладах дітей, батьки  яких не були поінформовані про закриття закладів освіти на карантин, забезпечити харчування вихованців ДНЗ, учнів 1–4-х класів, пільгових категорій.
 7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Начальник відділу освіти                                                        Н.В. Вороненко

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань