КАРТКА ДОКУМЕНТА

Наказ фінансового управління Чорноморської міської ради Одеської області "Про визначення відповідальної особи"

Тип документу

Інші документи

Ідентифікаційний номер

5765AB74-B00D-41F3-A2D5-C7E8DCBB8624

Номер рішення

№26

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Фінансове управління

Відповідальна особа

Яковенко О.М.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

20.08.2019

15:44

Останні зміни

27.08.2019

12:45

Дата прийняття

19.08.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою організації роботи щодо забезпечення виконання основних заходів та завдань, передбачених ст. 10-1 Закону України "Про доступ до публічної інформації", постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 року № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних", відповідно до розпорядження Чорноморського міського голови від 08.08.2019 року № 271 "Про набори даних, які підлягають оприлюдненню і регулярному оновленню у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі",

 

Наказую:

1. Визначити головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління Чорноморської міської ради Одеської області Голубову Євгенію Олексіївну відповідальною особою за організацію оприлюднення  і оновлення інформації  на  Єдиному державному  веб - порталі відкритих даних.

 

Начальник фінансового управління                                        О.М. Яковенко

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань