КАРТКА ДОКУМЕНТА

Наказ загального відділу Чорноморської міської ради Одеської області "Про призначення відповідальних за оприлюднення і регулярне оновлення наборів даних у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі"

Тип документу

Інші документи

Ідентифікаційний номер

065147C6-53B9-403E-B8AD-59E7F1A5E615

Номер рішення

Б/н

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Виконавчий комітет Чорноморської міської ради

Відповідальна особа

Темна І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

21.08.2019

09:05

Останні зміни

28.08.2019

08:39

Дата прийняття

20.08.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою належної реалізації положень ЗУ «Про доступ до публічної інформації», розпорядження Чорноморського міського голови № 271 від 08.08.2019, для забезпечення розміщення та оновлення публічної інформації та оприлюднення інформації у формі відкритих даних, призначити відповідальною за оприлюднення і оновлення інформації на Єдиному державному порталі відкритих даних головного спеціаліста – Шаламай О.М.

 

В.о.начальника загального відділу                                          О.Л. Савченко

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань