КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про затвердження проекту договору про пайову участь замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Іллічівської територіальної громади

Тип документу

Проекти рішень виконавчого комітету

Ідентифікаційний номер

392FED82-79BF-4D38-9220-1B21BBC43F60

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

20.11.2015

00:00

Останні зміни

26.08.2016

13:54

Дата прийняття

20.11.2015

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

До виконавчого комітету Іллічівської міської ради звернулось товариство з обмеженою відповідальністю «Іллічівський зерновий термінал» з заявою про укладення договорупро пайову участь замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Іллічівської територіальної громади при будівництві ділянки по перевантаженню харчових і рослинних олій, розташованої  за адресою: м.Іллічівськ, с. Малодолинське, на території ТОВ «ІЗТ», та з проханням зменшення розміру пайового внеску.

Розглянувши надані документи та враховуючи рекомендації комісії по визначенню розміру пайової участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Іллічівської територіальної громади, протокол від 19.11.2015 року, керуючись  статею 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтями  27, 28, 31,  Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні»,

 

виконавчий комітет Іллічівської міської ради вирішив:

 

1. Затвердити проект договорупро пайову участь замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Іллічівської територіальної громади між виконавчим комітетом Іллічівської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю «Іллічівський зерновий термінал» з розміром пайового внеску у сумі 719 391 грн.  (Додається). 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови С.Я. Биченка.

 

Міський голова                                                        В.Я. Хмельнюк

 

 

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань