КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про продовження ТОВ Бастіон-Південь» строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Тип документу

Проекти рішень виконавчого комітету

Ідентифікаційний номер

97CE3F03-A42F-4220-A4A5-C9C7D6D546FD

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

05.01.2016

00:00

Останні зміни

26.08.2016

13:54

Дата прийняття

05.01.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

До виконавчого комітету Іллічівської міської ради надійшла заява від ТОВ «Бастіон-Південь» про продовження дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Іллічівську.

Враховуючи те, що проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Типових правил розміщення зовнішньої реклами», розміщений на сайті Державної  регуляторної служби України (http://dkrp.gov.ua/info/3947), з 10.11.2014р. не вступив в дію, керуючись Правилами розміщення зовнішньої реклами на території Іллічівської міської ради від 23.02.2012 року № 135, Типовими  правилами розміщення зовнішньої реклами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року № 2067, Законами України «Про рекламу», статтями 30, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

виконавчий комітет Іллічівської міської ради вирішив:

 

1. Продовжити ТОВ «Бастіон-Південь» строк дії  дозволу на розміщення зовнішньої реклами на термін до 31.12.2016 року.

2. У разі внесення змін у діючі Правила розміщення зовнішньої реклами, ТОВ «Бастіон-Південь» у місячний термін звернутися до УАМ м.Іллічівська для внесення відповідних змін та доповнень до дозволів.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника УАМ Протопопова С.Є. та заступника міського голови Биченка С.Я.

 

Міський голова                                                      В.Я. Хмельнюк

Рішення виконавчого комітету

10 вiд 26.01.2017

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань