КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про присвоєння адреси частинам житлового будинку літ.А з господарчими будівлями та спорудами, розташованим на земельній ділянці по ______________ в м.Іллічівську, власниками яких є ______________ та ______________

Тип документу

Проекти рішень виконавчого комітету

Ідентифікаційний номер

545EA322-436B-4458-AF6C-31256243E1C6

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

20.11.2015

00:00

Останні зміни

26.08.2016

13:54

Дата прийняття

20.11.2015

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

До виконавчих органів Іллічівської міської ради 17.11.2015 року вх.№1-Ко-4357 надійшло клопотання гр. ________ та ____________ про присвоєння адреси частинам житлового будинку літ. А з господарчими будівлями та  спорудами,  розташованим на земельній ділянці по вул. _____________ в м.Іллічівську.

Надані заявником документи дають змогу у відповідності до Положення про єдиний порядок присвоєння та реєстрації адрес об’єктів нерухомості на території Іллічівської міської ради, затвердженого рішенням Іллічівської міської ради від  22.02.2013 року №295-VI, присвоїти об’єкту нерухомості адресу.

Враховуючи довідку комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації” від 17.11.2015 року № 1309  та керуючись статтями 26, 37, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

виконавчий комітет Іллічівської міської ради вирішив: 

 

1. Частині житлового будинку літ.А загальною площею 67,7м2, житловою площею 44,8м2  з господарчими будівлями та спорудами,  власником яких є _________________, присвоїти адресу: м.Іллічівськ, _______________________.

2. Частині житлового будинку літ.А загальною площею 160,1м2, житловою площею 125,3м2  з господарчими будівлями та спорудами, власником яких є ___________________, присвоїти адресу: м.Іллічівськ, _______________________.  

3. Управлінню архітектури та містобудування видати Довідку про присвоєння адреси.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Биченка С.Я.

 

Міський голова                                                            В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань