КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про присвоєння адреси нежитловому вбудованому приміщенню, розташованому в цокольному поверсі багатоповерхового житлового будинку по вул.1Травня,№10-Б в м. Іллічівську, користувачем якого є гр. Ісаєва М.І.

Тип документу

Проекти рішень виконавчого комітету

Ідентифікаційний номер

6A418539-9307-433B-82BD-B266E6133C92

Номер рішення

179

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління архітектури та містобудування

Відповідальна особа

С.Е. Протопопов

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

22.08.2017

09:13

Останні зміни

22.08.2017

09:13

Дата прийняття

14.05.2014

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

До виконавчих органів Іллічівської міської ради 05.05.2014 року вх.№1-И-1125  надійшло клопотання гр. Ісаєвої М.І.  про  присвоєння адреси нежитловому вбудованому приміщенню,  розташованому  в  цокольному поверсі багатоповерхового житлового будинку по вул.1Травня,№10-Б  в  м.  Іллічівську.

           Надані заявником документи дають змогу у відповідності до Положення про єдиний порядок присвоєння та реєстрації адрес об’єктів нерухомості на території Іллічівської міської ради, затвердженого рішенням Іллічівської міської ради від  22.02.2013 року №295-VI, присвоїти об’єкту нерухомості адресу.

           Враховуючи   довідку   комунального   підприємства  “Бюро  технічної   інвентаризації ” від  23.01.2014 року  № 82 та керуючись статтями 26, 37, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

 

                                       виконавчий комітет Іллічівської міської ради вирішив: 

                     

           1. Нежитловому вбудованому приміщенню площею 18,0м2, розташованому в цокольному    поверсі   багатоповерхового    житлового    будинку    по   вул.1Травня, №10-Б  в  

м.  Іллічівську,   користувачем   якого є гр. Ісаєва Меланія Іванівна,  присвоїти  адресу:  м.Іллічівськ, вул.1Травня, №10-Б/101-Н.  

2.  Управлінню архітектури та містобудування видати Довідку про присвоєння адреси.

3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Биченка С.Я.

 

 

Міський голова                                                                                                     В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань