КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про присвоєння адреси житловому будинку з господарськими будівлями та спорудами, користувачем яких є гр. Верготі В.В.

Тип документу

Проекти рішень виконавчого комітету

Ідентифікаційний номер

94F9A495-3B53-4907-9E52-848193F017B3

Номер рішення

181

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління архітектури та містобудування

Відповідальна особа

С.Е. Протопопов

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

22.08.2017

09:15

Останні зміни

22.08.2017

09:15

Дата прийняття

20.05.2014

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

До виконавчих органів Іллічівської міської ради 19.05.2014 року вх.№1-В-1291 надійшло  клопотання гр. Верготі В.В. про присвоєння адреси житловому будинку з господарськими будівлями та спорудами, які розташовані на земельній  ділянці  по вул.Шевченка,3 в с.Бурлача Балка м.Іллічівська.

            Надані заявником документи дають змогу у відповідності до Положення про єдиний порядок присвоєння та реєстрації адрес об’єктів нерухомості на території Іллічівської міської ради, затвердженого рішенням Іллічівської міської ради від  22.02.2013 року №295-VI, присвоїти об’єкту нерухомості адресу.

            Враховуючи довідку комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації ” від  19.05.2014 року  № 448 та керуючись статтями 26, 37, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

 

                                       виконавчий комітет Іллічівської міської ради вирішив: 

                     

          1. Житловому будинку з господарськими будівлями та спорудами,   користувачем яких є гр. Верготі  Володимир Вікторович, присвоїти  адресу: м.Іллічівськ, с.Бурлача Балка, вул.Шевченка, №3.

           2. Управлінню архітектури та містобудування видати Довідку про присвоєння адреси.

  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  першого  заступника міського голови Биченка С.Я.

 

 

Міський голова                                                                                                     В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань