КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 22.02.2017 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

4D3FC9C7-05EA-4094-944A-37F467D1DECD

Номер рішення

Протокол № 26

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

24.02.2017

15:15

Останні зміни

24.02.2017

15:18

Дата прийняття

22.02.2017

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Протокол № 26
засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин,
охорони навколишнього середовища та благоустрою
від 22.02.2017 року

Депутатська кімната 15-00

Присутні:

Червачов С.М., голова постійної комісії

Члени комісії:
Гончаренко О.В., Жорін П.Л., Кришмар Д.Ю., Пономарьов Є.О.

Відсутні: Лисиця О.П., Миза С.В.

У роботі комісії взяли участь:
Боровська О.Р. – секретар ради
Биченко С.Я. – заступник міського голови
Кобильніков О.Б. – депутат Одеської обласної ради
Бугайчук В.В. – депутат міської ради
Зайцев В.В. – депутат міської ради
Крючкова Н.Я. – депутат міської ради
Левченко А.Г. – депутат міської ради
Кушніренко Н.В. – начальник організаційного відділу
Охотніков В.В. – начальник юридичного відділу УДРПтаПЗ
Маляренко О.С. – начальник УКВтаЗВ
Степаненко Н.В. – заступник начальника УКВтаЗВ
Волинський А.В. – мешканець міста
Димітрієв А.А. – помічник Народного депутата України
Кислич Ю.О. – СОТРА ''Маяк''
Пальонов К.І. – мешканець міста
Рощин В.В. – представник Бакалінської Н.В.
ІТ-3
Курсаков А. – 04868
Погребняк В.А. – Чорноморськ-інфо

Голосування за початок роботи засідання постійної комісії: за – 4 (одностайно).
Порядок денний:
1.Обрання виконуючого обов’язки секретаря постійної комісії.
2.Лист гр.Куликової Л.Є. від 17.01.2017 року № 414 про надання в оренду земельної ділянки, яка примикає до нежитлового приміщення, розташованого за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 9, приміщення 42-Н, шляхом придбання права оренди на земельних торгах.
3.Про земельні правовідносини.
Голосування за порядок денний: за – 4 (одностайно).

Слухали: 1.Обрання виконуючого обов’язки секретаря постійної комісії.
Інформація Червачова С.М.
Вирішили: Виконуючим обов’язки секретаря постійної комісії обрати члена комісії, депутата Пономарьова С.Є.
Результати голосування: за – 4 (одностайно).

До роботи приєднався член комісії, депутат Гончаренко О.В.
Слухали: 2.Лист гр.Куликової Л.Є. від 17.01.2017 року № 414 про надання в оренду земельної ділянки, яка примикає до нежитлового приміщення, розташованого за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 9, приміщення 42-Н, шляхом придбання права оренди на земельних торгах.
Інформація Маляренка О.С.
Виступили: Червачов С.М., Кришмар Д.Ю., Биченко С.Я., Жорін П.Л.
Вирішили: Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин (Маляренко О.С.) організувати процедуру щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону (земельна ділянка орієнтовною площею 0,0034 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 9 з цільовим призначенням: для розміщення прибудови стоматологічного кабінету, для подальшої передачі в довгострокову оренду строком на 49 років).
Результати голосування: за – 4, проти – 0, утримався – 1 .

Слухали: 3.Про земельні правовідносини.
Інформація Маляренка О.С.
3.1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічної документації:

3.1.1 Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки площею 0,0050 га із загальної площі земельної ділянки 0,7312 га, на яку поширюються права сервітуту на право проїзду на транспортному засобі по наявному шляху, за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське.
Виступив Биченко С.Я.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки площею 0,0050 га із загальної площі земельної ділянки 0,7312 га, на яку поширюються права сервітуту на право проїзду на транспортному засобі по наявному шляху, за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.1.2 Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки площею 0,0412 га із загальної площі земельної ділянки 46,0300 га, на яку поширюються права сервітуту на право проїзду на транспортному засобі по наявному шляху через земельну ділянку для ТОВ "ІЗТ", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки площею 0,0412 га із загальної площі земельної ділянки 46,0300 га, на яку поширюються права сервітуту на право проїзду на транспортному засобі по наявному шляху через земельну ділянку для ТОВ "ІЗТ", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.1.3 Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки площею 0,2260 га із загальної площі земельної ділянки 3,7131 га, на яку поширюються права сервітуту на право проїзду на транспортному засобі по наявному шляху, за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки площею 0,2260 га із загальної площі земельної ділянки 3,7131 га, на яку поширюються права сервітуту на право проїзду на транспортному засобі по наявному шляху, за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.1.4 Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки площею 1,0721 га із загальної площі земельної ділянки 22,8306 га, на яку поширюються права сервітуту на право проїзду на транспортному засобі по наявному шляху, за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки площею 1,0721 га із загальної площі земельної ділянки 22,8306 га, на яку поширюються права сервітуту на право проїзду на транспортному засобі по наявному шляху, за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.1.5 Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2048 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для будівництва та експлуатації дороги (транспортна інфраструктура) з подальшою передачею в оренду строком на 49 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2048 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для будівництва та експлуатації дороги (транспортна інфраструктура) з подальшою передачею в оренду строком на 49 років.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.1.6 Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю "ІП ТЕРМІНАЛ" на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 3,8554 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Заводська, 80-Ж під фактично існуючу виробничу базу по намиву та переробці морського піску.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю "ІП ТЕРМІНАЛ" на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 3,8554 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Заводська, 80-Ж під фактично існуючу виробничу базу по намиву та переробці морського піску.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.1.7 Про надання ЧОРНОМОРСЬКОМУ МІСЬКОМУ СПОЖИВЧОМУ ТОВАРИСТВУ дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6453 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги для будівництва та обслуговування об’єктів транспортної інфраструктури з подальшою передачею в оренду строком на 49 років.
Виступили: Биченко С.Я., Кобильніков О.Б., Кришмар Д.Ю., Зайцев В.В.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати ЧОРНОМОРСЬКОМУ МІСЬКОМУ СПОЖИВЧОМУ ТОВАРИСТВУ дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6453 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги для будівництва та обслуговування об’єктів транспортної інфраструктури з подальшою передачею в оренду строком на 49 років.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.1.8 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ІЗТ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0416 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для розташування залізничних колій з подальшою передачею в оренду строком на 49 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати товариству з обмеженою відповідальністю "ІЗТ" дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0416 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для розташування залізничних колій з подальшою передачею в оренду строком на 49 років.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.1.9 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ІЛЛІЧІВСЬКИЙ МОРСЬКИЙ РИБНИЙ ПОРТ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2243 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Єсеніна для будівництва та експлуатації дороги з подальшою передачею в оренду строком на 25 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати товариству з обмеженою відповідальністю "ІЛЛІЧІВСЬКИЙ МОРСЬКИЙ РИБНИЙ ПОРТ" дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2243 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Єсеніна для будівництва та експлуатації дороги з подальшою передачею в оренду строком на 25 років.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.1.10 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ІЛЛІЧІВСЬКИЙ МОРСЬКИЙ РИБНИЙ ПОРТ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,3032 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Єсеніна для будівництва та експлуатації дороги з подальшою передачею в оренду строком на 25 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати товариству з обмеженою відповідальністю "ІЛЛІЧІВСЬКИЙ МОРСЬКИЙ РИБНИЙ ПОРТ" дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,3032 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Єсеніна для будівництва та експлуатації дороги з подальшою передачею в оренду строком на 25 років.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.1.11 Повторно Про надання фізичній особі-підприємцю Фірсовій В.А. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок під існуючим магазином за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 20-А для подальшої передачі в оренду строком на 10 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати фізичній особі-підприємцю Фірсовій В.А. дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок під існуючим магазином за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 20-А для подальшої передачі в оренду строком на 10 років.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

Пункт 3.1.12 ''Про надання Гапоненко М.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0254 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 10, будинок № 1/2 для індивідуального дачного будівництва'' знятий з порядку денного на доопрацювання.

3.1.13 Про надання Колишенко Н.Я. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0146 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 14, будинок № 4-Б для індивідуального дачного будівництва.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати Колишенко Н.Я. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0146 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 14, будинок № 4-Б для індивідуального дачного будівництва.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.1.14 Про надання дозволу Коцюк В.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0183 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Степова, 169 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл Коцюк В.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0183 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Степова, 169 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.1.15 Про надання дозволу Рябусі О.А., Комарницькій О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,0967 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Дмитра Горбунова, 57 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл Рябусі О.А., Комарницькій О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,0967 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Дмитра Горбунова, 57 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.1.16 Повторно Про надання Трегубову А.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1005 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Зелений, 21 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Виступили: Жорін П.Л., Рощин В.В., Охотніков В.В., Левченко А.Г., Биченко С.Я., Бугайчук В.В.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати Трегубову А.С. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1005 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Зелений, 21 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Результати голосування: за – 3, проти – 0, утримались – 2 .
Рекомендація не прийнята.
Вирішили: Відкласти розгляд питання про надання Трегубову А.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1005 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Зелений, 21 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) до виїзду на місце.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.1.17 Про надання громадській організації "СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧЕ ТОВАРИСТВО РИБАЛОК-АМАТОРІВ "МАЯК" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки орієнтовною площею 0,9 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 19 під будівлею правління та спорудами.
Виступили: Биченко С.Я., Пономарьов Є.О.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати громадській організації "СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧЕ ТОВАРИСТВО РИБАЛОК-АМАТОРІВ "МАЯК" дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки орієнтовною площею 0,9 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 19 під будівлею правління та спорудами.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.2. Про затвердження проекту землеустрою та технічної документації:
3.2.1 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з подальшою передачею в оренду строком на 49 років публічному акціонерному товариству "АНТАРКТИКА" площею 1,2598 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 1 для обслуговування виробничих будівель.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з подальшою передачею в оренду строком на 49 років публічному акціонерному товариству "АНТАРКТИКА" площею 1,2598 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 1 для обслуговування виробничих будівель.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.2.2 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з подальшою передачею в оренду Кириленку І.В. площею 0,2069 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 14-Р для розміщення будівель і споруд міста з подальшою передачею в оренду строком на 15 років у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з подальшою передачею в оренду Кириленку І.В. площею 0,2069 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 14-Р для розміщення будівель і споруд міста з подальшою передачею в оренду строком на 15 років у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.2.3 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) фізичній особі-підприємцю Курачику О.П. площею 0,0020 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 6/35-Н для реконструкції квартири № 35 під магазин з улаштуванням 2-х окремих входів з ганком з подальшою передачею в оренду строком на 5 років у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) фізичній особі-підприємцю Курачику О.П. площею 0,0020 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 6/35-Н для реконструкції квартири № 35 під магазин з улаштуванням 2-х окремих входів з ганком з подальшою передачею в оренду строком на 5 років у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.2.4 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1060 га Почотовій Г.В. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Пушкіна, 20.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1060 га Почотовій Г.В. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Пушкіна, 20.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.2.5 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0233 га Сакарі В.І. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 7-И.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0233 га Сакарі В.І. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 7-И.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.2.6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з подальшою передачею в оренду строком на 25 років фізичній особі-підприємцю Вакулич Н.Г. площею 0,0200 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-П для реконструкції з розширенням автомагазину у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з подальшою передачею в оренду строком на 25 років фізичній особі-підприємцю Вакулич Н.Г. площею 0,0200 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-П для реконструкції з розширенням автомагазину у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.2.7 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з подальшою передачею в оренду строком на 5 років Калашник Н.Б. площею 0,0043 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 16, кв. 37 під існуючу прибудову до житлового будинку у зв’язку з даруванням квартири та переходом права оренди від Калашник В.Р.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з подальшою передачею в оренду строком на 5 років Калашник Н.Б. площею 0,0043 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 16, кв. 37 під існуючу прибудову до житлового будинку у зв’язку з даруванням квартири та переходом права оренди від Калашник В.Р.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.3. Про правовідносини з орендарями, користувачами земельних ділянок:

3.3.1 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0009 га фізичній особі-підприємцю Батіній Д.О. під нежитлове вбудовано-прибудоване приміщення магазину за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 10/21-Н строком на 5 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0009 га фізичній особі-підприємцю Батіній Д.О. під нежитлове вбудовано-прибудоване приміщення магазину за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 10/21-Н строком на 5 років.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.3.2 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0022 га фізичній особі-підприємцю Батіній Д.О. під нежитлове вбудовано-прибудоване приміщення магазину за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 10/21-Н строком на 5 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0022 га фізичній особі-підприємцю Батіній Д.О. під нежитлове вбудовано-прибудоване приміщення магазину за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 10/21-Н строком на 5 років.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.3.3 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0084 га фізичній особі-підприємцю Бурлаці Г.В. для реконструкції будівлі нежитлового приміщення за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 14-М строком на 10 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0084 га фізичній особі-підприємцю Бурлаці Г.В. для реконструкції будівлі нежитлового приміщення за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 14-М строком на 10 років.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.3.4 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0044 га фізичній особі-підприємцю Виставній Ж.Г. під існуючим кафе та магазином-кондитерською за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 7-Б/146-Н строком на 10 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0044 га фізичній особі-підприємцю Виставній Ж.Г. під існуючим кафе та магазином-кондитерською за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 7-Б/146-Н строком на 10 років.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.3.5 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0028 га фізичній особі-підприємцю Кольчаку В.І. під існуючим торговельним кіоском за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 16-К строком на 5 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0028 га фізичній особі-підприємцю Кольчаку В.І. під існуючим торговельним кіоском за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 16-К строком на 5 років.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.3.6 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю фірмі "ЛІМАН" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,8600 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Приморська, 31 для розташування виробничої бази терміном до 31.12.2017 року.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області встановити товариству з обмеженою відповідальністю фірмі "ЛІМАН" нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,8600 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Приморська, 31 для розташування виробничої бази терміном до 31.12.2017 року.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.3.7 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0162 га фізичній особі-підприємцю Назарову А.Є. для обслуговування та експлуатації існуючої будівлі магазину за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Торгова, 3-Н строком на 5 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0162 га фізичній особі-підприємцю Назарову А.Є. для обслуговування та експлуатації існуючої будівлі магазину за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Торгова, 3-Н строком на 5 років.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.3.8 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0200 га фізичній особі-підприємцю Поцелуєнку А.Ф. під існуючим магазином за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 31/9, 31/10 строком на 10 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0200 га фізичній особі-підприємцю Поцелуєнку А.Ф. під існуючим магазином за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 31/9, 31/10 строком на 10 років.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.3.9 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0027 га Смусєвій Н.М. під існуючою житловою прибудовою до квартири № 84 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 17 строком на 49 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0027 га Смусєвій Н.М. під існуючою житловою прибудовою до квартири № 84 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 17 строком на 49 років.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.3.10 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0003 га фізичній особі-підприємцю Файзулаєвій Г.О. для обслуговування та експлуатації павільйону по продажу лікарських трав за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Шкільний, 5/1 строком на 3 роки.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0003 га фізичній особі-підприємцю Файзулаєвій Г.О. для обслуговування та експлуатації павільйону по продажу лікарських трав за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Шкільний, 5/1 строком на 3 роки.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.3.11 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0009 га Беліченку В.Ф. під існуючим торговельним павільйоном за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 15-Ч строком на 5 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0009 га Беліченку В.Ф. під існуючим торговельним павільйоном за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 15-Ч строком на 5 років.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.12 Про встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0456 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 9, яка перебуває в оренді у Липача Б.І. розташування Бізнес-центру на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області встановити нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,0456 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 9, яка перебуває в оренді у Липача Б.І. розташування Бізнес-центру на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.3.13 Повторно Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "ОБЛКОМУНБУД" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 4,5334 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, промислова зона на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року.
Виступили: Кришмар Д.Ю., Зайцев В.В., Степаненко Н.В., Левченко А.Г., Биченко С.Я.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області встановити товариству з обмеженою відповідальністю "ОБЛКОМУНБУД" нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 4,5334 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, промислова зона на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року.
Результати голосування: за – 4, проти – 1, утримались – 0.

3.3.14 Повторно Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "ПРЕМ’ЄР-ПЕТРОЛЕУМ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,5140 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 6-Б для будівництва багатоповерхового житлового будинку на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року.
Виступили: Кришмар Д.Ю., Левченко А.Г., Кобильніков О.Б.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області встановити товариству з обмеженою відповідальністю "ПРЕМ’ЄР-ПЕТРОЛЕУМ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,5140 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 6-Б для будівництва багатоповерхового житлового будинку на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року.
Результати голосування: за – 4, проти – 1, утримались – 0.

3.3.15 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0648 га товариству з обмеженою відповідальністю "АЛЬЯНС" для реконструкції вбудовано-прибудованого приміщення під магазин непродовольчих товарів за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 19/141-Н строком на 5 років.
Виступила Крючкова Н.Я.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0648 га товариству з обмеженою відповідальністю "АЛЬЯНС" для реконструкції вбудовано-прибудованого приміщення під магазин непродовольчих товарів за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 19/141-Н строком на 5 років.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.3.16 Про передачу в оренду строком на 49 років земельної ділянки площею 3,1007 га товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ УКРМІЛЛ" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське та припинення договору оренди землі з приватним акціонерним товариством "ІСРЗ" для розміщення та експлуатації виробничих приміщень у зв’язку з переходом права власності на об’єкти нерухомості.
Виступили: Биченко С.Я., Червачов С.М.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області передати в оренду строком на 49 років земельну ділянку площею 3,1007 га товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ УКРМІЛЛ" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське та припинити договір оренди землі з приватним акціонерним товариством "ІСРЗ" для розміщення та експлуатації виробничих приміщень у зв’язку з переходом права власності на об’єкти нерухомості.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

Голова постійної комісії Червачов С.М. запропонував проголосувати за пункти 3.4.1.-3.4.19 разом, окрім пункту 3.4.14.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.4. Про відмову:

3.4.1 Про відмову Агаджаняну Р.О. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки площею 0,1 га на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
3.4.2 Про відмову Акименку О.В. у задоволенні клопотання про відведення земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
3.4.3 Про відмову у наданні дозволу Гончаруку Ю.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0334 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 101-А для ведення особистого селянського господарства у зв’язку з розташуванням на земельній ділянці комунального майна.
3.4.4 Про відмову Горобцю Е.А. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
3.4.5 Про відмову Грищуку С.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
3.4.6 Про відмову Гунчаку В.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на відведення земельної ділянки площею 0,10 га на території Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
3.4.7 Про відмову Коршунову О.С. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки площею 0,1 га на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
3.4.8 Про відмову Кривошеєву Р.М. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна земельна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
3.4.9 Про відмову Подоляну І.І. у задоволенні клопотання про надання дозволу на відведення земельної ділянки площею 0,10 га на території Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
3.4.10 Про відмову Попику О.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1 га для індивідуального дачного будівництва на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної земельної ділянки у графічних матеріалах за межами Чорноморської міської ради Одеської області.
3.4.11 Про відмову Рубанєвичу О.Ф. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
3.4.12 Про відмову у наданні дозволу Самойловій Т.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0240 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Степова, 169 для ведення особистого селянського господарства у зв’язку з невідповідністю наданої заяви нормам статті 123 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська Одеської області.
3.4.13 Про відмову фізичній особі-підприємцю Явтушенко Т.А. у встановленні нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1380 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги, 91 для розташування станції технічного обслуговування автомобілів на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року у зв’язку з закінченням строку дії дозволу на виконання будівельних робіт.
3.4.15 Про відмову у наданні дозволу Маслякову М.Ф., Сметаняку О.Я. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну часткову власність земельної ділянки площею 0,0958 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 3-Д для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з накладенням зазначеної у заяві земельної ділянки на земельну ділянку передбачену для відведення комунальному підприємству "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" Чорноморської міської ради Одеської області для проектування капітального ремонту зеленої зони, розширення парку Приморський.
3.4.16 Про відмову у наданні дозволу Пащенко О.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0600 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Озерна, 3 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для подальшої передачі у власність у зв’язку з невідповідністю генеральному плану м. Чорноморська Одеської області.
3.4.17 Про відмову Решетнику Р.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
3.4.18 Про відмову у наданні дозволу Черних К.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0789 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 3-А для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю нормам статті 118 Земельного кодексу України.
3.4.19 Про відмову у наданні дозволу Гришку О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0766 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 5-Б для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю нормам статей 89, 118 Земельного кодексу України.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити:
3.4.1 Агаджаняну Р.О. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки площею 0,1 га на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
3.4.2 Акименку О.В. у задоволенні клопотання про відведення земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
3.4.3 Гончаруку Ю.І. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0334 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 101-А для ведення особистого селянського господарства у зв’язку з розташуванням на земельній ділянці комунального майна.
3.4.4 Горобцю Е.А. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
3.4.5 Грищуку С.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
3.4.6 Гунчаку В.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на відведення земельної ділянки площею 0,10 га на території Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
3.4.7 Коршунову О.С. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки площею 0,1 га на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
3.4.8 Кривошеєву Р.М. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна земельна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
3.4.9 Подоляну І.І. у задоволенні клопотання про надання дозволу на відведення земельної ділянки площею 0,10 га на території Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
3.4.10 Попику О.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1 га для індивідуального дачного будівництва на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної земельної ділянки у графічних матеріалах за межами Чорноморської міської ради Одеської області.
3.4.11 Рубанєвичу О.Ф. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
3.4.12 Самойловій Т.І. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0240 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Степова, 169 для ведення особистого селянського господарства у зв’язку з невідповідністю наданої заяви нормам статті 123 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська Одеської області.
3.4.13 фізичній особі-підприємцю Явтушенко Т.А. у встановленні нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1380 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги, 91 для розташування станції технічного обслуговування автомобілів на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року у зв’язку з закінченням строку дії дозволу на виконання будівельних робіт.
3.4.15 Маслякову М.Ф., Сметаняку О.Я. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну часткову власність земельної ділянки площею 0,0958 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 3-Д для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з накладенням зазначеної у заяві земельної ділянки на земельну ділянку передбачену для відведення комунальному підприємству "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" Чорноморської міської ради Одеської області для проектування капітального ремонту зеленої зони, розширення парку Приморський.
3.4.16 Пащенко О.П. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0600 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Озерна, 3 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для подальшої передачі у власність у зв’язку з невідповідністю генеральному плану м. Чорноморська Одеської області.
3.4.17 Решетнику Р.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
3.4.18 Черних К.О. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0789 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 3-А для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю нормам статті 118 Земельного кодексу України.
3.4.19 Гришку О.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0766 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 5-Б для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю нормам статей 89, 118 Земельного кодексу України.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

3.4.14 Про відмову у наданні дозволу Бакалінській Н.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0990 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Зелений, 21 у зв’язку з невідповідністю генеральному плану м. Чорноморська Одеської області.
Вирішили: Відкласти розгляд питання про відмову у наданні дозволу Бакалінській Н.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0990 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Зелений, 21 у зв’язку з невідповідністю генеральному плану м. Чорноморська Одеської області до виїзду на місце.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).


Голова постійної комісії                                           С.М. Червачов

В.о. секретаря постійної комісії                               Є.О. Пономарьов

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань