КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 30.03.2017 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

ACA94059-ED1A-4504-BC47-633B67F53C95

Номер рішення

Протокол № 28

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

06.04.2017

14:11

Останні зміни

06.04.2017

17:02

Дата прийняття

30.03.2017

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Проект
Протокол № 28
засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин,
охорони навколишнього середовища та благоустрою
від 30.03.2017 року

Депутатська кімната 15-00

Присутні:

Лисиця О.П., заступник голови комісії
Миза С.В., секретар комісії

Члени комісії:
Гончаренко О.В., Жорін П.Л., Кришмар Д.Ю., Пономарьов Є.О.

Відсутній Червачов С.М., голова комісії.

В роботі комісії взяли участь:
Боровська О.Р. – секретар ради
Биченко С.Я. – заступник міського голови
Пічахчі Л.В. – заступник міського голови
Кобильніков О.Б. – депутат Одеської обласної ради
Філатова Г.В. – депутат міської ради
Кушніренко Н.В. – начальник організаційного відділу
Охотніков В.В. – начальник юридичного відділу УДРПтаПЗ
Дабіжа В.І. – головний спеціаліст юридичного відділу УДРПтаПЗ
Маляренко О.С. – начальник УКВтаЗВ
Степаненко Н.В. – заступник начальника УКВтаЗВ
Яковенко О.М. – начальник фінансового управління
Дудніков М.Ю. – представник ТОВ "ЕКОПАРКІНГ"
Іллічов П.М. – представник ІФ ДП ''АМПУ''
Куліков С.А. – представник забудовника приватного стоматкабінету
Стеценко Н.В. – член міської організації Політичної партії ''Об’єднання ''Самопоміч''
ІТ-3
''Чорноморський маяк''
Фатєєва Л.А. – журналіст інтернет – видання ''Чорноморськ –info''
Георгієв О. Б. - журналіст інтернет – видання ''Чорноморськ –info''.

Порядок денний:

1.Щодо надходжень плати за землю до бюджету міста Чорноморська у 2017 році (проект рішення).
2. Про внесення змін до додатку до рішення Чорноморської міської ради від 12.04.2016 року № 79-VII ''Про затвердження Міської програми розвитку земельних відносин та охорони земель Чорноморської міської ради Одеської області на 2016-2020 роки'' (проект рішення).
3.Про земельні правовідносини.
Інформація Маляренко О.С.
3.1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічної документації:
3.1.1 Про надання Бурлачобалківській сільській адміністрації Чорноморської міської ради Одеської області дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,2418 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Інститутська, 1-Б для обслуговування існуючого скверу Перемоги.
3.1.2 Про надання комунальному підприємству "ЧОРНОМОРСЬКВОДОКАНАЛ" Чорноморської міської ради Одеської області дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,0053 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Приморська, 45-А для експлуатації будівлі каналізаційної насосної станції.
3.1.3 Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 8,1942 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське для розміщення та експлуатації виробничих приміщень.
3.1.4 Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю "ЛЮНАКС" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0256 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги, 2-С для розташування ємкостей АЗС № 2 з подальшою передачею в оренду строком на 49 років у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомого майна.
3.1.5 Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю "ЛЮНАКС" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1260 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 36 для розміщення АЗС з подальшою передачею в оренду строком на 49 років у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомого майна.
3.1.6 Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю "ЛЮНАКС" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1450 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги, 2-С для експлуатації існуючої автозаправочної станції з подальшою передачею в оренду строком на 49 років у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомого майна.
3.1.7 Про надання дозволу Малашко Н.В., Дацуну С.В., Стубровій Є.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельних ділянок (які перебувають у фактичному користуванні) площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та площею 0,0128 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Дмитра Горбунова, 108.
3.1.8 Про надання Трегубову А.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1005 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Зелений, 21 з подальшою передачею у власність.

3.2. Про затвердження проекту землеустрою та технічної документації:

3.2.1 Про погодження та затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 2,6218 га відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Зелена, 2 під Малодолинською загальноосвітньою школою I-III ступенів Чорноморської міської ради Одеської області та передачу в постійне користування земельних ділянок, а саме: площею 0,0513 га, площею 1,7674 га, площею 0,7363 га, площею 0,0668 га.
3.2.2 Про погодження та затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки площею 0,8028 га приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для розташування залізничних колій та передачу в оренду строком на 49 років приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" земельних ділянок: площею 0,1557 га, площею 0,1730 га, площею 0,1783 га та площею 0,2958 га для розташування залізничних колій за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське.
3.2.3 Про погодження та затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,7981 га товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 14 мікрорайон та передачу в оренду строком на 10 років товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" земельних ділянок: площею 0,5708 га, площею 0,1523 га та площею 0,0250 га для часткової забудови 14 мікрорайону за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 14 мікрорайон.
3.2.4 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з подальшою передачею в оренду строком на 49 років фізичній особі-підприємцю Павлюку Л.М. площею 0,0293 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 14-В під існуючим магазином-кафе у зв’язку з ліквідацією юридичної особи – орендаря зазначеної земельної ділянки - малого приватного підприємства "ТАЙМИР".
3.2.5 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1202 га Парилу Т.П. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Зарічна, 12.
3.2.6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0901 га Поправці О.М. у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Набережний, 7.
3.2.7 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0100 га Хоменко С.С., Хоменку С.В. у спільну сумісну власність для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Сільськогосподарська, 31, кв. 2.
3.2.8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0774 га Хоменко С.С., Хоменку С.В. у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Сільськогосподарська, 31, кв. 2.
3.2.9 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0049 га Хоменко С.С., Хоменку С.В. у спільну сумісну власність для ведення садівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Сільськогосподарська, 31, кв. 2.
3.2.10 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0540 га Шубіній Л.Б. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Центральна, 84.

3.3. Про правовідносини з орендарями, користувачами земельних ділянок:

3.3.1 Про передачу в оренду земельної ділянки площею 3,7131 га товариству з обмеженою відповідальністю "ІЗТ" для розміщення та експлуатації виробничих приміщень за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське та припинення договору оренди землі на зазначену земельну ділянку з приватним акціонерним товариством "ІСРЗ".
3.3.2 Про поновлення Кириленку М.С. договору оренди землі площею 0,0062 га під будівлею складу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 35-Ж строком на 10 років.
3.3.3 Про поновлення Корнієнко О.С. договору оренди землі площею 0,1231 га під будівлею кафе з мансардним поверхом за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Паромна, 24 строком на 49 років.
3.3.4 Про поновлення договору оренди землі приватному підприємству "МАЯК" площею 0,1000 га під існуюче приміщення кафе за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 11-М строком на 10 років.
3.3.5 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0014 га фізичній особі-підприємцю Швець Т.В. для експлуатації та обслуговування існуючого прибудованого приміщення магазину за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 18/24-Н строком на 5 років.

3.4. Про відмову:

3.4.1 Про відмову у наданні Державному підприємству "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 494,0000 га в постійне користування із земель водного фонду Сухого Лиману для встановлення в натурі меж акваторії морського порту "Чорноморськ" для розміщення та догляду за державними об’єктами портової інфраструктури у зв’язку з невідповідністю площі, зазначеної у заяві, межам акваторії морського порту "Чорноморськ", визначеним Постановою Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2007 року № 1278 зі змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України "Про межі акваторії морського порту Чорноморськ", у тому числі акваторії Сухого Лиману. Рекомендувати Державному підприємству "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ" звернутися до Кабінету Міністрів України в частині визначення координат земельної ділянки водного фонду Сухого Лиману для встановлення в натурі меж акваторії морського порту "Чорноморськ".
3.4.2 Про відмову у наданні товариству з обмеженою відповідальністю "ЕКОПАРКІНГ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки площею 0,1620 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-С для розташування багатоквартирного житлового будинку у зв’язку з невідповідністю нормам статті 134 Земельного кодексу України.
3.4.3 Про відмову у наданні товариству з обмеженою відповідальністю "ЕКОПАРКІНГ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки площею 0,3587 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-С для розташування багатоквартирного житлового будинку у зв’язку з невідповідністю нормам статті 134 Земельного кодексу України.
3.4.4 Про відмову Кривенку І.М., Рязанову Ю.А., Пілецькій Т.М. у задоволенні клопотання про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25.11.2016 року № 174/22-VII "Про надання дозволу Кривенку І.М., Рязанову Ю.А., Пілецькій Т.М. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0126 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 13-П" стосовно збільшення площі земельної ділянки у зв’язку з невідповідністю нормам статті 123 Земельного кодексу України та статті 55 Закону України ''Про землеустрій''.
3.4.5 Про відмову Семенюку П.В. у задоволенні клопотання про надання земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка); для ведення садівництва площею 0,12 га на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданих заяв генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
3.4.6 Про відмову Попику О.В. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області.
3.4.7 Про відмову у встановленні нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0456 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 9, яка перебуває в оренді у Липача Б.І. для розташування Бізнес-центру з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року у зв’язку з невідповідністю Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26.11.2016 року № 489 "Про затвердження Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів".
3.4.8 Про відмову у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю фірмі "ЛІМАН" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,8600 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Приморська, 31 для розташування виробничої бази з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року у зв’язку з невідповідністю Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26.11.2016 року № 489 "Про затвердження Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів".
3.4.9 Про відмову у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю "ОБЛКОМУНБУД" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 4,5334 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, промислова зона з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року у зв’язку з невідповідністю Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26.11.2016 року № 489 "Про затвердження Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів".
3.4.10 Про відмову у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю "ПРЕМ’ЄР-ПЕТРОЛЕУМ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,5140 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 6-Б для будівництва багатоповерхового житлового будинку з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року у зв’язку з невідповідністю Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26.11.2016 року № 489 "Про затвердження Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів".
3.4.11 Про відмову у задоволенні клопотання Незавітіна С.Я. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0593 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 43-А у зв’язку з невиконанням споживчим кооперативом "ПРЕСТИЖНИЙ" умов договору оренди землі.
3.4.12 Про відмову Доброву П.В. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0035 га у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога № 2, ряд 3, будинок № 18 у зв’язку з невиконанням громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок аматорів" умов договору оренди землі, зокрема невнесення орендної плати за землю.
3.4.13 Про відмову Думброву А.О. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0103 га у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога № 2, ряд 10, будинок № 7-А у зв’язку з невиконанням громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок аматорів" умов договору оренди землі, зокрема невнесення орендної плати за землю.
3.4.14 Про відмову Заболотній А.В. у задоволенні клопотання про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0269 га у власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога № 2, ряд 12, будинок № 5 у зв’язку з невиконанням громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок аматорів" умов договору оренди землі, зокрема невнесення орендної плати за землю.
3.4.15 Про відмову Заболотній О.І. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0098 га у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога № 2, ряд 6, будинок № 7 у зв’язку з невиконанням громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок аматорів" умов договору оренди землі, зокрема невнесення орендної плати за землю.
3.4.16 Про відмову Заболотному В.І. у задоволенні клопотання про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0142 га у власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога № 2, ряд 13, будинок № 8 у зв’язку з невиконанням громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок аматорів" умов договору оренди землі, зокрема невнесення орендної плати за землю.
3.4.17 Про відмову Онікій В.В. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0088 га у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога № 2, ряд 11, будинок № 16 у зв’язку з невиконанням громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок аматорів" умов договору оренди землі, зокрема невнесення орендної плати за землю.
3.4.18 Про відмову Гульпі М.А. у задоволенні клопотання про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0056 га у власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога № 2, ряд 2, будинок № 7 у зв’язку з невиконанням громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок аматорів" умов договору оренди землі, зокрема невнесення орендної плати за землю.
3.4.19 Про відмову Стратієвському М.В. у задоволенні клопотання про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0163 га у власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога № 2, ряд 12, будинок № 3 у зв’язку з невиконанням громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок аматорів" умов договору оренди землі, зокрема невнесення орендної плати за землю.
3.4.20 Про відмову Стратієвському О.М. у задоволенні клопотання про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0091 га у власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога № 2, ряд 11, будинок № 13 у зв’язку з невиконанням громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок аматорів" умов договору оренди землі, зокрема невнесення орендної плати за землю.
3.4.21 Про відмову громадській організації "Дачне товариство "Клуб рибалок аматорів" у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 3,15 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога № 2 у зв’язку з невиконанням громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок аматорів" умов договору оренди землі, зокрема невнесення орендної плати за землю.

3.5. Про продаж земельних ділянок та проведення земельних торгів:

3.5.1 Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди яких виставляється на торги окремими лотами у 2017-2018 роках, та про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону:
- земельна ділянка орієнтовною площею 0,0034 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 9 з цільовим призначенням: для розміщення прибудови стоматологічного кабінету, для подальшої передачі в оренду;
- земельна ділянка орієнтовною площею 0,0016 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 15-Ч з цільовим призначенням: для розміщення комерційного об’єкту нерухомості, для подальшої передачі в оренду.

Голосування за порядок денний за основу: за – 6 (одностайно).

Пропозиції щодо порядку денного:

Виступив заступник голови постійної комісії Лисиця О.П. з пропозицією внести до порядку денного додаткові питання, а саме:

4. Додатково. Звернення члена постійної комісії депутата Пономарьова Є.О. щодо ліквідації стихійного звалища навпроти перукарні ''Фантазія'' та вивезення будівельного сміття.

Голосування за включення зазначеного питання до порядку денного: за – 4, проти – 0, утримались – 2.

5. Додатково. Лист громадської організації "Дачне товариство "Клуб рибалок аматорів" від 30.03.2017 року б/н щодо погашення заборгованості по орендній платі за земельну ділянку.

Виступив начальник управління комунальної власності та земельних відносин Маляренко О.С. та запропонував не включати зазначене питання до порядку денного та зняти з розгляду пункти 3.4.12 - 3.4.21 розділу 3.4. ''Про відмову'' пункту 3 порядку денного: за – 6 (одностайно).

6. Додатково. Звернення мешканки с. Малодолинське, вул. Миру,19-а Кращої Н.С. щодо вирішення питання меж її земельної ділянки.

Голосування за включення зазначеного питання до порядку денного: за – 6 (одностайно).

Голосування щодо прийняття в цілому порядку денного з п’яти питань: за – 6 (одностайно).


Слухали: 1.Щодо надходжень плати за землю до бюджету міста Чорноморська у 2017 році (проект рішення).
Інформація Яковенко О.М.
Виступили: Кришмар Д.Ю., Лисиця О.П.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Щодо надходжень плати за землю до бюджету міста Чорноморська у 2017 році''
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали: 2. Про внесення змін до додатку до рішення Чорноморської міської ради від 12.04.2016 року № 79-VII ''Про затвердження Міської програми розвитку земельних відносин та охорони земель Чорноморської міської ради Одеської області на 2016-2020 роки''.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про внесення змін до додатку до рішення Чорноморської міської ради від 12.04.2016 року № 79-VII ''Про затвердження Міської програми розвитку земельних відносин та охорони земель Чорноморської міської ради Одеської області на 2016-2020 роки''.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали: 3.Про земельні правовідносини.
Інформація Маляренко О.С.
3.1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічної документації:
Слухали:3.1.1 Про надання Бурлачобалківській сільській адміністрації Чорноморської міської ради Одеської області дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,2418 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Інститутська, 1-Б для обслуговування існуючого скверу Перемоги.
Виступив: Лисиця О.П.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про надання Бурлачобалківській сільській адміністрації Чорноморської міської ради Одеської області дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,2418 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Інститутська, 1-Б для обслуговування існуючого скверу Перемоги''.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали:3.1.2Про надання комунальному підприємству "ЧОРНОМОРСЬКВОДОКАНАЛ" Чорноморської міської ради Одеської області дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,0053 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Приморська, 45-А для експлуатації будівлі каналізаційної насосної станції.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про надання комунальному підприємству "ЧОРНОМОРСЬКВОДОКАНАЛ" Чорноморської міської ради Одеської області дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,0053 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Приморська, 45-А для експлуатації будівлі каналізаційної насосної станції''.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали:3.1.3 Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 8,1942 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське для розміщення та експлуатації виробничих приміщень.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 8,1942 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське для розміщення та експлуатації виробничих приміщень''.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали:3.1.4 Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю "ЛЮНАКС" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0256 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги, 2-С для розташування ємкостей АЗС № 2 з подальшою передачею в оренду строком на 49 років у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомого майна.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю "ЛЮНАКС" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0256 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги, 2-С для розташування ємкостей АЗС № 2 з подальшою передачею в оренду строком на 49 років у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомого майна''.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали:3.1.5 Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю "ЛЮНАКС" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1260 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 36 для розміщення АЗС з подальшою передачею в оренду строком на 49 років у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомого майна.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю "ЛЮНАКС" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1260 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 36 для розміщення АЗС з подальшою передачею в оренду строком на 49 років у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомого майна''.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали:3.1.6 Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю "ЛЮНАКС" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1450 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги, 2-С для експлуатації існуючої автозаправочної станції з подальшою передачею в оренду строком на 49 років у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомого майна.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю "ЛЮНАКС" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1450 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги, 2-С для експлуатації існуючої автозаправочної станції з подальшою передачею в оренду строком на 49 років у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомого майна''.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали:3.1.7 Про надання дозволу Малашко Н.В., Дацуну С.В., Стубровій Є.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельних ділянок (які перебувають у фактичному користуванні) площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та площею 0,0128 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Дмитра Горбунова, 108.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про надання дозволу Малашко Н.В., Дацуну С.В., Стубровій Є.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельних ділянок (які перебувають у фактичному користуванні) площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та площею 0,0128 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Дмитра Горбунова, 108''.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали:3.1.8 Про надання Трегубову А.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1005 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Зелений, 21 з подальшою передачею у власність.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про надання Трегубову А.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1005 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Зелений, 21 з подальшою передачею у власність''.
Результати голосування: за – 3, проти – 0, утримались – 3.
Рішення не прийнято.

3.2. Про затвердження проекту землеустрою та технічної документації:

Слухали:3.2.1 Про погодження та затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 2,6218 га відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Зелена, 2 під Малодолинською загальноосвітньою школою I-III ступенів Чорноморської міської ради Одеської області та передачу в постійне користування земельних ділянок, а саме: площею 0,0513 га, площею 1,7674 га, площею 0,7363 га, площею 0,0668 га.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про погодження та затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 2,6218 га відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Зелена, 2 під Малодолинською загальноосвітньою школою I-III ступенів Чорноморської міської ради Одеської області та передачу в постійне користування земельних ділянок, а саме: площею 0,0513 га, площею 1,7674 га, площею 0,7363 га, площею 0,0668 га''.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали: 3.2.2 Про погодження та затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки площею 0,8028 га приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для розташування залізничних колій та передачу в оренду строком на 49 років приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" земельних ділянок: площею 0,1557 га, площею 0,1730 га, площею 0,1783 га та площею 0,2958 га для розташування залізничних колій за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про погодження та затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки площею 0,8028 га приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для розташування залізничних колій та передачу в оренду строком на 49 років приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" земельних ділянок: площею 0,1557 га, площею 0,1730 га, площею 0,1783 га та площею 0,2958 га для розташування залізничних колій за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське''.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали: 3.2.3 Про погодження та затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,7981 га товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 14 мікрорайон та передачу в оренду строком на 10 років товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" земельних ділянок: площею 0,5708 га, площею 0,1523 га та площею 0,0250 га для часткової забудови 14 мікрорайону за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 14 мікрорайон.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про погодження та затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,7981 га товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 14 мікрорайон та передачу в оренду строком на 10 років товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" земельних ділянок: площею 0,5708 га, площею 0,1523 га та площею 0,0250 га для часткової забудови 14 мікрорайону за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 14 мікрорайон''.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали: 3.2.4 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з подальшою передачею в оренду строком на 49 років фізичній особі-підприємцю Павлюку Л.М. площею 0,0293 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 14-В під існуючим магазином-кафе у зв’язку з ліквідацією юридичної особи – орендаря зазначеної земельної ділянки - малого приватного підприємства "ТАЙМИР".
Виступив: Миза С.В.

Заступник голови постійної комісії Лисиця О.П. поставив на голосування першу пропозицію комісії:
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з подальшою передачею в оренду строком на 49 років фізичній особі-підприємцю Павлюку Л.М. площею 0,0293 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 14-В під існуючим магазином-кафе у зв’язку з ліквідацією юридичної особи – орендаря зазначеної земельної ділянки - малого приватного підприємства "ТАЙМИР"''.
Результати голосування: за – 0, проти – 6, утримались – 0.
Рішення не прийнято.

Заступник голови постійної комісії Лисиця О.П. поставив на голосування другу пропозицію комісії:
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з подальшою передачею в оренду строком на 10 років фізичній особі-підприємцю Павлюку Л.М. площею 0,0293 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 14-В під існуючим магазином-кафе у зв’язку з ліквідацією юридичної особи – орендаря зазначеної земельної ділянки - малого приватного підприємства "ТАЙМИР"''.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали: 3.2.5 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1202 га Парилу Т.П. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Зарічна, 12.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1202 га Парилу Т.П. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Зарічна, 12''.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали: 3.2.6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0901 га Поправці О.М. у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Набережний, 7.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0901 га Поправці О.М. у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Набережний, 7''.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали: 3.2.7 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0100 га Хоменко С.С., Хоменку С.В. у спільну сумісну власність для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Сільськогосподарська, 31, кв. 2.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0100 га Хоменко С.С., Хоменку С.В. у спільну сумісну власність для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Сільськогосподарська, 31, кв. 2''.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали: 3.2.8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0774 га Хоменко С.С., Хоменку С.В. у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Сільськогосподарська, 31, кв. 2.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0774 га Хоменко С.С., Хоменку С.В. у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Сільськогосподарська, 31, кв. 2''.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали: 3.2.9 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0049 га Хоменко С.С., Хоменку С.В. у спільну сумісну власність для ведення садівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Сільськогосподарська, 31, кв. 2.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0049 га Хоменко С.С., Хоменку С.В. у спільну сумісну власність для ведення садівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Сільськогосподарська, 31, кв. 2''.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали: 3.2.10 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0540 га Шубіній Л.Б. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Центральна, 84.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0540 га Шубіній Л.Б. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Центральна, 84''.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

3.3. Про правовідносини з орендарями, користувачами земельних ділянок:

Слухали: 3.3.1 Про передачу в оренду земельної ділянки площею 3,7131 га товариству з обмеженою відповідальністю "ІЗТ" для розміщення та експлуатації виробничих приміщень за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське та припинення договору оренди землі на зазначену земельну ділянку з приватним акціонерним товариством "ІСРЗ", строком на 49 років..
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про передачу в оренду земельної ділянки площею 3,7131 га товариству з обмеженою відповідальністю "ІЗТ" для розміщення та експлуатації виробничих приміщень за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське та припинення договору оренди землі на зазначену земельну ділянку з приватним акціонерним товариством "ІСРЗ", строком на 49 років''.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали: 3.3.2 Про поновлення Кириленку М.С. договору оренди землі площею 0,0062 га під будівлею складу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 35-Ж строком на 10 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про поновлення Кириленку М.С. договору оренди землі площею 0,0062 га під будівлею складу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 35-Ж строком на 10 років''. Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали: 3.3.3 Про поновлення Корнієнко О.С. договору оренди землі площею 0,1231 га під будівлею кафе з мансардним поверхом за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Паромна, 24 строком на 49 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про поновлення Корнієнко О.С. договору оренди землі площею 0,1231 га під будівлею кафе з мансардним поверхом за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Паромна, 24 строком на 49 років''.
Результати голосування: за – 4, проти – 0, утримались – 2.

Слухали: 3.3.4 Про поновлення договору оренди землі приватному підприємству "МАЯК" площею 0,1000 га під існуюче приміщення кафе за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 11-М строком на 10 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про поновлення договору оренди землі приватному підприємству "МАЯК" площею 0,1000 га під існуюче приміщення кафе за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 11-М строком на 10 років''.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали: 3.3.5 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0014 га фізичній особі-підприємцю Швець Т.В. для експлуатації та обслуговування існуючого прибудованого приміщення магазину за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, проспект Миру, 18/24-Н строком на 5 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про поновлення договору оренди землі площею 0,0014 га фізичній особі-підприємцю Швець Т.В. для експлуатації та обслуговування існуючого прибудованого приміщення магазину за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 18/24-Н строком на 5 років''.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

3.4. Про відмову:

Слухали: 3.4.1 Про відмову у наданні Державному підприємству "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 494,0000 га в постійне користування із земель водного фонду Сухого Лиману для встановлення в натурі меж акваторії морського порту "Чорноморськ" для розміщення та догляду за державними об’єктами портової інфраструктури у зв’язку з невідповідністю площі, зазначеної у заяві, межам акваторії морського порту "Чорноморськ", визначеним Постановою Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2007 року № 1278 зі змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України "Про межі акваторії морського порту Чорноморськ", у тому числі акваторії Сухого Лиману. Рекомендувати Державному підприємству "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ" звернутися до Кабінету Міністрів України в частині визначення координат земельної ділянки водного фонду Сухого Лиману для встановлення в натурі меж акваторії морського порту "Чорноморськ".
Виступили: Жорін П.Л., Лисиця О.П., Биченко С.Я., Іллічов П.М.,Пічахчі Л.В.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення ''Про відмову у наданні Державному підприємству "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 494,0000 га в постійне користування із земель водного фонду Сухого Лиману для встановлення в натурі меж акваторії морського порту "Чорноморськ" для розміщення та догляду за державними об’єктами портової інфраструктури у зв’язку з невідповідністю площі, зазначеної у заяві, межам акваторії морського порту "Чорноморськ", визначеним Постановою Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2007 року № 1278 зі змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України "Про межі акваторії морського порту Чорноморськ", у тому числі акваторії Сухого Лиману. Рекомендувати Державному підприємству "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ" звернутися до Кабінету Міністрів України в частині визначення координат земельної ділянки водного фонду Сухого Лиману для встановлення в натурі меж акваторії морського порту "Чорноморськ"''.
Результати голосування: за – 5, проти – 1, утримались – 0.

Слухали: 3.4.2 Про відмову у наданні товариству з обмеженою відповідальністю "ЕКОПАРКІНГ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки площею 0,1620 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-С для розташування багатоквартирного житлового будинку у зв’язку з невідповідністю нормам статті 134 Земельного кодексу України.
Виступили: Охотніков В.В., Жорін П.Л., Биченко С.Я., Пічахчі Л.В., Дабіжа В.І., Степаненко Н.В.
Вирішили: Рекомендувати Чорноморської міської ради Одеської області:
1.Відкласти розгляд питання ''Про відмову у наданні товариству з обмеженою відповідальністю "ЕКОПАРКІНГ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки площею 0,1620 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-С для розташування багатоквартирного житлового будинку у зв’язку з невідповідністю нормам статті 134 Земельного кодексу України''.
2.Управлінню комунальної власності та земельних відносин спільно з юридичним відділом УДРП та ПЗ доопрацювати зазначене питання.
3. ТОВ "ЕКОПАРКІНГ" відкликати подану заяву щодо дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки площею 0,1620 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-С для розташування багатоквартирного житлового будинку та звернутися до виконавчих органів письмово щодо вилучення частки земельної ділянки для суспільних потреб.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали: 3.4.3 Про відмову у наданні товариству з обмеженою відповідальністю "ЕКОПАРКІНГ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки площею 0,3587 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-С для розташування багатоквартирного житлового будинку у зв’язку з невідповідністю нормам статті 134 Земельного кодексу України.
Виступили: Охотніков В.В., Жорін П.Л., Биченко С.Я., Пічахчі Л.В., Дабіжа В.І., Степаненко Н.В.
Вирішили: Рекомендувати Чорноморської міської ради Одеської області:
1. Відкласти розгляд питання ''Про відмову у наданні товариству з обмеженою відповідальністю "ЕКОПАРКІНГ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки площею 0,3587 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-С для розташування багатоквартирного житлового будинку у зв’язку з невідповідністю нормам статті 134 Земельного кодексу України''.
2.Управлінню комунальної власності та земельних відносин спільно з юридичним відділом УДРП та ПЗ доопрацювати зазначене питання.
3. ТОВ "ЕКОПАРКІНГ" відкликати подану заяву щодо дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки площею 0,3587 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-С для розташування багатоквартирного житлового будинку та звернутися до виконавчих органів письмово щодо вилучення частки земельної ділянки для суспільних потреб.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Заступник голови постійної комісії Лисиця О.П. запропонував проголосувати за пункти 3.4.4.-3.4.11 разом.
Результати голосування за пропозицію Лисиці О.П.: за – 6 (одностайно).

Слухали: 3.4.4 Про відмову Кривенку І.М., Рязанову Ю.А., Пілецькій Т.М. у задоволенні клопотання про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25.11.2016 року № 174/22-VII "Про надання дозволу Кривенку І.М., Рязанову Ю.А., Пілецькій Т.М. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0126 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 13-П" стосовно збільшення площі земельної ділянки у зв’язку з невідповідністю нормам статті 123 Земельного кодексу України та статті 55 Закону України ''Про землеустрій''.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення Про відмову Кривенку І.М., Рязанову Ю.А., Пілецькій Т.М. у задоволенні клопотання про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25.11.2016 року № 174/22-VII "Про надання дозволу Кривенку І.М., Рязанову Ю.А., Пілецькій Т.М. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0126 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 13-П" стосовно збільшення площі земельної ділянки у зв’язку з невідповідністю нормам статті 123 Земельного кодексу України та статті 55 Закону України ''Про землеустрій''.

Слухали: 3.4.5 Про відмову Семенюку П.В. у задоволенні клопотання про надання земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка); для ведення садівництва площею 0,12 га на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданих заяв генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення Про відмову Семенюку П.В. у задоволенні клопотання про надання земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка); для ведення садівництва площею 0,12 га на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданих заяв генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

Слухали: 3.4.6 Про відмову Попику О.В. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення Про відмову Попику О.В. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

Слухали: 3.4.7 Про відмову у встановленні нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0456 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 9, яка перебуває в оренді у Липача Б.І. для розташування Бізнес-центру з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року у зв’язку з невідповідністю Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26.11.2016 року № 489 "Про затвердження Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів".
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення Про відмову у встановленні нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0456 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 9, яка перебуває в оренді у Липача Б.І. для розташування Бізнес-центру з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року у зв’язку з невідповідністю Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26.11.2016 року № 489 "Про затвердження Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів".

Слухали: 3.4.8 Про відмову у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю фірмі "ЛІМАН" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,8600 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Приморська, 31 для розташування виробничої бази з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року у зв’язку з невідповідністю Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26.11.2016 року № 489 "Про затвердження Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів".
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення Про відмову у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю фірмі "ЛІМАН" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,8600 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Приморська, 31 для розташування виробничої бази з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року у зв’язку з невідповідністю Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26.11.2016 року № 489 "Про затвердження Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів".

Слухали: 3.4.9 Про відмову у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю "ОБЛКОМУНБУД" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 4,5334 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, промислова зона з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року у зв’язку з невідповідністю Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26.11.2016 року № 489 "Про затвердження Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів".
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення Про відмову у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю "ОБЛКОМУНБУД" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 4,5334 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, промислова зона з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року у зв’язку з невідповідністю Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26.11.2016 року № 489 "Про затвердження Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів".

Слухали: 3.4.10 Про відмову у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю "ПРЕМ’ЄР-ПЕТРОЛЕУМ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,5140 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 6-Б для будівництва багатоповерхового житлового будинку з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року у зв’язку з невідповідністю Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26.11.2016 року № 489 "Про затвердження Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів".
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення Про відмову у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю "ПРЕМ’ЄР-ПЕТРОЛЕУМ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,5140 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 6-Б для будівництва багатоповерхового житлового будинку з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року у зв’язку з невідповідністю Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26.11.2016 року № 489 "Про затвердження Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів".

Слухали: 3.4.11 Про відмову у задоволенні клопотання Незавітіна С.Я. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0593 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 43-А у зв’язку з невиконанням споживчим кооперативом "ПРЕСТИЖНИЙ" умов договору оренди землі.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення Про відмову у задоволенні клопотання Незавітіна С.Я. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0593 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 43-А у зв’язку з невиконанням споживчим кооперативом "ПРЕСТИЖНИЙ" умов договору оренди землі.

Результати голосування за пункти 3.4.4.-3.4.11: за – 6 (одностайно).

За пропозицією начальника управління комунальної власності та земельних відносин Маляренка О.С. пункти 3.4.12 - 3.4.21 розділу 3.4. ''Про відмову'' пункту 3 порядку денного: зняті з розгляду.

3.5. Про продаж земельних ділянок та проведення земельних торгів:

Слухали: 3.5.1 Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди яких виставляється на торги окремими лотами у 2017-2018 роках, та про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону:
- земельна ділянка орієнтовною площею 0,0034 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 9 з цільовим призначенням: для розміщення прибудови стоматологічного кабінету, для подальшої передачі в оренду;
- земельна ділянка орієнтовною площею 0,0016 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 15-Ч з цільовим призначенням: для розміщення комерційного об’єкту нерухомості, для подальшої передачі в оренду.
Виступили: Миза С.В., Кришмар Д.Ю.
Вирішили:
1.Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області відкласти розгляд питання ''Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди яких виставляється на торги окремими лотами у 2017-2018 роках, та про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону:
- земельна ділянка орієнтовною площею 0,0034 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 9 з цільовим призначенням: для розміщення прибудови стоматологічного кабінету, для подальшої передачі в оренду;
- земельна ділянка орієнтовною площею 0,0016 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 15-Ч з цільовим призначенням: для розміщення комерційного об’єкту нерухомості, для подальшої передачі в оренду'' до наступного засідання комісії та отримання погодження усіх мешканців зазначених будинків.
2. Юридичному відділу УДРП та ПЗ надати письмове роз’яснення на наступне засідання комісії щодо меж прибудинкової території за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 9 та Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 15-Ч.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали: 4. Додатково. Звернення члена постійної комісії депутата Пономарьова Є.О. щодо ліквідації стихійного звалища навпроти перукарні ''Фантазія'' та вивезення будівельного сміття.
Вирішили: Рекомендувати відділу взаємодії з правоохоронними органами, органами ДСНС, оборонної роботи, запобігання та протидії корупції звернутися до Чорноморського міського відділення поліції Овідіопольського ВП ГУНП України в Одеській області щодо вирішення питання перебування на стихійному звалищі осіб без визначеного місця проживання.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали: 5. Додатково. Звернення мешканки с. Малодолинське, вул. Миру,19-а Кращої Н.С. щодо вирішення питання меж її земельної ділянки.
Вирішили: Рекомендувати юридичному відділу УДРП та ПЗ спільно з управлінням комунальної власності та земельних відносин розібратися по суті питання та надати свої висновки на засідання комісії.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).


Заступник голови постійної комісії                               О.П. Лисиця

Секретар постійної комісії                                             С.В.Миза

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань