КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності VІІ скликання від 18.04.2017 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

1166A82C-E997-4C73-B2AE-06CB926F620B

Номер рішення

Протокол № 37

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Фінанси .

Перше оприлюднення

21.04.2017

14:41

Останні зміни

21.04.2017

14:48

Дата прийняття

18.04.2017

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Протокол № 37
засідання постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності VІІ скликання від 18. 04. 2017 року

м. Чорноморськ Депутатська кімната
15.00
Присутні: Голова комісії - Жуха Л.І.
Секретар комісії - Маляренко О.С.
Члени комісії: Бугайчук В.В., Левченко А.Г., Наумова Т.І.

Відсутній: Бузько Ю.І.

У роботі комісії взяли участь:
Боровська О.Р. – секретар міської ради
Пічахчі Л.В. - заступник міського голови
Чумель Н.І. - заступник міського голови
Кобильніков О.Б. – депутат обласної ради
Сміренський І.В. – депутат міської ради
Димитрієв О.А. – помічник народного депутата Гуляєва В.О.
Яковенко О.М. – начальник фінансового управління
Кушніренко Н.В. – начальник організаційного відділу
Баришева Т.В. - начальник відділу комунальної власності управління комунальної власності та земельних відносин
Малий М.В. – начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, органами ДСНС, оборонної роботи, запобігання та протидії корупції
Охотніков В.В. – начальник юридичного відділу управління державної реєстрації прав та правового забезпечення
Пігасов В.В. – директор комунального підприємства “Зеленгосп”
Кадирова І.В. – головний бухгалтер комунального підприємства “Зеленгосп”
Гончарук М.С. – газета “Чорноморський маяк”
Соколов К. - інформаційний ресурс “04868 com.ua”
Фатєєва Л. – інформаційний ресурс “Чорноморськ-інфо”
ІТ – 3
Порядок денний:
Про виконання бюджету м. Чорноморська за I квартал 2017 року.

Про Міську програму підтримки і розвитку навчально-матеріальної бази та соціального захисту студентів Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету на 2017 рік.

Про фінансово - господарську діяльність комунального підприємства “Зеленгосп” Чорноморської міської ради Одеської області за 2016 рік.

Про Міську цільову програму підтримки Чорноморського міського військового комісаріату та проведення мобілізаційної підготовки військовозобов’язаних м. Чорноморська на 2017 рік.

Про внесення доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 10.06.2016 року № 92-VII “Про затвердження статуту комунального підприємства – фірми “Райдуга” (в новій редакції)”.

Голосування щодо прийняття за основу та в цілому порядку денного з п’яти питань:
Результати голосування: за – 5 (одноголосно)

Слухали: 1. Про виконання бюджету м. Чорноморська за I квартал 2017 року.
Інформація Яковенко О.М.
Виступили: Жуха Л.І., Левченко А.Г., Маляренко О.С., Сміренський І.В.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення “Про виконання бюджету м. Чорноморська за I квартал 2017 року ”.
Результати голосування: за – 5 (одноголосно)

До початку обговорення питання 2 порядку денного із заявою виступив голова комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності Жуха Л. І.
Слухали: Жуху Л. І., який повідомив, що це питання стосується також його особистих інтересів як директора Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету, що свідчить про ознаки потенційного конфлікту інтересів.
Жуха Л. І. також повідомив, що через це він усувається від обговорення питання 2 порядку денного та не може брати участі в голосуванні (заява додається).

Слухали: 2. Про Міську програму підтримки і розвитку навчально-матеріальної бази та соціального захисту студентів Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету на 2017 рік.
Інформація Яковенко О.М.
Виступив: Левченко А.Г.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення “Про Міську програму підтримки і розвитку навчально-матеріальної бази та соціального захисту студентів Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету на 2017 рік”.

Результати голосування: за – 4, проти – 0, утрималися – 0
Не голосував – 1 ( Жуха Л.І.)

Слухали: 3. Про фінансово - господарську діяльність комунального підприємства “Зеленгосп” Чорноморської міської ради Одеської області за 2016 рік.
Інформація Пігасова В.В., Левченка А.Г., Наумової Т.І.
Виступили: Жуха Л.І., Пічахчі Л.В.
Вирішили: Взяти до відома інформацію про фінансово - господарську діяльність комунального підприємства “Зеленгосп” Чорноморської міської ради Одеської області за 2016 рік та відмітити гарну роботу колективу комунального підприємства щодо виконання робіт з благоустрою та озеленення м. Чорноморська.
Результати голосування: за – 5 (одноголосно)

Слухали: 4. Про Міську цільову програму підтримки Чорноморського міського військового комісаріату та проведення мобілізаційної підготовки військовозобов’язаних м. Чорноморська на 2017 рік.
Інформація Малого М.В.
Виступили: Жуха Л.І., Левченко А.Г., Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення “Про Міську цільову програму підтримки Чорноморського міського військового комісаріату та проведення мобілізаційної підготовки військовозобов’язаних м. Чорноморська на 2017 рік”.
Результати голосування: за – 5 (одноголосно)

Слухали: 5. Про внесення доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 10.06.2016 року № 92-VII “Про затвердження статуту комунального підприємства – фірми “Райдуга” (в новій редакції)”.
Інформація Баришевої Т.В.
Виступили: Жуха Л.І., Левченко А.Г., Наумова Т.І., Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення “Про внесення доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 10.06.2016 року № 92-VII “Про затвердження статуту комунального підприємства – фірми “Райдуга” (в новій редакції)”.

Результати голосування: за – 5 (одноголосно)

Виступив: член постійної комісії Левченко А.Г., який вніс пропозицію заслухати на наступному засіданні постійної комісії додаткове питання “Про хід виконання рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 06.01.2016 року № 30-VII “Про Міську комплексну програму підтримки засобів масової інформації на 2016-2018 роки” та запросити на засідання директора ТОВ ТРК “ІТ-3” Фоменка М.В.
Відповідальними за підготовку даного питання визначити членів постійної комісії Левченка А.Г., Наумову Т.І.


Голова комісії                                                     Л.І. Жуха
Секретар комісії                                             О.С. Маляренко

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань