КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку VІІ скликання від 15.05.2017 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

B4082F4C-4962-41BB-AB18-6857DC3BA4B7

Номер рішення

Протокол № 17

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Транспорт .

Перше оприлюднення

23.05.2017

09:54

Останні зміни

23.05.2017

09:57

Дата прийняття

15.05.2017

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Протокол № 17
засідання постійної комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку VІІ скликання від 15.05.2017 року

м. Чорноморськ Депутатська кімната
15.00
Присутні: Голова комісії Поліщук О.І.
Заступник голови комісії Гапоненко Д.М.
Секретар комісії Марченко А.А.
Член комісії: Гуляєв Д.В., Червачов М.С.

У роботі комісії взяли участь:
Боровська О.Р. – секретар міської ради
Кушніренко Н.В. – начальник організаційного відділу
Кобильніков О.Б. – депутат обласної ради
Бугайчук В.В. – депутат міської ради
Журило С.І. – депутат міської ради
Кришмар Д.Ю. – депутат міської ради
Крючкова Н.Я. – депутат міської ради
Левченко А.Г. – депутат міської ради
Сміренський І.В. – депутат міської ради
Філатова Г.В. – депутат міської ради
Димитрієв О.А. – помічник народного депутата Гуляєва В.О.
Інвестори ТОВ “Стройтехснаб”
Георгієв О. – “Чорноморськ інфо”, інформаційний міський портал
Фатєєва Л. – “Чорноморськ інфо”, інформаційний міський портал
Курсаков О. – інформаційний ресурс “04868 com.ua.”
Гончарук М.С. – газета “Чорноморський маяк”
ІТ- 3

Голосування щодо початку роботи засідання комісії: за – 5 (одноголосно)

Порядок денний:

Про лист громадян Романенко Г.В., Станіславського А.Н. від 13.05.2017 року вх. № 526 щодо будівництва багатоповерхового будинку Товариством з обмеженою відповідальністю “Стройтехснаб” за адресою: м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 4 (7-11).

Про хід виконання рекомендацій комісії щодо будівництва об’єкту “Мостовий перехід через Сухий лиман з підходами в с. Малодолинське на автомобільній дорозі Одеса-Чорноморськ”. Інформація міського голови щодо залучення коштів приватних інвесторів та бюджетів усіх рівнів. Інформація щодо наявності дозволів землекористувачів, через ділянки яких планується здійснення будівництва.

Про хід виконання рекомендацій комісії в частині можливості надання на
розгляд постійної комісії інформації щодо запланованих ремонтних робіт дорожнього покриття на території Чорноморської міської ради та актів про їх виконання. Інформація заступника міського голови Пічахчі Л.В. щодо виконаних робіт та переліку об’єктів за 1 квартал 2017 року та план робіт на 2 квартал 2017 року з додаванням переліку об’єктів.

Про проект рішення Чорноморської міської ради “Про внесення змін та
доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25 листопада 2016 року № 157-VII “Про бюджет міста Чорноморська на 2017 рік” в частині виділення 1,8 млн. гривень на будівництво мостового переходу через Сухий лиман. Розгляд пропозицій голів фракцій “Батьківщина”, “Відродження”, “Самопоміч” щодо перерозподілу бюджетних коштів.

Про лист депутата Філатової Г.В. від 25.04.2017 року № 503 щодо приведення в належний санітарно-гігієнічний стан та обладнання сміттєвими баками зупинки автотранспорту на перехресті вулиць Олександрійська - Дукова.

Додатково. Різне.

Голосування щодо прийняття за основу порядку денного з п’яти питань:
Результати голосування: за – 5 (одноголосно)

Слухали: 1. Про лист громадян Романенко Г.В., Станіславського А.Н. від 13.05.2017 року вх. № 526 щодо будівництва багатоповерхового будинку Товариством з обмеженою відповідальністю “Стройтехснаб” за адресою: м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 4 (7-11).
Інформація Поліщука О.І., Станіславської А.В.
Виступили: Левченко А.Г., Марченко А.А., Гуляєв Д.В., Боровська О.Р., Сміренський І.В.,
Романенко Г.В.

Вирішили: 1. Взяти до відома інформацію щодо ходу виконання будівельних робіт Товариством з обмеженою відповідальністю “Стройтехснаб” на об’єкті за адресою: м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 4 (7-11) .

2. Провести до 25 травня 2017 року спільного засідання постійних комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку та з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою та винести на розгляд комісії питання: “Про хід виконання будівельних робіт Товариством з обмеженою відповідальністю “Стройтехснаб” на об’єкті за адресою: м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 4 (7-11)”.

3. Доручити міському голові Хмельнюку В.Я. підготувати та надати на розгляд наступної комісії таку інформацію:
надати на розгляд комісії звіт про виконання договорів про спільну діяльність
між виконавчими органами Чорноморської міської ради та Товариством з обмеженою відповідальністю “Стройтехснаб” та заходи щодо контролю над діяльністю забудовника зі сторони органів місцевої влади ;

- щодо варіантів дофінансування, у тому числі із залученням інвесторів та з бюджетів різних рівнів незавершеного будівництва об’єкту за адресою: м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 4 (7-11);

розглянути можливість покладання на виконавчий комітет Чорноморської міської ради функцій забудовника незавершеного об’єкту за адресою: м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 4 (7-11) та надати відповідну довідку про порядок та процедуру прийняття такого рішення,

Запросити на наступне засідання постійної комісії представників ТОВ
“Стройтехснаб” Гондеру Ю.Д., Санькова С.В., заступника міського голови Биченка С.Я. та доповісти з цього питання на наступній комісії.

Результати голосування: за – 5 (одноголосно)

5. Рекомендувати начальнику управління державної реєстрації прав та правового забезпечення Скрипниченку Д.В. підготувати та подати позовну заяву до суду щодо розірвання договорів оренди земельних ділянок у 13 мікрорайоні з ТОВ “Стройтехснаб”, за якими наявна заборгованість по сплаті орендної плати та доповісти з цього питання на наступній комісії.

6. Направити звернення до місцевої прокуратури щодо захисту прав громади та розірвання укладених з ТОВ “Стройтехснаб” договорів оренди земельних ділянок, по яким рахується заборгованість.
Результати голосування: за – 5 (одноголосно)

Слухали: 2. Про хід виконання рекомендацій комісії щодо будівництва об’єкту “Мостовий перехід через Сухий лиман з підходами в с. Малодолинське на автомобільній дорозі Одеса-Чорноморськ”.
Інформація Поліщука О.І.
Виступили: Левченко А.Г., Гуляєв Д.В., Кришмар Д.Ю.

Вирішили: 1. Взяти до відома інформацію та матеріали, представлені начальником управління капітального будівництва Амбарніковим М.П., щодо будівництва об’єкту “Мостовий перехід через Сухий лиман з підходами в с. Малодолинське на автомобільній дорозі Одеса-Чорноморськ”.
2. Доручити начальнику управління капітального будівництва Амбарнікову М.П. надати на розгляд постійної комісії до 22 травня 2017 року документи, що підтверджують відмову власників від користування земельними ділянками, на яких планується побудувати мостовий перехід через Сухий лиман, та доповісти з цього питання на наступній комісії.
Результати голосування: за – 5 (одноголосно)

Слухали: 3. Про хід виконання рекомендацій комісії в частині можливості надання на розгляд постійної комісії інформації щодо запланованих ремонтних робіт дорожнього покриття на території Чорноморської міської ради та актів про їх виконання.
Інформація Поліщука О.І.
Виступили: Гуляєв Д.В., Сміренський І.В., Боровська О.Р., Левченко А.Г.,
Гапоненко Д.М., Бугайчук В.В., Крючкова Н.Я.
Вирішили: 1. Взяти до відома інформацію, надану заступником міського голови Пічахчі Л.В. (лист від 13.05.2017 року вх. № 525), щодо запланованих ремонтних робіт дорожнього покриття на території Чорноморської міської ради.

2. Доручити заступнику міського голови Пічахчі Л.В. надати на розгляд комісії розширений звіт щодо виконаних ремонтних робіт дорожнього покриття на території Чорноморської міської ради: перелік об’єктів за 1 квартал 2017 року та план робіт на 2 квартал 2017 року з додаванням переліку об’єктів та актів про їх виконання (метраж, адреси, строки) та доповісти з цього питання на наступній комісії.

Результати голосування: за – 4, проти – 0, утримався – 1

3. Доручити секретарю міської ради Боровській О.Р. надати інформацію щодо причин відсутності на даному та попередньому засіданні комісії заступників міського голови і представників виконавчих органів та доповісти на наступному засіданні постійної комісії. Витребувати пояснення від осіб, які були запрошені для участі в комісії про причини їх відсутності та доповісти з цього питання на наступній комісії.

Результати голосування: за – 4, проти – 0, утримався – 1

Слухали: 4. Про проект рішення Чорноморської міської ради “Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25 листопада 2016 року № 157-VII “Про бюджет міста Чорноморська на 2017 рік” в частині виділення 1,8 млн. гривень на будівництво мостового переходу через Сухий лиман. Розгляд пропозицій голів фракцій “Батьківщина”, “Відродження”, “Самопоміч” щодо перерозподілу бюджетних коштів.
Виступили: Сміренський І.В., Левченко А.Г., Бугайчук В.В., Гуляєв Д.В., Крючкова Н.Я.

Вирішили: 1. Взяти до відома інформацію голів фракцій “Батьківщина”, “Відродження”, “Самопоміч” щодо перерозподілу бюджетних коштів, викладену у депутатському зверненні Левченка А.Г., Бугайчука В.В., Сміренського І.В. від 05.05.2017 року вх. № 479 (додається).
2. Доручити заступнику міського голови Чумель Н.І. надати на розгляд
спільного засідання постійних комісій з питань промисловості, транспорту та зв’язку та з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності альтернативний проект рішення Чорноморської міської ради “Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25 листопада 2016 року № 157-VII “Про бюджет міста Чорноморська на 2017 рік” з урахуванням пропозицій голів фракцій “Батьківщина”, “Відродження”, “Самопоміч” щодо перерозподілу бюджетних коштів та доповісти з цього питання на наступній комісії.

Результати голосування: за – 4, проти – 0, утримався – 1

Слухали: 5. Про лист депутата Філатової Г.В. від 25.04.2017 року № 503 щодо приведення в належний санітарно-гігієнічний стан та обладнання сміттєвими баками зупинки автотранспорту на перехресті вулиць Олександрійська - Дукова.
Інформація Філатової Г.В.
Виступили: Сміренський І.В., Бугайчук В.В., Гапоненко Д.Ю., Крючкова Н.Я.

Вирішили: 1. Ввзяти до відома інформацію, викладену в листі депутата Філатової Г.В.
2. Доручити заступнику міського голови Пічахчі Л.В. вивчити питання щодо можливості обладнання сміттєвими баками зупинки автотранспорту на перехресті вулиць Олександрійська – Дукова, надати інформацію на розгляд постійної комісії і доповісти з цього питання на наступній комісії.

Результати голосування: за – 5 (одноголосно)

Слухали: 6. Додатково. Різне.

Слухали: 6. 1. Додатково. Про депутатське звернення голови депутатської фракції Партії “Відродження” Левченка А.Г. та членів фракції (від 20.04.2017 року № 47, вх. № 470) щодо внесення змін в схему руху маршруту № 11 “Чорноморськ - Малодолинське”.
Інформація Поліщука О.І.

Вирішили: Доручити начальнику управління економічного розвитку та торгівлі Нарожному Г.О. вжити заходів щодо можливості внесення змін в схему руху маршруту № 11 “Чорноморськ - Малодолинське” згідно з пропозицією фракції Партії “Відродження” в Чорноморській міській раді, викладеною в зверненні ( додається) та доповісти з цього питання на наступній комісії.

Результати голосування: за – 5 (одноголосно)

Слухали: 6. 2. Додатково. Про звернення до Президента України Порошенка П.О. щодо виділення коштів з Державного бюджету на будівництво об’єкту “Мостовий перехід через Сухий лиман з підходами в с. Малодолинське на автомобільній дорозі Одеса-Чорноморськ” та можливості співфінансування даного об’єкту з бюджетів різних рівнів.
Інформація Поліщука О.І.

Вирішили: Рекомендувати міському голові Хмельнюку В.Я. винести на розгляд пленарного засідання сесії Чорноморської міської ради Одеської області проект звернення до Президента України Порошенка П.О. щодо виділення коштів з Державного бюджету на будівництво об’єкту “Мостовий перехід через Сухий лиман з підходами в с. Малодолинське на автомобільній дорозі Одеса-Чорноморськ” та можливості співфінансування даного об’єкту з бюджетів різних рівнів (додається).

Результати голосування: за – 5 (одноголосно)

Слухали: 6. 3. Додатково. Про лист голови громадської організації “Чорноморське міське об’єднання учасників та ветеранів антитерористичної операції “Рубеж” Єльнікова В.Є. від 15.05.2017 року вих. № 14 щодо розміщення в салонах маршрутних таксі та автобусів, що надають послуги на території Чорноморської міської ради, інформації про право на пільговий проїзд учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них (в тому числі АТО).
Інформація Поліщука О.І.

Вирішили: Доручити начальнику управління економічного розвитку та торгівлі Нарожному Г.О. вжити заходів щодо забезпечення дотримання перевізниками, що надають послуги на території Чорноморської міської ради, Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та звернутися до керівників автотранспортних підприємств, що здійснюють перевезення населення на території Чорноморської міської ради, щодо зобов’язання розміщення в салонах маршрутних таксі та автобусів інформації про право на пільговий проїзд учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них (в тому числі АТО) та надати інформацію щодо виконання вимог, викладених у листі, на наступній комісії.

Результати голосування: за – 5 (одноголосно)


Голова комісії                                                        О.І. Поліщук
Секретар                                                               А.А. Марченко

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань