КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності VІІ скликання від 23.05.2017 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

5BF94873-FAA5-41F5-B7B1-C40A84590A3B

Номер рішення

Протокол № 38

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Фінанси .

Перше оприлюднення

29.05.2017

11:34

Останні зміни

29.05.2017

14:37

Дата прийняття

23.05.2017

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Протокол № 38
засідання постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності VІІ скликання від 23.05.2017 року

м. Чорноморськ Депутатська кімната
14.00
Присутні: Голова комісії - Жуха Л.І.
Заступник голови комісії - Бузько Ю.І.
Секретар комісії - Маляренко О.С.
Члени комісії: Бугайчук В.В., Наумова Т.І.

Відсутній: Левченко А.Г.

У роботі комісії взяли участь:
Боровська О.Р. – секретар міської ради
Пічахчі Л.В. - заступник міського голови
Чумель Н.І. - заступник міського голови
Яковенко О.М. – начальник фінансового управління
Кобильніков О.Б. – депутат обласної ради
Кришмар Д.Ю. – депутат міської ради
Димитрієв О.А. – помічник народного депутата Гуляєва В.О.
Амбарніков М.П. – начальник управління капітального будівництва
Кушніренко Н.В. – начальник організаційного відділ
Кілар О.В. – начальник відділу комунального господарства і благоустрою
Охотніков В.В. – начальник юридичного відділу управління державної реєстрації прав та правового забезпечення
Бондаренко В.Г. – директор комунального підприємства “Чорноморськводоканал”
Прокоф’єв О.В. – головний інженер комунального підприємства “Чорноморськводоканал”
Стеценко О.П. – представник громадської організації “Спортивний клуб “Бастіон”
Єльніков В.Є. - голова громадської організації “Чорноморське міське об’єднання учасників та ветеранів антитерористичної операції “Рубеж”
Хлистіков В.К. – мешканець вул. Морської, 4
Представники інвесторів ТОВ “Стройтехснаб”: Романенко Г.В., Станіславська А.В. та інш.
Мешканці будинку за адресою: вул. Олександрійська, 18-А
Мешканці вулиці Старе Бугово
Гончарук М.С. – газета “Чорноморський маяк”
Білоброва К. - “Перший інформаційний портал Чорноморська”
Георгієв О. – інформаційний ресурс “Чорноморськ-інфо”
Фатєєва Л. – інформаційний ресурс “Чорноморськ-інфо”
ІТ – 3
Порядок денний:

Про затвердження змін до обсягів міжбюджетних трансфертів з державного бюджету міському бюджету міста Чорноморська на 2017 рік. (Проект розпорядження Чорноморського міського голови, лист начальника фінансового управління від 20.04.2017. № 1-68/129).

Про затвердження змін до річних обсягів міжбюджетних трансфертів з державного бюджету міському бюджету міста Чорноморська на 2017 рік. (Проект розпорядження Чорноморського міського голови, лист начальника фінансового управління від 03.05.2017. № 1-68/140).

Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської
ради Одеської області від 25 листопада 2016 року № 157-VII “Про бюджет міста Чорноморська на 2017 рік”.

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначені вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюється за рахунок коштів бюджету м. Чорноморська Одеської області.

Про затвердження мирової угоди між Чорноморською міською радою Одеської області та Громадською організацією “Спортивний клуб “Бастіон”.

Планове питання. Про використання коштів відділом комунального
господарства та благоустрою за 2016 рік та перший квартал 2017 року.

Планове питання. Про стан залучення коштів будівельних компаній на
розвиток інженерно-транспортної мережі міста згідно з рішенням виконкому Чорноморської міської ради від 24.09.2009 року № 996 “Про затвердження Положення про нормативи для визначення розмірів пайової участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Чорноморської територіальної громади“.

Різне.

Голосування щодо прийняття за основу та в цілому порядку денного з восьми питань:
Результати голосування: за – 4, проти – 1, утримався –0

Слухали: 1. Про затвердження змін до обсягів міжбюджетних трансфертів з державного бюджету міському бюджету міста Чорноморська на 2017 рік. (Проект розпорядження Чорноморського міського голови, лист начальника фінансового управління від 20.04.2017. № 1-68/129).
Інформація Яковенко О.М.
Виступив: Жуха Л.І.
Вирішили: Рекомендувати фінансовому управлінню винести на затвердження міським головою розпорядження “Про затвердження змін до обсягів міжбюджетних трансфертів з державного бюджету міському бюджету міста Чорноморська на 2017 рік”.
Результати голосування: за – 5 (одноголосно)

Слухали: 2. Про затвердження змін до річних обсягів міжбюджетних трансфертів з державного бюджету міському бюджету міста Чорноморська на 2017 рік. (Проект розпорядження Чорноморського міського голови, лист начальника фінансового управління від 03.05.2017. № 1-68/140).
Інформація Яковенко О.М.
Виступив: Жуха Л.І.
Вирішили: Рекомендувати фінансовому управлінню винести на затвердження міським головою розпорядження “Про затвердження змін до річних обсягів міжбюджетних трансфертів з державного бюджету міському бюджету міста Чорноморська на 2017 рік”.
Результати голосування: за – 5 (одноголосно)

Слухали: 3. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25 листопада 2016 року № 157-VII “Про бюджет міста Чорноморська на 2017 рік”.
Інформація Яковенко О.М.
Виступили: Жуха Л.І., Бондаренко В.Г., Бугайчук В.В., Наумова Т.І., Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення “Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25 листопада 2016 року № 157-VII “Про бюджет міста Чорноморська на 2017 рік”.
Результати голосування: за – 4, проти – 0, утримався – 1

Слухали: 4. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначені вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюється за рахунок коштів бюджету м. Чорноморська Одеської області.
Інформація Амбарнікова М.П.
Виступили: Наумова Т.І., Бугайчук В.В., Жуха Л.І.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення “Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначені вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюється за рахунок коштів бюджету м. Чорноморська Одеської області”.
Результати голосування: за – 5 (одноголосно)

Слухали: 5. Про затвердження мирової угоди між Чорноморською міською радою Одеської області та Громадською організацією “Спортивний клуб “Бастіон”.
Інформація Охотнікова В.В.
Виступили: Жуха Л.І., Бугайчук В.В., Стеценко О.П., Єльніков В.Є., Кришмар Д.Ю.,
Бузько Ю.І., Димитрієв О.А., Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення “Про затвердження мирової угоди між Чорноморською міською радою Одеської області та Громадською організацією “Спортивний клуб “Бастіон”.
Результати голосування: за – 5 (одноголосно)

Слухали: 6. Планове питання. Про використання коштів відділом комунального господарства та благоустрою за 2016 рік та перший квартал 2017 року.
Інформація Кілар О.В.
Виступили: Жуха Л.І., Бугайчук В.В., Бузько Ю.І., Пічахчі Л.В.
Вирішили: Взяти до відома інформацію про використання коштів відділом комунального господарства та благоустрою за 2016 рік та перший квартал 2017 року.
Результати голосування: за – 5 (одноголосно)

Слухали: 7. Планове питання. Про стан залучення коштів будівельних компаній на розвиток інженерно-транспортної мережі міста згідно з рішенням виконкому Чорноморської міської ради від 24.09.2009 року № 996 “Про затвердження Положення про нормативи для визначення розмірів пайової участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Чорноморської територіальної громади“.
Інформація Амбарнікова М.П.
Виступили: Жуха Л.І., Маляренко О.С., Наумова Т.І., Бугайчук В.В., Бузько Ю.І.,
Кришмар Д.Ю.
Вирішили: Взяти до відома інформацію про стан залучення коштів будівельних компаній на розвиток інженерно-транспортної мережі міста згідно з рішенням виконкому Чорноморської міської ради від 24.09.2009 року № 996 “Про затвердження Положення про нормативи для визначення розмірів пайової участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Чорноморської територіальної громади“. Результати голосування: за – 4, проти – 0, утримався – 1

Слухали: 8. Різне:

Про лист громадянина Хлистікова В.К. від 13.05.2017 року вх. № 524 щодо
виконання робіт з відведення води, що накопичується напроти будинку за адресою: вул. Морська, 4, внаслідок проведення берегоукріплюючих робіт в 9 мікрорайоні міста.
Інформація Жухи Л.І.
Виступили: Хлистіков В.К., Бугайчук В.В., Жуха Л.І., Бузько Ю.І., Чумель Н.І.
Вирішили: 1. Взяти до відома інформацію, викладену в листі громадянина Хлистікова В.К. (від 13.05.2017 року вх. № 524 - додається).
2. Рекомендувати заступнику міського голови Чумель Н..І. та начальнику відділу взаємодії з правоохоронними органами, органами ДСНС, оборонної роботи, запобігання та протидії корупції Малому М.В. знайти можливість вирішити питання по суті та надати відповідь заявнику.
Результати голосування: за – 5 (одноголосно)

Про лист громадян Романенко Г.В., Станіславської А.В. від 10.05.2017 року
вх. № 513 щодо будівництва багатоповерхового будинку Товариством з обмеженою відповідальністю “Стройтехснаб” за адресою: м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 4 (7-11).
Інформація Жухи Л.І.
Виступили: Бугайчук В.В., Романенко Г.В., Станіславська А.В., Бузько Ю.І.,
Маляренко О.С., Охотніков В.В., Кришмар Д.Ю., Кобильніков О.Б.,
Наумова Т.І., Чумель Н.І.

Вирішили: 1. Взяти до відома інформацію, викладену в листі громадян Романенко Г.В.,
Станіславської А.В. (від 10.05.2017 року вх. № 513- додається).
2. Рекомендувати Чорноморському міському голові Хмельнюку В.Я. до 30.05.2017 року провести в актовій залі виконкому загальні збори щодо ходу виконання будівельних робіт товариством з обмеженою відповідальністю “Стройтехснаб” на об’єкті за адресою: м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 4 (7-11) за участю: інвесторів ТОВ “Стройтехснаб”, представників ТОВ “Стройтехснаб” – Гондери Ю.Д., Санькова С.В., заступника міського голови Биченка С.Я., членів постійних комісій з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності та з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою, інших депутатів міської ради, начальника управління державної реєстрації прав та правового забезпечення Скрипниченка Д.В.
3. Рекомендувати начальнику управління державної реєстрації прав та правового забезпечення Скрипниченку Д.В. вивчити, в рамках чинного законодавства, всі можливі варіанти вирішення питання щодо закінчення будівництва об’єкта за адресою: м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 4 (7-11) та надати свої висновки до 30.05.2017 року.

Результати голосування: за – 5 (одноголосно)

Про лист депутатів Чорноморської міської ради Одеської області
Бугайчука В.В., Левченка А.Г. від 18.05.2017 року вх. № 533 щодо внесення в порядок денний комісії звіту директора КП “Чорноморськтеплоенерго” Паншина А.В. про роботу комунального підприємства в опалювальний період 2016-2017 років.
Інформація Жухи Л.І.
Виступили: Бугайчук В.В., мешканці будинку за адресою: вул.. Олександрійська, 18-А (4-5
під’їзди,) Маляренко О.С., Наумова Т.І., Бузько Ю.І., Чумель Н.І.

Вирішили: 1. Рекомендувати заступнику міського голови Пічахчі Л.В., директору комунального підприємства “Чорноморськтеплоенерго” Паншину А.В. вжити заходів щодо вирішення питання з проблемами теплопостачання в будинку за адресою: вул. Олександрійська, 18-А (4-5 під’їзди) (усне звернення мешканців).
2. Рекомендувати директору комунального підприємства “Чорноморськтеплоенерго” Паншину А.В. підготувати звіт про фінансово-господарську діяльність КП “Чорноморськтеплоенерго” в опалювальний період 2016-2017 років та доповісти на засіданні постійної комісії в липні 2017 року.
Результати голосування: за – 5 (одноголосно)

Про депутатське звернення голови фракції “Батьківщина” в Чорноморській міській раді Бугайчука В.В. віл 18.05.2017 року № 21 (вх. № 530-зв) щодо можливості додаткового фінансування Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молодих інвалідів.
Інформація Жухи Л.І.
Виступили: Бугайчук В.В., Наумова Т.І., Бузько Ю.І., Чумель Н.І.

Вирішили: Рекомендувати постійній комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та у справах молоді на своєму засіданні розглянути питання “Про переведення Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молодих інвалідів з приміщення за адресою: вул. Парусна, 10, в приміщення навчально-виховного комплексу “Спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу” Чорноморської міської ради Одеської області”за адресою: вул. Пляжна, 3”.
Результати голосування: за – 5 (одноголосно)

Про лист громадської організації “Житлово - будівельне товариство
“9 мікрорайон” від 22.05.2017 року вх. № 534 щодо виділення коштів з міського бюджету для проведення берегоукріплюючих робіт в 9 мікрорайоні міста Чорноморська.
Інформація Жухи Л.І.
Виступили: Бугайчук В.В., Маляренко О.С., Наумова Т.І., Бузько Ю.І., Амбарніков М.П.,
Чумель Н.І.
Вирішили: Рекомендувати заступнику міського голови Чумель Н.І. спільно з головою постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності Жухою Л.І. взяти під особистий контроль питання щодо фінансування з міського бюджету берегоукпрілюючих робіт в 9 мікрорайоні міста Чорноморська.
Результати голосування: за – 5 (одноголосно)


Голова комісії                                                     Л.І. Жуха
Секретар комісії                                            О.С. Маляренко

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань