КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань підприємницької діяльності, торгівлі та побутового обслуговування VІІ скликання від 25 жовтня 2016 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

22441407-5D7E-4DEE-8390-6DE534F02226

Номер рішення

Протокол № 7

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Торгівля .

Перше оприлюднення

31.10.2016

14:59

Останні зміни

14.12.2016

08:51

Дата прийняття

25.10.2016

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

м. Чорноморськ                                                Депутатська кімната                                                                                 15.00

Присутні:  Голова комісії                      Шлапак О.П.                  

                    Заступник голови комісії    Казанін В.С.

                    Секретар  комісії                  Гаврилюк Л.М.

                    Член   комісії:                       Крючкова Н.Я.                         

Відсутні: Мартинов Г.О., Сміренський І.В.

У роботі комісії взяли участь:

Боровська О.Р. – секретар міської ради

Кобильніков О.Б. – депутат обласної ради

Скрипниченко Д.В. – начальник управління державної реєстрації прав та правового забезпечення

Кушніренко Н.В. – начальник організаційного відділу

Михайлюченко О.В. – начальник відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів

Плевицький В.В. – начальник відділу погоджувальних процедур управління забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг у м. Чорноморська

Ткач О.М. – головний спеціаліст управління архітектури та містобудування

Мітюченко В.І. – начальник Чорноморського управління експлуатації газового господарства ПАТ  “Одесагаз”

Мельошин С.А. – директор міського пляжу

Сальник В.В. - інформаційний ресурс “04868 com.ua”

Соколов К. - інформаційний ресурс “04868 com.ua”

Гончарук М.С. – газета “Чорноморський маяк”

ІТ - 3

Порядок денний:

1. Планове питання. Про  дотримання  Правил  надання  населенню  послуг з  газопостачання   та  організацію обслуговування абонентів Чорноморським  управлінням   експлуатації  газового  господарства  ПАТ  “ОДЕСАГАЗ”.

2. Планове питання. Про підсумки роботи пересувних та стаціонарних тимчасових споруд з надання послуг населенню під час літнього сезону 2016 року та про хід виконання рекомендацій комісії щодо організації торгівлі в районі міського пляжу.

3. Про лист депутата Крючкової Н.Я. від 23.05.2016 року № 208 щодо внесення змін до Порядку розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міської ради.

Голосування щодо прийняття за основу  та  в  цілому  порядку  денного з трьох питань:

за – 4 ( одноголосно)

Слухали: 1.  Планове питання. Про  дотримання  Правил  надання  населенню  послуг з  газопостачання   та  організацію  обслуговування абонентів Чорноморським  управлінням   експлуатації  газового  господарства  ПАТ  “ОДЕСАГАЗ”.

Інформація     Мітюченка В.І.

Виступили:     Шлапак О.П., Крючкова Н.Я., Казанін В.С., Скрипниченко Д.В., Кобильніков О.Б., Плевицький В.В., Боровська О.Р.

Вирішили: 1. Взяти до відома інформацію про дотримання  Правил  надання  населенню  послуг з  газопостачання та організацію обслуговування абонентів Чорноморським  управлінням   експлуатації  газового  господарства  ПАТ  “ОДЕСАГАЗ”.

2. Відмітити позитивні зміни щодо організації обслуговування абонентів управлінням  експлуатації газового господарства ПАТ “Одесагаз”.

3. Рекомендувати  начальнику комунального підприємства “Міське управління житлово-комунального господарства”  Мизі С.В., начальнику Чорноморського управління експлуатації газового господарства ПАТ  “Одесагаз” Мітюченку В.І.  та начальнику управління державної реєстрації прав та правового забезпечення Скрипниченку Д.В. спільно вирішити питання щодо відповідальності за здійснення фарбування внутрішньобудинкових систем газопостачання (газових труб, що проходять по периметру будинку) та про результати доповісти на наступному засіданні комісії.

Результати голосування:   за – 4 ( одноголосно)

  • 2.  Планове питання. Про підсумки роботи пересувних та стаціонарних тимчасових споруд з надання послуг населенню під час літнього сезону 2016 року та про хід виконання рекомендацій комісії щодо організації торгівлі в районі міського пляжу.

Інформація     Михайлюченка О.В.

Виступили:     Ткач О.М., Шлапак  О.П., Крючкова Н.Я., Казанін В.С., Боровська О.Р., Кобильніков О.Б.                                                                    

Вирішили: 1. Взяти до відома інформацію про підсумки роботи пересувних та стаціонарних тимчасових споруд з надання послуг населенню під час літнього сезону     2016 року.     

2. Рекомендувати начальнику управління економічного розвитку та торгівлі Нарожному Г.О., начальнику відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Михайлюченку О.В. посилити  контроль:

- за виконанням суб’єктами підприємницької діяльності “Порядку розміщення стаціонарних та пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території   Чорноморської  міської  ради” та “Правил торгівлі роздрібними непродовольчими та  продовольчими товарами ”;

- за  дотриманням суб’єктами підприємницької діяльності у належному естетичному та санітарному стані торгівельних закладів, що надають послуги населенню на території Чорноморської міської ради;

- за обов’язковим розміщенням інформаційних карток на пересувних тимчасових спорудах. 

Результати голосування:   за – 4 ( одноголосно)

Слухали: 3.  Про лист депутата Крючкової Н.Я. від 23.05.2016 року № 208 щодо внесення змін до Порядку розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міської ради.

Інформація     Скрипниченка Д.В.

Виступили:     Крючкова Н.Я.,  Михайлюченко О.В., Шлапак О.П.       

Вирішили:  Взяти до відома інформацію начальника управління державної реєстрації прав та правового забезпечення Скрипниченка Д.В.

Результати голосування: за – 4 (одноголосно)

 

Голова комісії                                                                      О.П. Шлапак 

Секретар комісії                                                                 Л.М. Гаврилюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань