КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 12.10.2016 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

8672EDC3-9F7B-449B-9A5B-83501534B656

Номер рішення

Протокол № 22

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

17.10.2016

13:53

Останні зміни

17.11.2016

14:03

Дата прийняття

17.10.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Депутатська кімната                                                                  15-00

 

Присутні:

 

Червачов С.М., голова комісії

Лисиця О.П., заступник голови комісії

Миза С.В., секретар комісії

Члени комісії:

Жорін П.Л., Кришмар Д.Ю., Пономарьов Є.О.

 

Відсутній:

 

Гончаренко О.В.

 

До роботи в комісії запрошені:

Боровська О.Р. –  секретар ради

Биченко С.Я. –  заступник міського голови

Пічахчі Л.В. -  заступник міського голови

Кобільніков О.Б. – депутат обласної ради

Левченко А.Г. – депутат міської ради

Бугайчук В.В. – депутат міської ради

Кушніренко Н.В. –  начальник організаційного відділу

Охотніков В.В. – начальник юридичного відділу

Маляренко О.С. – начальник УКВ та ЗВ

Степаненко Н.В. – заступник начальника УКВ та ЗВ

Цинько В.В. – головний спеціаліст УКВ та ЗВ

ІТ-3

 

На початку роботи комісії присутні члени постійної комісії:

Червачов С.М., голова комісії

Лисиця О.П., заступник голови комісії

Миза С.В., секретар комісії

члени комісії: Кришмар Д.Ю., Пономарьов Є.О.

 

Голосування за початок роботи засідання постійної комісії: за – 5 (одностайно).

 

Порядок денний:

1.Про земельні правовідносини.

Інформація  Маляренка О.С.

1.1 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічної документації:

1.1.1 Про надання Гавриленко В.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0162 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 12.

1.1.2 Про надання Крижанівській О.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0067 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 1, будинок № 2.

1.1.3 Про надання Заболотній А.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0269 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 12, будинок № 5.

1.1.4 Про надання Заболотному В.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0142 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с.Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 8.

1.1.5 Про надання Бойко В.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0067 га для індивідуального дачного                       будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с.Бурлача Балка,                                                                     вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 1, будинок № 7.

1.1.6 Про надання Денисюк Н.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0308 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Судноремонтна, 4.

1.1.7 Про надання Бурлаці Л.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1155 га для ведення садівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, садове товариство «Судноремонтник»,    лінія, 5, буд. № 41-А.

 

1.1.8 Про надання КОМУНАЛЬНІЙ УСТАНОВІ ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ САНАТОРІЙ «МАЛА ДОЛИНА» дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  загальною площею 2,6  га в натурі                       (на місцевості) за адресами: Одеська область, м.Чорноморськ, с.Малодолинське,                                   вул. Миру, 7 та вул. Миру, 10, для будівництва дитячого санаторію.

1.1.9 повторно Про надання Дроздовій Г.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0306 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Дмитра  Горбунова, 33, кв. 2.

1.1.10 повторно Про надання Сакарі В.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0233 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 7-И.

 

1.2. Про затвердження проекту землеустрою та технічної документації:

 

1.2.1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                площею 0,0229 га Лещенко Л.В. у власність для будівництва і обслуговування жилого  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провул. Судноремонтний, 13.

1.2.2 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                площею 0,0545 га Панчеву В.І. у власність для будівництва і обслуговування жилого  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,                           м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Розвитку, 6.

1.2.3 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0360 га у спільну сумісну власність Мойсеєвій Л.А., Білоусовій М.О., Мойсеєвій В.І. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  сел. Олександрівка, вул. Шевченка, 86.

1.2.4 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0655 га у власність Шкоді С.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,                           м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 29.

1.2.5 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0304 га у власність Яремчук В.О. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,                               м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Степова, 175

1.2.6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                площею 0,0147 га Федоринському В.П. для будівництва і обслуговування жилого  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,                           м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 16-В, кв. 3, в оренду строком на 49 років.

1.2.7 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                площею 0,0034 га Смірнову В.В. під існуючим двоповерховим житловим будинком за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Шевченка, 9-Б та передачу її в оренду строком на 5 років.

1.2.8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                площею 0,0023 га Смірнову В.В. під існуючою нежитловою будівлею за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Шевченка, 9-В та передачу її в оренду строком на 5 років.

1.2.9 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 3,8554 га товариству з обмеженою відповідальністю "ІП ТЕРМІНАЛ" під фактично існуючу виробничу базу по намиву та переробці морського піску  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                            с. Малодолинське, вул. Заводська, 80-Ж та передачу її в оренду строком на 49 років.

1.2.10 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення фізичній особі – підприємцю Омельченку О.М. земельної ділянки площею 0,0100 га під існуючим магазином за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 41-П та передачу земельної ділянки в оренду, строком на 5 років.

1.2.11  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення Кучеренко Т.В. земельної ділянки площею 0,0084 га під існуючим вбудовано-прибудованим приміщенням офісу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 18/100-Н  та передачу земельної ділянки в оренду, строком на 5 років.

 

1.3. Про правовідносини з орендарями, користувачами земельних ділянок:

 

1.3.1 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0780 га гаражному товариству «АВТОБУСНИК» під фактично існуючим гаражним товариством за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 11, строком на 10 років.

1.3.2 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0040 га Гніліченко В.М.,        Гніліченко Н.Б. під існуючою житловою прибудовою до квартири за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Корабельна, 4, кв. 9,  строком на 25 років.

1.3.3 Про поновлення договору оренди землі площею 0,8600 га ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМІ «ЛІМАН» для розташування                   виробничої бази за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Бурлача Балка,                    вул. Приморська, 31, строком на 49 років.

1.3.4 Про поновлення договору оренди землі площею 0,6960 га ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМІ «ЛІМАН» для реконструкції, експлуатації та обслуговування будівель та споруд бази стоянки та обслуговування суден за                          адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 99-Б, строком  на 49 років.

1.3.5 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0080 га фізичній особі – підприємцю Писцовій О.І. під існуючим баром з літнім майданчиком за адресою: Одеська область,                       м. Чорноморськ, провул. Шкільний, 3, строком на 5 років.          

1.3.6 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0015 га фізичній особі – підприємцю Дяценку В.В. під існуючим павільйоном по ремонту взуття за адресою: Одеська область,                    м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 18-А, строком на 5 років.

1.3.7 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0060 га фізичній особі – підприємцю Гапоновій Н.В. під приміщенням магазину роздрібної торгівлі за адресою: Одеська область,         м. Чорноморськ, вул. Паркова, 14-К, строком на 5 років.

1.3.8 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0010 га фізичній особі – підприємцю Гапоновій Н.В. під приміщенням магазину роздрібної торгівлі за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Паркова, 14-К, строком на 5 років.

1.3.9 Про поновлення договору оренди землі площею 0,00115 га фізичній особі – підприємцю Бурій О.Ф. під існуючим квітковим павільйоном за адресою: Одеська область,                                     м. Чорноморськ, проспект Миру, 27-В/2, строком на 5 років.

1.3.10 Про поновлення договору оренди землі площею 0,00115 га фізичній особі – підприємцю Марченко Т.Г. під існуючим квітковим павільйоном за адресою: Одеська область,                              м. Чорноморськ, проспект Миру, 27-В/1, строком на 5 років.

1.3.11 Про поновлення договору оренди землі площею 0,00115 га фізичній особі – підприємцю Мусі Т.М. під існуючим квітковим павільйоном за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 27-В/5, строком на 5 років.

1.3.12 Про поновлення договору оренди землі площею 0,00115 га фізичній особі – підприємцю Крантову С.А. під існуючим квітковим павільйоном за адресою: Одеська область,                                     м. Чорноморськ, проспект Миру, 27-В/4, строком на 5 років.

1.3.13 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0710 га ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СПЛІТ-ІЛІЧІВСЬК» для благоустрою                    прилеглої території за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. 1 Травня, 3, строком на 10 років.

1.3.14 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "УКРЖИЛСТРОЙ ПЛЮС" нормативної грошової оцінки земельних ділянок площею 1,5303 га та                        0,5590 га, за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе-Корабельна,                       5-й мікрорайон, площею 0,3927 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                          вул. Хантадзе, 13, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) строком на один рік                                      (з 01.01.2017 року до 31.12.2017 року).

1.3.15 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,3750 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 6, 8, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) строком на один рік                  (з 01.01.2017 року до 31.12.2017 року).

1.3.16 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,3240 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                     вул. Пляжна, 11, 13, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) строком на один рік                        (з 01.01.2017 року до 31.12.2017 року).

1.3.17 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2135 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 7, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) строком на один рік (з 01.01.2017 року до 31.12.2017 року).

1.3.18 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,7531 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 7, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) строком на один рік (з 01.01.2017 року до 31.12.2017 року).

1.3.19 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2740 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 9-й мікрорайон, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) строком на один рік (з 01.01.2017 року до 31.12.2017 року).

1.3.20 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 9,3281 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 9-й мікрорайон, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) строком на один рік (з 01.01.2017 року до 31.12.2017 року)

 

1.4. Про відмову:

 

1.4.1 Про відмову Покладюку В.О. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121, 123 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

1.4.2 Про відмову Хомі Б.Н. у задоволенні клопотання про надання у користування земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121, 123 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

1.4.3 Про відмову Яблонському М.П. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану                          м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

1.4.4 Про відмову Рокицькому М.П. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

1.4.5 Про відмову Зябрєву О.П. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

1.4.6 Про відмову Узуновій Н.І. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану  м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121, 123 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

1.4.7 Про відмову Орел А.Г. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану  м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121, 123 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

1.4.8 Про відмову Орел О.З. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану  м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121, 123 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

1.4.9 Про відмову Шаймухаметову В.І. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України

1.4.10 Про відмову Красіній Л.О. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану                         м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121, 123 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України та у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам  статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної земельної ділянки у графічних матеріалах за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

1.4.11 Про відмову Красіній Л.О. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам  статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної земельної ділянки у графічних матеріалах за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

1.4.12 Про відмову Красіній Л.О. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2 га для ведення особистого селянського господарства на території Чорноморської міської ради, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам  статті  12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної земельної ділянки у графічних матеріалах за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

1.4.13 Про відмову Габітову Ф.З. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0067 га для будівництва і обслуговування житлового будинку. господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога № 2, ряд, 8, будинок № 2, з подальшою передачею у власність, у зв’язку з відсутністю письмової згоди землекористувача, засвідченої нотаріально, про вилучення зазначеної земельної ділянки

1.4.14 Про відмову у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,3003 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 9-й мікрорайон, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) строком на один рік (з 01.01.2017 року до 31.12.2017 року), у зв’язку з відсутністю дозволу на будівництво об’єкта містобудування.

 

1.5. Про внесення змін в рішення:

 

1.5.1 Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області   від 23.09.2016 року № 152/62-VII «Про поновлення договору оренди землі   площею 0,0111 га фізичній особі-підприємцю Іванюку О.П., Боєву О.І. за адресою: Одеська область,                              м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 3-М/1» стосовно строку оренди, а саме: 15 років замість 5 років.        

 

1.1 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічної документації:

 

Слухали: 1.1.1Про надання Гавриленко В.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0162 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,                                  вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 12.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Червачов С.М.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області надати                   Гавриленко В.І. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0162 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,   вул. Чорноморська дорога,    № 2, ряд 13, будинок № 12.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали:1.1.2 Про надання Крижанівській О.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0067 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,                             вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 1, будинок № 2.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області надати Крижанівській О.А. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0067 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 1, будинок № 2.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

 

Слухали:1.1.3 Про надання Заболотній А.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0269 га для індивідуального дачного                          будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,                                                                вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 12, будинок № 5.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Бугайчук В.В., Маляренко О.С.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області надати                   Заболотній А.В. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0269 га для індивідуального дачного    будівництва за адресою: Одеська область,   м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 12, будинок № 5.

Результати голосування: за – 4; проти -1; утримались – 0.

 

Слухали:1.1.4 Про надання Заболотному В.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0142 га для індивідуального                          дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с.Бурлача Балка,                             вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 8.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області надати                  Заболотному В.І. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0142 га для індивідуального    дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с.Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13,                     будинок № 8.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали:1.1.5 Про надання Бойко В.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0067 га для індивідуального дачного                       будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с.Бурлача Балка,                                                                     вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 1, будинок № 7.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області надати                  Бойко В.В. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0067 га для індивідуального дачного   будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с.Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 1,                     будинок № 7.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали:1.1.6 Про надання Денисюк Н.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0308 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Судноремонтна, 4.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області надати                  Денисюк Н.О. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0308 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                   сел. Олександрівка,  вул. Судноремонтна, 4.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

До роботи  постійної комісії долучився член постійної комісії Жорін П.Л.

Всього присутніх членів постійної комісії -6.  

 

Слухали:1.1.7 Про надання Бурлаці Л.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1155 га для ведення садівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, садове товариство «Судноремонтник»,    лінія, 5, буд. № 41-А.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області надати                  Бурлаці Л.Г. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1155 га для ведення садівництва за адресою: Одеська область,                              м. Чорноморськ, садове товариство «Судноремонтник»,    лінія, 5, буд. № 41-А.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Пункт 1.1.8 «Про надання КОМУНАЛЬНІЙ УСТАНОВІ ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ САНАТОРІЙ «МАЛА ДОЛИНА» дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  загальною площею 2,6  га в натурі                       (на місцевості) за адресами: Одеська область, м.Чорноморськ, с.Малодолинське,                                   вул. Миру, 7 та вул. Миру, 10, для будівництва дитячого санаторію» перенесено в                                розділ  1.4. «Про відмову».

 

Слухали:1.1.9 повторно Про надання Дроздовій Г.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0306 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Дмитра                Горбунова, 33, кв. 2.

Виступили: Червачов С.М., Маляренко О.С.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області надати                  Дроздовій Г.О. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0306 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                    сел. Олександрівка, вул. Дмитра  Горбунова, 33, кв. 2.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали:1.1.10 повторно Про надання Сакарі В.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0233 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 7-И.

Виступив: Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області надати                  Сакарі В.І. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0233 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                       вул. Набережна, 7-И.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

1.2. Про затвердження проекту землеустрою та технічної документації:

 

Слухали:1.2.1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                площею 0,0229 га Лещенко Л.В. у власність для будівництва і обслуговування жилого  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провул. Судноремонтний, 13.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,0229 га Лещенко Л.В. у власність для будівництва і обслуговування жилого  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провул. Судноремонтний, 13.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали:1.2.2 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                площею 0,0545 га Панчеву В.І. у власність для будівництва і обслуговування жилого  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,                          м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Розвитку, 6.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,0545 га Панчеву В.І. у власність для будівництва і обслуговування жилого  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,                    вул. Розвитку, 6.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали:1.2.3 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0360 га у спільну сумісну власність Мойсеєвій Л.А., Білоусовій М.О.,                      Мойсеєвій В.І. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                         сел. Олександрівка, вул. Шевченка, 86.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області затвердити проект проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0360 га у спільну сумісну власність Мойсеєвій Л.А., Білоусовій М.О., Мойсеєвій В.І. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  сел. Олександрівка, вул. Шевченка, 86.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали:1.2.4 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0655 га у власність Шкоді С.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,                           м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 29.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0655 га у власність Шкоді С.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 29.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали:1.2.5 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0304 га у власність Яремчук В.О. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,                               м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Степова, 175.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0304 га у власність Яремчук В.О. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,                   вул. Степова, 175.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали:1.2.6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                площею 0,0147 га Федоринському В.П. для будівництва і обслуговування жилого  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,                           м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 16-В, кв. 3, в оренду строком на 49 років.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки   площею 0,0147 га Федоринському В.П. для будівництва і обслуговування жилого  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 16-В, кв. 3, в оренду строком на 49 років.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали:1.2.7 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                площею 0,0034 га Смірнову В.В. під існуючим двоповерховим житловим будинком за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Шевченка, 9-Б та передачу її в оренду строком на 5 років.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0034 га Смірнову В.В. під існуючим двоповерховим житловим будинком за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Шевченка, 9-Б та передачу її в оренду строком на 5 років.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали:1.2.8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                площею 0,0023 га Смірнову В.В. під існуючою нежитловою будівлею за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Шевченка, 9-В та передачу її в оренду строком на 5 років.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0023 га Смірнову В.В. під існуючою нежитловою будівлею за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                вул. Шевченка, 9-В та передачу її в оренду строком на 5 років.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали:1.2.9 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 3,8554 га товариству з обмеженою відповідальністю "ІП ТЕРМІНАЛ" під фактично існуючу виробничу базу по намиву та переробці морського піску  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                            с. Малодолинське, вул. Заводська, 80-Ж та передачу її в оренду строком на 49 років.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 3,8554 га товариству з обмеженою відповідальністю "ІП ТЕРМІНАЛ" під фактично існуючу виробничу базу по намиву та переробці морського піску  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Малодолинське, вул. Заводська, 80-Ж та передачу її в оренду строком на 49 років.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали:1.2.10 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення фізичній особі – підприємцю Омельченку О.М. земельної ділянки площею 0,0100 га під існуючим магазином за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 41-П та передачу земельної ділянки в оренду, строком на 5 років.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення фізичній особі – підприємцю Омельченку О.М. земельної ділянки площею 0,0100 га під існуючим магазином за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 41-П та передачу земельної ділянки в оренду, строком на 5 років.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали:1.2.11  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення Кучеренко Т.В. земельної ділянки площею 0,0084 га під існуючим вбудовано-прибудованим приміщенням офісу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 18/100-Н  та передачу земельної ділянки в оренду, строком на 5 років.

Виступили: ЛисицяО.П., Миза С.В., Маляренко О.С.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області відкласти затвердження проекту землеустрою щодо відведення Кучеренко Т.В. земельної ділянки площею 0,0084 га під існуючим вбудовано-прибудованим приміщенням офісу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 18/100-Н  та передачу земельної ділянки в оренду, строком на 5 років.

Доручити Мизі С.В., секретарю постійної комісії  виїхати на місце розташування земельної ділянки та поінформувати комісію на наступному засіданні.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

1.3. Про правовідносини з орендарями, користувачами земельних ділянок:

 

Слухали:1.3.1 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0780 га гаражному товариству «АВТОБУСНИК» під фактично існуючим гаражним товариством за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 11, строком на 10 років.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області  поновити договір оренди землі площею 0,0780 га гаражному товариству «АВТОБУСНИК» під фактично існуючим гаражним товариством за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 11, строком на 10 років.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали:1.3.2 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0040 га Гніліченко В.М.,        Гніліченко Н.Б. під існуючою житловою прибудовою до квартири за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Корабельна, 4, кв. 9,  строком на 25 років.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області  поновити договір оренди землі площею 0,0040 га Гніліченко В.М.,Гніліченко Н.Б. під існуючою житловою прибудовою до квартири за адресою: Одеська область,   м. Чорноморськ, вул. Корабельна, 4, кв. 9,  строком на 25 років.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали:1.3.3 Про поновлення договору оренди землі площею 0,8600 га ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМІ «ЛІМАН» для розташування                   виробничої бази за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Бурлача Балка,                    вул. Приморська, 31, строком на 49 років.

Виступив: Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області  поновити договір оренди землі площею 0,8600 га ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМІ «ЛІМАН» для розташування виробничої бази за адресою: Одеська область,                             м. Чорноморськ,  с. Бурлача Балка,  вул. Приморська, 31, строком на 49 років.

Результати голосування: за – 5; проти -0; утримався -1.

 

Слухали:1.3.4 Про поновлення договору оренди землі площею 0,6960 га ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМІ «ЛІМАН» для реконструкції, експлуатації та обслуговування будівель та споруд бази стоянки та обслуговування суден за                          адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 99-Б, строком  на 5 років.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Бугайчук В.В., Левченко А.Г., Червачов С.М., Биченко С.Я.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області  поновити договір оренди землі площею 0,6960 га ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМІ «ЛІМАН» для реконструкції, експлуатації та обслуговування будівель та споруд бази стоянки та обслуговування суден за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 99-Б, строком  на 5 років.

Результати голосування: за – 5; проти -1; утримались -0.

 

Слухали:1.3.5 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0080 га фізичній особі – підприємцю Писцовій О.І. під існуючим баром з літнім майданчиком за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провул. Шкільний, 3, строком на 5 років.

Вирішили: Поновити договір оренди землі площею 0,0080 га фізичній особі – підприємцю Писцовій О.І. під існуючим баром з літнім майданчиком за адресою: Одеська область,                      м. Чорноморськ, провул. Шкільний, 3, строком на 5 років.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали:1.3.6 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0015 га фізичній особі – підприємцю Дяценку В.В. під існуючим павільйоном по ремонту взуття за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 18-А, строком на 5 років.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області  поновити договір оренди землі площею 0,0015 га фізичній особі – підприємцю Дяценку В.В. під існуючим павільйоном по ремонту взуття за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                   вул. Олександрійська, 18-А, строком на 5 років.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали:1.3.7 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0060 га фізичній особі – підприємцю Гапоновій Н.В. під приміщенням магазину роздрібної торгівлі за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 14-К, строком на 5 років.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області  поновити договір оренди землі площею 0,0060 га фізичній особі – підприємцю Гапоновій Н.В. під приміщенням магазину роздрібної торгівлі за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, вул. Паркова, 14-К, строком на 5 років, з обов’язковим благоустроєм прилеглої території.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали:1.3.8 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0010 га фізичній особі – підприємцю Гапоновій Н.В. під приміщенням магазину роздрібної торгівлі за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 14-К, строком на 5 років.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області  поновити договір оренди землі площею 0,0010 га фізичній особі – підприємцю Гапоновій Н.В. під приміщенням магазину роздрібної торгівлі за адресою: Одеська область,   м. Чорноморськ, вул. Паркова, 14-К, строком на 5 років, з обов’язковим благоустроєм прилеглої території.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Голова постійної комісії Червачов С.М. запропонував проголосувати за пункти                                     1.3.9 - 1.3.12 разом.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали:1.3.9 Про поновлення договору оренди землі площею 0,00115 га фізичній особі – підприємцю Бурій О.Ф. під існуючим квітковим павільйоном за адресою: Одеська область,                   м. Чорноморськ, проспект Миру, 27-В/2, строком на 5 років.

1.3.10 Про поновлення договору оренди землі площею 0,00115 га фізичній особі – підприємцю Марченко Т.Г. під існуючим квітковим павільйоном за адресою: Одеська область,                                 м. Чорноморськ, проспект Миру, 27-В/1, строком на 5 років.

1.3.11 Про поновлення договору оренди землі площею 0,00115 га фізичній особі – підприємцю Мусі Т.М. під існуючим квітковим павільйоном за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 27-В/5, строком на 5 років.

1.3.12 Про поновлення договору оренди землі площею 0,00115 га фізичній особі – підприємцю Крантову С.А. під існуючим квітковим павільйоном за адресою: Одеська область,                                     м. Чорноморськ, проспект Миру, 27-В/4, строком на 5 років.

Вирішили: 1.3.9 Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області  поновити   договір оренди землі площею 0,00115 га фізичній особі – підприємцю Бурій О.Ф. під існуючим квітковим павільйоном за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 27-В/2, строком на 5 років.

1.3.10 Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області  поновити договір оренди землі площею 0,00115 га фізичній особі – підприємцю Марченко Т.Г. під існуючим квітковим павільйоном за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 27-В/1, строком на 5 років.

1.3.11 Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області  поновити договір оренди землі площею 0,00115 га фізичній особі – підприємцю Мусі Т.М. під існуючим квітковим павільйоном за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 27-В/5, строком на 5 років.

1.3.12 Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області  поновити договір оренди землі площею 0,00115 га фізичній особі – підприємцю Крантову С.А. під існуючим квітковим павільйоном за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, проспект Миру, 27-В/4, строком на 5 років.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали:1.3.13 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0710 га ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СПЛІТ-ІЛІЧІВСЬК» для благоустрою                    прилеглої території за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. 1 Травня, 3, строком на 10 років.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області  поновити договір оренди землі площею 0,0710 га ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СПЛІТ-ІЛІЧІВСЬК» для благоустрою   прилеглої території за адресою: Одеська область,                  м. Чорноморськ,  вул. 1 Травня, 3, строком на 10 років.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали:1.3.14 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "УКРЖИЛСТРОЙ ПЛЮС" нормативної грошової оцінки земельних ділянок площею 1,5303 га та  0,5590 га, за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе-Корабельна,                       5-й мікрорайон, площею 0,3927 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                          вул. Хантадзе, 13, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) строком на один рік                                      (з 01.01.2017 року до 31.12.2017 року).

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області встановити товариству з обмеженою відповідальністю "УКРЖИЛСТРОЙ ПЛЮС" нормативну грошову оцінку земельних ділянок площею 1,5303 га та    0,5590 га, за адресою: Одеська область,                  м. Чорноморськ, вул. Хантадзе-Корабельна, 5-й мікрорайон, площею 0,3927 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) строком на один рік  (з 01.01.2017 року до 31.12.2017 року).

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали:1.3.15 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,3750 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 6, 8, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) строком на один рік (з 01.01.2017 року до 31.12.2017 року).

Виступили: Кришмар Д.Ю., Биченко С.Я.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області встановити товариству з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,3750 за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 6, 8, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) строком на один рік (з 01.01.2017 року до 31.12.2017 року).

Результати голосування: за – 5; проти -1; утримались -0.

 

Слухали:1.3.16 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,3240 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                     вул. Пляжна, 11, 13, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) строком на один рік                        (з 01.01.2017 року до 31.12.2017 року).

Виступили: Кришмар Д.Ю., Биченко С.Я.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області встановити товариству з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,3240 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 11, 13, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) строком на один рік  (з 01.01.2017 року до 31.12.2017 року).

Результати голосування: за – 5; проти -1; утримались -0.

 

Маляренко О.С.  запропонував зняти з розгляду  пункти: 1.3.17, 1.3.18, 1.3.19, 1.3.20 за заявою заявника.

 

1.4. Про відмову:

 

Голова постійної комісії Червачов С.М. запропонував проголосувати за пункти 1.4.1 -1.4.12 разом.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали:1.4.1 Про відмову Покладюку В.О. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121, 123 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

 1.4.2 Про відмову Хомі Б.Н. у задоволенні клопотання про надання у користування земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121, 123 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

1.4.3 Про відмову Яблонському М.П. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

1.4.4 Про відмову Рокицькому М.П. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

1.4.5 Про відмову Зябрєву О.П. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

1.4.6 Про відмову Узуновій Н.І. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану  м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121, 123 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

1.4.7 Про відмову Орел А.Г. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану  м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121, 123 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

1.4.8 Про відмову Орел О.З. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану  м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121, 123 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

1.4.9 Про відмову Шаймухаметову В.І. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України

1.4.10 Про відмову Красіній Л.О. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану                         м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121, 123 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України та у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам  статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної земельної ділянки у графічних матеріалах за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

1.4.11 Про відмову Красіній Л.О. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам  статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної земельної ділянки у графічних матеріалах за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

1.4.12 Про відмову Красіній Л.О. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2 га для ведення особистого селянського господарства на території Чорноморської міської ради, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам  статті  12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної земельної ділянки у графічних матеріалах за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

Вирішили: 1.4.1 Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області відмовити Покладюку В.О. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121, 123 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

 1.4.2 Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області відмовити Хомі Б.Н. у задоволенні клопотання про надання у користування земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121, 123 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

1.4.3 Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області відмовити                     Яблонському М.П. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

1.4.4 Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області відмовити Рокицькому М.П. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану                           м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

1.4.5 Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області відмовити Зябрєву О.П. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану                         м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

1.4.6 Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області відмовити Узуновій Н.І. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану  м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121, 123 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

1.4.7 Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області відмовити Орел А.Г. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану  м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121, 123 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

1.4.8 Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області відмовити Орел О.З. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану  м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121, 123 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

1.4.9 Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області відмовити             Шаймухаметову В.І. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України

1.4.10 Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області відмовити  Красіній Л.О. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121, 123 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України та у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам  статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної земельної ділянки у графічних матеріалах за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

1.4.11 Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області відмовити  Красіній Л.О. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Чорноморської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам  статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної земельної ділянки у графічних матеріалах за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

1.4.12 Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області відмовити  Красіній Л.О. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2 га для ведення особистого селянського господарства на території Чорноморської міської ради, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам  статті  12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної земельної ділянки у графічних матеріалах за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали:1.4.13 Про відмову Габітову Ф.З. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0067 га для будівництва і обслуговування житлового будинку. господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога № 2, ряд, 8, будинок № 2, з подальшою передачею у власність, у зв’язку з відсутністю письмової згоди землекористувача, засвідченої нотаріально, про вилучення зазначеної земельної ділянки

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області відмовити                 Габітову Ф.З. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0067 га для будівництва і обслуговування житлового будинку. господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,                          м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога № 2, ряд, 8, будинок № 2, з подальшою передачею у власність, у зв’язку з відсутністю письмової згоди землекористувача, засвідченої нотаріально, про вилучення зазначеної земельної ділянки

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Маляренко О.С.  запропонував зняти з розгляду  пункт 1.4.14 за заявою заявника.

 

1.4.14 Про відмову у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,3003 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 9-й мікрорайон, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) строком на один рік (з 01.01.2017 року до 31.12.2017 року), у зв’язку з відсутністю дозволу на будівництво об’єкта містобудування.

Питання знято з розгляду.

 

 

Слухали:1.4.15 Про відмову КОМУНАЛЬНІЙ УСТАНОВІ ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ САНАТОРІЙ «МАЛА ДОЛИНА» дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  загальною площею 2,6  га в натурі   (на місцевості) за адресами: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Миру, 7 та вул. Миру, 10, для будівництва дитячого санаторію.

Виступив Маляренко О.С.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області відмовити КОМУНАЛЬНІЙ УСТАНОВІ ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ САНАТОРІЙ «МАЛА ДОЛИНА» дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  загальною площею 2,6  га в натурі   (на місцевості) за адресами: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Миру, 7 та вул. Миру, 10, для будівництва дитячого санаторію.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

1.5. Про внесення змін в рішення:

Слухали:1.5.1 Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області   від 23.09.2016 року № 152/62-VII «Про поновлення договору оренди землі   площею 0,0111 га фізичній особі-підприємцю Іванюку О.П., Боєву О.І. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 3-М/1» стосовно строку оренди, а саме: 15 років замість 5 років. Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області  внести зміни в рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 23.09.2016 року № 152/62-VII «Про поновлення договору оренди землі   площею 0,0111 га фізичній особі-підприємцю Іванюку О.П., Боєву О.І. за адресою: Одеська область,   м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 3-М/1» стосовно строку оренди, а саме: 15 років замість 5 років.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Голова постійної комісії                                                     С.М. Червачов

Секретар постійної комісії                                                         С.В. Миза

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань