КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 10.11.2016 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

B3347E49-9E80-4FDC-B247-7C9BA98D0863

Номер рішення

Протокол № 23

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

16.11.2016

13:59

Останні зміни

14.12.2016

08:22

Дата прийняття

10.11.2016

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Депутатська кімната                                                                  10-00

 

Присутні:

 

Червачов С.М., голова комісії

Лисиця О.П., заступник голови комісії

Миза С.В., секретар комісії

Члени комісії:

Гончаренко О.В., Жорін П.Л., Кришмар Д.Ю., Пономарьов Є.О.

 

 

До роботи в комісії запрошені:

Боровська О.Р. –  секретар ради

Биченко С.Я. –  заступник міського голови

Кушніренко Н.В. –  начальник організаційного відділу

Охотніков В.В. – начальник юридичного відділу

Маляренко О.С. – начальник УКВ та ЗВ

Степаненко Н.В. – заступник начальника УКВ та ЗВ

Іванов О.П. – приватний підприємець

Шудодьоров І.Є. – мешканець міста

Луцкєр – мешканець міста

ІТ-3

Старов А.В. – «Любимый город»

 

Голосування за початок роботи засідання постійної комісії: за – 7 (одностайно).

 

Порядок денний:

 

1.Про    затвердження   мирової   угоди між Чорноморської міською радою та Публічним акціонерним товариством «ЖАНА».

2.Про земельні правовідносини.

3.Інше.

 

Голосування за порядок денний: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 1. Про    затвердження   мирової   угоди між Чорноморської міською радою та Публічним акціонерним товариством «ЖАНА».

Інформація Охотнікова В.В.

Виступили: Миза С.В., Боровська О.Р., Степаненко Н.В., Лисиця О.П.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити мирову угоду між Чорноморської міською радою та Публічним акціонерним товариством «ЖАНА».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 2.Про земельні правовідносини.

Інформація Маляренка О.С.

2.1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічної документації:

2.1.1 Про надання дозволу підприємству з іноземними інвестиціями "АМІК УКРАЇНА" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,30 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ,   вул. Перемоги, 1-А для експлуатації існуючої автозаправочної станції з подальшою передачею в оренду у зв’язку зі зміною найменування підприємства (колишня назва: підприємство з іноземними інвестиціями "ЛУКОЙЛ-УКРАЇНА").

Виступили: Лисиця О.П., Миза С.В., Жорін П.Л.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл підприємству з іноземними інвестиціями "АМІК УКРАЇНА" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,30 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область,                                       м. Чорноморськ,   вул. Перемоги, 1-А для експлуатації існуючої автозаправочної станції з подальшою передачею в оренду у зв’язку зі зміною найменування підприємства (колишня назва: підприємство з іноземними інвестиціями "ЛУКОЙЛ-УКРАЇНА").

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.1.2 Про надання дозволу підприємству з іноземними інвестиціями "АМІК УКРАЇНА" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,40 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область,                                   м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Шевченко, 8 для експлуатації існуючої автозаправочної станції з подальшою передачею в оренду (колишня назва: підприємство з іноземними інвестиціями "ЛУКОЙЛ-УКРАЇНА").

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл підприємству з іноземними інвестиціями "АМІК УКРАЇНА" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,40 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область,                                         м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Шевченко, 8 для експлуатації існуючої автозаправочної станції з подальшою передачею в оренду (колишня назва: підприємство з іноземними інвестиціями "ЛУКОЙЛ-УКРАЇНА").

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.1.3 Про надання дозволу приватному підприємству "АСТРАСТАРПЛЮС" на розробку технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  проспект Миру, 28-Б/3 під існуючою нежитловою будівлею (банк) з подальшою передачею в оренду.

Виступили: Червачов С.М., Кришмар Д.Ю., Іванов О.П.

Вирішили: Рекомендувати управлінню державної реєстрації прав та правового забезпечення (Скрипниченко Д.В.) вивчити питання більш детально та надати висновок на наступному засіданні комісії.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.1.4 Про надання дозволу публічному акціонерному товариству "ІЛЛІЧІВСЬКИЙ СУДНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,8028 га  для розташування залізничних колій за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське. 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл публічному акціонерному товариству "ІЛЛІЧІВСЬКИЙ СУДНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,8028 га  для розташування залізничних колій за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське. 

Результати голосування: за – 6, проти – 0, утримався – 1.

 

2.1.5 Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,7531 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, Чорноморськ, вул. Пляжна, 7 для розташування готельно-оздоровчого комплексу.

Виступили: Миза С.В., Кришмар Д.Ю., Биченко С.Я., Боровська О.Р., Пономарьов Є.О.

Вирішили: Відкласти розгляд питання до наступного засідання комісії.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.1.6 Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,5760 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область,                         м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 11, 13 для реконструкції існуючих будівель та для благоустрою прилеглої території.

Виступили: Миза С.В., Биченко С.Я., Лисиця О.П., Маляренко О.С.

Вирішили: Відкласти розгляд питання до наступного засідання комісії.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.1.7 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ХАЙ-РЕЙЗ КОНСТРАКШНЗ ХОЛДИНГ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 0,1207 га для розташування залізничних колій за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське з подальшою передачею в оренду строком на 49 років.

Виступили: Миза С.В., Кришмар Д.Ю., Боровська О.Р.

Вирішили: Відкласти розгляд питання та запросити на наступне засідання комісії представника ТОВ "ХАЙ-РЕЙЗ КОНСТРАКШНЗ ХОЛДИНГ".

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.1.8 Про надання дозволу публічному акціонерному товариству "МАРФІН-БАНК" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1259 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область,                         м. Чорноморськ, проспект Миру, 28 та 28-А для реконструкції нежилих приміщень під офіс банку з подальшою передачею в оренду строком на 49 років.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Лисиця О.П., Миза С.В., Биченко С.Я., Боровська О.Р.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл публічному акціонерному товариству "МАРФІН-БАНК" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1259 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область,                         м. Чорноморськ, проспект Миру, 28 та 28-А для реконструкції нежилих приміщень під офіс банку з подальшою передачею в оренду строком на 49 років.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.1.9 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 2,6 га КОМУНАЛЬНІЙ УСТАНОВІ ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ САНАТОРІЙ «МАЛА ДОЛИНА» за адресами: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Малодолинське, вул. Миру, 7 та вул. Миру, 10 для будівництва дитячого санаторію.  

Виступили: Червачов С.М., Миза С.В., Лисиця О.П.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 2,6 га КОМУНАЛЬНІЙ УСТАНОВІ ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ САНАТОРІЙ «МАЛА ДОЛИНА» за адресами: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Малодолинське, вул. Миру, 7 та вул. Миру, 10 для будівництва дитячого санаторію.  

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.1.10 Про надання Савенко Р.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0639 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Нова, 67.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати Савенко Р.Г. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0639 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Нова, 67.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.1.11 Про надання акціонерному товариству "РИСОІЛ С.А." дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 4,0000 га для розширення бази наливних вантажів за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                вул. Центральна, 20-А.

Виступили: Миза С.В., Жорін П.Л., Биченко С.Я., Лисиця О.П., Маляренко О.С.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл акціонерному товариству "РИСОІЛ С.А." на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 4,0000 га для розширення бази наливних вантажів за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                вул. Центральна, 20-А.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.1.12 Про надання дозволу Добриднюк Г.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0119 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Центральна, 1, кв. 12 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Виступив Лисиця О.П.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл Добриднюк Г.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0119 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Центральна, 1, кв. 12 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.1.13 Про надання дозволу Поправці О.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0901 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Набережний, 7.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл Поправці О.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0901 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Набережний, 7.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.1.14 Про надання Стратієвському М.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0163 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 12, будинок № 3.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл Стратієвському М.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0163 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 12, будинок № 3.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.1.15 Про надання Стратієвському О.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0091 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 11, будинок № 13.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл Стратієвському О.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0091 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 11, будинок № 13.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.1.16 Про надання дозволу Калашник Н.Б. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0043 га в натурі (на місцевості)  за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Паркова, 16, кв. 37 під існуючу прибудову до житлового будинку з подальшою передачею в оренду.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл Калашник Н.Б. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0043 га в натурі (на місцевості)  за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Паркова, 16, кв. 37 під існуючу прибудову до житлового будинку з подальшою передачею в оренду.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.1.17 Про надання дозволу Кривенку І.М., Рязанову Ю.А., Пілецькій Т.М. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0126 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область,                               м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 13-П для розташування кафе-бару та благоустрою прилеглої території з подальшою передачею в оренду строком на 10 років.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл Кривенку І.М., Рязанову Ю.А., Пілецькій Т.М. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0126 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ,                      вул. Олександрійська, 13-П для розташування кафе-бару та благоустрою прилеглої території з подальшою передачею в оренду строком на 10 років.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.1.18 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "АЙС НО" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки  площею 0,4700 га для розміщення комплексу дорожнього сервісу: АЗС, пункт технічного обслуговування, магазин супутніх товарів, автостоянка, мийка, кафе - ресторан за адресою: Одеська область,                               м. Чорноморськ, промислова зона.

Виступили: Миза С.В., Биченко С.Я., Маляренко О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю "АЙС НО" на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки  площею 0,4700 га для розміщення комплексу дорожнього сервісу: АЗС, пункт технічного обслуговування, магазин супутніх товарів, автостоянка, мийка, кафе - ресторан за адресою: Одеська область,                                м. Чорноморськ, промислова зона.

Результати голосування: за – 6, проти – 0, утримався – 1.

 

Голова постійної комісії Червачов С.М. запропонував проголосувати за пункти                                     2.1.19 - 2.1.21  разом.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.1.19 Про надання дозволу Биковій Н.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з "для розташування житлової забудови" на "для будівництва індивідуальних гаражів", площею 0,0025 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 33 з подальшою передачею у власність.

2.1.20 Про надання дозволу Биковій Н.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з "для розташування житлової забудови" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", площею 0,0998 га за адресою: Одеська область,м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 33 з подальшою передачею у власність.

2.1.21 Про надання дозволу Каражековій Т.Х. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з "для розташування житлової забудови" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", площею 0,1000 га за адресою: Одеська область,                    м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 31 з подальшою передачею у власність.

Виступили: Миза С.В., Биченко С.Я., Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити у наданні дозволів до погашення заборгованості СК «Престижний»:

2.1.19 Биковій Н.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з "для розташування житлової забудови" на "для будівництва індивідуальних гаражів", площею 0,0025 га за адресою: Одеська область,                                               м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 33 з подальшою передачею у власність;

2.1.20 Биковій Н.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з "для розташування житлової забудови" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", площею 0,0998 га за адресою: Одеська область,                                                                        м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 33 з подальшою передачею у власність;

2.1.21 Каражековій Т.Х. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з "для розташування житлової забудови" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", площею 0,1000 га за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 31 з подальшою передачею у власність.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.1.22 Каражековій Т.Х. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з "для розташування житлової забудови" на "для будівництва індивідуальних гаражів", площею 0,0048 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 31 з подальшою передачею у власність.

Виступили: Миза С.В., Биченко С.Я., Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області  надати дозвіл Каражековій Т.Х. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з "для розташування житлової забудови" на "для будівництва індивідуальних гаражів", площею 0,0048 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 31 з подальшою передачею у власність.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.2. Про затвердження проекту землеустрою та технічної документації:

2.2.1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2013 га у постійне користування відділу культури Чорноморської міської ради Одеської області за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Центральна, 76 під будинком культури.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2013 га у постійне користування відділу культури Чорноморської міської ради Одеської області за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Центральна, 76 під будинком культури.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.2.2 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2500 га у постійне користування відділу культури Чорноморської міської ради Одеської області за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Шмідта, 33-А під будинком культури.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2500 га у постійне користування відділу культури Чорноморської міської ради Одеської області за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Шмідта, 33-А під будинком культури.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.2.3 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,3000 га приватному акціонерному товариству "ІЗТ-АВТО" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Промислова, 2 для окремого входу на територію "ІЗТ-АВТО" з подальшою передачею в  оренду строком                   на 10 років.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,3000 га приватному акціонерному товариству "ІЗТ-АВТО" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Промислова, 2 для окремого входу на територію "ІЗТ-АВТО" з подальшою передачею в  оренду строком на 10 років.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.2.4 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель площею 1,9900 га товариству з обмеженою відповідальністю "ТРАНСЕКСПО" для розміщення споруд і приміщень для зберігання вантажів за адресою: Одеська область,                   м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 27-В.

Виступили: Жорін П.Л., Кришмар Д.Ю., Миза С.В., Червачов С.М., Маляренко О.С., Биченко С.Я., Охотніков В.В., Лисиця О.П.

Вирішили: 1.Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель площею 1,9900 га товариству з обмеженою відповідальністю "ТРАНСЕКСПО" для розміщення споруд і приміщень для зберігання вантажів за адресою: Одеська область,                   м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 27-В.

2. Рекомендувати заступнику міського голови Биченку С.Я. вжити заходів щодо розширення дороги по вул. Транспортній.

Результати голосування: за – 6, проти – 0, утримався – 1.

 

2.2.5 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж                    земельної ділянки в натурі (на місцевості) Верещаці С.П. площею 0,1311 га з подальшою передачею у власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,                        вул. Набережна, 17 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж                    земельної ділянки в натурі (на місцевості) Верещаці С.П. площею 0,1311 га з подальшою передачею у власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,                        вул. Набережна, 17 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.2.6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки               Кукош А.Г. площею 0,0207 га, цільове призначення якої змінюється з "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" на "для будівництва нежитлової будівлі під комерційну діяльність", за адресою:  Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Вишнева, 16.

Виступили: Миза С.В., Биченко С.Я., Маляренко О.С.

Вирішили: Відкласти розгляд питання для більш детального вивчення управлінням комунальної власності та земельних відносин.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.2.7 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                площею 0,0020 га у довгострокову оренду строком на 49 років Мартиновій В.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ,  вул. Сонячна, 32.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0020 га у довгострокову оренду строком на 49 років Мартиновій В.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ,  вул. Сонячна, 32.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.2.8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                 Яровій Л.О. площею 0,0270 га у власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                        с. Бурлача Балка,  вул. Сонячна, 2 а для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Яровій Л.О. площею 0,0270 га у власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Сонячна, 2 а для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.2.9 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                  Яровій Л.О. площею 0,0800 га, цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська                  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Сонячна, 2 а.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Яровій Л.О. площею 0,0800 га, цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська                  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Сонячна, 2 а.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.2.10 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                площею 0,0830 га Трачук М.В. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,                           м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Незалежності, 1.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0830 га Трачук М.В. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                      сел. Олександрівка, вул. Незалежності, 1.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.2.11 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                площею 0,0676 га Єрошину О.О. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Лермонтова, 63.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,0676 га Єрошину О.О. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                             сел. Олександрівка, вул. Лермонтова, 63.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.2.12 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                    площею 0,0546 га Кардашу В.В. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 38.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                    площею 0,0546 га Кардашу В.В. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 38 до погашення заборгованості СК «Престижний».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.3. Про правовідносини з орендарями, користувачами земельних ділянок:

2.3.1 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0015 га фізичній особі-підприємцю Кейдалюк Т.І. під існуючою будівлею торговельного кіоску за адресою: Одеська область,                       м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 6-Ц строком на 5 років.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0015 га фізичній особі-підприємцю Кейдалюк Т.І. під існуючою будівлею торговельного кіоску за адресою: Одеська область,                      м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 6-Ц строком на 5 років.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.3.2 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0015 га фізичній особі-підприємцю Кейдалюк Т.І. під існуючою будівлею торговельного кіоску за адресою: Одеська область,                       м. Чорноморськ,  вул. Перемоги, 16  строком на 5 років.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0015 га фізичній особі-підприємцю Кейдалюк Т.І. під існуючою будівлею торговельного кіоску за адресою: Одеська область,                      м. Чорноморськ,  вул. Перемоги, 16  строком на 5 років.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.3.3 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0050 га фізичній особі-підприємцю Чишмиджи Н.В.  під існуючим магазином за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                          вул. Паркова, 26-П строком на 5 років.

Виступив Миза С.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0050 га фізичній особі-підприємцю Чишмиджи Н.В.  під існуючим магазином за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                      вул. Паркова, 26-П строком на 5 років.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.3.4 Про поновлення договору оренди землі площею 0,1380 га фізичній особі-підприємцю Явтушенко Т.А.  для розташування станції технічного обслуговування автомобілів за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги, 91 строком на 5 років.

Виступили: Миза С.В., Охотніков В.В., Биченко С.Я., Маляренко О.С., Лисиця О.П.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,1380 га фізичній особі-підприємцю Явтушенко Т.А.  для розташування станції технічного обслуговування автомобілів за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги, 91 строком на 5 років.

Результати голосування: за – 6, проти – 0, утримався – 1 .

 

2.3.5 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0025 га Жук Н.В. під існуючою житловою прибудовою до квартири № 58 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                    вул. 1 Травня, 15-А строком на 10 років.

Виступив Миза С.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0025 га Жук Н.В. під існуючою житловою прибудовою до квартири № 58 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 15-А строком на 10 років.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.3.6  Про передачу в оренду строком на 10 років земельної ділянки площею 0,0195 га       Карабет Н.В. для часткової реконструкції магазину під бар за адресою: Одеська область,                                    м. Чорноморськ,  вул. Вишнева, 4 та про припинення договору оренди землі на зазначену земельну ділянку з фізичною особою-підприємцем Кругляковою Т.Ф. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області передати в оренду строком на 10 років земельну ділянку площею 0,0195 га                      Карабет Н.В. для часткової реконструкції магазину під бар за адресою: Одеська область,                        м. Чорноморськ,  вул. Вишнева, 4 та про припинити договір оренди землі на зазначену земельну ділянку з фізичною особою-підприємцем Кругляковою Т.Ф. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

2.3.7 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "ТЕРРА ЛЕД" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,6000 га для розташування фабрики по виробництву світлової ілюмінації з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 29-А на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року.

Виступив Миза С.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області встановити товариству з обмеженою відповідальністю "ТЕРРА ЛЕД" нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,6000 га для розташування фабрики по виробництву світлової ілюмінації з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 29-А на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.3.8 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "КЕМПІНГ АББО" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,7886 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 під будівлями та спорудами кемпінгу, за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 13, на бюджетний період терміном                                           до 31.12.2017 року.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області встановити товариству з обмеженою відповідальністю "КЕМПІНГ АББО" нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 1,7886 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 під будівлями та спорудами кемпінгу, за адресою: Одеська область,                               м. Чорноморськ, вул. Набережна, 13, на бюджетний період терміном  до 31.12.2017 року.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.3.9 Про надання комунальним підприємствам Чорноморської міської ради Одеської області пільги щодо сплати земельного податку за земельні ділянки, а саме: звільніти від сплати земельного податку на період по 31.12.2017 року включно.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати комунальним підприємствам Чорноморської міської ради Одеської області пільги щодо сплати земельного податку за земельні ділянки, а саме: звільніти від сплати земельного податку на період по 31.12.2017 року включно.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.4. Про відмову:

 

Голова постійної комісії Червачов С.М. запропонував проголосувати за пункти                                     2.4.1. - 2.4.11 разом.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.4.1 Про відмову Лабунському О.Д. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки площею 0,1 га на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.2 Про відмову Маліновському С.М. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.3 Про відмову Паламарчуку О.В. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.4 Про відмову Тарасову Р.П. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.5 Про відмову Дерев’янкіну В.І. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.6 Про відмову Супруну О.М. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки площею 0,1 га на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.7 Про відмову Юркову Д.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.8 Про відмову Віциховському О.С. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки площею 0,1 га на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.9 Про відмову Кондратюк А.М. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам  статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

2.4.10 Про відмову Кондратюк В.П. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам  статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

2.4.11 Про відмову Кондратюк П.В. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам  статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити:

2.4.1 Лабунському О.Д. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки площею 0,1 га на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України;

2.4.2 Маліновському С.М. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України;

2.4.3 Паламарчуку О.В. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України;

2.4.4 Тарасову Р.П. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України;

2.4.5 Дерев’янкіну В.І. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України;

2.4.6 Супруну О.М. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки площею 0,1 га на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України;

2.4.7 Юркову Д.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України;

2.4.8 Віциховському О.С. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки площею 0,1 га на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України;

2.4.9 Кондратюк А.М. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам  статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області;

2.4.10 Кондратюк В.П. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам  статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області;

2.4.11 Кондратюк П.В. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам  статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.5. Про внесення змін до рішень:

Голова постійної комісії Червачов С.М. запропонував проголосувати за пункти                                     2.5.1. - 2.5.3  разом.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.5.1 Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області                                 від 30.05.2014 року № 513/88-VI "Про припинення права користування частиною земельної ділянки площею 0,0481 га споживчому кооперативу «ПРЕСТИЖНИЙ» та надання              Коваленко В.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0481 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 35-Б" відносно продовження терміну надання дозволу на розробку проекту землеустрою.

 

2.5.2 Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області                                    від 30.05.2014 року № 513/98-VI "Про припинення права користування частиною земельної ділянки площею 0,0323 га споживчому кооперативу «ПРЕСТИЖНИЙ» та надання Нерадько С.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0323 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, пров. Капітанський, 8" відносно продовження терміну надання дозволу на розробку проекту землеустрою.

2.5.3 Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області                                   від 30.05.2014 року № 513/99-VI "Про припинення права користування частиною земельної ділянки площею 0,0449 га споживчому кооперативу «ПРЕСТИЖНИЙ» та надання                                          Норенку Є.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0449 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 21" відносно продовження терміну надання дозволу на розробку проекту землеустрою.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити у внесенні змін до рішень міської ради до погашення заборгованості                         СК «Престижний»:

2.5.1 від 30.05.2014 року № 513/88-VI "Про припинення права користування частиною земельної ділянки площею 0,0481 га споживчому кооперативу «ПРЕСТИЖНИЙ» та надання              Коваленко В.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0481 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 35-Б" відносно продовження терміну надання дозволу на розробку проекту землеустрою;

2.5.2 від 30.05.2014 року № 513/98-VI "Про припинення права користування частиною земельної ділянки площею 0,0323 га споживчому кооперативу «ПРЕСТИЖНИЙ» та надання Нерадько С.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0323 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, пров. Капітанський, 8" відносно продовження терміну надання дозволу на розробку проекту землеустрою;

2.5.3 від 30.05.2014 року № 513/99-VI "Про припинення права користування частиною земельної ділянки площею 0,0449 га споживчому кооперативу «ПРЕСТИЖНИЙ» та надання Норенку Є.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0449 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 21" відносно продовження терміну надання дозволу на розробку проекту землеустрою.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

2.5.4 Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради від 23.09.2016 року № 152/18-VII "Про надання Яценко О.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0234 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Малодолинське, вул. Миру, 9" стосовно зміни цільового призначення та права користування земельною ділянкою, а саме:                 "з подальшою передачею земельної ділянки площею 0,0234 га в оренду строком на 49 років для городництва", замість: "з подальшою передачею у власність для ведення особистого селянського господарства".

Виступили: Степаненко Н.В., Маляренко О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області внести  зміни до рішення Чорноморської міської ради від 23.09.2016 року № 152/18-VII "Про надання Яценко О.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0234 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Малодолинське, вул. Миру, 9" стосовно зміни цільового призначення та права користування земельною ділянкою, а саме: "з подальшою передачею земельної ділянки площею 0,0234 га в оренду строком на 49 років для городництва", замість: "з подальшою передачею у власність для ведення особистого селянського господарства".

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

 

2.6. Додатково Про надання дозволу управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,7 га для розташування виробничої бази за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Заводська, 1.

Виступили: Биченко С.Я., Миза С.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,7 га для розташування виробничої бази за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Заводська, 1.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

Слухали: 3. Інше.

Виступив Миза С.В.

Вирішили: Рекомендувати заступнику міського голови Биченку С.Я. запросити на наступне засідання постійної комісії начальника управління архітектури та містобудування Чорноморської міської ради Одеської області  Протопопова С.Є. та начальника комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації» Чорноморської міської ради Одеської області Фомова І.В. для надання інформації про порядок привласнення адреси.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Голова постійної комісії                                                     С.М. Червачов

Секретар постійної комісії                                                         С.В. Миза

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань