КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 01.12.2016 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

5AA37234-7275-4CA2-A6C9-45DB5C482756

Номер рішення

Протокол № 24

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Інфраструктура .

Перше оприлюднення

08.12.2016

14:57

Останні зміни

14.12.2016

08:23

Дата прийняття

01.12.2016

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Депутатська кімната 15-00

Присутні:

Лисиця О.П., заступник голови комісії
Миза С.В., секретар комісії

Члени комісії:
Гончаренко О.В., Жорін П.Л., Кришмар Д.Ю., Пономарьов Є.О.

Відсутній Червачов С.М.

У роботі комісії взяли участь:
Боровська О.Р. – секретар ради
Биченко С.Я. – заступник міського голови
Пічахчі Л.В. – заступник міського голови
Кобильніков О.Б. – депутат Одеської обласної ради
Левченко А.Г. – депутат Чорноморської міської ради
Кушніренко Н.В. – начальник організаційного відділу
Охотніков В.В. – начальник юридичного відділу
Цинько В.В. – головний спеціаліст УКВ та ЗВ
Яковенко О.М. – начальник фінансового управління
Рябова Т.Ю. – головний спеціаліст з питань охорони навколишнього середовища
Кілар О.В. – начальник ВКГіБ
Волинський А.О. – директор ПП ''Астрастарплюс''
Главацький Р.В. – представник ''ХРК Холдинг''
Гурський В.В. – член громадської організації
Димитрієв О.О. – помічник народного депутата
Іванов О.П. – приватний підприємець
Канар’ян П.Р. – Поліція Громадської Безпеки
Кіслін Ю.О. – представник ГО СОТРА ''МАЯК''
Кіссолар А.В. – мешканка міста
Марковський Н.О. – приватний підприємець
Натоптана А.Г. – заступник директора ТОВ ''Ирбис-Юг''
Погребняк В.А. – мешканець міста
Соцький І.А. – представник ГО СОТРА ''МАЯК''
Тренчук П.В. – представник ТОВ ''ІН-КОМ-БУД''
Цинько В.Г. – приватний підприємець
Яковенко Є.В. – член громадської організації
ІТ-3

На початку роботи постійної комісії на засіданні присутні 5 членів комісії, а саме: Лисиця О.П., Миза С.В., Жорін П.Л., Кришмар Д.Ю., Пономарьов Є.О.

Порядок денний:
1.Про хід виконання рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 21.08.2015 року № 664-VІ “Про затвердження Програми енергозбереження та енергоефективності м. Чорноморська на 2015-2018 роки”.
2.Про роботу підприємств територіальної громади щодо дотримання екологічної безпеки в місті.
3. Про затвердження Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на території м. Чорноморська Одеської області на 2016-2020 роки (проект рішення).
4.Про входження міста Чорноморська до європейського простору шляхом підписання ''Угоди мерів'' - провідної ініціативи Європейського Союзу в сфері сталого енергетичного розвитку.
5.Про земельні правовідносини.
До пунктів 5.3.1 та 5.3.9 переліку земельних питань долучити листи Товариства з обмеженою відповідальністю ''ІН-КОМ-БУД'' від 01.12.2016 року № 378, 379.

Голосування за порядок денний: за – 5 (одностайно).

Слухали: 1.Про хід виконання рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 21.08.2015 року № 664-VІ “Про затвердження Програми енергозбереження та енергоефективності м. Чорноморська на 2015-2018 роки”.
Інформація Кілар О.В.
Виступили: Миза С.В., Левченко А.Г., Пічахчі Л.В., Кобильніков О.Б., Кіссолар А.В.
Вирішили: 1. Інформацію про хід виконання рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 21.08.2015 року № 664-VІ “Про затвердження Програми енергозбереження та енергоефективності м.Чорноморська на 2015-2018 роки” взяти до відома.
2. Рекомендувати заступнику міського голови Пічахчі Л.В. провести робочу нараду щодо обговорення питання енергозбереження та енергоефективності у місті Чорноморську та запросити до участі в ній депутатів міської ради.
Результати голосування: за – 5 (одностайно).

До роботи постійної комісії долучився член комісії Гончаренко О.В.

Слухали: 2.Про роботу підприємств територіальної громади щодо дотримання екологічної безпеки в місті.
Інформація Рябової Т.Ю.
Виступили: Лисиця О.П., Кришмар Д.Ю., Натоптана А.Г., Левченко А.Г., Миза С.В.
Вирішили: Інформацію про роботу підприємств територіальної громади щодо дотримання екологічної безпеки в місті взяти до відома.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали: 3. Про затвердження Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на території м. Чорноморська Одеської області на 2016-2020 роки (проект рішення).
Інформація Рябової Т.Ю.
Виступили: Биченко С.Я., Миза С.В.
Вирішили: Проект рішення Чорноморської міської ради Одеської області ''Про затвердження Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на території м. Чорноморська Одеської області на 2016-2020 роки'' взяти за основу та розглянути на наступному засіданні комісії.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали: 4.Про входження міста Чорноморська до європейського простору шляхом підписання ''Угоди мерів'' - провідної ініціативи Європейського Союзу в сфері сталого енергетичного розвитку.
Інформація Рябової Т.Ю.
Виступили: Боровська О.Р., Биченко С.Я., Лисиця О.П., Миза С.В.
Вирішили: Інформацію про входження міста Чорноморська до європейського простору шляхом підписання ''Угоди мерів'' - провідної ініціативи Європейського Союзу в сфері сталого енергетичного розвитку взяти до відома та продовжити роботу.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали: 5.Про земельні правовідносини.
Інформація Цинько В.В.
5.1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічної документації:
5.1.1 Про надання управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності площею 0,0831 га, площею 0,2008 га, площею 0,0634 га, площею 0,1701 га, цільове призначення яких змінюється з "для розташування (будівництва та подальшої експлуатації) спортивно-розважального центру з катком" на "під існуючим сквером "Лазурний", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 35 з подальшою передачею в постійне користування.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності площею 0,0831 га, площею 0,2008 га, площею 0,0634 га, площею 0,1701 га, цільове призначення яких змінюється з "для розташування (будівництва та подальшої експлуатації) спортивно-розважального центру з катком" на "під існуючим сквером "Лазурний", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 35 з подальшою передачею в постійне користування.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.1.2 Про надання Павлюку Л.М. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0293 га в натурі (на місцевості) під існуючим магазином-кафе за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 14-В, з подальшою передачею в оренду.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати Павлюку Л.М. дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0293 га в натурі (на місцевості) під існуючим магазином-кафе за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 14-В, з подальшою передачею в оренду.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.1.3 Про надання дозволу Шульженко Т.М. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0022 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 11 під існуючою житловою прибудовою до квартири № 24 з подальшою передачею в оренду.
Виступив Миза С.В.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати Шульженко Т.М. дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0022 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 11 під існуючою житловою прибудовою до квартири № 24 з подальшою передачею в оренду.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.1.4 Про надання дозволу Деревянко А.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0759 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Шевченка, 41 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл Деревянко А.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0759 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Шевченка, 41 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.1.5 Про надання Заболотному І.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0155 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 10 для індивідуального дачного будівництва.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати Заболотному І.І. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0155 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 10 для індивідуального дачного будівництва.
Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1 .

5.1.6 Про надання Кожемякіну О.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0092 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 10, будинок № 7 для індивідуального дачного будівництва.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати Кожемякіну О.С. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0092 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 10, будинок № 7 для індивідуального дачного будівництва.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.1.7 Про надання Молощицькій Л.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0252 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 7, будинок № 1 для індивідуального дачного будівництва.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати Молощицькій Л.Г. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0252 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 7, будинок № 1 для індивідуального дачного будівництва.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.1.8 Про надання Парфіненко Я.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0156 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 14 для індивідуального дачного будівництва.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати Парфіненко Я.А. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0156 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 14 для індивідуального дачного будівництва.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.1.9 Про надання Тітову В.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0050 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 3, будинок № 1 для індивідуального дачного будівництва.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати Тітову В.І. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0050 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 3, будинок № 1 для індивідуального дачного будівництва.
Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1.

5.1.10 Про надання дозволу Синицину В.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок: площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та площею 0,0163 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Садова, 56.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл Синицину В.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок: площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та площею 0,0163 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Садова, 56.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Пункти 5.1.11 – 5.1.12, а саме:
''5.1.11 повторно Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,7531 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, Чорноморськ, вул. Пляжна, 7 для розташування готельно-оздоровчого комплексу.
5.1.12 повторно Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,5760 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 11, 13 для реконструкції існуючих будівель та для благоустрою прилеглої території'' за пропозицією заступника міського голови Биченка С.Я. знято з порядку денного у зв’язку з тим, що дані питання будуть розглядатися в пункті 5.3.1.

5.1.13 повторно Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ХАЙ-РЕЙЗ КОНСТРАКШНЗ ХОЛДИНГ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 0,1207 га для розташування залізничних колій за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське з подальшою передачею в оренду строком на 49 років.
Виступили: Главацький Р.В., Кришмар Д.Ю., Лисиця О.П., Боровська О.Р., Пічахчі Л.В., Биченко С.Я.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати товариству з обмеженою відповідальністю "ХАЙ-РЕЙЗ КОНСТРАКШНЗ ХОЛДИНГ" дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 0,1207 га для розташування залізничних колій за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське з подальшою передачею в оренду строком на 49 років з врахуванням того, що в проекті землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ХАЙ-РЕЙЗ КОНСТРАКШНЗ ХОЛДИНГ" будуть передбачені умови здійснення благоустрою прилеглої території.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.1.14 Про надання Південному регіональному управлінню Державної прикордонної служби України дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,72 га для експлуатації оборонних об’єктів, будівель і споруд та забезпечення охорони державного кордону України за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 15, для подальшої передачі у постійне користування.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати Південному регіональному управлінню Державної прикордонної служби України дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,72 га для експлуатації оборонних об’єктів, будівель і споруд та забезпечення охорони державного кордону України за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 15, для подальшої передачі у постійне користування.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.2. Про затвердження проекту землеустрою та технічної документації:
5.2.1 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0068 га Олійник О.Ю. для експлуатації існуючого магазину за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 22/2-Н в оренду строком на 25 років.
Виступив Миза С.В.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0068 га Олійник О.Ю. для експлуатації існуючого магазину за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 22/2-Н в оренду строком на 25 років.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.2.2 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0077 га Олійник О.Ю. для реконструкції вбудовано-прибудованого приміщення зі збільшенням прибудови під аптеку за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 7/23-Н в оренду строком на 25 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0077 га Олійник О.Ю. для реконструкції вбудовано-прибудованого приміщення зі збільшенням прибудови під аптеку за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 7/23-Н в оренду строком на 25 років.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.2.3 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,6000 га об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ДЕСЯТЬ" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 8-А для розміщення 4-х поверхового 100 квартирного жилого будинку з експлуатованим цокольним поверхом в постійне користування.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,6000 га об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ДЕСЯТЬ" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 8-А для розміщення 4-х поверхового 100 квартирного жилого будинку з експлуатованим цокольним поверхом в постійне користування.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.2.4 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0578 га Волошину А.В. у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 103.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0578 га Волошину А.В. у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 103.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.2.5 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га Дженкову І.К. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Миру, 19-А.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га Дженкову І.К. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Миру, 19-А.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.2.6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кукош А.Г. площею 0,0163 га, цільове призначення якої змінюється з "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" на "під розміщення торговельних павільйонів", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Вишнева, 16.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кукош А.Г. площею 0,0163 га, цільове призначення якої змінюється з "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" на "під розміщення торговельних павільйонів", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Вишнева, 16.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.2.7 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0500 га Радченко К.П. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Сонячна, 8.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0500 га Радченко К.П. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Сонячна, 8.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.2.8 повторно Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення Кучеренко Т.В. земельної ділянки площею 0,0084 га під існуючим вбудовано-прибудованим приміщенням офісу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 18/100-Н та передачу земельної ділянки в оренду, строком на 5 років.
Виступив Миза С.В.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення Кучеренко Т.В. земельної ділянки площею 0,0084 га під існуючим вбудовано-прибудованим приміщенням офісу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 18/100-Н та передачу земельної ділянки в оренду, строком на 5 років.
Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1 .

5.2.9 повторно Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кукош А.Г. площею 0,0207 га, цільове призначення якої змінюється з "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" на "для будівництва нежитлової будівлі під комерційну діяльність", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Вишнева, 16.
Виступив Левченко А.Г.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кукош А.Г. площею 0,0207 га, цільове призначення якої змінюється з "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" на "для будівництва нежитлової будівлі під комерційну діяльність", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Вишнева, 16.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.3. Про правовідносини з орендарями, користувачами земельних ділянок:
5.3.1 Про доручення управлінню державної реєстрації та правового забезпечення Чорноморської міської ради Одеської області та управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області підготувати та подати судовий позов про припинення договорів оренди земельних ділянок з товариством з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" та товариством з обмеженою відповідальністю будівельною фірмою ''МОНОЛІТ'' за адресами: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 7, 11 та 13 та про лист Товариства з обмеженою відповідальністю ''ІН-КОМ-БУД'' від 01.12.2016 року № 378 про зняття з розгляду питання щодо ініціювання процедури розірвання договорів оренди (суборенди) земельних ділянок до вручення акту перевірки, ознайомлення з ним та надання відповідних пояснень та усунень порушень у разі їх наявності.
Виступили: Тренчук П.В., Охотніков В.В., Биченко С.Я., Кришмар Д.Ю., Левченко А.Г., Жорін П.Л.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення ''Про доручення управлінню державної реєстрації та правового забезпечення Чорноморської міської ради Одеської області та управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області підготувати та подати судовий позов про припинення договорів оренди земельних ділянок з товариством з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" та товариством з обмеженою відповідальністю будівельною фірмою ''МОНОЛІТ'' за адресами: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 7, 11 та 13'' за умови видалення по тексту проекту рішення посилання на акт обстеження вищезазначених земельних ділянок.
Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1.

5.3.2 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0295 га Генч Ердалу під існуючою будівлею бару за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Спортивна, 2-М строком на 5 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновлення договору оренди землі площею 0,0295 га Генч Ердалу під існуючою будівлею бару за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Спортивна, 2-М строком на 5 років.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Пункт 5.3.3 ''Про поновлення договору оренди землі площею 0,6960 га товариству з обмеженою відповідальністю фірмі ''ЛІМАН'' за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 99-Б, строком на 49 років'' за пропозицією заступника міського голови Биченка С.Я. знято з розгляду у зв’язку з необхідністю уточнення площі земельної ділянки.

5.3.4 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0430 га Єрмакову Т.М. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 4-В для реконструкції магазину під агентство весіль з готельними номерами за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 4-В строком на 1 рік.
Виступили: Биченко С.Я., Гончаренко О.В.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0430 га Єрмакову Т.М. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 4-В для реконструкції магазину під агентство весіль з готельними номерами за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 4-В строком на 1 рік.
Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1.

5.3.5 Про передачу в оренду земельної ділянки площею 0,0925 га фізичній особі-підприємцю Ціньку В.Г. під існуючою автомобільною стоянкою за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 7-С строком на 10 років та про припинення договору оренди землі на зазначену земельну ділянку з фізичною особою-підприємцем Цуркан А.Ф. у зв’язку з переходом права оренди.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області передати в оренду земельну ділянку площею 0,0925 га фізичній особі-підприємцю Ціньку В.Г. під існуючою автомобільною стоянкою за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 7-С строком на 10 років та припинити договір оренди землі на зазначену земельну ділянку з фізичною особою-підприємцем Цуркан А.Ф. у зв’язку з переходом права оренди.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).
5.3.6 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "ЛАУН ПАЛАЦ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,4887 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 17 на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року.
Виступили: Гончаренко О.В., Миза С.В.
Вирішили: Відкласти розгляд питання до більш детального вивчення та запросити на наступне засідання постійної комісії представника ТОВ "ЛАУН ПАЛАЦ".
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.3.7 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "ПРЕМ’ЄР-ПЕТРОЛЕУМ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,5140 га для будівництва багатоповерхового житлового будинку за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 6-Б з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року.
Виступили: Левченко А.Г., Биченко С.Я., Кришмар Д.Ю.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області встановити товариству з обмеженою відповідальністю "ПРЕМ’ЄР-ПЕТРОЛЕУМ" нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,5140 га для будівництва багатоповерхового житлового будинку за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 6-Б з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року.
Результати голосування: за – 4, проти – 1, утримався – 1.

5.3.8 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "САЙМОН" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 6,0493 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 14 мікрорайон на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року.
Виступили: Миза С.В., Лисиця О.П., Кришмар Д.Ю.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області встановити товариству з обмеженою відповідальністю "САЙМОН" нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 6,0493 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 14 мікрорайон на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.3.9 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,3750 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 6, 8 на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року та про лист Товариства з обмеженою відповідальність ''ІН-КОМ-БУД'' від 01.12.2016 року № 379.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області встановити товариству з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,3750 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 6, 8 на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.3.10 Про припинення договору оренди землі площею 0,0214 га з суб’єктами підприємницької діяльності-фізичними особами Кащаєвим М.Д. та Стьопіним П.М. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Шкільний, 1.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області припинити договір оренди землі площею 0,0214 га з суб’єктами підприємницької діяльності-фізичними особами Кащаєвим М.Д. та Стьопіним П.М. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Шкільний, 1.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.3.11 Про припинення договору оренди землі площею 0,0066 га з суб’єктами підприємницької діяльності-фізичними особами Маластьєвою О.В. та Маластьєвим Г.А. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 14/20-Н.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області припинити договір оренди землі площею 0,0066 га з суб’єктами підприємницької діяльності-фізичними особами Маластьєвою О.В. та Маластьєвим Г.А. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 14/20-Н.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.4. Про відмову:
5.4.1 Про відмову у наданні дозволу приватному підприємству "АСТРАСТАРПЛЮС" на розробку технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок площами 0,0272 га та 0,0724 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 28-Б/3 під існуючою нежитловою будівлею (банк) з подальшою передачею в оренду у зв’язку з невідповідністю нормам чинного законодавства України. Зобов’язати приватне підприємство "АСТРАСТАРПЛЮС" врегулювати земельні правовідносини з співвласниками об’єкту нерухомого майна, який розташований на земельних ділянках: площею 0,0724 га та площею 0,0272 га, враховуючи норми чинного законодавства України.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити у наданні дозволу приватному підприємству "АСТРАСТАРПЛЮС" на розробку технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок площами 0,0272 га та 0,0724 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 28-Б/3 під існуючою нежитловою будівлею (банк) з подальшою передачею в оренду у зв’язку з невідповідністю нормам чинного законодавства України. Зобов’язати приватне підприємство "АСТРАСТАРПЛЮС" врегулювати земельні правовідносини з співвласниками об’єкту нерухомого майна, який розташований на земельних ділянках: площею 0,0724 га та площею 0,0272 га, враховуючи норми чинного законодавства України.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Заступник голови постійної комісії Лисиця О.П. запропонував проголосувати списком пункти 5.4.2 – 5.4.6.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.4.2 Про відмову Корбуту Д.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га на території Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
5.4.3 Про відмову Тимофієву Д.В. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) у межах Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
5.4.4 Про відмову Трегубову А.С. у задоволенні клопотання про відведення земельної ділянки на території сел. Олександрівка Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
5.4.5 Про відмову Тимофієвій І.О. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) у межах Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
5.4.6 Про відмову Гриднєв Д.С. у задоволенні клопотання про відведення земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити:
5.4.2 Корбуту Д.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га на території Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
5.4.3 Тимофієву Д.В. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) у межах Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
5.4.4 Трегубову А.С. у задоволенні клопотання про відведення земельної ділянки на території сел. Олександрівка Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
5.4.5 Тимофієвій І.О. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) у межах Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
5.4.6 Гриднєв Д.С. у задоволенні клопотання про відведення земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Пункт 5.4.7 ''Про відмову у наданні громадській організації "СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧЕ ТОВАРИСТВО РИБАЛОК-АМАТОРІВ "МАЯК" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,8573 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 19 у зв’язку з невідповідністю генеральному плану м. Чорноморська'' за пропозицією заступника міського голови Биченка С.Я. знято з порядку денного для більш детального вивчення питання та уточнення меж і площі земельної ділянки.

5.4.8 Про відмову у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,3003 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 9-й мікрорайон на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року, у зв’язку з відсутністю дозволу на будівництво об’єкту містобудування.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,3003 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 9-й мікрорайон на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року, у зв’язку з відсутністю дозволу на будівництво об’єкту містобудування.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.4.9 Про відмову у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2135 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 7, у зв’язку з порушенням умов договору оренди землі.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2135 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 7, у зв’язку з порушенням умов договору оренди землі.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.4.10 Про відмову у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,7531 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 7, у зв’язку з порушенням умов договору оренди землі.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,7531 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 7, у зв’язку з порушенням умов договору оренди землі.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.4.11 Про відмову у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 9,3281 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 9-й мікрорайон, у зв’язку з порушенням умов договору оренди землі.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 9,3281 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 9-й мікрорайон, у зв’язку з порушенням умов договору оренди землі.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.4.12 Про відмову у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2740 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 9-й мікрорайон, у зв’язку з порушенням умов договору оренди землі.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2740 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 9-й мікрорайон, у зв’язку з порушенням умов договору оренди землі.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.4.13 Про відмову у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,3240 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 11, 13, у зв’язку з порушенням умов договору оренди землі.
Виступили: Биченко С.Я., Тринчук П.В., Пономарьов Є.О., Охотніков В.В.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,3240 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 11, 13, у зв’язку з порушенням умов договору оренди землі.
Результати голосування: за – 3, проти – 0, утримались - 3.
Рекомендацію не прийнято.

5.4.14 Про відмову у поновленні договору оренди землі площею 0,2578 га товариству з обмеженою відповідальністю "МЕБЛІ ІЛЛІЧІВСЬК" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 2-М, у зв’язку з порушенням умов договору оренди землі.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити у поновленні договору оренди землі площею 0,2578 га товариству з обмеженою відповідальністю "МЕБЛІ ІЛЛІЧІВСЬК" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 2-М, у зв’язку з порушенням умов договору оренди землі.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.5. Про внесення змін в рішення:
5.5.1 Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради від 08.07.2016 року № 133-VII "Про надання громадській організації гаражному товариству "БРІЗ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,0768 га в довгострокову оренду за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Промислова, 18 та 18-В" стосовно уточнення адреси земельної ділянки, а саме: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Промислова, 18.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області внести зміни до рішення Чорноморської міської ради від 08.07.2016 року № 133-VII "Про надання громадській організації гаражному товариству "БРІЗ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,0768 га в довгострокову оренду за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Промислова, 18 та 18-В" стосовно уточнення адреси земельної ділянки, а саме: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Промислова, 18.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.6. Аукціон:
5.6.1 Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди яких виставляється на торги окремими лотами в 2016-2017 роках, та про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону (земельна ділянка орієнтовною площею 0,0034 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 9 з цільовим призначенням: для розміщення прибудови стоматологічного кабінету, для подальшої передачі в довгострокову оренду строком на 49 років).
Виступив Миза С.В. та запропонував зняти дане питання з розгляду.
Вирішили: Зняти з розгляду питання ''Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди яких виставляється на торги окремими лотами в 2016-2017 роках, та про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону (земельна ділянка орієнтовною площею 0,0034 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 9 з цільовим призначенням: для розміщення прибудови стоматологічного кабінету, для подальшої передачі в довгострокову оренду строком на 49 років)''.
Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався - 1.

5.6.2 Про надання управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності площею 6,2 га для розташування комплексу по зберіганню і перевантаженню контейнерів, генеральних і інших вантажів за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, в районі транспортного цеху ТОВ "ІСРЗ" з метою продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності площею 6,2 га для розташування комплексу по зберіганню і перевантаженню контейнерів, генеральних і інших вантажів за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, в районі транспортного цеху ТОВ "ІСРЗ" з метою продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

5.7. Про продаж земельної ділянки:

Пункт 5.7.1 ''Про продаж Чернявській О.М. земельної ділянки площею 0,0085 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Садова, 5 для реконструкції магазину з продажу птахо та м’ясопродукції за ціною 53059,55 грн. (п’ятдесят три тисячі п’ятдесят дев’ять гривень 55 копійок)'' за пропозицією заступника міського голови Биченка С.Я. знято з порядку денного у зв’язку з розглядом даного питання у суді.

5.7.2 Про продаж Авраменку А.М. земельної ділянки площею 0,0027 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 33-Б для розташування гаража в районі господарського блоку виконкому за ціною 15426,45 грн. (п’ятнадцять тисяч чотириста двадцять шість гривень 45 копійок).
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області продати Авраменку А.М. земельну ділянку площею 0,0027 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 33-Б для розташування гаража в районі господарського блоку виконкому за ціною 15426,45 грн. (п’ятнадцять тисяч чотириста двадцять шість гривень 45 копійок).
Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1.


Заступник голови постійної комісії                                         О.П. Лисиця

Секретар постійної комісії                                                         С.В. Миза

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань