КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань підприємницької діяльності, торгівлі та побутового обслуговування VІІ скликання від 20.09.2019 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

D67A4355-641B-4B8A-ABAA-C92B09CEBECA

Номер рішення

Протокол № 21

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Підприємства .

Перше оприлюднення

25.09.2019

09:58

Останні зміни

25.09.2019

10:02

Дата прийняття

20.09.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

м. Чорноморськ                                                         Депутатська кімната      

                                                                                   14.00

Присутні:  Голова комісії      -                 Гаврилюк Л.М.                   

                    Заступник голови комісії -    Миза С.В.

                    Секретар комісії   -                 Крючкова Н.Я.                   

 

Відсутні: Звеняцький М.С.,  Шлапак О.П.

 

У роботі комісії взяли участь:

Лисиця О.П. – секретар міської ради

Білий М.О. – заступник начальника управління економічного розвитку та торгівлі, начальник відділу торгівлі

Варижук І.В. – начальник організаційного відділу

Охотніков В.В. – начальник юридичного відділу управління державної реєстрації прав та правового забезпечення

Ткач О.М. – головний спеціаліст  управління архітектури та містобудування

Підпалий В.А. –  заступник директора комунальної установи «Муніципальна варта»

Харченко В.О. – представник  комунальної установи «Муніципальна варта»

Хлистун  Г. – помічник депутата міської ради Гаврилюк Л.М.

Ткачук В. –  мешканець міста

ЗМІ

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

 1. Планове питання. Про підсумки роботи об’єктів   підприємницької діяльності  та   торгівлі  у період літнього  сезону 2019 року.

                                                                                                              

 1. ЗНЯТО. Про хід виконання рекомендації постійної комісії (від 02.08.2019 протокол № 20) заступнику міського голови Нарожному Г.О. продовжити роботу зі створення відповідно до норм чинного законодавства штрафного майданчику (за адресою: м. Чорноморськ, вул. Парусна, 5) для зберігання стаціонарних та пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, які були  розміщенні  з порушенням законодавства та підлягали демонтажу, а також для зберігання  евакуйованого автотранспорту, який був припаркований з порушенням Правил дорожнього руху.

 

 1. Про хід виконання рекомендації постійної комісії (від 02.08.2019 протокол № 20) начальнику відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів  Білому М.О. та   директору  комунальної установи “Муніципальна варта” Чорноморської міської ради Одеської області Канар’яну П.Р. щодо:
 •  продовження проведення спільних рейдів з метою усунення випадків несанкціонованої торгівлі на території міської ради;
 • вжиття заходів для  повідомлення  пенсіонерам-мешканцям міста, які  бажають реалізовувати сільськогосподарську продукцію, вирощену  на власних земельних ділянках, про умови та можливість торгівлі на ринках міста “Ранковий”, “Вечірній”, “Курортний” без сплати за користування місцем.  

 

 1. Про хід виконання рекомендації постійної комісії (від 02.08.2019 протокол № 20) управлінню архітектури   та містобудування щодо ініціювання розроблення нової комплексної схеми розміщення  тимчасових споруд для провадження  підприємницької діяльності на територіях міського пляжу,  парків «Приморський» та «Молодіжний».

Голосування за порядок денний за основу з 4 питань:

за – 3 , проти – 0,  утримались – 0

 

Пропозиції до порядку денного:

 

Заступник голови постійної комісії Миза С.В. запропонував зняти з розгляду питання 2 порядку денного  та перенести його розгляд на наступне засідання у зв’язку  з тим, що доповідач з даного питання - заступник міського голови Нарожний Г.О. -  знаходиться на лікарняному.

 

Голосування за порядок денний в цілому з 3 питань:

за – 3 , проти – 0,  утримались – 0

 

СЛУХАЛИ: 1. Планове питання. Про підсумки роботи об’єктів підприємницької діяльності  та   торгівлі  у період літнього  сезону 2019 року.

Інформація  Ткач О.М., Білого М.О.

Виступили:  Гаврилюк Л.М., Миза С.В.,  Крючкова Н.Я.

ВИРІШИЛИ: Взяти  до відома інформацію про підсумки роботи об’єктів підприємницької діяльності  та   торгівлі  у період літнього  сезону 2019 року.

 

Результати голосування: за – 3 , проти – 0,  утримались – 0

 

СЛУХАЛИ: 2. Про хід виконання рекомендації постійної комісії (від 02.08.2019 протокол № 20) начальнику відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів                        Білому М.О. та   директору  комунальної установи “Муніципальна варта” Чорноморської міської ради Одеської області Канар’яну П.Р. щодо:

 •  продовження проведення спільних рейдів з метою усунення випадків несанкціонованої торгівлі на території міської ради;
 • вжиття заходів для  повідомлення  пенсіонерам-мешканцям міста, які  бажають реалізовувати сільськогосподарську продукцію, вирощену  на власних земельних ділянках, про умови та можливість торгівлі на ринках міста “Ранковий”, “Вечірній”, “Курортний” без сплати за користування місцем.  

Інформація  Підпалого В.А.

Виступили:  Крючкова Н.Я., Ткач О.М., Білий М.О., Миза С.В., Хлистун Г.,

                      Гаврилюк Л.М.

ВИРІШИЛИ: 1. Взяти до відома інформацію про проведення спільних рейдів з метою усунення випадків несанкціонованої торгівлі на території міської ради.

          2. Рекомендувати   заступнику  начальника  управління   економічного    розвитку    та

торгівлі - начальнику відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів  Білому М.О. провести перевірку фактів несанкціонованої торгівлі  та порушення правил торгівлі та благоустрою на території міської ради за наступними адресами:

 • вул. Данченка, 3 – розташування тимчасової споруди з порушенням дозволеної площі та санітарно-гігієнічних норм під час реалізації продукції;
 • торгівельна точка, розташована за територією  ринку “Сокіл” - фактично торгівля ведеться на вулиці міста, але власник не має необхідної дозвільної документації;
 • вул. Олександрійська, 18 – у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на ринку “Вечірній” -  торгівля   фактично здійснюється  на прибудинковій території даного житлового будинку, що приносить незручності мешканцям (рекомендовано звільнити прибудинкову територію від торгівельних точок та запропонувати власникам перенести їх на  інші ринки міста);
 • на прибудинкових територіях   будинків: вул. Данченка, 3, проспект Миру, 15, 15-А – здійснюється реалізація сільськогосподарської продукції без оформлення необхідної дозвільної документації.

            Інформацію про результати проведеної роботи з даних питань надати на наступне засідання комісії.

Результати голосування: за – 3 , проти – 0,  утримались – 0

 

СЛУХАЛИ: 3.  Про хід виконання рекомендації постійної комісії (від 02.08.2019 протокол № 20) управлінню архітектури   та містобудування щодо ініціювання розроблення нової комплексної схеми розміщення  тимчасових споруд для провадження  підприємницької діяльності на територіях міського пляжу,  парків “Приморський” та  “Молодіжний”.

Інформація   Ткач О.М.

Виступили:  Миза С.В., Крючкова Н.Я., Гаврилюк Л.М., Охотніков В.В., Хлистун Г.,

                     Ткачук В.

ВИРІШИЛИ: 1. Взяти інформацію щодо розташування тимчасових споруд для провадження  підприємницької діяльності на територіях парків “Приморський”,  “Молодіжний” та міського пляжу до відома.

 1. Рекомендувати  управлінню     архітектури  та   містобудування надати на наступне засідання постійної комісії свої пропозиції щодо внесення змін (коригування) до комплексних схем розміщення  тимчасових споруд для провадження  підприємницької діяльності (стаціонарних та пересувних), зокрема щодо розміщення ТС на територіях парків “Приморський”,  “Молодіжний”  та  міського пляжу.
 2. Рекомендувати   начальнику   юридичного   відділу  управління державної реєстрації

прав та правового забезпечення Охотнікову В.В. надати на наступне засідання постійної комісії юридичну довідку про діючі норми законодавства щодо розміщення тимчасових споруд для провадження  підприємницької діяльності на територіях міських парків, скверів, зелених зон відпочинку, біля ігрових дитячих майданчиків.

      4.  Рекомендувати   заступнику   начальника   управління    економічного    розвитку    та

торгівлі, начальнику відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів  Білому М.О. спільно з представниками  комунальної установи “Муніципальна варта” Чорноморської міської ради Одеської області в найкоротший строк здійснити необхідні заходи щодо демонтажу усіх незаконно встановлених тимчасових споруд для впровадження підприємницької  діяльності на територіях парків “Приморський”, “Молодіжний” з обов’язковим наданням приписів власникам таких споруд щодо необхідності відновлення зеленої зони.

Про результати роботи доповісти на наступному засіданні постійної комісії.

Результати голосування: за – 3 , проти – 0,  утримались – 0

 

Голова постійної комісії                                                           Л.М. Гаврилюк 

Секретар постійної комісії                                                        Н.Я. Крючкова

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань