КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності VІІ скликання від 29.10.2019

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

7BF19674-B25B-48F0-91FE-7F7109584951

Номер рішення

Протокол № 87

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Фінанси .

Перше оприлюднення

31.10.2019

08:28

Останні зміни

31.10.2019

08:31

Дата прийняття

29.10.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

м. Чорноморськ                                                       Депутатська кімната

                                               11.00

Присутні:

Голова комісії  -                      Жуха Л.І.

Заступник голови комісії -     Бузько Ю.І.  (прибув на засідання під час розгляду п. 4)

Секретар  комісії -                    Бугайчук В.В. (прибув на засідання під час розгляду п. № 2)

Члени комісії:                           Левченко А.Г., Наумова Т.І., Маляренко О.С., 

 

Відсутні: Сміренський І.В.

 

На засідання комісії присутні:

Лубковський І.А. – заступник міського голови

Нарожний Г.О. – заступник міського голови

Яволова Н.О.  – заступник міського голови

Кушніренко Н.В. – керуюча справами

Кришмар Д.Ю. – депутат міської ради

Крючкова Н.Я. - депутат міської ради

Паншин А.В. – директор КП «ЧТЕ»

Миза С.В. – депутат міської ради, начальник комунального підприємства “Міське управління житлово-комунального господарства”

Амбарніков М.П. – начальник управління капітального будівництва

Яковенко О.М. – начальник фінансового управління

Кілар О.В. – начальник відділу комунального господарства та благоустрою

Охотніков В.В. – начальник юридичного відділу управління державної реєстрації прав та правового забезпечення

Варижук І.В. – начальник організаційного відділу

Гапоненко Д.М. – заступник начальника ВКтаБ

Баличев Ф.П. – голова Олександрівської  селищної адміністрації

Мешканці будинку вул. Парусна, 18

Мельничук І.А. – директор ТОВ «Німфан»

ЗМІ

Порядок денний:

 

 1. Про хід виконання рекомендації постійної комісії (від 23.10.2019 протокол № 86) заступнику міського голови Ясніцькому О.О. провести до 28 жовтня 2019 року нараду щодо проєкту рішення «Про  приєднання  управління  капітального  будівництва  Чорноморської   міської ради Одеської області до управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області» за участю представників  юридичного відділу, управління капітального будівництва та управління комунальної власності  та земельних відносин та надання інформації за результатами даної наради.   

 

           1.1.   Про  приєднання  управління  капітального  будівництва  Чорноморської   міської ради Одеської області до управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області (проєкт рішення Чорноморської міської ради Одеської області).

 Інформація Левченка А.Г.

 

           2. Про   лист начальника  управління капітального  будівництва Амбарнікова М.П. (лист додається) від 01.10.2019 № 149 (вх. № 1620) щодо збільшення фінансування видатків, віднесених до резерву по коду 1517370 на суму 1 813 242,00 грн., для оплати оренди баштового крану, витрат на охорону об’єкта будівництва “Реконструкція території  гімназії № 1 в   м. Чорноморськ, по вул. Шевченка, 8, з будівництвом учбово-виховного комплексу початкової школи та гімназії на 660 учнів”, оплати за електричну енергію та водовідведення до кінця поточного року, а також розрахунок для демонтажу баштового крану.

Інформація Амбарнікова М.П.

            3. Про лист начальника  управління капітального  будівництва Амбарнікова М.П. від 24.10.2019 № 1700 (додається) про  прийняття   позитивного  рішення щодо  виділення  УКБ суми  у розмірі 2 828 021.90 грн. , що складається :

            - з резерву УКБ  2 128 021.9 грн.

            - перекидки коштів з інших об’єктів УКБ 700 000 .0 грн (400 000 грн.  – дитсадок в селищі Олександрівка; 300 000 грн. – перехід через залізницю   на станції  Ксенієво.

            для продовження будівельних робіт на гімназії,доцільності збереження  будівельного процесу у поточному році та перспективою його продовження  у наступному 2020 році з гарантованим залученням коштів   Державного  фонду регіонального розвитку та  пайовою участю місцевого бюджету.

            До зазначеної суми входять: вартість завершення робіт по кладці стін та парапетів з застосуванням баштового крану, вартість охорони об’єкту  у складі загальновиробничих витрат підрядника.

            У разі не виділення коштів просять  звернутися до Ради щодо прийняття  відповідального стратегічного  рішення про подальшу судьбу цього пріоритетного об’єкту соціальної інфраструктури територіальної громади, на  якому  майже завершені  будівельно-монтажні роботи та освоєно з 2012 року 84 774 743 грн.

Інформація Амбарнікова М.П.

 

           4. Про  лист   голови    Олександрівської    селищної  адміністрації      Баличева Ф.П. (лист додається) від 11.09.2019  № 01-04/1653 (вх. № 1590) щодо погодження проведення наступних робіт: капітальний ремонт благоустрою. Улаштування автобусної зупинки за адресою: м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги, в сумі 102 538, 00 гривень.

            Інформація Баличева Ф.П.

           5. Про  внесення   змін   та   доповнень   до   рішення  Чорноморської   міської  ради Одеської області від 25 січня 2019 р.  № 382 – VII "Про бюджет міста Чорноморська на 2019 рік" (проєкт рішення Чорноморської міської ради Одеської області).

 

Інформація Яковенко О.М.

 

           6. Додатково. Про  погодження   розпорядження   Чорноморського   міського   голови “Про затвердження змін до річних обсягів міжбюджетних трансфертів, передбачених  бюджету міста Чорноморська на 2019 рік  з обласного бюджету”

 

             До початку обговорення порядку денного із повідомленнями про ймовірність виникнення реального чи потенційного конфлікту інтересів щодо питання № 5 «Про   внесення   змін  та   доповнень до   рішення   Чорноморської   міської   радиОдеської   області  від  25 січня 2019 р.   № 382 – VII "Про  бюджет    міста   Чорноморська   на 2019 рік" виступила Наумова Т.І. та зазначила, що не буде брати участі в обговоренні та голосуванні з цього питання.

Дане повідомлення додаються до протоколу засідання постійної комісії від 29.10.2019

 

          Голосування  щодо  прийняття  в цілому порядку  денного  з  5 питань

 

 Результати голосування:  за –  4, проти – 0,  утримались – 0

 

            Після розгляду 5 питань порядку денного Жуха Л.І. запропонував включити до порядку денного 6 додаткове питання.

СЛУХАЛИ:

У зв’язку з тим, що під час розгляду питання № 1 порядку денного секретар комісії Бугайчук В.В. був відсутній, голова комісії Жуха Л.І. запропонував обрати відповідальним  за ведення протоколу члена комісії Маляренка О.С.

ВИРІШИЛИ:

Обрати відповідальним  за ведення протоколу члена комісії      Маляренка О.С.

 

Результати голосування:  за – 4  , проти – 0,  утримались – 0

 

СЛУХАЛИ: 1

Про хід виконання рекомендації постійної комісії (від 23.10.2019 протокол № 86) заступнику міського голови Ясніцькому О.О. провести до 28 жовтня 2019 року нараду щодо проєкту рішення «Про  приєднання  управління  капітального  будівництва  Чорноморської   міської ради Одеської області до управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області» за участю представників  юридичного відділу, управління капітального будівництва та управління комунальної власності  та земельних відносин та надання інформації за результатами даної наради.   

ВИРІШИЛИ:

Взяти інформацію, викладену в листі заступника міського голови Ясніцького від 28.10.2019 вих. № 1712 та додану до нього копію протоколу наради  про приєднання  управління  капітального  будівництва  Чорноморської   міської ради Одеської області до управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області від 25.10.2019,  до відома

 

Результати голосування:  за – 4  , проти – 0,  утримались – 0

 

СЛУХАЛИ: 1.1

Про  приєднання  управління  капітального  будівництва  Чорноморської   міської ради Одеської області до управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області (проєкт рішення Чорноморської міської ради Одеської області).

 Інформація Левченка А.Г.

ВИРІШИЛИ:

Перенести розгляд даного питання до виконання відповідальними особами резолютивної частини протоколу наради  про приєднання  управління  капітального  будівництва  Чорноморської   міської ради Одеської області до управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області від 25.10.2019

 

Результати голосування:  за – 4  , проти – 0,  утримались – 0

 

 

Під час розгляду питання № 1.1. порядку денного на засідання прибув секретар комісії Бугайчук В.В. та у подальшому вів протокол засідання.

СЛУХАЛИ: 2

Про   лист начальника  управління капітального  будівництва Амбарнікова М.П. (лист додається) від 01.10.2019 № 149 (вх. № 1620) щодо збільшення фінансування видатків, віднесених до резерву по коду 1517370 на суму 1 813 242,00 грн., для оплати оренди баштового крану, витрат на охорону об’єкта будівництва “Реконструкція території  гімназії № 1 в   м. Чорноморськ, по вул. Шевченка, 8, з будівництвом учбово-виховного комплексу початкової школи та гімназії на 660 учнів”, оплати за електричну енергію та водовідведення до кінця поточного року, а також розрахунок для демонтажу баштового крану.

Інформація Амбарнікова М.П.

Виступили: Левченко А.Г., Бугайчук В.В., Охотніков В.В.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати начальнику юридичного відділу Охотнікову В.В. надати на наступне засідання комісії юридичну довідку щодо правомірності  (підстав) необхідності здійснення оплати за оренду баштового крану та витрат на охорону об’єкта будівництва “Реконструкція території  гімназії № 1 в   м. Чорноморськ, по вул. Шевченка, 8, з будівництвом учбово-виховного комплексу початкової школи та гімназії на 660 учнів”.

 

Результати голосування:  за –  5 , проти –0 ,  утримались – 0

 

 

СЛУХАЛИ: 3

Про лист начальника  управління капітального  будівництва Амбарнікова М.П. від 24.10.2019 № 1700 (додається) про  прийняття   позитивного  рішення щодо  виділення  УКБ суми  у розмірі 2 828 021.90 грн. , що складається :

            - з резерву УКБ  2 128 021.9 грн.

            - перекидки коштів з інших об’єктів УКБ 700 000 .0 грн (400 000 грн.  – дитсадок в селищі Олександрівка; 300 000 грн. – перехід через залізницю   на станції  Ксенієво.

            для продовження будівельних робіт на гімназії,доцільності збереження  будівельного процесу у поточному році та перспективою його продовження  у наступному 2020 році з гарантованим залученням коштів   Державного  фонду регіонального розвитку та  пайовою участю місцевого бюджету.

            До зазначеної суми входять: вартість завершення робіт по кладці стін та парапетів з застосуванням баштового крану, вартість охорони об’єкту  у складі загальновиробничих витрат підрядника.

            У разі не виділення коштів просять  звернутися до Ради щодо прийняття  відповідального стратегічного  рішення про подальшу судьбу цього пріоритетного об’єкту соціальної інфраструктури територіальної громади, на  якому  майже завершені  будівельно-монтажні роботи та освоєно з 2012 року 84 774 743 грн.

Інформація Амбарнікова М.П.

Виступили: Левченко А.Г., Бугайчук В.В., Жуха Л.І.

ВИРІШИЛИ:

 •  
 1. Начальнику  управління капітального  будівництва           Амбарнікову М.П. надати постійній  комісії інформацію щодо причин невикористання коштів у сумі 400 000 грн., передбачених на дитсадок в селищі Олександрівка та   300 000 грн., передбачених на перехід через залізницю   на станції  Ксенієво. А також документи, які підтверджують неможливість проведення робіт з будівництва переходу через залізницю   на станції  Ксенієво
 2. Повернутися до розгляду даного питання після отримання вищезазначеної інформації

 

Результати голосування:  за –  5 , проти – 0,  утримались – 0

 

СЛУХАЛИ: 4

Про  лист   голови    Олександрівської    селищної  адміністрації      Баличева Ф.П. (лист додається) від 11.09.2019  № 01-04/1653 (вх. № 1590) щодо погодження проведення наступних робіт: капітальний ремонт благоустрою. Улаштування автобусної зупинки за адресою: м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги, в сумі 102 538, 00 гривень.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати погодити проведення наступних робіт: капітальний ремонт благоустрою. Улаштування автобусної зупинки за адресою: м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги, в сумі 102 538, 00 гривень.

 

Результати голосування:  за –  6 , проти – 0,  утримались – 0

 

СЛУХАЛИ 5:

Про  внесення   змін   та   доповнень   до   рішення  Чорноморської   міської  ради Одеської області від 25 січня 2019 р.  № 382 – VII "Про бюджет міста Чорноморська на 2019 рік" (проєкт рішення Чорноморської міської ради Одеської області).

 

 

ПІД ЧАС РОЗГЛЯДУ ДАНОГО ПИТАННЯ ГОЛОВА КОМІСІЇ ЖУХА Л.І. ОБ’ЯВИВ ПЕРЕРВУ

Після перерви повернулись до розгляду даного питання

ВИРІШИЛИ:

 •  

1. Фінансову управлінню передбачити в проєкті рішення «Про  внесення   змін   та   доповнень   до   рішення  Чорноморської   міської  ради Одеської області від 25 січня 2019 р.  № 382 – VII «Про бюджет міста Чорноморська на 2019 рік» кошти у сумі 100 тис. грн. на придбання автоматичних підйомників для  житлового будинку № 12 у 9 мікрорайоні м. Чорноморська за рахунок коштів, віднесених до резерву управління капітального будівництва.

 1. Пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про  внесення   змін   та   доповнень   до   рішення  Чорноморської   міської  ради Одеської області від 25 січня 2019 р.  № 382 – VII «Про бюджет міста Чорноморська на 2019 рік»

 

Результати голосування:  за –  5 , проти – 0,  утримались – 0,                         не голосували – 1

 

СЛУХАЛИ:

Пропозицію голови комісії Жухи Л.І. щодо додаткового включення  до порядку денного засідання постійної комісії питання про  погодження   розпорядження   Чорноморського   міського   голови     “Про затвердження змін до річних обсягів міжбюджетних трансфертів, передбачених  бюджету міста Чорноморська на 2019 рік  з обласного бюджету”

ВИРІШИЛИ:

Включити до порядку денного додаткове питання про  погодження   розпорядження   Чорноморського   міського   голови     “Про затвердження змін до річних обсягів міжбюджетних трансфертів, передбачених  бюджету міста Чорноморська на 2019 рік  з обласного бюджету”

 

Результати голосування:  за –  6, проти – 0,  утримались – 0

 

СЛУХАЛИ: 6 (Додатково)

Про  погодження   розпорядження   Чорноморського   міського   голови     “Про затвердження змін до річних обсягів міжбюджетних трансфертів, передбачених  бюджету міста Чорноморська на 2019 рік  з обласного бюджету”

ВИРІШИЛИ:

Погодити   розпорядження   Чорноморського   міського   голови     “Про затвердження змін до річних обсягів міжбюджетних трансфертів, передбачених  бюджету міста Чорноморська на 2019 рік  з обласного бюджету”

 

 

Результати голосування:  за –  6 , проти – 0,  утримались – 0                       

Голова постійної комісії                                                                     Л.І. Жуха

Відповідальний за ведення протоколу                                 О.С. Маляренко

(під час розгляду питань № 1, 1.1. порядку денного)

Секретар постійної комісії                                                          В.В. Бугайчук

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань