КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол виїзного засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 19.12.2019

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

FE773855-B6CB-4F8A-96F2-FC09AF0574D6

Номер рішення

Протокол № 66

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

І.В. Варижук

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

21.12.2019

09:24

Останні зміни

21.12.2019

09:32

Дата прийняття

19.12.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

м. Чорноморськ, вул. Паркова буд. 2а                                                               08-05                                                                               

 

 

Присутні:

 

 

Кришмар Д.Ю., голова постійної комісії,

Гуляєв Д.В., секретар постійної комісії

Члени комісії:

Ковальчук В.Г., Мартинов Г.О.

 

Відсутні:    Дудніков М.Ю., Гончаренко О.В., Опря М.В.

 

 

На засідання  комісії запрошені:

 

Тодорова Л.О. – заступник начальника відділу ДАБК

Волинцев В.В. – головний спеціаліст відділу ДАБК

Шевченко В.В. – головний інженер КП «МУЖКГ»

Радіонов С.М. – начальник ЖЕД-2

Ковальчук М.М. – начальник Чорноморського міського відділу ГУ ДСНС України в Одеській області

Дондамаєв В.М. –  представник ТОВ «ПГС – ІНВЕСТ» (забудовник)

Ініціативна група мешканців будинку

 

     Слухали голову постійної комісії депутата міської ради Кришмаря Д.Ю., який запропонував проголосувати за початок роботи комісії.

Результати голосування: за – 4 (одностайно).

 

Порядок денний:

 

        1. Про розгляд колективного листа мешканців будинку 2а по вул. Парковій від 03.12.2019 № 1775 стосовно законності проведення робіт з встановлення ганків на прибудинковій території, а також надання інформації щодо купівлі/продажу частки підвального приміщення за вказаною адресою і правомірності визначення зони для паркування автомобілів.

 

Слухали голову постійної комісії депутата міської ради Кришмаря Д.Ю., який запропонував порядок денний роботи постійної комісії з 1-ого питання взяти за основу та затвердити в цілому.

Результати голосування: за – 4 (одностайно).

 

      Слухали: 1. Про розгляд колективного листа мешканців будинку 2а по вул. Парковій від 03.12.2019 № 1775 стосовно законності проведення робіт з встановлення ганків на прибудинковій території, а також надання інформації щодо купівлі/продажу частки підвального приміщення за вказаною адресою і правомірності визначення зони для паркування автомобілів.

            Виступили: Кришмар Д.Ю., Мартинов Г.О., Тодорова Л.О. Ковальчук М.М. Дондамаєв В.М., Шевченко В.В., мешканці будинку

 

 

 

 

   Вирішили: 1. Рекомендувати ТОВ "ІСТРЕЙТ" до 27 грудня 2019 року розшити від гіпсокартону  зроблені прорізи (отвори) в несучих стінах в підвалі будинку № 2а по  вул. Парковій для встановлення факту виконання необхідного посилення цих прорізів (отворів) згідно з проєктом.

 

2. Рекомендувати ТОВ "ІСТРЕЙТ" до 27 грудня 2019 року надати гарантійний лист  управляючій компанії (КП «МУЖКГ» Чорноморської міської ради Одеської області) щодо допуску її спеціалістів та у разі необхідності спеціалістів інших служб до внутрішньобудинкових комунікацій (інженерних мереж), які знаходяться в підвалі будинку № 2а по вул. Парковій, для поточного обслуговування комунікацій та усунення аварій.

 

3.  Рекомендувати ТОВ "ІСТРЕЙТ" до 27 грудня 2019 року відновити доступ до комунікацій (інженерних мереж), які зашиті «кнауфом»  на першому поверсі будинку № 2а по вул. Парковій.

 

4. Рекомендувати ТОВ "ІСТРЕЙТ" до 27 грудня 2019 року обшити на вулиці сходи (в тому числі кути), які були зроблені при реконструкції,  нетравмоопасними матеріалами.

 

5. Рекомендувати ТОВ "ІСТРЕЙТ" до 27 грудня 2019 року здійснити благоустрій прилеглої території до будинку № 2а по вул. Парковій, а саме: зняти кульки, палеотеленові упаковки від будівельних матеріалів  з дерев.

 

6. Рекомендувати ТОВ "ІСТРЕЙТ" до 31 січня 2020 року зробити незалежний експертно - технічний висновок житлового будинку № 2а по вул. Парковій з вбудовано – прибудованими приміщеннями. 

 

Результати голосування: за – 4 (одностайно).

 

 

Голова постійної комісії                                                                             Д.Ю.Кришмар

 

 

Секретар  постійної комісії                                                                        Д.В.Гуляєв

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань