КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності VІІ скликання від 23.03.2020

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

CC7AECD1-BA06-41AE-97FB-AACA0A2E7B07

Номер рішення

Протокол № 98

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Фінанси .

Перше оприлюднення

25.03.2020

09:19

Останні зміни

26.03.2020

10:25

Дата прийняття

23.03.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

м. Чорноморськ                                                               Депутатська кімната

                                                               14.00

Присутні члени постійної комісії:

Голова комісії  -                       Жуха Л.І.

Заступник голови комісії -     Бузько Ю.І.  

Секретар  комісії -                   Бугайчук В.В.

Член комісії:                            Левченко А.Г., Маляренко О.С., Наумова Т.І.,

 

Відсутні: Сміренський І.В.

На засідання  комісії  запрошені:

Лисиця О.П. – секретар міської ради

Нарожний Г.О. – заступник міського голови  

Лубковський І.А.  – заступник міського голови  

Яволова Н.О. – заступник міського голови  

Ясніцький О.О. – заступник міського голови  

Кушніренко О.М. – керуюча справами

Яковенко О.М. – начальник фінансового управління

Пакунова Ю.А. – начальник управління комунальної власності та земельних відносин

Варижук І.В. – начальник організаційного відділу

Охотніков В.В. -  начальник юридичного відділу управління державної реєстрації прав  та правового забезпечення

Миза С.В. - начальник КП «МУЖКГ»

Кришмар Д.Ю. - заступник начальника КП «МУЖКГ»

Чайка О.О. - директор КП «Райдуга»

 

Порядок денний:

 

  1. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 20 грудня 2019 р. № 516 – VII "Про бюджет міста Чорноморська на 2020 рік" (проєкт  рішення Чорноморської міської ради Одеської області).

Інформація Яковенко О.М.

  1. Про внесення змін та доповнень до Міської програми "Здоров’я населення Чорноморської  територіальної громади" на 2016 - 2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року   № 39-VIІ (проєкт  рішення Чорноморської міської ради Одеської області).

Інформація Яковенко О.М.

       3. Про звільнення орендарів від  плати за оренду нерухомого майна, яке належить до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської   міської ради Одеської   області на період дії проти епідеміологічних заходів (запровадження карантину) (проєкт  рішення Чорноморської міської ради Одеської області).

Інформація Пакунової Ю.А.

        4. Про закріплення на праві оперативного управління за управлінням капітального будівництва  Чорноморської   міської   ради Одеської області об'єкта незавершеного будівництва "Мостовий перехід через Сухий лиман з підходами в селі Малодолинське на автомобільній дорозі "Одеса - Чорноморськ", як об'єкт незавершеного будівництва комунальної власності Чорноморської територіальної  громади  в  особі   Чорноморської  міської  ради Одеської області (проєкт  рішення Чорноморської міської ради Одеської області).

 Інформація Ясніцького О.О.

 

Голосування  щодо  прийняття  в цілому порядку  денного  з 4  питань

 Результати голосування:  за –  6 , проти – 0,  утримались – 0

СЛУХАЛИ: 1

Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 20 грудня 2019 р. № 516 – VII "Про бюджет міста Чорноморська на 2020 рік" (проєкт  рішення Чорноморської міської ради Одеської області).

Інформація Яковенко О.М.

Виступили Левченко А.Г., Наумова Т.І.. Кришмар Д.Ю., Миза С.В., Яковенко О.М., Жуха Л.І. 

ВИРІШИЛИ:

1. Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення  «Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 20 грудня 2019 р. № 516 – VII "Про бюджет міста Чорноморська на 2020 рік"»

2. Погодити   проєкт   розпорядження   Чорноморського  міського  голови  "Про затвердження змін до річних обсягів міжбюджетних трансфертів, передбачених бюджету міста Чорноморська на 2020 рік з обласного бюджету".

 

Результати голосування:  за – 6  , проти – 0,  утримались – 0

СЛУХАЛИ: 2

Про внесення змін та доповнень до Міської програми "Здоров’я населення Чорноморської  територіальної громади" на 2016 - 2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року   № 39-VIІ (проєкт  рішення Чорноморської міської ради Одеської області).

Інформація Яковенко О.М.  

Виступили Нарожний Г.О., Миза С.В., Бузько Ю.І., Левченко А.Г., Наумова Т.І.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення  «Про внесення змін та доповнень до Міської програми "Здоров’я населення Чорноморської  територіальної громади" на 2016 - 2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року          № 39-VIІ»

 

Результати голосування:  за –6, проти – 0,  утримались – 0

 

СЛУХАЛИ: 3

Про звільнення орендарів від  плати за оренду нерухомого майна, яке належить до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської   міської ради Одеської   області на період дії проти епідеміологічних заходів (запровадження карантину) (проєкт  рішення Чорноморської міської ради Одеської області).

Інформація Пакунової Ю.А. 

Виступили Чайка О.О., Левченко А.Г., Бугайчук В.В., Наумова Т.І., Бузько Ю.І., Ясніцький О.О., Пакунова Ю.А., Маляренко О.С.

ВИРІШИЛИ:

1. Управлінню комунальної власності та земельних відносин врахувати в даному проєкті рішення постанову Кабінету Міністрів України           № 215  від 16 березня   2020 року

2. Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення  «Про звільнення орендарів від  плати за оренду нерухомого майна, яке належить до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської   міської ради Одеської   області на період дії проти епідеміологічних заходів (запровадження карантину)»

 

Результати голосування:  за – 5 , проти – 0,  утримались – 1

СЛУХАЛИ: 4

Про закріплення на праві оперативного управління за управлінням капітального будівництва  Чорноморської   міської   ради Одеської області об'єкта незавершеного будівництва "Мостовий перехід через Сухий лиман з підходами в селі Малодолинське на автомобільній дорозі "Одеса - Чорноморськ", як об'єкт незавершеного будівництва комунальної власності Чорноморської територіальної  громади  в  особі   Чорноморської  міської  ради Одеської області (проєкт  рішення Чорноморської міської ради Одеської області).

Інформація Ясніцького О.О.   

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення  «Про закріплення на праві оперативного управління за управлінням капітального будівництва  Чорноморської   міської   ради Одеської області об'єкта незавершеного будівництва "Мостовий перехід через Сухий лиман з підходами в селі Малодолинське на автомобільній дорозі "Одеса - Чорноморськ", як об'єкт незавершеного будівництва комунальної власності Чорноморської територіальної  громади  в  особі   Чорноморської  міської  ради Одеської області»

 

Результати голосування:  за – 6   , проти – 0,  утримались – 0

Голова постійної комісії                              Л.І. Жуха

Секретар постійної комісії                                        В.В. Бугайчук

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань