КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол дистанційного засідання постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності VІІ скликання від 28.05.2020 (у режимі аудіоконференції)

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

6723C3BF-3073-4F13-85FA-E52EA0DA4057

Номер рішення

Протокол № 103

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Фінанси .

Перше оприлюднення

29.05.2020

14:38

Останні зміни

29.05.2020

14:41

Дата прийняття

28.05.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

м. Чорноморськ                                                    Депутатська кімната

                                          09.30

 

Присутні члени постійної комісії (взяли участь):

Голова комісії  -                       Жуха Л.І.

Заступник голови комісії -     Бузько Ю.І. 

Секретар  комісії -                    Бугайчук В.В.

Член комісії:                             Левченко А.Г., Маляренко О.С., Наумова Т.І.                                                                            

Відсутній:  Сміренський  І.В.                                                                                                   

На засіданні  комісії  присутні:

Варижук І.В. - начальник організаційного відділу

 

Порядок денний:

 

Засідання веде голова комісії  Жуха Л.І.

 

  1. Про лист відділу охорони здоров’я Чорноморської міської ради Одеської області від 27.05.2020 вх. № 2119 щодо виділення 169 373,71 грн. на реконструкцію системи лікувального газопостачання інфекційного відділення комунального некомерційного підприємства  «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області (до листа додається проєкт договору). 

 

  1. ДОДАТКОВО Про лист управління соціальної політики від 06.05.2020 вх. № 2089 щодо перерозподілу коштів з метою забезпечення перевезення хворих осіб з інвалідністю І групи, що потребують постійної процедури гемодіалізу. 

     Розрахункова вартість на перевезення складає 16250 грн. на місяць. До кінця поточного року загальна сума становитиме 125 000 грн. 

            Кошти будуть виділені за рахунок зменшення видатків на забезпечення руху соціальних маршрутів, які не функціонували в період карантину.

         За пропозицією олови комісії Жухи Л.І. включити до порядку денного додаткове  питання, яке має важливе значення для життя людей особливо в умовах незавершеного карантину (Про лист управління соціальної політики від 06.05.2020 вх. № 2089 щодо перерозподілу коштів з метою забезпечення перевезення хворих осіб з інвалідністю І групи, що потребують постійної процедури гемодіалізу). 

                 

Голосування  щодо  прийняття  в цілому порядку  денного  з  2 питань:

 

 Результати голосування:  за – 6 , проти – 0 ,  утримались – 0

 

СЛУХАЛИ: 1

Про лист відділу охорони здоров’я Чорноморської міської ради Одеської області від 27.05.2020 вх. № 2119 щодо виділення 169 373,71 грн. на реконструкцію системи лікувального газопостачання інфекційного відділення комунального некомерційного підприємства  «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області (до листа додається проєкт договору). 

 

ВИРІШИЛИ:

1. Рекомендувати  погодити проєкт рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області «Про перерозподіл видатків бюджету міста Чорноморська на 2020 рік»  в частині виділення шляхом перерозподілу  169 373,71 грн. на реконструкцію системи лікувального газопостачання інфекційного відділення комунального некомерційного підприємства  «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області в межах асигнувань, передбачених відділу охорони здоров’я Чорноморської міської ради Одеської області на здійснення першочергового фінансування заходів протипожежної безпеки об’єктів стаціонару КНП «Чорноморська лікарня» ЧМР.

2. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеської області  при уточненні бюджету міста на 2020 рік виділити відділу охорони здоров’я Чорноморської міської ради Одеської області  кошти у сумі 169 373,71 грн. для відновлення видатків.

3. Погодити відділу охорони здоров’я Чорноморської міської ради Одеської області договір щодо реконструкції системи лікувального газопостачання інфекційного відділення Комунального некомерційного підприємства «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, вул.Віталія Шума,4» на об’єкті, який знаходиться за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, вул.Віталія Шума,4

 

 

Результати голосування:  за – 6 , проти – 0 ,  утримались – 0 

СЛУХАЛИ: 2

ДОДАТКОВО

Про лист управління соціальної політики від 06.05.2020 вх. № 2089 щодо перерозподілу коштів з метою забезпечення перевезення хворих осіб з інвалідністю І групи, що потребують постійної процедури гемодіалізу. Розрахункова вартість на перевезення складає 16250 грн. на місяць. До кінця поточного року загальна сума становитиме 125 000 грн. Кошти будуть виділені за рахунок зменшення видатків на забезпечення руху соціальних маршрутів, які не функціонували в період карантину.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати  погодити управлінню соціальної політики перерозподіл коштів з метою забезпечення перевезення хворих осіб з інвалідністю І групи, що потребують постійної процедури гемодіалізу за рахунок зменшення видатків на забезпечення руху соціальних маршрутів, які не функціонували в період карантину.

Результати голосування:  за – 6 , проти – 0 ,  утримались – 0 

(дані питання відноситься до питань щодо невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій або  якнайшвидшої ліквідації особливо тяжких надзвичайних ситуацій, спричинених спалахами епідемій та пандемій чи реалізації повноважень, пов'язаних з такими обставинами

До протоколу додаються:

  • лист реєстрації членів постійної комісії, які взяли  участь у її роботі 28.05.2020;
  • запис засідання постійної комісії від 28.05.2020.

 

Голова постійної комісії                                                Л.І. Жуха

Секретар постійної комісії                                      В.В. Бугайчук

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань