КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 11.06.2020

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

6865382E-55E1-4E9C-92B5-BD234E195FDB

Номер рішення

Протокол № 71

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

17.06.2020

11:38

Останні зміни

17.06.2020

11:40

Дата прийняття

11.06.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Депутатська кімната                                                                14:00

 

Присутні:

 

 

Кришмар Д.Ю., голова постійної комісії

Дудніков М.Ю., заступник голови постійної комісії

Гуляєв Д.В., секретар постійної комісії

Члени комісії:

Ковальчук В.Г., Мартинов Г.О., Опря М.В.

Відсутній Гончаренко О.В.

 

У роботі комісії взяли участь:

Крючкова Н.Я. – депутат міської ради

Марченко А.А. – депутат міської ради

Бугайчук В.В. – депутат міської ради

Нарожний Г.О. – заступник міського голови

Пакунова Ю.А. – начальник УКВтаЗВ

Скрипниченко Д.В. – начальник УДРПтаПЗ

Ткач О.М. – в.о. начальника управління архітектури та містобудування

Степаненко Н.В. – заступник начальника УКВтаЗВ

Варижук І.В. –  начальник організаційного відділу

Орішич Р.Ю. – начальник міськрайонного управління Держгеокадастру в Овідіопольському районі та м. Чорноморську

Бузіян О., Куманецький Д.Ю., Куманецька А.В., Синика С.А. - заявники

 

Слухали голову постійної комісії, депутата Чорноморської міської ради Одеської області Кришмаря Д.Ю., який запропонував проголосувати за початок роботи постійної комісії.

Результати голосування за початок роботи: за – 6 (одностайно).

 

 Слухали голову постійної комісії, депутата Чорноморської міської ради Одеської області Кришмаря Д.Ю., який запропонував затвердити порядок денний постійної комісії з урахуванням додаткового питання, а саме: «Про лист Коваленка В.Д. від 11.06.2020                                 вх. № 2145 щодо виключення тимчасової споруди – великої жовтої кавової машини з літнім майданчиком, розташовану на пішохідній зоні біля Палацу спорту, з комплексної схеми розміщення тимчасових споруд на території Чорноморської міської ради Одеської області».

Результати голосування за затвердження порядку денного, враховуючи додаткове питання: за – 6 (одностайно).

 

Порядок денний:

 

    1.Проєкт рішення  Про звільнення Ясніцького Олександра Олександровича з посади заступника міського голови.

                                                                                               Інформація  Кришмаря Д.Ю.

 

2.Повторно Про розгляд листа управління архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області від 11.02.2020 № 013-07 (вх. від 10.04.2020 № 2035) щодо можливості розміщення Мирзою Оленою Анатоліївною стаціонарної тимчасової споруди – торговельного кіоску площею 8 кв.м за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 15-17 (дане місце не відповідає комплексній схемі розміщення СТС).

                                                                                               Інформація  Ткач О.М.

 

3.Колективне звернення адміністрації Бурлачобалківського клубу та мешканців села Бурлача Балка від 02.06.2020 № 2127 щодо не подовження оренди земельної ділянки під кафе, яке розташоване в безпосередній близькості до території клубу. 

Інформація Пакунової Ю.О.

 

4.Лист відділу комунального господарства та благоустрою Чорноморської міської ради Одеської області від 11.06.2020 вих.№ 106 (вх.№ 2146) з пропозиціями по благоустрою території для включення їх в договори оренди землі.

 

5.Додатково Про лист Коваленка В.Д. від 11.06.2020 вх. № 2145 щодо виключення тимчасової споруди – великої жовтої кавової машини з літнім майданчиком, розташовану на пішохідній зоні біля Палацу спорту, з комплексної схеми розміщення тимчасових споруд на території Чорноморської міської ради Одеської області.

 

6.Про земельні правовідносини (лист управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області від 09.06.2020 № 439 (вх. № 2141).                                                                                    

Інформація Пакунової Ю.О.

 

Слухали:  1.Проєкт рішення  Про звільнення Ясніцького Олександра Олександровича з посади заступника міського голови.

     Інформація  Кришмаря Д.Ю.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення  «Про звільнення Ясніцького Олександра Олександровича з посади заступника міського голови».

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали:2.Повторно Про розгляд листа управління архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області від 11.02.2020 № 013-07 (вх. від 10.04.2020 № 2035) щодо можливості розміщення Мирзою Оленою Анатоліївною стаціонарної тимчасової споруди – торговельного кіоску площею 8 кв.м за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 15-17 (дане місце не відповідає комплексній схемі розміщення СТС).

Інформація  Ткач О.М.

Виступив Кришмар Д.Ю.

 

Вирішили: Рекомендувати управлінню архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл Мирзі Олені Анатоліївні на розміщення стаціонарної тимчасової споруди – торговельного кіоску площею 8 кв.м за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 15-17 та дане місце включити до комплексної схеми розміщення СТС.

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 3.Колективне звернення адміністрації Бурлачобалківського клубу та мешканців села Бурлача Балка від 02.06.2020 № 2127 щодо неподовження оренди земельної ділянки під кафе, яке розташоване в безпосередній близькості до території клубу. 

Інформація Пакунової Ю.О.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Мартинов Г.О.

 

Вирішили: 1.Рекомендувати голові Бурлачобалківської сільської адміністрації на наступне засідання постійної комісії надати інформацію по суті колективного звернення.

2.На наступне засідання постійної комісії запросити голову Бурлачобалківської сільської адміністрації та заявників.

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 4.Лист відділу комунального господарства та благоустрою Чорноморської міської ради Одеської області від 11.06.2020 вих.№ 106 (вх.№ 2146) з пропозиціями по благоустрою території для включення їх в договори оренди землі.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Мартинов Г.О., Пакунова Ю.А., Нарожний Г.О.,

 

Вирішили: 1.Рекомендувати начальнику відділу комунального господарства та благоустрою Чорноморської міської ради Одеської області при укладенні договорів письмово повідомляти орендарів про необхідність здійснення благоустрою з конкретизацією заходів по кожному окремому об’єкту.

2.Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області при підготовці проєктів рішень міської ради враховувати виконання орендарями  заходів з благоустрою.

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 5.Додатково Про лист Коваленка В.Д. від 11.06.2020 вх. № 2145 щодо виключення тимчасової споруди – великої жовтої кавової машини з літнім майданчиком, розташовану на пішохідній зоні біля Палацу спорту, з комплексної схеми розміщення тимчасових споруд на території Чорноморської міської ради Одеської області.

Інформація Ткач О.М.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Мартинов Г.О.

 

Вирішили: Рекомендувати управлінню архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області виключити тимчасову споруду – велику жовту кавову машину з літнім майданчиком (№ 196/11а по пр. Миру, 20), розташовану на пішохідній зоні біля Палацу спорту «Юність», з комплексної схеми розміщення тимчасових споруд на території Чорноморської міської ради Одеської області.

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

До  початку  обговорення   пункту 6 порядку денного   з  заявою  виступив  голова постійної  комісії  з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою Кришмар Д.Ю.

Слухали  Кришмаря Д.Ю.,  який   повідомив,  що   вбачає  ознаки  потенційного/ реального  конфлікту інтересів  у  своїй  участі   під  час  вирішення  (обговорення)   пункту 2.19 переліку земельних питань, оскільки він є заступником начальника КП «МУЖКГ».

Кришмар Д.Ю.  зазначив,  що   на   підставі  вищенаведеного,   керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про запобігання корупції»,  він звертається до  членів  постійної комісії  з проханням приєднати дане повідомлення до протоколу засідання постійної комісії та взяти до відома, що не буде  брати участі в обговоренні та вирішенні (голосуванні) з  даного питання (повідомлення додається).

 

До  початку  обговорення   пункту 6 порядку денного   з  заявою  виступив  заступник голови постійної  комісії  з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою Дудніков М.Ю.

Слухали Дуднікова М.Ю.,  який   повідомив,  що   вбачає  ознаки  потенційного/ реального  конфлікту інтересів  у  своїй  участі   під  час  вирішення  (обговорення)   пункту 5.5 переліку земельних питань, оскільки він є засновником ТОВ «ЕКОПАРКІНГ».

Дудніков М.Ю.  зазначив,  що   на   підставі  вищенаведеного,   керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про запобігання корупції»,  він звертається до  членів  постійної комісії  з проханням приєднати дане повідомлення до протоколу засідання постійної комісії та взяти до відома, що не буде  брати участі в обговоренні та вирішенні (голосуванні) з  даного питання (повідомлення додається).

 

Слухали: 6.Про земельні правовідносини (лист управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області від 09.06.2020 № 439                     (вх. № 2141).            

 

Слухали голову постійної комісії, депутата Чорноморської міської ради Одеської області Кришмаря Д.Ю., який запропонував заслухати усну інформацію щодо гаражного товариства «ВОСХОД».

Інформація Куманецького Д.Ю., Куманецької А.В.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Мартинов Г.О.

Вирішили: Підтримати гаражне товариство «ВОСХОД» та рекомендувати їм надати пакет документів для подальшого розгляду.

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали начальника управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області Пакунової Ю.А. щодо перенесення пункту 6.3.22 «Про передачу в оренду строком на 49 років товариству з обмеженою відповідальністю "ТЕХНОСТРОЙ" земельної ділянки площею 2,7246 га для іншої житлової забудови за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 13 мікрорайон та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.07 на 03.07 "для будівництва та обслуговування будівель торгівлі" переліку земельних питань з розділу 6.3. «Про правовідносини з орендарями, користувачами та власниками земельних ділянок» у розділ 6.1. «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою та технічної документації» та розглянути його пунктом 6.1.21 у зв’язку з технічною помилкою.

     Виступив Кришмар Д.Ю.

Результати голосування за перенесення пункту:  за – 6 (одностайно).

 

I. Проекти регуляторних актів:

 

Слухали: 1) Про внесення доповнень до Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Чорноморської міської ради Одеської області, яке затверджено рішенням Чорноморської  міської ради Одеської області  від 10.07.2015 № 639-VI (зі змінами та доповненнями).

Інформація Пакунової Ю.О.

Виступив Кришмар Д.Ю., який запропонував Положення про податок на майно (в частині плати за землю)  на території Чорноморської міської ради Одеської області, затверджене рішенням міської ради від 10.07.2015 з відповідними змінами (06.01.2016 № 26-Ⅶ, 08.07.2016 № 123-Ⅶ, 03.02.2017 № 204-Ⅶ, 16.02.2018 № 294-Ⅶ) залишити без змін.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради зняти проєкт регуляторного акту «Про внесення доповнень до Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Чорноморської міської ради Одеської області, яке затверджено рішенням Чорноморської  міської ради Одеської області  від 10.07.2015 № 639-VI (зі змінами та доповненнями)» з порядку денного сесії.

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

2) Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2021 рік.

Інформація Пакунової Ю.О.

Виступили: Мартинов Г.О.Кришмар Д.Ю., який запропонував залишити ставки та пільги земельного податку на території Чорноморської міської ради на рівні 2020 року, затверджених рішенням міської ради  від 26.06.2019 року № 444-Ⅶ.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради  залишити ставки та пільги із сплати земельного податку на території Чорноморської міської ради Одеської області  на рівні 2020 року.

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

II. Інші земельні питання:

 

Слухали голову постійної комісії, депутата Чорноморської міської ради Одеської області Кришмаря Д.Ю., який запропонував заслухати пункт 6.2.1 переліку земельних питань.

Слухали: 6.2.1 повторно Про затвердження фізичній особі-підприємцю Бузіян О.П проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,1363 га, цільове призначення якої змінюється з "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" на "для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Єсеніна, 8.

Інформація Пакунової Ю.О.

Виступили: Бузіян О., Кришмар Д.Ю., Мартинов Г.О., Ткач О.М.

 

Вирішили: 1.Перенести розгляд даного питання на наступне засідання постійної комісії. 2.Рекомендувати заявнику  надати наміри забудови земельної ділянки та гарантійний лист про те, що на даній земельній ділянці не буде промислового виробництва зі шкідливими викидами у повітря.

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали голову постійної комісії, депутата Чорноморської міської ради Одеської області Кришмаря Д.Ю., який запропонував заслухати пункт 6.4.14.

 

Слухали: 6.4.14 Про відмову Марнянському С.О. у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель площею 0,0248 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ. вул. 1 Травня, 7-Ж у зв’язку з невідповідністю нормам статті 134 Земельного кодексу України.

Інформація Пакунової Ю.О.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Мартинов Г.О., Гуляєв Д.В.

 

Вирішили:1.Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин підготувати новий проєкт рішення «Про затвердження Марнянському С.О.  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель площею 0,0248 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ. вул. 1 Травня, 7-Ж» та винести його на розгляд пленарного засідання міської ради.

2.Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення «Про затвердження Марнянському С.О.  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель площею 0,0248 га за адресою: Одеська область,                                    м. Чорноморськ. вул. 1 Травня, 7-Ж».

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали голову постійної комісії, депутата Чорноморської міської ради Одеської області Кришмаря Д.Ю., який запропонував заслухати пункт 6.4.18.

Слухали: 6.4.18 Про відмову у поновленні приватному підприємству "АРК ЛТД" договору оренди землі площею 0,0024 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 1 для розташування торговельного кіоску у зв’язку з невиконанням підпункту 10.5, пункту 5 договору оренди землі від 02.07.2014 року № 60, яким забороняється самовільне будівництво, реконструкція або перебудова існуючого об’єкта нерухомості без відома Чорноморської міської ради одеської області.

Інформація Пакунової Ю.О.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Мартинов Г.О., Скрипниченко Д.В., Степаненко Н.В., Ткач О.М.

 

Вирішили:1.Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин підготувати новий проєкт рішення «Про поновлення приватному підприємству "АРК ЛТД" договору оренди землі строком на 5 років площею 0,0024 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 1 для розташування торговельного кіоску» та винести його на розгляд пленарного засідання міської ради.

2.Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення «Про поновлення приватному підприємству "АРК ЛТД" договору оренди землі строком на 5 років площею 0,0024 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 1 для розташування торговельного кіоску».

Результати голосування:  за – 5, проти – 0, утримався – 1 .

 

Слухали голову постійної комісії, депутата Чорноморської міської ради Одеської області Кришмаря Д.Ю., який запропонував заслухати пункти 6.4.3 – 6.4.9 разом.

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.4.3 Про відмову у затвердженні громадській організації «Гаражний колектив «ПРИБОЙ» технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки                площею 5,4625 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 13-А, передачу в оренду земельної ділянки площею 5,4481 га строком на 15 років та переведення земельних ділянок загальною площею 0,0144 га до земель запасу у зв’язку з невідповідністю нормам статей 98-101 зокрема відсутністю встановленого сервітуту на право проходу та проїзду до земельних ділянок, які вилучаються.

6.4.4 Про відмову у передачі Якимову С.В. у власність земельної ділянки площею 0,0024 га (кадастровий номер 5110800000:02:013:0014) для розташування індивідуальних гаражів (згідно з КВЦПЗ 02.05 "для будівництва індивідуальних гаражів ") за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 13-А у зв’язку з невідповідністю частині 2 статті 120 Земельного кодексу України.

6.4.5 Про відмову у передачі Синіки С.С. у власність земельної ділянки площею 0,0024 га (кадастровий номер 5110800000:02:013:0016) для розташування індивідуальних гаражів (згідно з КВЦПЗ 02.05 "для будівництва індивідуальних гаражів ") за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 13-А у зв’язку з невідповідністю частині 2 статті 120 Земельного кодексу України.

6.4.6 Про відмову у передачі Змирлі В.Г. у власність земельної ділянки площею  0,0024 га (кадастровий номер 5110800000:02:013:0010) для розташування індивідуальних гаражів (згідно з КВЦПЗ 02.05 "для будівництва індивідуальних гаражів ") за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 13-А у зв’язку з невідповідністю частині 2 статті 120 Земельного кодексу України.

6.4.7 Про відмову у передачі Гапону В.І. у власність земельної ділянки площею  0,0024 га (кадастровий номер 5110800000:02:013:0011) для розташування індивідуальних гаражів (згідно з КВЦПЗ 02.05 "для будівництва індивідуальних гаражів ") за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 13-А у зв’язку з невідповідністю частині 2 статті 120 Земельного кодексу України.

6.4.8 Про відмову у передачі Ільїну П.Ю. у власність земельної ділянки площею  0,0024 га (кадастровий номер 5110800000:02:013:0012) для розташування індивідуальних гаражів (згідно з КВЦПЗ 02.05 "для будівництва індивідуальних гаражів ") за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 13-А у зв’язку з невідповідністю частині 2 статті 120 Земельного кодексу України.

6.4.9 Про відмову у передачі Собчуку С.Г. у власність земельної ділянки площею  0,0024 га (кадастровий номер 5110800000:02:013:0013) для розташування індивідуальних гаражів (згідно з КВЦПЗ 02.05 "для будівництва індивідуальних гаражів ") за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 13-А у зв’язку з невідповідністю частині 2 статті 120 Земельного кодексу України.

Інформація Пакунової Ю.О.

Виступили: Синика С.А., Кришмар Д.Ю., Мартинов Г.О., Степаненко Н.В., Цинько В.В.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкти рішень:

6.4.3 Про відмову у затвердженні громадській організації «Гаражний колектив «ПРИБОЙ» технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки                площею 5,4625 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 13-А, передачу в оренду земельної ділянки площею 5,4481 га строком на 15 років та переведення земельних ділянок загальною площею 0,0144 га до земель запасу у зв’язку з невідповідністю нормам статей 98-101 зокрема відсутністю встановленого сервітуту на право проходу та проїзду до земельних ділянок, які вилучаються.

6.4.4 Про відмову у передачі Якимову С.В. у власність земельної ділянки площею 0,0024 га (кадастровий номер 5110800000:02:013:0014) для розташування індивідуальних гаражів (згідно з КВЦПЗ 02.05 "для будівництва індивідуальних гаражів ") за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 13-А у зв’язку з невідповідністю частині 2 статті 120 Земельного кодексу України.

6.4.5 Про відмову у передачі Синіки С.С. у власність земельної ділянки площею 0,0024 га (кадастровий номер 5110800000:02:013:0016) для розташування індивідуальних гаражів (згідно з КВЦПЗ 02.05 "для будівництва індивідуальних гаражів ") за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 13-А у зв’язку з невідповідністю частині 2 статті 120 Земельного кодексу України.

6.4.6 Про відмову у передачі Змирлі В.Г. у власність земельної ділянки площею  0,0024 га (кадастровий номер 5110800000:02:013:0010) для розташування індивідуальних гаражів (згідно з КВЦПЗ 02.05 "для будівництва індивідуальних гаражів ") за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 13-А у зв’язку з невідповідністю частині 2 статті 120 Земельного кодексу України.

6.4.7 Про відмову у передачі Гапону В.І. у власність земельної ділянки площею  0,0024 га (кадастровий номер 5110800000:02:013:0011) для розташування індивідуальних гаражів (згідно з КВЦПЗ 02.05 "для будівництва індивідуальних гаражів ") за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 13-А у зв’язку з невідповідністю частині 2 статті 120 Земельного кодексу України.

6.4.8 Про відмову у передачі Ільїну П.Ю. у власність земельної ділянки площею  0,0024 га (кадастровий номер 5110800000:02:013:0012) для розташування індивідуальних гаражів (згідно з КВЦПЗ 02.05 "для будівництва індивідуальних гаражів ") за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 13-А у зв’язку з невідповідністю частині 2 статті 120 Земельного кодексу України.

6.4.9 Про відмову у передачі Собчуку С.Г. у власність земельної ділянки площею  0,0024 га (кадастровий номер 5110800000:02:013:0013) для розташування індивідуальних гаражів (згідно з КВЦПЗ 02.05 "для будівництва індивідуальних гаражів ") за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 13-А у зв’язку з невідповідністю частині 2 статті 120 Земельного кодексу України.

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

6.1. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою та технічної документації:

 

Слухали: 6.1.1 повторно Про надання Кравченку С.А. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0185 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 76.

Інформація Пакунової Ю.О.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення «Про надання Кравченку С.А. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0185 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 76».

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали голову постійної комісії, депутата Чорноморської міської ради Одеської області Кришмаря Д.Ю., який запропонував заслухати пункти 6.1.2 – 6.1.12 разом.

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.1.2 Про надання Бикову О.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0025 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови " на "для будівництва індивідуальних гаражів", у власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 33.

6.1.3 Про надання Биковій Н.І., Бикову О.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0998 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01)", у спільну сумісну власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 33.

6.1.4 Про надання Васильєвій Ю.С. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01)", у власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  провулок Капітанський, 1-Б.

6.1.5 Про надання Злобіну Р.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1077 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01)" , в оренду за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 34.

6.1.6 Про надання Каражекову Д.І. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0093 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01)", у власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 31.

6.1.7 Про надання Каражекову І.Ф. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0048 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва індивідуальних гаражів (код КВЦПЗ 02.05)", у власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                             вул. Старе Бугово, 31.

6.1.8 Про надання Каражековій Т.Х., Каражекову І.Ф. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", у спільну сумісну власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 31.

6.1.9 Про надання Коваленко В.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0481 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01)", у власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 35-Б.

6.1.10 Про надання Незавітіну С.Я. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0593 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01)", у власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 43-А.

6.1.11 Про надання Норенку Є.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0449 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01)", у власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 21.

6.1.12 Про надання Струтінському О.М., Лісніченко О.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0323 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01)", у спільну сумісну власність за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, провулок Капітанський, 8.

Інформація Пакунової Ю.О.

Виступили: Мартинов Г.О., Охотніков В.В., Степаненко Н.В., Кришмар Д.Ю., Нарожний Г.О.,  Цинько В.В., Ковальчук В.Г.

Вирішили:1.Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкти рішень:

6.1.2 Про надання Бикову О.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0025 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови " на "для будівництва індивідуальних гаражів", у власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 33.

6.1.3 Про надання Биковій Н.І., Бикову О.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0998 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01)", у спільну сумісну власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 33.

6.1.4 Про надання Васильєвій Ю.С. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01)", у власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  провулок Капітанський, 1-Б.

6.1.5 Про надання Злобіну Р.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1077 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01)" , в оренду за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 34.

6.1.6 Про надання Каражекову Д.І. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0093 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01)", у власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 31.

6.1.7 Про надання Каражекову І.Ф. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0048 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва індивідуальних гаражів (код КВЦПЗ 02.05)", у власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                             вул. Старе Бугово, 31.

6.1.8 Про надання Каражековій Т.Х., Каражекову І.Ф. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", у спільну сумісну власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 31.

6.1.9 Про надання Коваленко В.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0481 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01)", у власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 35-Б.

6.1.10 Про надання Незавітіну С.Я. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0593 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01)", у власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 43-А.

6.1.11 Про надання Норенку Є.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0449 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01)", у власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 21.

6.1.12 Про надання Струтінському О.М., Лісніченко О.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0323 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01)", у спільну сумісну власність за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, провулок Капітанський, 8.

2.Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин направити заявникам листи  щодо надання графічних матеріалів при затверджені проєктів землеустрою (ситуаційна схема).

Результати голосування:  за – 5, проти – 0, утримався – 1.

 

Слухали: 6.1.13 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5760 га, цільове призначення якої змінюється "для будівництва та обслуговування будівель торгівлі" на "для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 11, 13.

Інформація Пакунової Ю.О.

Виступили: Мартинов Г.О., Степаненко Н.В., Цинько В.В., Гуляєв Д.В.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5760 га, цільове призначення якої змінюється "для будівництва та обслуговування будівель торгівлі" на "для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 11, 13».

Результати голосування:  за – 5, проти – 0, утримався – 1.

 

Слухали голову постійної комісії, депутата Чорноморської міської ради Одеської області Кришмаря Д.Ю., який запропонував зняти з переліку земельних питань та направити на доопрацювання пункти 6.1.14 – 6.1.16, а саме:

 

6.1.14 Про надання компанії "ЕСТРОН КОРПОРЕЙШЕН ЛІМІТЕД" дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель площею 1,5874 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Сухолиманська, 58-А для подальшого будівництва III черги комплексу по перевалці зернових.

6.1.15 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "УКРАЇНСЬКА ЧОРНОМОРСЬКА ІНДУСТРІЯ" дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1926 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, район 17 причалу ІМТП для подальшого будівництва III черги комплексу по перевалці зернових.

6.1.16 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "УКРАЇНСЬКА ЧОРНОМОРСЬКА ІНДУСТРІЯ" дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,3859 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, район 17 причалу ІМТП для подальшого будівництва III черги комплексу по перевалці зернових

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.1.17 Про надання дозволу комунальному підприємству "ЧОРНОМОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО" Чорноморської міської ради Одеської області на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,0668 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Зелена, 2.

Інформація Пакунової Ю.О.

Виступили: Мартинов Г.О., Степаненко Н.В., Нарожний Г.О., Охотніков В.В.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про надання дозволу комунальному підприємству "ЧОРНОМОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО" Чорноморської міської ради Одеської області на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,0668 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Зелена, 2».

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.1.18 Про надання Барановській Р.Д. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0600 га для ведення садівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с/т "Портовик" вул. Лінія 2, ділянка 38.

Інформація Пакунової Ю.О.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про надання Барановській Р.Д. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0600 га для ведення садівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с/т "Портовик" вул. Лінія 2, ділянка 38».

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.1.19 Про надання Пожидаєву Є.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0609 га для ведення садівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с/т "Судноремонтник" вул. Лінія 5, ділянка 3.

Інформація Пакунової Ю.О.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про надання Пожидаєву Є.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0609 га для ведення садівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с/т "Судноремонтник" вул. Лінія 5, ділянка 3».

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.1.20 Про розгляд заяви депутата Чорноморської міської ради Одеської області Ковальчука В.Г. від 22.05.2020 про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5238 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна (кадастровий номер 5110800000:02:026:0153), цільове призначення якої змінюється з «для обслуговування території громадського призначення загального користування» на «для розташування рекреаційного комплексу».

Інформація Пакунової Ю.О.

Виступили: Мартинов Г.О., Опря М.В., Кришмар Д.Ю., Гуляєв Д.В., Цинько В.В.

 

Вирішили: 1.Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин підготувати проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5238 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна (кадастровий номер 5110800000:02:026:0153), цільове призначення якої змінюється з «для обслуговування території громадського призначення загального користування» на «для розташування рекреаційного комплексу».

2.Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5238 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна (кадастровий номер 5110800000:02:026:0153), цільове призначення якої змінюється з «для обслуговування території громадського призначення загального користування» на «для розташування рекреаційного комплексу».

Результати голосування:  за – 5, проти – 1, утримався – 0.

 

Слухали: 6.1.21 Про передачу в оренду строком на 49 років товариству з обмеженою відповідальністю "ТЕХНОСТРОЙ" земельної ділянки площею 2,7246 га для іншої житлової забудови за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 13 мікрорайон та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення з 02.07 на 03.07 "для будівництва та обслуговування будівель торгівлі".

Інформація Пакунової Ю.О.

Виступили: Мартинов Г.О., Нарожний Г.О., Ковальчук В.Г., Кришмар Д.Ю., Цинько В.В.

 

Вирішили: 1.Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ТЕХНОСТРОЙ" дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 2,7246 га, цільове призначення якої змінюється, за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 13 мікрорайон».

2.Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин, центру надання адміністративних послуг при отриманні документів від заявників про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та затвердження  технічної документації із землеустрою включити до переліку послуг надання ситуаційної схеми з прив’язкою  до місцевості.

Результати голосування:  за – 5, проти – 0, утримався – 1 .

 

6.2. Про затвердження (погодження) проєкту землеустрою та технічної документації:

 

Слухали голову постійної комісії, депутата Чорноморської міської ради Одеської області Кришмаря Д.Ю., який запропонував заслухати пункти 6.2.2 – 6.2.11 разом.

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.2.2 повторно Про затвердження Баранику М.М. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0037 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 91.

6.2.3 повторно Про затвердження Баранніку А.П. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0028 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 13.

6.2.4 повторно Про затвердження Бойку Г.С. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0040 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 79.

6.2.5 повторно Про затвердження Гретчиній М.О. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0071 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 60.

6.2.6 повторно Про затвердження Клименку О.О. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0031 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 19.

6.2.7 повторно Про затвердження Мурзі О.П. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0028 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 115.

6.2.8 повторно Про затвердження Сауляк Ю.В. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0045 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 12.

6.2.9 повторно Про затвердження Ткачу А.В. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0058 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 54.

6.2.10 повторно Про затвердження Чумаку М.А. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0031 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 70.

6.2.11 Про затвердження Панченко М.М. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0053 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 6.

Інформація Пакунової Ю.О.

 

Вирішили:Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкти рішень:

6.2.2 повторно Про затвердження Баранику М.М. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0037 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 91.

6.2.3 повторно Про затвердження Баранніку А.П. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0028 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 13.

6.2.4 повторно Про затвердження Бойку Г.С. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0040 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 79.

6.2.5 повторно Про затвердження Гретчиній М.О. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0071 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 60.

6.2.6 повторно Про затвердження Клименку О.О. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0031 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 19.

6.2.7 повторно Про затвердження Мурзі О.П. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0028 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 115.

6.2.8 повторно Про затвердження Сауляк Ю.В. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0045 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 12.

6.2.9 повторно Про затвердження Ткачу А.В. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0058 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 54.

6.2.10 повторно Про затвердження Чумаку М.А. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0031 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 70.

6.2.11 Про затвердження Панченко М.М. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0053 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 6.

Результати голосування:  за – 5, проти – 0, утримався – 1 .

 

Слухали голову постійної комісії, депутата Чорноморської міської ради Одеської області Кришмаря Д.Ю., який запропонував заслухати пункти 6.2.12 – 6.2.32 разом, окрім пунктів 6.2.19, 6.2.30.

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.2.12 повторно Про затвердження Тітову Ю.Г. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0042 га у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога,  № 2, ряд 9, будинок № 14.

6.2.13 Про затвердження Битковій С.І. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1319 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  сел. Олександрівка, вул. Залізнична, 37 з подальшою передачею у власність.

6.2.14 Про затвердження Гудісу А.Г. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0829 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  сел. Олександрівка,  вул. Затишна, 15 з подальшою передачею у власність.

6.2.15 Про затвердження Книшу О.І. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1110 га, цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область,                   м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 26.

6.2.16 Про затвердження Ковальчуку М.С. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0579 га для ведення садівництва  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 1 мікрорайон (14 мікрорайон).

6.2.17 Про затвердження Коржовій Н.К. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0970 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Дмитра Горбунова, 140 з подальшою передачею у власність.

6.2.18 Про затвердження Могерчук Н.А., Андрієнко Г.А. проєкту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 49 років земельної ділянки площею 0,1234 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Зарічна, 14.

6.2.20 Про затвердження Полатбековій В.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0299 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,сел. Олександрівка, вул. Судноремонтна, 31 з подальшою передачею у власність.

6.2.21 Про затвердження Тарарову М.О., Кушніренко Г.О. проєкту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,0504 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Зелений, 11.

6.2.22 Про затвердження Шубинець М.Р., Шубинцю А.Р., Підвальному М.Р. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки площею 0,1200 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у спільну сумісну власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Центральна, 60.

6.2.23 Про погодження компанії "ЕЛІТ ТЕНІС КЛАБ" (у формі товариства з обмеженою відповідальністю) технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права сервітуту, площею 0,0272 га із загальної                 площі 0,6343 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 17.

6.2.24 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення у власність Кардашу В.В. земельної ділянки площею 0,0546 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,   м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 38.

6.2.25 Про затвердження Барбулу В.М. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0072 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Миру, 1.

6.2.26 Про затвердження Марінюку Р.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0946 га в натурі  (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Малодолинське, вул. Зелена, 4.

6.2.27 Про затвердження Натоптаному С.П. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1545 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Інститутська. 16-А.

6.2.28 Про затвердження Полятинчук Г.В., Здрайковському Л.П., Здрайковській Н.Л., Здрайковському П.Л. проєкту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 49 років земельної ділянки площею 0,0534 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,                  м. Чорноморськ, вул. Середня, 68.

6.2.29 Про затвердження товариству з обмеженою відповідальністю "ЮГ ОІЛ ТРЕЙД" технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1405 га під існуючою автозаправочною станцією за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 15-Т в оренду строком на 49 років та внесення змін до договору оренди, а саме: змінити орендаря - приватне підприємство "ТАНЯ" на ТОВ "ЮГ ОІЛ ТРЕЙД".

6.2.31 Про затвердження Кравченко С.А. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,1750 га, цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 76.

6.2.32 Про затвердження Безкоровайному А.І., Новіковій Н.М. проєкту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 15 років земельної ділянки площею 0,0602 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Садова, 2.

Інформація Пакунової Ю.О.

 

Вирішили:Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкти рішень:

6.2.12 повторно Про затвердження Тітову Ю.Г. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0042 га у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога,  № 2, ряд 9, будинок № 14.

6.2.13 Про затвердження Битковій С.І. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1319 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  сел. Олександрівка, вул. Залізнична, 37 з подальшою передачею у власність.

6.2.14 Про затвердження Гудісу А.Г. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0829 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  сел. Олександрівка,  вул. Затишна, 15 з подальшою передачею у власність.

6.2.15 Про затвердження Книшу О.І. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1110 га, цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область,                   м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 26.

6.2.16 Про затвердження Ковальчуку М.С. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0579 га для ведення садівництва  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 1 мікрорайон (14 мікрорайон).

6.2.17 Про затвердження Коржовій Н.К. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0970 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Дмитра Горбунова, 140 з подальшою передачею у власність.

6.2.18 Про затвердження Могерчук Н.А., Андрієнко Г.А. проєкту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 49 років земельної ділянки площею 0,1234 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Зарічна, 14.

6.2.20 Про затвердження Полатбековій В.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0299 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,сел. Олександрівка, вул. Судноремонтна, 31 з подальшою передачею у власність.

6.2.21 Про затвердження Тарарову М.О., Кушніренко Г.О. проєкту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,0504 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Зелений, 11.

6.2.22 Про затвердження Шубинець М.Р., Шубинцю А.Р., Підвальному М.Р. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки площею 0,1200 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у спільну сумісну власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Центральна, 60.

6.2.23 Про погодження компанії "ЕЛІТ ТЕНІС КЛАБ" (у формі товариства з обмеженою відповідальністю) технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права сервітуту, площею 0,0272 га із загальної                 площі 0,6343 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 17.

6.2.24 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення у власність Кардашу В.В. земельної ділянки площею 0,0546 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,    м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 38.

6.2.25 Про затвердження Барбулу В.М. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0072 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Миру, 1.

6.2.26 Про затвердження Марінюку Р.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0946 га в натурі  (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                      с. Малодолинське, вул. Зелена, 4.

6.2.27 Про затвердження Натоптаному С.П. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1545 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Інститутська. 16-А.

6.2.28 Про затвердження Полятинчук Г.В., Здрайковському Л.П., Здрайковській Н.Л., Здрайковському П.Л. проєкту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 49 років земельної ділянки площею 0,0534 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,                  м. Чорноморськ, вул. Середня, 68.

6.2.29 Про затвердження товариству з обмеженою відповідальністю "ЮГ ОІЛ ТРЕЙД" технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1405 га під існуючою автозаправочною станцією за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 15-Т в оренду строком на 49 років та внесення змін до договору оренди, а саме: змінити орендаря - приватне підприємство "ТАНЯ" на ТОВ "ЮГ ОІЛ ТРЕЙД".

6.2.31 Про затвердження Кравченко С.А. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,1750 га, цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 76.

6.2.32 Про затвердження Безкоровайному А.І., Новіковій Н.М. проєкту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 15 років земельної ділянки площею 0,0602 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Садова, 2.

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.2.19 Про затвердження комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1745 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Толстого, 20 для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку та передачу в постійне користування земельних ділянок площею 0,1482 га та площею 0,0263 га.

Інформація Пакунової Ю.О.

Виступили: Мартинов Г.О., Кришмар Д.Ю.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про затвердження комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1745 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Толстого, 20 для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку та передачу в постійне користування земельних ділянок площею 0,1482 га та площею                        0,0263 га».

Результати голосування:  за – 5, проти – 0, утримались – 0, не голосував – 1.

 

Слухали: 6.2.30 Про затвердження Голубцову С.О. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,0325 га для реконструкції та обслуговування магазину-ресторану за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Данченка, 17-Б в оренду строком на 3 роки.

Інформація Пакунової Ю.О.

Вирішили:У зв’язку зі скаргою (депутатське звернення Мизи С.В. від 05.06.2020 № 1173-ЗВ) зняти питання з розгляду та на наступне засідання постійної комісії запросити заявника.

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

6.3. Про правовідносини з орендарями, користувачами та власниками земельних ділянок:

 

Слухали: 6.3.1 повторно Про поновлення фізичній особі-підприємцю Марущаку О.О. договору оренди землі площею 0,0415 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 3/1 для експлуатації та обслуговування нежитлового прибудованого приміщення строком  на 15 років.

Інформація Пакунової Ю.О.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про поновлення фізичній особі-підприємцю Марущаку О.О. договору оренди землі площею 0,0415 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 3/1 для експлуатації та обслуговування нежитлового прибудованого приміщення строком  на 15 років».

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.3.2 Про передачу в оренду товариству з обмеженою відповідальністю "АПОГЄЙ" земельної ділянки площею 2,7896 га для розміщення виробничих об’єктів за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Промислова, 18-Б та припинення договору оренди землі з приватним акціонерним товариством "ЗАПОРІЗЬКИЙ АВТОМОБІЛЕБУДІВНИЙ ЗАВОД".

Інформація Пакунової Ю.О.

Виступив Кришмар Д.Ю.

 

Вирішили: Питання зняти з розгляду та відправити на доопрацювання.

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.3.3 Про передачу комунальному підприємству "ПАЛАЦ СПОРТУ "ЮНІСТЬ" Чорноморської міської ради Одеської області у постійне користування  земельної ділянки площею 0,6408 га для експлуатації та обслуговування спортивного комплексу "Юність" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 20.

Інформація Пакунової Ю.О.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про передачу комунальному підприємству "ПАЛАЦ СПОРТУ "ЮНІСТЬ" Чорноморської міської ради Одеської області у постійне користування  земельної ділянки площею 0,6408 га для експлуатації та обслуговування спортивного комплексу "Юність" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 20».

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.3.4 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Юрченку В.В. договору оренди землі строком на 1 рік площею 0,0024 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 10-А під існуючим торговельним кіоском.

Інформація Пакунової Ю.О.

Виступили: Мартинов Г.О., Скрипниченко Д.В., Ткач О.М., Опря М.В.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про поновлення фізичній особі-підприємцю Юрченку В.В. договору оренди землі строком на 10 років площею 0,0024 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 10-А під існуючим торговельним кіоском».

Результати голосування:  за – 5, проти – 0, утримався – 1 .

 

Слухали: 6.3.5 Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "КОРОНА" договору оренди землі площею 0,0250 га під існуючим кафе "Доміно" за адресою: Одеська область,   м. Чорноморськ,  вул. Данченка, 7-Б строком на 15 років.

Інформація Пакунової Ю.О.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "КОРОНА" договору оренди землі площею 0,0250 га під існуючим кафе "Доміно" за адресою: Одеська область,   м. Чорноморськ,  вул. Данченка, 7-Б строком на 15 років».

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.3.6 Про поновлення малому приватному підприємству "ОРІОН" договору оренди землі  площею 0,0090 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 11-Г під існуючою перукарнею з торговим прилавком та прибудовою строком на 10 років.

Інформація Пакунової Ю.О.

Виступив Кришмар Д.Ю.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про поновлення малому приватному підприємству "ОРІОН" договору оренди землі  площею 0,0090 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 11-Г під існуючою перукарнею з торговим прилавком та прибудовою строком на 10 років».

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.3.7 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Сукіязовій Н.І. договору оренди землі строком на 1 рік площею 0,0030 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Парусна, 2-В під існуючим торговельним кіоском.

Інформація Пакунової Ю.О.

Виступили: Гуляєв Д.В., Мартинов Г.О.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про поновлення фізичній особі-підприємцю Сукіязовій Н.І. договору оренди землі строком на 5 років площею 0,0030 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Парусна, 2-В під існуючим торговельним кіоском».

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали голову постійної комісії, депутата Чорноморської міської ради Одеської області Кришмаря Д.Ю., який запропонував перенести на наступне засідання постійної комісії розгляд питань 6.3.8, 6.3.9, а саме:

6.3.8 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Чабаненку Є.А. договору оренди землі строком на 15 років площею 0,0080 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 7 під будівлею магазину.

6.3.9 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Чабаненку Є.А. договору оренди землі строком на 15 років площею 0,0130 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 18 для розміщення магазину змішаної торгівлі

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

 

Слухали: 6.3.10 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Бублею О.В. договору оренди землі площею 0,0018 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Шкільний, 7 під будівлею магазину строком на 5 років.

Інформація Пакунової Ю.О.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про поновлення фізичній особі-підприємцю Бублею О.В. договору оренди землі площею 0,0018 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Шкільний, 7 під будівлею магазину строком на 5 років».

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.3.11 Про передачу в постійне користування Головному управлінню Національної поліції в Одеській області земельної ділянки площею 0,5025 га під адміністративною будівлею за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 15 та припинення Іллічівському міському відділу ГУМВС України в Одеській області право постійного користування зазначеною земельною ділянкою.

Інформація Пакунової Ю.О.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про передачу в постійне користування Головному управлінню Національної поліції в Одеській області земельної ділянки площею 0,5025 га під адміністративною будівлею за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 15 та припинення Іллічівському міському відділу ГУМВС України в Одеській області право постійного користування зазначеною земельною ділянкою».

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.3.12 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Гукасяну Г.Г. договору оренди землі  площею 0,0120 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Шкільний, 4-Г для розташування офісу строком на 3 роки.

Інформація Пакунової Ю.О.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про поновлення фізичній особі-підприємцю Гукасяну Г.Г. договору оренди землі  площею 0,0120 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Шкільний, 4-Г для розташування офісу строком на 3 роки».

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.3.13 Про поновлення Крисюк Т.Н. договору оренди землі площею 0,0071 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Шкільний, 2/42-Н під існуючим нежитловим прибудованим приміщенням строком на 10 років.

Інформація Пакунової Ю.О.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про поновлення Крисюк Т.Н. договору оренди землі площею 0,0071 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Шкільний, 2/42-Н під існуючим нежитловим прибудованим приміщенням строком на 10 років».

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.3.14 Про передачу Романенку Д.В. у власність земельної ділянки площею 0,0545 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Пушкіна, 11.

Інформація Пакунової Ю.О.

Виступив Охотніков В.В.

Вирішили: Питання зняти з розгляду та перенести на наступне засідання постійної комісії.

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.3.15 Про передачу в оренду строком на 15 років Руденку О.І. земельної ділянки  площею 0,0096 га для обслуговування та експлуатації існуючої будівлі кафе-бару за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 8-К та припинення договору оренди землі з Орловою Т.М.

Інформація Пакунової Ю.О.

Виступили: Степаненко Н.В., Гуляєв Д.В., Кришмар Д.Ю., Мартинов Г.О.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про передачу в оренду строком на 25 років Руденку О.І. земельної ділянки  площею 0,0096 га для обслуговування та експлуатації існуючої будівлі кафе-бару за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 8-К та припинення договору оренди землі з Орловою Т.М.».

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.3.16 Про поновлення строком на 3 роки фізичній особі-підприємцю ФайзулаєвійГ.О. договору оренди землі площею 0,0003 га для обслуговування та експлуатації павільйону по продажу лікарських трав за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Шкільний, 5/1.

Інформація Пакунової Ю.О.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про поновлення строком на 3 роки фізичній особі-підприємцю Файзулаєвій Г.О. договору оренди землі площею 0,0003 га для обслуговування та експлуатації павільйону по продажу лікарських трав за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Шкільний, 5/1».

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.3.17 Про поновлення Харитоновій Г.В. договору оренди землі площею 0,0072 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 7-В під нежитловим приміщенням строком на 5 років.

Інформація Пакунової Ю.О.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про поновлення Харитоновій Г.В. договору оренди землі площею 0,0072 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 7-В під нежитловим приміщенням строком на 5 років».

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.3.18 Про поновлення Харитоновій Г.В. договору оренди землі площею 0,0213 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 17-А під аптекою з мансардою строком на 5 років.

Інформація Пакунової Ю.О.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про поновлення Харитоновій Г.В. договору оренди землі площею 0,0213 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 17-А під аптекою з мансардою строком на 5 років».

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

 

Слухали: 6.3.19 Про передачу в оренду Шишовій В.Г. земельної ділянки площею 0,01335 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 7-Б/147-Н під існуючою будівлею магазину строком на 5 років та припинення договору з Шишовою Л.Д. у зв’язку зі смертю фізичної особи – орендаря.

Інформація Пакунової Ю.О.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про передачу в оренду Шишовій В.Г. земельної ділянки площею 0,01335 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 7-Б/147-Н під існуючою будівлею магазину строком на 5 років та припинення договору з Шишовою Л.Д. у зв’язку зі смертю фізичної особи – орендаря».

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.3.20 Про поновлення Чорноморському міському споживчому товариству договору оренди землі строком на 10 років на земельну ділянку площею 1,5531 га під об’єктами нерухомості торговельного комплексу «Світанок» за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Торгова, 2-С.

Інформація Пакунової Ю.О.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про поновлення Чорноморському міському споживчому товариству договору оренди землі строком на 10 років на земельну ділянку площею 1,5531 га під об’єктами нерухомості торговельного комплексу «Світанок» за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Торгова, 2-С».

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.3.21 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Михайловій Л.І. договору оренди землі площею 0,0060 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 25-П під існуючим торговельним павільйоном строком на 5 років.

Інформація Пакунової Ю.О.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про поновлення фізичній особі-підприємцю Михайловій Л.І. договору оренди землі площею 0,0060 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 25-П під існуючим торговельним павільйоном строком на 5 років».

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

6.4. Про відмову:

 

Слухали: 6.4.1 Про відмову Овсієнку О.О., Кирюхіну А.В. у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0020 га в оренду під існуючою прибудовою до квартири № 39 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-А у зв’язку з невідповідністю нормам статті 42 Земельного кодексу України.

Інформація Пакунової Ю.О.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про відмову Овсієнку О.О., Кирюхіну А.В. у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0020 га в оренду під існуючою прибудовою до квартири № 39 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-А у зв’язку з невідповідністю нормам статті 42 Земельного кодексу України».

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.4.2 Про відмову Сєчному А.А. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0485 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 6-А з подальшою передачею в оренду у зв’язку з наявністю укладеного та нотаріально засвідченого договору оренди землі на зазначену земельну ділянку з ТОВ «УЮТ».

Інформація Пакунової Ю.О.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкт рішення «Про відмову Сєчному А.А. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0485 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 6-А з подальшою передачею в оренду у зв’язку з наявністю укладеного та нотаріально засвідченого договору оренди землі на зазначену земельну ділянку з ТОВ «УЮТ».

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали голову постійної комісії, депутата Чорноморської міської ради Одеської області Кришмаря Д.Ю., який запропонував розглянути пункти 6.4.10 – 6.4.20 разом, окрім пунктів 6.4.14, 6.4.18.

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 6.4.10 Про відмову Сикову О.С., Сикову М.С., Черковій К.С. у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки площею 0,1883 га у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,                    м. Чорноморськ, вул. Приморська, 9 у зв’язку з невідповідністю нормам статті 121 Земельного кодексу України.

6.4.11 Про відмову Калашніковій О.Г. у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0030 га для іншої житлової забудови за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 20, кв. 121 у зв’язку з невідповідністю нормам статті 42 Земельного кодексу України.

6.4.12 Про відмову Краснову С.О. у задоволенні клопотань про надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема: земельні ділянки, зазначені у графічних матеріалах, розташована за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

6.4.13 Про відмову Ляшуку В.О. у задоволенні клопотання про надання у власність земельної ділянки площею на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська.

6.4.15 Про відмову Стожко І.Г. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки              площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська.

6.4.16 Про відмову у поновленні фізичній особі-підприємцю Шевченко Л.І. договору оренди землі площею 0,0143 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                               вул. 1 Травня, 3-Л у зв’язку з незакінченням терміну його дії.

6.4.17 Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю "БЕРЕГ" у поновленні договору оренди землі площею 0,3212 га за адресою Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 17 до приведення цільового призначення земельної ділянки у відповідність до її фактичному виду використання.

6.4.19 Про відмову Каут Н.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,05 га для індивідуального садівництва на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська.

6.4.20 Про відмову Благодєльському І.М.. у задоволенні клопотання про надання у власність земельної ділянки площею 0,15 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному планум. Чорноморська.

Інформація Пакунової Ю.О.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкти рішень:

6.4.10 Про відмову Сикову О.С., Сикову М.С., Черковій К.С. у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки площею 0,1883 га у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,   м. Чорноморськ, вул. Приморська, 9 у зв’язку з невідповідністю нормам статті 121 Земельного кодексу України.

6.4.11 Про відмову Калашніковій О.Г. у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0030 га для іншої житлової забудови за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 20, кв. 121 у зв’язку з невідповідністю нормам статті 42 Земельного кодексу України.

6.4.12 Про відмову Краснову С.О. у задоволенні клопотань про надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема: земельні ділянки, зазначені у графічних матеріалах, розташована за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

6.4.13 Про відмову Ляшуку В.О. у задоволенні клопотання про надання у власність земельної ділянки площею на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська.

6.4.15 Про відмову Стожко І.Г. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки              площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська.

6.4.16 Про відмову у поновленні фізичній особі-підприємцю Шевченко Л.І. договору оренди землі площею 0,0143 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                               вул. 1 Травня, 3-Л у зв’язку з незакінченням терміну його дії.

6.4.17 Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю "БЕРЕГ" у поновленні договору оренди землі площею 0,3212 га за адресою Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 17 до приведення цільового призначення земельної ділянки у відповідність до її фактичному виду використання.

6.4.19 Про відмову Каут Н.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,05 га для індивідуального садівництва на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська.

6.4.20 Про відмову Благодєльському І.М.. у задоволенні клопотання про надання у власність земельної ділянки площею 0,15 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному планум. Чорноморська.

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Слухали голову постійної комісії, депутата Чорноморської міської ради Одеської області Кришмаря Д.Ю., який запропонував зняти з розгляду та перенести на наступне засідання постійної комісії пункти 6.4.21 – 6.4.28, а саме:

 

6.4.21 Про відмову Баланюку Д.О. у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0132 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                    с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 6 до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земельної ділянки, яка була надана в оренду.

6.4.22 Про відмову Діордієнко В.О. у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0292 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                   с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 5 до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земельної ділянки, яка була надана в оренду.

6.4.23 Про відмову Ігнатенку М.П. у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0197 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                    с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 14, будинок № 4-А до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земельної ділянки, яка була надана в оренду .

6.4.24 Про відмову Іринчук Н.М. у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0031 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,                         вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 5, будинок № 7 до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земельної ділянки, яка була надана в оренду.

6.4.25 Про відмову Клепач-Мисєвій О.В. у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0072 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                    с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 16/1 до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земельної ділянки, яка була надана в оренду.

6.4.26 Про відмову Мирошниковій Н.А. у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0220 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                   с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13,  будинок № 3 до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земельної ділянки, яка була надана в оренду.

6.4.27 Про відмову Шмигіну В.М., Шмигіній Т.В. у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,0289 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область,                        м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 7 до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земельної ділянки, яка була надана в оренду.

6.4.28 Про відмову Перепелиці А.Г. у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0040 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                   с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 8,  ділянка, № 13-Б до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земельної ділянки, яка була надана в оренду.

Результати голосування:  за – 6 (одностайно).

 

Заступник голови постійної комісії, депутат Чорноморської міської ради Одеської області сьомого скликання Дудніков М.Ю. покинув засідання комісії з поважної причини.

 

6.5. Про внесення змін:

 

Слухали голову постійної комісії, депутата Чорноморської міської ради Одеської області Кришмаря Д.Ю., який запропонував розглянути питання 6.5.1 – 6.5.5 разом.

Результати голосування:  за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 6.5.1 Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 21.02.2020 № 551/8-VII "Про надання Біленку А.А., Голубець А.В. дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1043 га у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Вчительська, 12" стосовно уточнення коду КВЦПЗ, а саме: код КВЦПЗ: 02.01 "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)".

6.5.2 Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області                  від 17.12.2015 № 15/26-VII "Про погодження та затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 0,1023 га споживчому кооперативу "ПРЕСТИЖНИЙ" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 33" стосовно переведення земельних ділянок, які сформовані до земель запасу.

6.5.3 Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 17.12.2015 № 15/27-VII "Про погодження та затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 0,1141 га споживчому кооперативу "ПРЕСТИЖНИЙ" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 31" стосовно переведення земельних ділянок, які сформовані до земель запасу.

6.5.4 Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області                      від 21.02.2020 № 551/76-VII "Про поновлення Альохіній В.А. договору оренди землі площею 0,0179 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,вул. Садова, 69-М" стосовно зміни виду використання земельної ділянки з "для реконструкції з розширенням магазину" на "під будівлею магазину".

6.5.5 Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області                     від 12.09.2019 № 495/28-VII "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення товариству з обмеженою відповідальністю "ЕКОПАРКІНГ" земельної ділянки                      площею 0,0787 га в оренду за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-С" та договору оренди землі від 22.10.2019 № 76 стосовно уточнення коду КВЦПЗ, а саме: зазначити код 12.08 "для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій".

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проєкти рішень:

6.5.1 Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 21.02.2020 № 551/8-VII "Про надання Біленку А.А., Голубець А.В. дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1043 га у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Вчительська, 12" стосовно уточнення коду КВЦПЗ, а саме: код КВЦПЗ: 02.01 "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)".

6.5.2 Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області                  від 17.12.2015 № 15/26-VII "Про погодження та затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 0,1023 га споживчому кооперативу "ПРЕСТИЖНИЙ" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 33" стосовно переведення земельних ділянок, які сформовані до земель запасу.

6.5.3 Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 17.12.2015 № 15/27-VII "Про погодження та затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 0,1141 га споживчому кооперативу "ПРЕСТИЖНИЙ" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 31" стосовно переведення земельних ділянок, які сформовані до земель запасу.

6.5.4 Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області                      від 21.02.2020 № 551/76-VII "Про поновлення Альохіній В.А. договору оренди землі площею 0,0179 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,вул. Садова, 69-М" стосовно зміни виду використання земельної ділянки з "для реконструкції з розширенням магазину" на "під будівлею магазину".

6.5.5 Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області                     від 12.09.2019 № 495/28-VII "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення товариству з обмеженою відповідальністю "ЕКОПАРКІНГ" земельної ділянки                      площею 0,0787 га в оренду за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-С" та договору оренди землі від 22.10.2019 № 76 стосовно уточнення коду КВЦПЗ, а саме: зазначити код 12.08 "для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій".

Результати голосування:  за – 4, проти – 0, утримався – 1.

 

Слухали: 6.5.6 Про внесення змін до договору оренди землі від 26.12.2014 № 130 на земельну ділянку площею 0,0140 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Торгова, 4 а саме: змінити орендаря – фізичну особу-підприємця Шишову Л.Д. (у зв’язку зі смертю) на фізичну особу-підприємця Шишова Г.Г.

Інформація Пакунової Ю.О.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Степаненко Н.В.

Вирішили: Перенести розгляд даного питання на наступне засідання постійної комісії та доопрацювати його.

Результати голосування:  за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 6.5.7 Про внесення змін до договору оренди землі від 24.04.2015 на земельну ділянку площею 0,0348 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Спортивна, 3-А а саме: змінити орендаря – приватне підприємство «ЕФЕКТ» (у зв’язку з ліквідацією) на фізичну особу Піддубну Г.М.

Інформація Пакунової Ю.О.

Виступили: Орішич Р.Ю., Мартинов Г.О.

Вирішили: Перенести розгляд даного питання на наступне засідання постійної комісії та доопрацювати його.

Результати голосування:  за – 5 (одностайно).

 

Голова постійної комісії                                                            Д.Ю. Кришмар

Секретар постійної комісії                                                             Д.В. Гуляєв

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань