КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 03.09.2020

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

B17C7102-8164-4FD4-B918-DE5A46A2A259

Номер рішення

Протокол № 74

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

11.09.2020

15:18

Останні зміни

11.09.2020

15:23

Дата прийняття

03.09.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Зал засідань (кабінет 300)                                                                    15:00

 

Присутні:

 

Кришмар Д.Ю., голова постійної комісії

Дудніков М.Ю., заступник голови постійної комісії                            

Гуляєв Д.В., секретар постійної комісії

(приєднався до роботи комісії під час розгляду 3 питання порядку денного)

Члени комісії:

Ковальчук В.Г., Мартинов Г.О., Опря М.В.

 

Відсутні: Гончаренко О.В.

 

У роботі комісії взяли участь:

Бугайчук В.В. – депутат Чорноморської міської ради Одеської області

Нарожний Г.О. – заступник міського голови

Кушніренко Н.В. – керуюча справами виконкому

Пакунова Ю.А. – начальник УКВтаЗВ

Степаненко Н.В. – заступник начальника УКВтаЗВ

Варижук І.В. –  начальник організаційного відділу

Охотніков В.В. – начальник юридичного відділу

Липач О.О. – начальник ДАБК

Васильєв О.А.

Представники ТОВ «Аурум», ТОВ «ЧОРНОМОРСЬКИЙ ЛОГІСТИЧНИЙ ЦЕНТР», ПАТ «ЗАПОРІЗЬКИЙ АВТОМОБІЛЕБУДІВНИЙ ЗАВОД»

 

Слухали голову постійної комісії Кришмаря Д.Ю., який запропонував проголосувати за початок роботи постійної комісії.

Результати голосування за початок роботи: за – 5, проти - 0, утримались - 0

 

Порядок денний:

 

  1. Про обрання виконуючого обов’язки секретаря постійної комісії.

 

            2. Про   затвердження на посаді заступника міського   голови з  питань діяльності   виконавчих   органів  Чорноморської  міської ради Одеської області Васильєва Олександра Андрійовича, включення до складу виконавчого  комітету та затвердження посадових обов’язків (проєкт рішення міської ради).

            3. Про надання права на укладання та підписання договорів, угод, правовстановлюючих документів заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області  Васильєву Олександру Андрійовичу  (проєкт рішення міської ради).

        4. Депутатське звернення депутата Чорноморської міської ради Дуднікова М.Ю.                            від 31 серпня 2020 року (вх. № 1226-ЗВ) щодо визначення можливого місця розташування нової автостанції в місті Чорноморську.

     5. Про земельні правовідносини (листи управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області від 01.09.2020 № 605 (вх. від 02.09.2020 № 2311), від 02.09.2020 № 607 (вх. № 2318).

Інформація Пакунової Ю.О.

Результати голосування за порядок денний: за – 5, проти - 0, утримались - 0

 

 

 

Слухали: 1. Про обрання виконуючого обов’язки секретаря постійної комісії.

Інформація  Кришмаря Д.Ю.

 

Вирішили: Обрати виконуючим обов’язки секретаря постійної комісії депутата Ковальчука В.Г.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали: 2. Про   затвердження на посаді заступника міського   голови з  питань діяльності   виконавчих   органів  Чорноморської  міської ради Одеської області Васильєва Олександра Андрійовича, включення до складу виконавчого  комітету та затвердження посадових обов’язків (проєкт рішення міської ради).

Інформація  Кришмаря Д.Ю.

Виступив Мартинов Г.О.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення  «Про   затвердження на посаді заступника міського   голови з  питань діяльності   виконавчих   органів  Чорноморської  міської ради Одеської області Васильєва Олександра Андрійовича, включення до складу виконавчого  комітету та затвердження посадових обов’язків».

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали:       3. Про надання права на укладання та підписання договорів, угод, правовстановлюючих документів заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області  Васильєву Олександру Андрійовичу  (проєкт рішення міської ради).

Інформація  Кришмаря Д.Ю.

 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення «Про надання права на укладання та підписання договорів, угод, правовстановлюючих документів заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області  Васильєву Олександру Андрійовичу».

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались – 0                                                          (депутат Гуляєв Д.В. долучився до роботи постійної комісії)

 

Слухали: 4. Депутатське звернення депутата Чорноморської міської ради Дуднікова М.Ю. від 31 серпня 2020 року (вх. № 1226-ЗВ) щодо визначення можливого місця розташування нової автостанції в місті Чорноморську.

 Інформація: Дуднікова М.Ю.

Виступили: Нарожний Г.О., Кришмар Д.Ю., Мартинов Г.О., Липач О.О., Пакунова Ю.А.

 

 

Вирішили: 1. Рекомендувати управлінню архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області визначити можливе місце розташування нової автостанції в місті Чорноморську.

2. Рекомендувати управлінню економічного розвитку та торгівлі після визначення нового місця для розташування автостанції розробити схему руху автобусів по місту Чорноморську (з урахуванням руху автобусів в межах всього міста).

3. Про результати розгляду даної рекомендації повідомити на наступному засіданні комісії.

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

До  початку  обговорення   пункту 5 порядку денного   з  заявою  виступив  член постійної  комісії  з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою Мартинов Г.О.

Слухали Мартинова Г.О.,  який   повідомив,  що   вбачає  ознаки  потенційного/ реального  конфлікту інтересів  у  своїй  участі   під  час  вирішення  (обговорення)   пункту 5.6.17 переліку земельних питань, оскільки має родинний зв’язок.

Мартинов Г.О.  зазначив,  що   на   підставі  вищенаведеного,   керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про запобігання корупції»,  він звертається до  членів  постійної комісії  з проханням приєднати дане повідомлення до протоколу засідання постійної комісії та взяти до відома, що не буде  брати участі в обговоренні та вирішенні (голосуванні) з  даного питання (повідомлення додається).

 

Слухали: 5. Про земельні правовідносини (листи управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області від 01.09.2020 № 605 (вх. від 02.09.2020 № 2311), від 02.09.2020 № 607 (вх. № 2318).

 

5.1. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою та технічної документації:

Повторно:

Слухали: 5.1.1 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ЛЮНАКС" дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0378 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови» на "для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу" під будівлями та спорудами АЗС, за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 1 Травня, 38.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання до надання свідоцтва про право власності.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались - 1

 

 

Слухали: 5.1.2 Про надання Чабанюку О.М. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, провулок Приморський, 1-Б.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання та детальніше вивчити його.

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали: 5.1.3 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "АТБ ІНВЕСТ" дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3100 га, цільове призначення якої змінюється з "для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами" на "для будівництва та обслуговування будівель торгівлі",  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 34-А.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Мартинов Г.О.

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання та детальніше вивчити його.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались - 1

 

Слухали: 5.1.4 Про надання акціонерному товариству "ОДЕСАОБЛЕНЕРГО" дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0036 га для будівництва  та експлуатації об’єктів енергетичної інфраструктури за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, кут вул. Олександрійська – вул. Радісна.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Мартинов Г.О.

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання та детальніше вивчити його.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались - 1

 

Слухали: 5.1.5 Про надання приватному акціонерному товариству "ЗАПОРІЗЬКИЙ АВТОМОБІЛЕБУДІВНИЙ ЗАВОД" дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,273 га, цільове призначення якої змінюється з    "для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості)" на "для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Промислова, 1.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Відкласти розгляд та здійснити виїзд на місце для вивчення даного питання.

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали: 5.1.6 Про надання дозволу малому колективному підприємству "КРОКУС" на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0245 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Спортивна, 3-М "для будівництва та обслуговування будівель торгівлі".

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю., Охотніков В.В.

Вирішили: Відкласти розгляд та здійснити виїзд на місце для вивчення даного питання.

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали: 5.1.7 Про поділ земельної ділянки 0,6912 га за адресою: Одеська область,                                   м. Чорноморськ, вул. Парусна та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,6912 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна для будівництва багатоповерхового житлового будинку з залученням коштів обслуговуючого кооперативу "ЖК "ФЕНІКС".

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання та детальніше вивчити його.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались - 1

 

Нові:

Слухали: 5.1.8 Про надання Лисих О.І. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею. 0,0515 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Сонячна, 42 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання та детальніше вивчити його.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались - 1

 

Слухали: 5.1.9 Про надання Романюк Н.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0145 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 2, ділянка 16.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання та детальніше вивчити його.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались - 1

 

Слухали: 5.1.10 Про надання Сакідзе В.С. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0197 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 14, ділянка 4-А.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання та детальніше вивчити його.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались - 1

 

Слухали: 5.1.11 Про надання Яценко Н.М. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0051 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 10, ділянка 4.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання та детальніше вивчити його.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались - 1

 

5.2. Про затвердження (погодження) проєкту землеустрою та технічної документації:

Повторно:

Слухали: 5.2.1 Про затвердження Голубцову С.О. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0325 га для реконструкції та обслуговування магазину-ресторану за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Данченка, 17-Б в оренду строком на 3 роки (на виконання рекомендації постійної комісії лист відділу державного архітектурно-будівельного контролю від 02.09.2020 № 01-10/280 ( вх. № 2317) .

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Мартинов Г.О., Кришмар Д.Ю., Охотніков В.В., Ковальчук В.Г., Липач О.О., Гуляєв Д.В.

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання та рекомендувати члену комісії депутату Мартинову Г.О. детальніше вивчити його.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались - 1

 

Слухали: 5.2.2 Про затвердження Богомаз І.С. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0849 га, цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" , за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 70-Б.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання та запросити заявника на наступне засідання постійної комісії.

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали: 5.2.3 Про затвердження Будченко Т.О. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1860 га, цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 99.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення  «Про затвердження Будченко Т.О. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1860 га, цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 99».

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали: 5.2.4 Про затвердження Кичигіній О.О., Мельниковій Т.В. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови" на "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), з подальшою передачею у спільну сумісну власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 41.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення  «Про затвердження Кичигіній О.О., Мельниковій Т.В. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови" на "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), з подальшою передачею у спільну сумісну власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 41».

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали: 5.2.5 Про затвердження Норенку Є.В. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0449 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 21.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю., Гуляєв Д.В.

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання та детальніше вивчити його.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались - 1

 

Слухали: 5.2.6 Про затвердження Шевердіній І.А. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0068 га, цільове призначення якої змінюється з "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" на  "для розташування магазину", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Перемоги, 2-Б.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення  «Про затвердження Шевердіній І.А. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0068 га, цільове призначення якої змінюється з "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" на  "для розташування магазину", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Перемоги, 2-Б».

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

Нові:

Слухали: 5.2.7 Про затвердження Пожидаєву Є.В. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0609 га для ведення садівництва  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, С/Т "Судноремонтник", вул. Лінія 5, ділянка 3.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення  «Про затвердження Пожидаєву Є.В. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0609 га для ведення садівництва  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, С/Т "Судноремонтник", вул. Лінія 5, ділянка 3».

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали: 5.2.8 Про затвердження Барановській Р.Д. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0600 га для ведення садівництва  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, С/Т "Портовик", вул. Лінія 2, ділянка 38.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення  «Про затвердження Барановській Р.Д. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0600 га для ведення садівництва  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, С/Т "Портовик", вул. Лінія 2, ділянка 38».

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

5.3. Про правовідносини з орендарями, користувачами та власниками земельних ділянок:

Повторно:

Слухали: 5.3.1 Про поновлення строком на 5 років приватному підприємству «НІОГАРА»,    Ангельчуку В.М., Шемошенку С.В., Кириленку М.С. договору оренди землі площею 0,0270 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 35-Б/2-Н, 35-Б/5-Н, 35-Б/3-Н, 35-Б/4-Н під існуючим нежитловим приміщенням.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення  «Про поновлення строком на 5 років приватному підприємству «НІОГАРА»,    Ангельчуку В.М., Шемошенку С.В., Кириленку М.С. договору оренди землі площею 0,0270 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 35-Б/2-Н, 35-Б/5-Н, 35-Б/3-Н, 35-Б/4-Н під існуючим нежитловим приміщенням».

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали: 5.3.2 Про укладання з товариством з обмеженою відповідальністю "ДОЛИНА-2006" договору оренди землі площею 2,8900 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Заводська, 7 під об’єкти нерухомості строком на 49 років.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання до уточнення строку оренди землі.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались - 1

 

Слухали: 5.3.3 Про укладання  з приватним підприємством "АРК ЛТД" договору оренди землі площею 0,0024 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 1 для розташування торговельного кіоску строком на 5 років.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Охотніков В.В., Кришмар Д.Ю., Мартинов Г.О., Дудніков М.Ю.

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання та детальніше вивчити його.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались - 1

 

Слухали: 5.3.4 Про передачу в оренду строком на 1 рік товариству з обмеженою відповідальністю "АУРУМ" земельних ділянок площею 0,3780 га та площею 0,1647 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 13 мікрорайон та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних, ділянок цільове призначення яких змінюється на "для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)".

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю., Романенко Г., Мартинов Г.О., Липач О.О.

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання та рекомендувати юридичному відділу управління державної реєстрації прав та правового забезпечення надати юридичний висновок, враховуючи лист управління архітектури та містобудування.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались - 1

 

Слухали: 5.3.5 Про надання дозволу на продаж Злобіну Р.В. земельної  ділянки площею 0,0394 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Олександрійський, 7 під існуючою нежитловою будівлею та проведення її експертної грошової оцінки.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання та здійснити виїзд на місце для детальнішого вивчення питання.

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали: 5.3.6 Про передачу в оренду строком на 49 років товариству з обмеженою відповідальністю "ЧОРНОМОРСЬКИЙ ЛОГІСТИЧНИЙ ЦЕНТР" земельної ділянки площею 4,6923 га для розташування цеху з виробництва легкових автомобілів за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Промислова, 1 та припинення договору оренди землі з приватним акціонерним товариством "ЗАПОРІЗЬКИЙ АВТОМОБІЛЕБУДІВНИЙ ЗАВОД" у зв’язку з переходом права власності на об’єкти нерухомого майна.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю., Мартинов Г.О., Ковальчук В.Г., Дудніков М.Ю., Бугайчук В.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення  «Про передачу в оренду строком на 49 років товариству з обмеженою відповідальністю "ЧОРНОМОРСЬКИЙ ЛОГІСТИЧНИЙ ЦЕНТР" земельної ділянки площею 4,6923 га для розташування цеху з виробництва легкових автомобілів за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Промислова, 1 та припинення договору оренди землі з приватним акціонерним товариством "ЗАПОРІЗЬКИЙ АВТОМОБІЛЕБУДІВНИЙ ЗАВОД" у зв’язку з переходом права власності на об’єкти нерухомого майна».

Результати голосування: за – 0, проти - 0, утримались - 6

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ГОЛОСУВАННЯ ПИТАННЯ НЕ ПІДТРИМАНО.

 

Слухали: 5.3.7 Про передачу в оренду строком на 49 років товариству з обмеженою відповідальністю "ЧОРНОМОРСЬКИЙ ЛОГІСТИЧНИЙ ЦЕНТР" земельної ділянки площею 19,5447 га для розміщення виробничих об’єктів за адресою: Одеська область,               м. Чорноморськ, вул. Промислова, 1 та припинення договору оренди землі з приватним акціонерним товариством "ЗАПОРІЗЬКИЙ АВТОМОБІЛЕБУДІВНИЙ ЗАВОД" у зв’язку з переходом права власності на об’єкти нерухомого майна.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю., Мартинов Г.О., Ковальчук В.Г., Дудніков М.Ю., Бугайчук В.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення  «Про передачу в оренду строком на 49 років товариству з обмеженою відповідальністю "ЧОРНОМОРСЬКИЙ ЛОГІСТИЧНИЙ ЦЕНТР" земельної ділянки площею 19,5447 га для розміщення виробничих об’єктів за адресою: Одеська область,               м. Чорноморськ, вул. Промислова, 1 та припинення договору оренди землі з приватним акціонерним товариством "ЗАПОРІЗЬКИЙ АВТОМОБІЛЕБУДІВНИЙ ЗАВОД" у зв’язку з переходом права власності на об’єкти нерухомого майна».

Результати голосування: за – 0, проти - 0, утримались - 6

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ГОЛОСУВАННЯ ПИТАННЯ НЕ ПІДТРИМАНО.

 

Слухали пропозицію голови постійної комісії Кришмаря Д.Ю. про надання заявниками на наступне засідання комісії довідки про роботу підприємства  з урахуванням кількості працюючих на виробництві та розміром середньої заробітної плати працівників.

Вирішили: Підтримати пропозицію  голови постійної комісії.

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

Нові:

Слухали: 5.3.8 Про укладення з фізичною особою-підприємцем Короленко Л.В. договору оренди землі площею 0,0052 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул.1 Травня, 10-М під існуючим магазином строком на 15 років.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення  «Про укладення з фізичною особою-підприємцем Короленко Л.В. договору оренди землі площею 0,0052 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул.1 Травня, 10-М під існуючим магазином строком на 15 років».

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали: 5.3.9 Про укладення з фізичною особою-підприємцем Короленко Л.В. договору оренди землі площею 0,0058 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 9-П під існуючим магазином строком на 15 років.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення  «Про укладення з фізичною особою-підприємцем Короленко Л.В. договору оренди землі площею 0,0058 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 9-П під існуючим магазином строком на 15 років».

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали: 5.3.10 Про укладення з фізичною особою-підприємцем Короленко Л.В. договору оренди землі площею 0,0150 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 8-В під існуючим кафе-баром строком на 15 років.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення  «Про укладення з фізичною особою-підприємцем Короленко Л.В. договору оренди землі площею 0,0150 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 8-В під існуючим кафе-баром строком на 15 років».

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали: 5.3.11 Про укладення з фізичною особою-підприємцем Яворською Т.В. договору оренди землі площею 0,0200 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 11-М під існуючий магазин-бар з літнім майданчиком строком на 10 років.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення  «Про укладення з фізичною особою-підприємцем Яворською Т.В. договору оренди землі площею 0,0200 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 11-М під існуючий магазин-бар з літнім майданчиком строком на 10 років».

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали: 5.3.12 Про укладення з фізичною особою-підприємцем Ткачовим Є.В. договору оренди землі площею 0,0130 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект  Миру, 27-В для експлуатації існуючого магазину по продажу квітів строком на 10 років.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення  «Про укладення з фізичною особою-підприємцем Ткачовим Є.В. договору оренди землі площею 0,0130 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект  Миру, 27-В для експлуатації існуючого магазину по продажу квітів строком на 10 років».

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали пропозицію голови постійної комісії Кришмаря Д.Ю. відкласти розгляд питань з пункту 5.3.13 по пункт 5.3.22 (включно) та детальніше вивчити їх, а саме:

5.3.13 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки площею 0,0340 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 11-А під існуючий торговельний комплекс за ціною 259 834,09 грн. (вартість 1 м.кв. – 764,21 грн.).

5.3.14 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки площею 0,0061 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 31/7 під існуючою торговельно-адміністративною будівлею за ціною 45 683,51 грн. (вартість 1 м.кв. – 748,91 грн.).

5.3.15 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки площею 0,0065 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 31-А для реконструкції пункту обміну валют за ціною 48 922,25 грн. (вартість 1 м.кв. – 752,65 грн.).

5.3.16 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки площею 0,0080 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 31/7 під існуючим магазином за ціною 60 222,40 грн. (вартість 1 м.кв. – 752,78 грн).

5.3.17 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки площею 0,1050 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 18-В для експлуатації та обслуговування будівлі торгово-виставкового центру за ціною 666 120,00 грн. (вартість 1 м.кв. – 634,40 грн).

5.3.18 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки площею 0,1080 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 18-Г для експлуатації та обслуговування будівлі торгово-виставкового центру за ціною 681 890,40 грн. (вартість 1 м.кв. – 631,38 грн).

5.3.19 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки площею 0,2000 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 18 для розташування діагностичного центру обслуговування та продажу автомобілів за ціною 1 256 660.00 грн. (вартість 1 м.кв. – 628,33 грн).

5.3.20 Про продаж товариству з обмеженою відповідальністю "ПРОФІТ-КСК" земельної  ділянки площею 0,1000 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 3-А під існуючою будівлею офісу за ціною 743 620,00 грн. (вартість 1 м.кв. – 743,62 грн).

5.3.21 Про продаж Колесніковій Галині Миколаївні земельної  ділянки площею 0,0120 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Едуарда Савінова,        30-Б для експлуатації та обслуговування існуючої будівлі аптеки за ціною 75 765,60 грн. (вартість 1 м.кв. – 631,38 грн).

5.3.22 Про продаж Ковальчук Прасковії Андріянівні земельної  ділянки площею 0,0256 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3-П/3 під існуючий магазин кафе-бар за ціною 192 225,28 грн. (вартість 1 м.кв. – 750,88 грн).

Вирішили: Підтримати пропозицію  голови постійної комісії.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались - 1

 

4. Про внесення змін до рішень:

Повторно:

Слухали: 5.4.1 Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.04.2018 № 335/39-VII "Про припинення управлінню капітального будівництва Чорноморської міської ради Одеської області права постійного користування земельною ділянкою площею 0,353 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 14 та передачу її в постійне користування управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області" стосовно зміни виду використання земельної ділянки площею 0,353 га з "для реконструкції існуючого скверу з улаштуванням заглибленого паркінгу у міському центрі" на "для розташування існуючого міського скверу з благоустроєм".

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю., Дудніков М.Ю., Мартинов Г.О., Бугайчук В.В.

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання та детальніше вивчити його.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались - 1

 

Слухали: 5.4.2 Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 26.06.2019 № 467/13-VII "Про надання  управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, площею 0,2500 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Спортивна, 5-Г" стосовно уточнення коду згідно з КВЦПЗ: 18.00 – землі загального користування (вид використання: для розташування скверу з благоустроєм або для створення скверу загального користування – потрібно уточнити).

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю., Дудніков М.Ю., Мартинов Г.О., Бугайчук В.В.

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання та детальніше вивчити його.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались - 1

 

Нові:

Слухали: 5.4.3 Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 19.06.2020      № 586/54-VII "Про поновлення малому приватному підприємству "ОРІОН" договору оренди землі площею 0,0090 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 11-Г" стосовно уточнення коду КВЦПЗ, а саме: 03.13 "для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування" замість 03.10 "для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)".

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю., Мартинов Г.О., Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення  «Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 19.06.2020      № 586/54-VII "Про поновлення малому приватному підприємству "ОРІОН" договору оренди землі площею 0,0090 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 11-Г" стосовно уточнення коду КВЦПЗ, а саме: 03.13 "для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування" замість 03.10 "для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)».

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались - 1

 

5. Про відмову:

Повторно:

Слухали: 5.5.1 Про відмову підприємству з іноземними інвестиціями "АМІК УКРАЇНА" у задоволенні клопотання про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 09.04.2019 № 433/29-VII "Про поновлення підприємству з іноземними інвестиціями "АМІК УКРАЇНА" договору оренди землі площею 0,3000 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 1-а" стосовно уточнення коду КВЦПЗ, а саме: 12.11 "для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу" у зв’язку з невідповідністю нормам статті 20 Земельного кодексу України.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення  «Про відмову підприємству з іноземними інвестиціями "АМІК УКРАЇНА" у задоволенні клопотання про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 09.04.2019 № 433/29-VII "Про поновлення підприємству з іноземними інвестиціями "АМІК УКРАЇНА" договору оренди землі площею 0,3000 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 1-а" стосовно уточнення коду КВЦПЗ, а саме: 12.11 "для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу" у зв’язку з невідповідністю нормам статті 20 Земельного кодексу України».

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали: 5.5.2 Про відмову підприємству з іноземними інвестиціями "АМІК УКРАЇНА" у задоволенні клопотання про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 09.04.2019 № 433/30-VII "Про поновлення підприємству з іноземними інвестиціями "АМІК УКРАЇНА" договору оренди землі площею 0,4000 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Шевченка, 8" стосовно уточнення коду КВЦПЗ, а саме: 12.11 "для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу" у зв’язку з невідповідністю нормам статті 20 Земельного кодексу України.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення  «Про відмову підприємству з іноземними інвестиціями "АМІК УКРАЇНА" у задоволенні клопотання про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 09.04.2019 № 433/30-VII "Про поновлення підприємству з іноземними інвестиціями "АМІК УКРАЇНА" договору оренди землі площею 0,4000 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Шевченка, 8" стосовно уточнення коду КВЦПЗ, а саме: 12.11 "для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу" у зв’язку з невідповідністю нормам статті 20 Земельного кодексу України».

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали: 5.5.3 Про відмову обслуговуючому кооперативу "ЖБК "МОРСЬКИЙ" у задоволенні клопотання про передачу в оренду земельної ділянки площею 0,6912 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна для будівництва багатоповерхового житлового будинку у зв’язку з невідповідністю нормам статті 123 Земельного кодексу України до здійснення поділу земельної ділянки.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання та детальніше вивчити його.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались - 1

 

Слухали: 5.5.4 Про відмову у поновленні громадській організації "ВОДНО-МОТОРНЕ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧЕ ТОВАРИСТВО РИБАЛОК-ЛЮБИТЕЛІВ" договорів оренди землі площею 0,0057 га та площею 0,0208 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,               вул. Набережна, 25 у зв’язку з невідповідністю цільового призначення містобудівній документації  м. Чорноморськ Одеської області.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Бугайчук В.В., Охотніков В.В., Пакунова Ю.А., Кришмар Д.Ю.

Вирішили: 1. Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин розробити новий проєкт рішення: «Про поновлення громадській організації "ВОДНО-МОТОРНЕ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧЕ ТОВАРИСТВО РИБАЛОК-ЛЮБИТЕЛІВ" договорів оренди землі площею 0,0057 га та площею 0,0208 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Набережна, 25 строком на 5 років» та винести його на пленарне засідання міської ради.

2. Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення  «Про поновлення громадській організації "ВОДНО-МОТОРНЕ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧЕ ТОВАРИСТВО РИБАЛОК-ЛЮБИТЕЛІВ" договорів оренди землі площею 0,0057 га та площею 0,0208 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Набережна, 25 строком на 5 років».

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали: 5.5.5 Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю "ІЛЛІЧІВСЬКЕ ПЛОДООВОЧЕВЕ ПІДПРИЄМСТВО" у задоволенні клопотання про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки            площею 0,0212 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Садова, 3 у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 123 Земельного кодексу України, а саме: невідповідність містобудівній документації  м. Чорноморська.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Бугайчук В.В., Охотніков В.В., Кришмар Д.Ю., Степаненко Н.В., Нарожний Г.О.

Вирішили: 1. Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин розробити новий проєкт рішення: «Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю "ІЛЛІЧІВСЬКЕ ПЛОДООВОЧЕВЕ ПІДПРИЄМСТВО"  на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0212 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Садова, 3» та винести його на пленарне засідання міської ради.

2. Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення  «Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю "ІЛЛІЧІВСЬКЕ ПЛОДООВОЧЕВЕ ПІДПРИЄМСТВО"  на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0212 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Садова, 3».

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали: 5.5.6 Про відмову Сутулову О.П. у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0075 га у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога,  № 2, ряд 8, ділянка № 17 до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земель.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання та детальніше вивчити його.

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали пропозицію голови постійної комісії Кришмаря Д.Ю. відкласти розгляд пункту 5.5.7 та детальніше вивчити його, а саме:

5.5.7 Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, цільове призначення яких змінюється з коду КВПЦЗ:                "07.01 – для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення"                          на "07.03 - для індивідуального дачного будівництва", за адресою: Одеська область,                      м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, за заявами, які надійшли від: (із земель «ПОСЕЙДОН»)

            - Амбарнікова С.П. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 4, буд.5-А;.

            - Видмідської Н.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.6/2;

            - Видмідського В.М. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.6/1;

            - Греку Т.С. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,                вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.8;

            - Демченка В.П. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 5, буд.13;

            - Донченко О.О. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1,  буд.12-А;.

            - Ємеліна В.Ю. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 4, буд.13-А;

            - Загнібеді О.П. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 4, буд.11;

            - Кандиба Л.М. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.10;

            - Кара Л.А. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,        вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.4;.

            - Кутінова В.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.11-А;

            - Ларіна І.П. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,      вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.11-Б;

            - Оголюк А.А. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 5, буд.1;

            - Поліщук Л.Б. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,           вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 3, буд.3-А;

            - Стеценка Б.С. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.1;

            - Яворського О.О. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 3, буд.1-А;

            - Яворського О.М. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.1-А;

            - Якуби А.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,                 вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.9;     

            - товариства з обмеженою відповідальністю "ПУЛЬСАР БТ" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська  дорога, 2-А, ряд 1,               буд.6-А.

Вирішили: Підтримати пропозицію  голови постійної комісії.

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

6. Про розгляд заяв:

Повторно:

Слухали: 5.6.1 Про розгляд заяви Кичигіної О.О., Мельникової Т.В. про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 41 з подальшою передачею у спільну сумісну власність.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю., Охотніков В.В.

Вирішили: Рекомендувати юридичному відділу управління державної реєстрації прав та правового забезпечення надати відповідь заявникові по суті питання.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались – 0, не голосував 1 (секретар постійної комісії покинув засідання з поважних причин)

 

Слухали: 5.6.2 Про розгляд заяви Насипайка В.О., Степанюка Д.В. про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 39 з подальшою передачею у спільну сумісну власність.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Виступили: Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Відкласти розгляд та здійснити виїзд на місце для вивчення даного питання.

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

(секретар постійної комісії повернувся на засідання)

 

Слухали пропозицію голови постійної комісії Кришмаря Д.Ю. про перенесення розгляду пунктів 5.6.3-5.6.10 на наступне засідання комісії, а саме:

5.6.3 Про розгляд заяви Ігнатенка М.П. про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0197 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                      с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 14, будинок № 4-А.

5.6.4 Про розгляд заяви Діордієнко В.О. про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0292 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                     с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 5.

5.6.5 Про розгляд заяви Іринчук Н.М. про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0031 га  для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,              с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 5, будинок № 7.

5.6.6 Про розгляд заяви Клепач-Мисєвої О.В. про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки          площею 0,0072 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 16/1.

5.6.7 Про розгляд заяви Перепелиці А.Г. про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0040 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                    с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 8,  ділянка, № 13-Б.

5.6.8 Про розгляд заяви об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «НОМЕР ОДИН» про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для розташування бізнес-центру» на «для будівництва житлового будинку» площею 0,0456 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 9-К.

5.6.9 Про розгляд заяв:

            1) громадської організації «Гаражний колектив «ПРИБОЙ» про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 5,4625 га та переведення земельних ділянок загальною площею 0,0144 га до земель запасу.

            2) Змирлі В.Г., Якимова С.В., Синіки С.С., Гапона В.І., Собчука С.Г., Ільїна П.Ю. про передачу у власність земельних ділянок площею 0,0024 га (кожному), які сформовані в результаті поділу земельної ділянки, яка перебуває в оренді у громадської організації «Гаражний колектив «ПРИБОЙ».

5.6.10 Про розгляд заяви приватного підприємства "АСТРАСТАРПЛЮС", Іванова О.П., Курильченка Ю.П. про передачу в оренду строком на 49 років земельної ділянки                  площею 0,0724 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 28-Б,             28-Б/3 під існуючою нежитловою будівлею (банк) у зв’язку з набуттям права власності на об’єкт нерухомого майна.

Вирішили: Підтримати пропозицію  голови постійної комісії.

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

Нові: про розгляд заяв:

Слухали пропозицію голови постійної комісії Кришмаря Д.Ю. про розгляд пунктів 5.6.11 – 5.6.14 разом.

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали: 5.6.11 Про надання Волошину О.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0055 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 24.

5.6.12 Про надання Гоштинару О.А. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0044 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 18.

5.6.13 Про надання Іванцю О.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0033 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 29.

5.6.14 Про надання Ломачу А.А. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0036 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 58.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкти рішень:

5.6.11 Про надання Волошину О.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0055 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 24.

5.6.12 Про надання Гоштинару О.А. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0044 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 18.

5.6.13 Про надання Іванцю О.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0033 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 29.

5.6.14 Про надання Ломачу А.А. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0036 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 58.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались - 1

 

Слухали: 5.6.15 Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5760 га,  цільове призначення якої змінюється з КВЦПЗ 03.07 "для будівництва та обслуговування будівель торгівлі" на код КВЦПЗ 07.01 "для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 11, 13.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Вирішили: 1. Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин розробити новий проєкт рішення: «Про затвердження товариству з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5760 га,  цільове призначення якої змінюється з КВЦПЗ 03.07 "для будівництва та обслуговування будівель торгівлі" на код КВЦПЗ 07.01 "для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 11, 13» та винести його на пленарне засідання міської ради.

2. Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення  «Про затвердження товариству з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5760 га,  цільове призначення якої змінюється з КВЦПЗ 03.07 "для будівництва та обслуговування будівель торгівлі" на код КВЦПЗ 07.01 "для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 11, 13».

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

Інші питання:

Слухали: 5.6.16. Про   розроблення детального  плану частини території 5-го мікрорайону м. Чорноморська  Одеської  області.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення  «Про   розроблення детального  плану частини території 5-го мікрорайону м. Чорноморська  Одеської  області».

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали:  ДОДАТКОВО (лист управління комунальної власності та земельних відносин                              вх. № 2318) 5.6.17. Про надання Масловій К.Ю. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0521 га для ведення садівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 14 мікрорайон.

Інформація: Пакунової Ю.А. 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради затвердити проєкт рішення  «Про надання Масловій К.Ю. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0521 га для ведення садівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 14 мікрорайон».

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались – 0, не голосував 1.

 

Голова постійної комісії                                                            Д.Ю. Кришмар

В.о.секретаря постійної комісії                                                 В.Г. Ковальчук

Секретар постійної комісії                                                             Д.В. Гуляєв

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань