КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою VIII скликання від 17.12.2020

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

B948B01E-77DE-4653-89A0-DAF69E3387C4

Номер рішення

Протокол № 1

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

21.12.2020

15:36

Останні зміни

21.12.2020

15:39

Дата прийняття

17.12.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Депутатська кімната                                                     14:00

(питання 2.2.2. розглядалось за адресою:Чорноморськ, вул. Олександрійська, 70-Б)

 

Присутні:

 

голова комісії – Кришмар Дмитро Юрійович

заступник голови комісії – Шолар Олена Юріївна

секретар комісії – Запорожченко Лідія Сергіївна

Члени комісії:

Дудніков Михайло Юрійович, Логвін Юрій Іванович, Чулков Володимир Михайлович

 

У роботі комісії взяли участь:

Поліщук О.І.  – секретар міської ради

Романенко Г.В., Леконцева І.І., Довгань О.О., Чегаринська К.В., Мацулевич О.В. - депутати міської ради 

Васильєв О.А. – заступник міського голови

Кушніренко Н.В. – керуюча справами виконкому

Пакунова Ю.А. – начальник УКВтаЗВ

Степаненко Н.В. – заступник начальника УКВтаЗВ

Варижук І.В. –  начальник організаційного відділу

Охотніков В.В. – начальник юридичного відділу

Цинько В. - головний спеціаліст УКВтаЗВ

Ткач О.М. - начальник управління архітектури та містобудування

Липач О.О. - начальник відділу ДАБІ

Богомаз І.С. - заявниця

Норенко Л. - представниця заявника

 

            До початку роботи постійної комісії до депутатської кімнати зайшов міський голова Василь Гуляєв, який привітав членів комісії з початком роботи та побажав успіхів. 

 

Слухали голову постійної комісії Кришмаря Д.Ю., який запропонував проголосувати за початок роботи постійної комісії.

Результати голосування за початок роботи: за – 6, проти - 0, утримались -0 

 

Порядок денний:

 

 1. Про лист управління архітектури та містобудування від 11.12. 2020 вх. № 47 щодо можливості розміщення фізичною особою - підприємцем Лисим Володимиром стаціонарної тимчасової споруди загальною площею 15, 0 кв.м. за адресою: м. Чорноморськ, вул. Корабельна (біля ж/б 2а, 4а).

Інформація Ткач О.М.

 

     2. Про земельні правовідносини (листи управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області від 15.12.2020 № 869 (вх. від 15.12.2020 №50).

Інформація Пакунової Ю.О.

Результати голосування за порядок денний: за – 6, проти - 0, утримались -0 

 

 

Слухали:

     1. Про лист управління архітектури та містобудування від 11.12. 2020 вх. № 47 щодо можливості розміщення фізичною особою - підприємцем Лисим Володимиром стаціонарної тимчасової споруди загальною площею 15, 0 кв.м. за адресою: м. Чорноморськ, вул. Корабельна (біля ж/б 2а, 4а).

Інформація: Ткач О.М.

Виступили: Логвін Ю.І., Кришмар Д.Ю., Шолар О.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати управління архітектури та містобудування надати дозвіл на розміщення фізичною особою - підприємцем Лисим Володимиром стаціонарної тимчасової споруди загальною площею 15, 0 кв.м. за адресою: м. Чорноморськ, вул. Корабельна (біля ж/б 2а, 4а) згідно з поданою заявою (але на строк не більше 3 років) та включити дану ТС до комплексної схеми. 

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались -0

 

До початку обговорення питання № 2 порядку денного член комісії Дудніков М.Ю. виступив із заявою про ймовірність виникнення потенційного конфлікту інтересів при розгляді питання «Про передачу у власність Єремейцеву Д.Є. земельної ділянки площею 0,0476 га за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Садова, 19/1 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та припинення договору оренди землі з Дудніковим М.Ю. зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомого майна (житловий будинок)», тому він не буде брати участь в обговорені даного питання та в прийняті рішенні (голосуванні) по ньому (заява додається).

До початку обговорення питання № 2 порядку денного голова комісії Кришмар Д.Ю.  виступив із заявою про ймовірність виникнення потенційного конфлікту інтересів при розгляді питання «Про затвердження комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки                             площею 0,2949 га для обслуговування території громадського призначення загального користування за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова                            (територія за КНС)», тому він не буде брати участь в обговорені даного питання та в прийняті рішенні (голосуванні) по ньому (заява додається).

 

Слухали:

2.2.1 Про затвердження Норенку Є.В. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0449 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 21.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Норенко Л., Шолар О.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про затвердження Норенку Є.В. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0449 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 21» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення.

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.1.1 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ЛЮНАКС" дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0378 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови» на "для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу" під будівлями та спорудами АЗС, за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 1 Травня, 38.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати відкласти розгляд даного питання для його додаткового вивчення та здійснити виїзд комісії на місце

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.1.2 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "АТБ ІНВЕСТ" дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3100 га, цільове призначення якої змінюється з "для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами" на "для будівництва та обслуговування будівель торгівлі",  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 34-А.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Липач О.О., Кришмар Д.Ю., Шолар О.Ю., Пакунова Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати відкласти розгляд даного питання на наступне засідання комісії для його додаткового вивчення

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.1.3 Про надання приватному акціонерному товариству "ЗАПОРІЗЬКИЙ АВТОМОБІЛЕБУДІВНИЙ ЗАВОД" дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,273 га, цільове призначення якої змінюється з    "для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості)" на "для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Промислова, 1.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Дудніков М.Ю., Кришмар Д.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про надання приватному акціонерному товариству "ЗАПОРІЗЬКИЙ АВТОМОБІЛЕБУДІВНИЙ ЗАВОД" дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,273 га, цільове призначення якої змінюється з    "для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості)" на "для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Промислова, 1» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення

Результати голосування: за –6 , проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.1.4 Про надання дозволу малому колективному підприємству "КРОКУС" на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0245 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Спортивна, 3-М "для будівництва та обслуговування будівель торгівлі".

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Шолар О.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про надання дозволу малому колективному підприємству "КРОКУС" на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0245 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Спортивна, 3-М "для будівництва та обслуговування будівель торгівлі"» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення

Результати голосування: за – 6 , проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.1.5 Про надання Чабанюку О.М. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, провулок Приморський, 1-Б.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

1. Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин підготувати новий проєкт рішення «Про відмову Чабанюку О.М. у наданні  дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, провулок Приморський, 1-Б».

2. Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про відмову Чабанюку О.М. у наданні  дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, провулок Приморський, 1-Б» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.1.6 Про надання Лисих О.І. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею. 0,0515 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Сонячна, 42 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Інформація: Пакунової  Ю.А. (зазначила про помилку у площі земельної ділянки, правильна площа 0,0337 га)

Виступили: Охотніков В.В., Кришмар Д.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати відкласти розгляд даного питання для його додаткового вивчення та здійснити виїзд комісії на місце

Результати голосування: за – 6, проти -0 , утримались -0

 

Слухали:

2.1.7 Про надання Харитоновій Г.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0036 га цільове призначення якої змінюється з "для будівництва та обслуговування інших будівель громадського призначення" на "для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 7-В

Інформація: Пакунової  Ю.А. (зазначила про помилку у площі земельної ділянки, правильна площа 0,0072 га)

Виступили: Кришмар Д.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про надання Харитоновій Г.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0072 га цільове призначення якої змінюється з "для будівництва та обслуговування інших будівель громадського призначення" на "для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 7-В» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.1.8 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «ТРАНСЛЕКС» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки      площею 0,1177 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Промислова.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Шолар О.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати відкласти розгляд даного питання для його додаткового вивчення та здійснити виїзд комісії на місце

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.1.9 Про надання малому колективному підприємству фірмі "ОЛІВО" дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 5 років земельної ділянки площею 0,0880 га під нежитловою будівлею за адресою: Одеська область,                      м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Центральна, 73.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю.

ВИРІШИЛИ:

1. Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про надання малому колективному підприємству фірмі "ОЛІВО" дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 5 років земельної ділянки площею 0,0880 га під нежитловою будівлею за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Центральна, 73» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення.

2. Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин нарахувати малому колективному підприємству фірмі "ОЛІВО" збитки.

3. Рекомендувати малому колективному підприємству фірмі "ОЛІВО" сплатити нараховані збитки до подання заяви щодо затвердження проєкту землеустрою.

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.1.10 Про надання акціонерному товариству "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0032 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Дудніков М.Ю., Кришмар Д.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про надання акціонерному товариству "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0032 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення

Результати голосування: за – 6 , проти -0, утримались -0

 

Слухали:

2.1.11 Про надання Малюті І.О. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки  площею 0,1469 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Виноградна, 13-А.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Довгань О.О.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати відкласти розгляд даного питання для його додаткового вивчення та здійснити виїзд комісії на місце

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.1.12 Про надання Матвєєвій С.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1063 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Садова, 40.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про надання Матвєєвій С.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1063 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Садова, 40» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.1.13 Про надання Сикову М.С., Сикову О.С., Черковій К.С. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,0881 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Приморська, 9.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про надання Сикову М.С., Сикову О.С., Черковій К.С. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,0881 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Приморська, 9» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення

Результати голосування: за –6 , проти -0 , утримались -0

 

Слухали:

2.1.14 Про надання Філіпову Д.І. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1080 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Успішна, 48.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Логвін Ю.І., Пакунова Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати відкласти розгляд даного питання для його додаткового вивчення та здійснити виїзд комісії на місце

Результати голосування: за –6 , проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.2.3 Про затвердження комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки   площею 0,2949 га для обслуговування території громадського призначення загального користування за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова  (територія за КНС).

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Довгань О.О., Чулков В.М., Дудніков М.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про затвердження комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки   площею 0,2949 га для обслуговування території громадського призначення загального користування за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова  (територія за КНС)» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0, не голосував - 1

 

Слухали:

2.2.4 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,6200 га для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування за адресою: Одеська область,                                   м. Чорноморськ, проспект Миру, 33 з подальшою передачею в постійне користування територіальній громаді в особі Чорноморської міської ради Одеської області.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

 

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,6200 га для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, проспект Миру, 33 з подальшою передачею в постійне користування територіальній громаді в особі Чорноморської міської ради Одеської області» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення.

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.2.5 Про затвердження приватному комерційному підприємству "ТАМІЛА" технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0087 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, Одеський район,                  м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 13-К для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування з подальшою передачею в оренду строком на 15 років.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про затвердження приватному комерційному підприємству "ТАМІЛА" технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0087 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, Одеський район,                  м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 13-К для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування з подальшою передачею в оренду строком на 15 років» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення

Результати голосування: за –6 , проти -0 , утримались -0

 

Слухали:

2.2.6 Про затвердження Ткачу В.С. технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок площею 0,1190 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Шевченка, 34-М, припинення договору оренди землі, передачу в оренду строком на 20 років земельної ділянки площею 0,0360 га та переведення до земель запасу Чорноморської міської ради Одеської області земельної ділянки площею 0,0830 га.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Довгань О.О., Логвін Ю.І.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про затвердження Ткачу В.С. технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок площею 0,1190 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Шевченка, 34-М, припинення договору оренди землі, передачу в оренду строком на 20 років земельної ділянки площею 0,0360 га та переведення до земель запасу Чорноморської міської ради Одеської області земельної ділянки площею 0,0830 га» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення

Результати голосування: за –6 , проти - 0, утримались -0

Виступив член комісії Дудніков М.Ю., який запропонував розглянути питання 2.2.7 - 2.2.25 (крім питань 2.2.19 - 2.2.20) разом

Результати голосування за дану пропозицію Дуднікова М.Ю.: за –6 , проти - 0, утримались -0

Слухали:

2.2.7 Про затвердження Незавітіну С.Я. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0593 га, цільове призначення якої змінюється, з "для іншої житлової забудови" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 43-А з подальшою передачею у власність.

2.2.8 Про затвердження Струтінському О.М., Лісніченко О.В. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0323 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови " на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Капітанський, 8  з подальшою передачею у спільну сумісну власність.

2.2.9 Про затвердження Каражекову І.Ф. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0048 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва індивідуальних гаражів                 (код КВЦПЗ 02.05)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 31.

2.2.10  Про затвердження Каражековій Т.Х.,  Каражекову І.Ф. проєкту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,1000 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 31.

2.2.11 Про затвердження Кравченку С.А. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0185 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 76.

2.2.12 Про затвердження Мелеко М.Г., Бондурівській Л.А., Мелеку О.А. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0841 га в оренду для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Зелена, 3.

2.2.13 Про затвердження Мелеко М.Г., Бондурівській Л.А., Мелеку О.А. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0931 га у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Зелена, 5.

2.2.14 Про затвердження Константинову Д.А. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0430 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Гагаріна, 12.

2.2.15 Про затвердження Радон П.П. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0620 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                     с. Малодолинське, вул. Незалежності, 19 з подальшою передачею у власність.

2.2.16 Про затвердження Деревянку В.П., Макоїд О.В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0593 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,      сел. Олександрівка, вул. Перемоги, 6-А з подальшою передачею у спільну сумісну власність.

2.2.17 Про затвердження Волкову Г.В., Волковій О.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1500 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,       сел. Олександрівка, вул. Садова, 40 з подальшою передачею у спільну сумісну власність.

2.2.18 Про затвердження Сомик М.П. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0335 га в натурі     (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                сел. Олександрівка, вул. Морська, 43 з подальшою передачею у власність.

2.2.21 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1390 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,   вул. Шмідта, 77 з подальшою передачею у власність Лучкову І.В.

2.2.22 Про затвердження Чабан Н.Л. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0186 га в натурі                           (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,    вул. Олександрійська, 58/2 з подальшою передачею у власність.

2.2.23 Про затвердження Мунтяну І.І., Мунтян І.Д., Мунтян А.І., Мунтян О.І. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0953 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 58/1 з подальшою передачею у спільну сумісну власність.

2.2.24 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0260 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Степова, 193 з подальшою передачею у власність Шаргородській О.Д.

2.2.25 Про затвердження Кірющенко О.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1546 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Одеський район,                                 м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Сонячна, 24 з подальшою передачею у власність.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити наступні проєкти рішень до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) дані проєкти рішень:

«Про затвердження Незавітіну С.Я. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0593 га, цільове призначення якої змінюється, з "для іншої житлової забудови" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 43-А з подальшою передачею у власність»

«Про затвердження Струтінському О.М., Лісніченко О.В. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0323 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови " на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Капітанський, 8  з подальшою передачею у спільну сумісну власність»

«Про затвердження Каражекову І.Ф. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0048 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва індивідуальних гаражів                 (код КВЦПЗ 02.05)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 31»

«Про затвердження Каражековій Т.Х.,  Каражекову І.Ф. проєкту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,1000 га, цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 31»

«Про затвердження Кравченку С.А. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0185 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 76»

«Про затвердження Мелеко М.Г., Бондурівській Л.А., Мелеку О.А. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0841 га в оренду для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Зелена, 3»

«Про затвердження Мелеко М.Г., Бондурівській Л.А., Мелеку О.А. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0931 га у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Зелена, 5»

«Про затвердження Константинову Д.А. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0430 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Гагаріна, 12»

«Про затвердження Радон П.П. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0620 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                     с. Малодолинське, вул. Незалежності, 19 з подальшою передачею у власність»

«Про затвердження Деревянку В.П., Макоїд О.В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0593 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  сел. Олександрівка, вул. Перемоги, 6-А з подальшою передачею у спільну сумісну власність»

«Про затвердження Волкову Г.В., Волковій О.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1500 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Садова, 40 з подальшою передачею у спільну сумісну власність»

«Про затвердження Сомик М.П. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0335 га в натурі   (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,     сел. Олександрівка, вул. Морська, 43 з подальшою передачею у власність».

«Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1390 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,   вул. Шмідта, 77 з подальшою передачею у власність Лучкову І.В»

«Про затвердження Чабан Н.Л. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0186 га в натурі  (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,    вул. Олександрійська, 58/2 з подальшою передачею у власність»

«Про затвердження Мунтяну І.І., Мунтян І.Д., Мунтян А.І., Мунтян О.І. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0953 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 58/1 з подальшою передачею у спільну сумісну власність»

«Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0260 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Степова, 193 з подальшою передачею у власність Шаргородській О.Д.»

«Про затвердження Кірющенко О.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1546 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Одеський район,                                 м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Сонячна, 24 з подальшою передачею у власність».

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.3.1 Про передачу в оренду строком на 49 років товариству з обмеженою відповідальністю "ЧОРНОМОРСЬКИЙ ЛОГІСТИЧНИЙ ЦЕНТР" земельної ділянки площею 4,6923 га для розташування цеху з виробництва легкових автомобілів за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Промислова, 1 та припинення договору оренди землі з приватним акціонерним товариством "ЗАПОРІЗЬКИЙ АВТОМОБІЛЕБУДІВНИЙ ЗАВОД" у зв’язку з переходом права власності на об’єкти нерухомого майна.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про передачу в оренду строком на 49 років товариству з обмеженою відповідальністю "ЧОРНОМОРСЬКИЙ ЛОГІСТИЧНИЙ ЦЕНТР" земельної ділянки площею 4,6923 га для розташування цеху з виробництва легкових автомобілів за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Промислова, 1 та припинення договору оренди землі з приватним акціонерним товариством "ЗАПОРІЗЬКИЙ АВТОМОБІЛЕБУДІВНИЙ ЗАВОД" у зв’язку з переходом права власності на об’єкти нерухомого майна» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення

Результати голосування: за – 6 , проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.3.2 Про передачу в оренду строком на 49 років товариству з обмеженою відповідальністю "ЧОРНОМОРСЬКИЙ ЛОГІСТИЧНИЙ ЦЕНТР" земельної ділянки площею 19,5447 га для розміщення виробничих об’єктів за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Промислова, 1 та припинення договору оренди землі з приватним акціонерним товариством "ЗАПОРІЗЬКИЙ АВТОМОБІЛЕБУДІВНИЙ ЗАВОД" у зв’язку з переходом права власності на об’єкти нерухомого майна.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про передачу в оренду строком на 49 років товариству з обмеженою відповідальністю "ЧОРНОМОРСЬКИЙ ЛОГІСТИЧНИЙ ЦЕНТР" земельної ділянки площею 19,5447 га для розміщення виробничих об’єктів за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Промислова, 1 та припинення договору оренди землі з приватним акціонерним товариством "ЗАПОРІЗЬКИЙ АВТОМОБІЛЕБУДІВНИЙ ЗАВОД" у зв’язку з переходом права власності на об’єкти нерухомого майна» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення

Результати голосування: за – 6, проти - 0 , утримались -0

 

Слухали:

2.2.19 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1000 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 5-А з подальшою передачею у власність Дзюбенку В.І.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Охотніков В.В.

ВИРІШИЛИ:

 1. Рекомендувати відкласти розгляд даного питання для більш детального вивчення.
 2. Юридичному відділу звернутись до управління архітектури та містобудування для отримання висновку.

Результати голосування: за – 6 , проти -0 , утримались -0

 

Слухали:

2.2.20 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0984 га в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 5 з подальшою передачею у власність Крижанівській Г.О.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Охотніков В.В.

ВИРІШИЛИ:

 1. Рекомендувати відкласти розгляд даного питання для більш детального вивчення.
 2. Юридичному відділу звернутись до управління архітектури та містобудування для отримання висновку.

Результати голосування: за – 6 , проти -0 , утримались -0

 

Слухали:

2.3.3 Про укладання з товариством з обмеженою відповідальністю "СХІД ТРЕЙД" договір оренди землі площею 0,3000 га для розміщення комплексу дорожнього сервісу: АЗС, пункт технічного обслуговування, магазин супутніх товарів, автостоянка, мийка, кафе-ресторан за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ промислова зона строком  на 10 років.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Пакунова Ю.А., Логвін Ю.І., Степаненко Н.В.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати відкласти розгляд даного питання для його додаткового вивчення та здійснити виїзд комісії на місце

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.3.4 Про укладення з Вінник Т.П., Винником Ю.А. договору оренди землі  площею 0,0084 га під існуючою нежитловою будівлею за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Олександрійська, 2/3-Н строком на 10 років.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Романенко Г.В.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про укладення з Вінник Т.П., Винником Ю.А. договору оренди землі  площею 0,0084 га під існуючою нежитловою будівлею за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Олександрійська, 2/3-Н строком на 5 років» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.3.5 Про передачу в оренду Верещаці А.П. земельну ділянку площею 0,0185 га під існуючим магазином-кафе-баром, літнім майданчиком за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 17-В строком на 10 років та припинення договору оренди землі з Верещакою А.А. у зв’язку зі смертю орендаря.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про передачу в оренду Верещаці А.П. земельну ділянку площею 0,0185 га під існуючим магазином-кафе-баром, літнім майданчиком за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 17-В строком на 10 років та припинення договору оренди землі з Верещакою А.А. у зв’язку зі смертю орендаря» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення

Результати голосування: за – 6 , проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.3.6 Про поновлення фізичній особі – підприємцю Діасамідзе Т.Ш. договору оренди землі площею 0,0094 га під існуючим нежитловим приміщенням за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 7/9-Н строком на 10 років.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Дудніков М.Ю., Степаненко Н.В.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про поновлення фізичній особі – підприємцю Діасамідзе Т.Ш. договору оренди землі площею 0,0094 га під існуючим нежитловим приміщенням за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 7/9-Н строком на 10 років» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення

Результати голосування: за – 6 , проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.3.7 Про укладення з Ненекою С.С. договору оренди землі площею 0,0101 га під існуючим нежитловим прибудованим приміщенням офісу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 13-А/52-Н строком на 3 роки.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про укладення з Ненекою С.С. договору оренди землі площею 0,0101 га під існуючим нежитловим прибудованим приміщенням офісу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 13-А/52-Н строком на 3 роки» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.3.8 Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю фірмі "АУТ" договору оренди землі площею 0,0022 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 17/58-Н для розташування прибудови до офісу та організації окремого входу в офіс строком на 10 років.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю фірмі "АУТ" договору оренди землі площею 0,0022 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 17/58-Н для розташування прибудови до офісу та організації окремого входу в офіс строком на 3 роки» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.3.9 Про передачу Буровій С.В. земельної ділянки площею 0,2500 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, с. Малодолинське, вул. Шмідта, 115 та припинення договору оренди землі з Бамілер Г.І., Буровою С.В.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про передачу Буровій С.В. земельної ділянки площею 0,2500 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, с. Малодолинське, вул. Шмідта, 115 та припинення договору оренди землі з Бамілер Г.І., Буровою С.В.» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались -0

 

Виступив голова комісії Кришмар Д.Ю. та запропонував розглянути питання 2.3.10-2.3.12 разом

Результати голосування за дану пропозицію Кришмаря Д.Ю.: за – 6, проти - 0, утримались -0

Слухали:

2.3.10 Про укладення з акціонерним товариством "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" договору оренди землі площею 0,4272 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, м. Малодолинське, вул. Космонавтів, 55 (ПС "М.Долинське") під фактично зайнятими об’єктами розподілу електроенергії та для обслуговування енергооб’єктів строком   на 15 років.

2.3.11 Про укладення з акціонерним товариством "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" договору оренди землі площею 0,7078 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,   вул. Транспортна, 1-а (ПС "Іллічівськ") під фактично зайнятими об’єктами розподілу електроенергії та для обслуговування енергооб’єктів строком на 15 років.

2.3.12 Про укладення з акціонерним товариством "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" договору оренди землі площею 0,5111 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 17-а під фактично зайнятими об’єктами розподілу електроенергії та для обслуговування енергооб’єктів строком  на 15 років.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити наступні проєкти рішень до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) дані проєкти рішень:

«Про укладення з акціонерним товариством "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" договору оренди землі площею 0,4272 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, м. Малодолинське, вул. Космонавтів, 55 (ПС "М.Долинське") під фактично зайнятими об’єктами розподілу електроенергії та для обслуговування енергооб’єктів строком   на 10 років»

«Про укладення з акціонерним товариством "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" договору оренди землі площею 0,7078 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,   вул. Транспортна, 1-а (ПС "Іллічівськ") під фактично зайнятими об’єктами розподілу електроенергії та для обслуговування енергооб’єктів строком на 10 років»

«Про укладення з акціонерним товариством "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" договору оренди землі площею 0,5111 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 17-а під фактично зайнятими об’єктами розподілу електроенергії та для обслуговування енергооб’єктів строком  на 10 років»

Результати голосування: за – 6, проти -0 , утримались -0

 

Слухали:

2.3.13 Про передачу Могерчук Н.В., Андрієнко Г.А. у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,1234 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,                       м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Зарічна, 14 та припинення договору оренди землі з Могерчук Н.А., Андрієнко Г.А. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості згідно договору дарування  від 16.09.2020 року.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про передачу Могерчук Н.В., Андрієнко Г.А. у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,1234 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Зарічна, 14 та припинення договору оренди землі з Могерчук Н.А., Андрієнко Г.А. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості згідно договору дарування  від 16.09.2020 року» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.3.14 Про передачу у власність Єремейцеву Д.Є. земельної ділянки площею 0,0476 га за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Садова, 19/1 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та припинення договору оренди землі з Дудніковим М.Ю. зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомого майна (житловий будинок).

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про передачу у власність Єремейцеву Д.Є. земельної ділянки площею 0,0476 га за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Садова, 19/1 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та припинення договору оренди землі з Дудніковим М.Ю. зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомого майна (житловий будинок)» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0, не голосували - 1

 

Слухали:

2.3.15 Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки площею 0,0147 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 16-В/3 укладеного з Федоринським В.П. стосовно уточнення адреси, нормативної грошової оцінки та розміру орендної плати за землю.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки площею 0,0147 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 16-В/3 укладеного з Федоринським В.П. стосовно уточнення адреси, нормативної грошової оцінки та розміру орендної плати за землю» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.3.16 Про поновлення Міхєєву О.Є. договору оренди землі площею 0,1600 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 1-Г під будівлею гаражу строком на 10 років

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Дудніков М.Ю.

ВИРІШИЛИ:

      Рекомендувати відкласти розгляд даного питання для його додаткового вивчення

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.3.17 Про передачу в оренду строком на 10 років фізичній особі-підприємцю Волковій С.С. земельної ділянки площею 0,0100 га під існуючу автомийку за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 13-Б та припинення договору оренди землі з фізичною-особою підприємцем Волковим С.М.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили:Логвін Ю.І.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про передачу в оренду строком на 10 років фізичній особі-підприємцю Волковій С.С. земельної ділянки площею 0,0100 га під існуючу автомийку за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 13-Б та припинення договору оренди землі з фізичною-особою підприємцем Волковим С.М.» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались -0

      Виступила заступник голови комісії Шолар О.Ю. та зазначила, що розгляд питань 2.3.18-2.3.21 необхідно перенести для більш детального вивчення щодо їх відповідності чинному законодавству України.

      Голова комісії Кришмар Д.Ю. поставив на голосування наступну рекомендацію: 

Рекомендувати міській раді включити наступні проєкти рішень до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) дані проєкти рішень:

«Про визначення місця розташування земельної ділянки площею 0,0802 га (кадастровий номер 5110800000:02:003:0177) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Тіниста, 16 власницею якої є Ганношина Р.А.»

«Про визначення місця розташування земельної ділянки площею 0,0603 га (кадастровий номер 5110800000:05:011:0024) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,    вул. Вишнева, 3-А, власником якої є  Киливник Ю.Ф.»

«Про визначення місця розташування земельної ділянки площею 0,1163 га (кадастровий номер 5110800000:06:007:0127) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 146-А власницею якої є Ніколаєнко А.В.»

«Про визначення місця розташування земельної ділянки площею 0,0299 га (кадастровий номер 5110800000:02:022:0076) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 16/2 власниками якої є Половникова Г.Г., Половников Є.В.»

Результати голосування: за –2 , проти -3 , утримались -1

РЕКОМЕНДАЦІЯ ДАНИМ ПРОЄКТАМ РІШЕННЯ НЕ НАДАНА

Слухали:

2.4.1 Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 26.06.2019 № 467/13-VII "Про надання  управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, площею 0,2500 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Спортивна, 5-Г" стосовно уточнення коду згідно з КВЦПЗ: 18.00 – землі загального користування (вид використання: для розташування скверу з благоустроєм або для створення скверу загального користування – потрібно уточнити).

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Довгань О.О., Кришмар Д.Ю., Чулков В.М., Романенко Г.В., Охотніков В.В., Шолар О.Ю., Кришмар Д.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 26.06.2019 № 467/13-VII "Про надання  управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, площею 0,2500 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Спортивна, 5-Г" стосовно уточнення коду згідно з КВЦПЗ: 18.00 – землі загального користування» (вид використання: для розташування скверу загального користування) до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались -0

 

Виступив голова комісії Кришмар Д.Ю. та запропонував розглянути питання 2.5.1-2.5.10 (крім питання 2.5.5)  разом

Результати голосування за дану пропозицію Кришмаря Д.Ю.: за – 6, проти - 0, утримались -0

Слухали:

2.5.1 Про відмову Грибанову В.Ю. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,06 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 20-а для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська.

2.5.2 Про відмову Капалигіну Д.І. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки                   площею 0,10 га для індивідуального дачного будівництва на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська.

2.5.3 Про відмову Ткачуку С.А. у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0032 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 27 у зв’язку з невідповідністю нормам статті 116 Земельного кодексу України.

2.5.4 Про відмову Сикову М.С., Сикову О.С., Черковій К.С. у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,1002 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Приморська, 9 у зв’язку з невідповідністю містобудівній документації м. Чорноморськ Одеської області.

2.5.6 Про відмову Одеському прикордонному загіну Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України у задоволенні клопотання про передачу у постійне користування Одеського прикордонного загіну (військової частини 2138) земельної ділянки орієнтовною площею 1,0251 га за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 15 у зв’язку з невідповідністю наданої заяви нормам статті 123 Земельного кодексу України. Рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 27.01.2017 № 202/11-VII заявнику надано дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною  площею 1,0 га для експлуатації оборонних об’єктів, будівель і споруд та забезпечення охорони державного кордону України за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Набережна, 15 для подальшої передачі у постійне користування.

2.5.7 Про відмову Проскурніну С.О. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська.

2.5.8 Про відмову фізичній особі – підприємцю Сопільняку В.А. у поновленні договору оренди землі площею 0,0057 га за адресою: Одеська область, Одеський район,                            м. Чорноморськ, вул. Данченка, 5/81-Н строком на 49 років під існуючим прибудованим нежитловим приміщенням та рекомендувати до розробника документації із землеустрою з метою коригування даних Державного земельного кадастру.

2.5.9 Про відмову Халаім І.Е. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,10 га для індивідуального дачного будівництва на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська.

2.5.10 Про відмову Черкас О.І. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,10 га для індивідуального дачного будівництва на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити наступні проєкти рішень до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) дані проєкти рішень:

«Про відмову Грибанову В.Ю. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,06 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 20-а для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська»

«Про відмову Капалигіну Д.І. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,10 га для індивідуального дачного будівництва на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська»

«Про відмову Ткачуку С.А. у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0032 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 27 у зв’язку з невідповідністю нормам статті 116 Земельного кодексу України»

«Про відмову Сикову М.С., Сикову О.С., Черковій К.С. у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,1002 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Приморська, 9 у зв’язку з невідповідністю містобудівній документації м. Чорноморськ Одеської області»

«Про відмову Одеському прикордонному загіну Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України у задоволенні клопотання про передачу у постійне користування Одеського прикордонного загіну (військової   частини 2138) земельної ділянки орієнтовною площею 1,0251 га за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 15 у зв’язку з невідповідністю наданої заяви нормам статті 123 Земельного кодексу України. Рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 27.01.2017 № 202/11-VII заявнику надано дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною  площею 1,0 га для експлуатації оборонних об’єктів, будівель і споруд та забезпечення охорони державного кордону України за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                            вул. Набережна, 15 для подальшої передачі у постійне користування»

«Про відмову Проскурніну С.О. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська»

«Про відмову фізичній особі – підприємцю Сопільняку В.А. у поновленні договору оренди землі площею 0,0057 га за адресою: Одеська область, Одеський район,   м. Чорноморськ, вул. Данченка, 5/81-Н строком на 49 років під існуючим прибудованим нежитловим приміщенням та рекомендувати до розробника документації із землеустрою з метою коригування даних Державного земельного кадастру»

«Про відмову Халаім І.Е. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,10 га для індивідуального дачного будівництва на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська»

«Про відмову Черкас О.І. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,10 га для індивідуального дачного будівництва на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська»

Результати голосування: за –6 , проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.5.5 Про відмову приватному підприємству "РС ТОЧКА" у задоволенні клопотання про формування земельної ділянки біля земельних ділянок за адресою: Одеська область, с. Малодолинське,  вул. Едуарда Савінова, 32-Б з метою отримання її в оренду на конкурсних засадах у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 123 Земельного кодексу України та містобудівній документації м. Чорноморська (земельна ділянка знаходиться в безпосередній близькості до газопроводу високого тиску діаметром 600 мм, повітряної лінії електропередачі напругою 10 кВ, повітряної лінії електропередачі напругою 0,4 кВ та лінії зв’язку).

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати відкласти розгляд даного питання для його додаткового вивчення та здійснити виїзд комісії на місце

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались -0

 

Подальше засідання комісії відбувалось за адресою: м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 70-Б.

Слухали:

2.2.2 Про затвердження Богомаз І.С. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0849 га, цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" , за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 70-Б.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про затвердження Богомаз І.С. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0849 га, цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" , за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 70-Б» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення

Результати голосування: за – 6, проти - 0, утримались - 0

 

Голова комісії                                                                     Дмитро КРИШМАР

Секретар комісії                                                         Лідія ЗАПОРОЖЧЕНКО

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань