КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

C7CA5DFD-0869-44A0-BEA9-649912D83E0F

Номер рішення

Протокол № 19

Версія

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

-

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Інфраструктура .

Перше оприлюднення

25.08.2016

11:36

Останні зміни

25.08.2016

11:36

Дата прийняття

18.08.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Протокол № 19

засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин,

охорони навколишнього середовища та благоустрою

від  18.08.2016 року

Депутатська кімната                                      15-00

Присутні:

Червачов С.М., голова комісії

Лисиця О.П., заступник голови комісії

Миза С.В., секретар комісії

Члени комісії:

Жорін П.Л., Кришмар Д.Ю., Пономарьов Є.О.

Відсутній   Гончаренко О.В.

 

У роботі комісії взяли участь:

Боровська О.Р. –  секретар ради

Биченко С.Я. –  заступник міського голови

Бугайчук В.В. – депутат Чорноморської міської ради

Левченко А.Г. – депутат Чорноморської міської ради

Кушніренко Н.В. –  начальник організаційного відділу

Охотніков В.В. – начальник юридичного відділу

Маляренко О.С. – начальник УКВ та ЗВ

Степаненко Н.В. – заступник начальника УКВ та ЗВ

ІТ-3

Чорноморськ-інфо

«Любимый город»

Порядок денний:

1. Про врегулювання питань щодо надання житлової площі в гуртожитку комунальної власності територіальної громади міста Чорноморська, розташованого за адресою: Одеська обл., м. Чорноморськ, с.Малодолинське, вул. Зелена, 2-Б (проект рішення).

2. Про земельні правовідносини.

 

Голосування за порядок денний за основу та в цілому: за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 1. Про врегулювання питань щодо надання житлової площі в гуртожитку комунальної власності територіальної громади міста Чорноморська, розташованого за адресою: Одеська обл., м. Чорноморськ, с.Малодолинське, вул. Зелена, 2-Б (проект рішення).

Інформація Охотнікова В.В.

Виступили Миза С.В., Биченко С.Я.

Вирішили: Проект рішення міської ради «Про врегулювання питань щодо надання житлової площі в гуртожитку комунальної власності територіальної громади міста Чорноморська, розташованого за адресою: Одеська обл., м. Чорноморськ, с.Малодолинське, вул. Зелена, 2-Б» взяти за основу, доопрацювати та розглянути його на черговому засіданні постійної комісії, враховуючи пропозиції членів постійної комісії, подані в письмовому вигляді.

Результати голосування: за – одностайно.

 

Слухали: 2. Про земельні правовідносини.

Інформація Маляренка О.С.

2.1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічної документації:

2.1.1 повторно Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки  площею 0,7981 га за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  14 мікрорайон для часткової забудови 14 мікрорайону.

Виступили: Левченко А.Г., Боровська О.Р., Червачов С.М., Миза С.В.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки  площею 0,7981 га за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  14 мікрорайон для часткової забудови                                14 мікрорайону.

Результати голосування: за – 4, проти – 0, утримались – 2 .

2.1.2 повторно Про надання Гульпі М.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0056 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 2, будинок № 7 для подальшої передачі у власність.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області надати дозвіл                    Гульпі М.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0056 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область,                                   м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 2, будинок № 7 для подальшої передачі у власність.

Результати голосування: за – 4, проти – 1, утримався – 1 .

 

2.1.3 повторно Про надання Мартиновій Р.Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0102 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,                                       вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 4, ділянка  №  8  для подальшої передачі у власність.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області надати дозвіл Мартиновій Р.Ю. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0102 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область,                      м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 4, ділянка  №  8  для подальшої передачі у власність.

Результати голосування: за – 4, проти – 1, утримався – 1 .

 

2.1.4 повторно Про надання дозволу обслуговуючому кооперативу "ПОСЕЙДОН" на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,1082 га  для розміщення дачно-будівельного кооперативу за  адресою: Одеська область,                                  м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-Б з подальшою передачею в оренду строком на 5 років.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області надати дозвіл обслуговуючому кооперативу "ПОСЕЙДОН" на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,1082 га  для розміщення дачно-будівельного кооперативу за  адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-Б з подальшою передачею в оренду строком на 5 років.

Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримались – 1.

 

2.1.5 Про надання приватному акціонерному товариству "ІЗТ-АВТО" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,3000 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область,                                     м. Чорноморськ, вул. Промислова, 2.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області надати дозвіл приватному акціонерному товариству "ІЗТ-АВТО" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,3000 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Промислова, 2.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

2.1.6 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Верещаці С.П. площею 0,1311 га   для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                       сел. Олександрівка, вул. Набережна, 17 з подальшою передачею у власність.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Верещаці С.П. площею 0,1311 га   для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  сел. Олександрівка, вул. Набережна, 17 з подальшою передачею у власність.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

2.1.7 Про надання Яценко О.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0234 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Миру, 9.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області надати дозвіл Яценко О.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0234 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Миру, 9.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

2.1.8 Про надання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ПРЕСТИЖ-1" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,0460 га, цільове призначення якої змінюється з "для розташування дитячого іграшкового центру" на "під багатоквартирним житловим будинком", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 1-Б з подальшою передачею в постійне користування.

Виступили: Бугайчук В.В., Левченко А.Г., Боровська О.Р., Лисиця О.П., Миза С.В., Жорін П.Л., Биченко С.Я.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області надати об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ПРЕСТИЖ-1" дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,0460 га, цільове призначення якої змінюється з "для розташування дитячого іграшкового центру" на "під багатоквартирним житловим будинком", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 1-Б з подальшою передачею в постійне користування.

Результати голосування: за – 4, проти – 0, утримались – 2 .

 

2.1.9 Про надання Рипунь Н.М., Рипуню В.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0147 га у спільну сумісну власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Морська, 17/2.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області надати дозвіл                   Рипунь Н.М., Рипуню В.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0147 га у спільну сумісну власність за адресою: Одеська область,                              м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Морська, 17/2.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

2.1.10 Про надання Ганночка Н.Л., Дубецькій С.Л. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1355 га у спільну сумісну власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Приморська, 50.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області надати дозвіл Ганночка Н.Л., Дубецькій С.Л. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1355 га у спільну сумісну власність за адресою: Одеська область,                            м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Приморська, 50.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

2.1.11 Про надання фізичній особі-підприємцю Рябченку Г.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0072 га під існуючою будівлею майстерні за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 1-Л з подальшою передачею в оренду, строком на 5 років.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Рябченку Г.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0072 га під існуючою будівлею майстерні за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 1-Л з подальшою передачею в оренду, строком                             на 5 років.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

2.1.12 Про надання обслуговуючому кооперативу "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ" "НОВИЙ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,5073 га, за адресою: Одеська область,                     м. Чорноморськ,  вул. Парусна, 17 під багатоквартирним жилим будинком.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області надати дозвіл обслуговуючому кооперативу "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ" "НОВИЙ" на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,5073 га, за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Парусна, 17 під багатоквартирним жилим будинком.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

2.2. Про затвердження проекту землеустрою та технічної документації:

2.2.1 повторно Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1900 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 1-А для розташування торговельно-побутового центру для подальшої передачі у довгострокову оренду строком на 25 років                                 Суспі К.С.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1900 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                       вул. Лазурна, 1-А для розташування торговельно-побутового центру для подальшої передачі у довгострокову оренду строком на 25 років Суспі К.С.

Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1 .

 

2.2.2 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,1700 га з подальшою передачею в оренду строком на 15 років товариству з обмеженою відповідальністю "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПІВДЕННЕ" земельних ділянок площею 0,6500 га та площею 0,5200 га для розташування виробничої бази за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Приморська, 7.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області затвердити технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,1700 га з подальшою передачею в оренду строком на 15 років товариству з обмеженою відповідальністю "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПІВДЕННЕ" земельних ділянок площею 0,6500 га та площею 0,5200 га для розташування виробничої бази за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Приморська, 7.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

2.2.3 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки               площею 0,1043 га Любченко Н.М. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  сел. Олександрівка, вул. Сонячна, 2-А.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1043 га Любченко Н.М. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  сел. Олександрівка, вул. Сонячна, 2-А.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

2.2.4 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки               площею 0,0400 га Вітка В.Л. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  сел. Олександрівка, вул. Сонячна, 7.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,0400 га Вітка В.Л. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  сел. Олександрівка, вул. Сонячна, 7.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

2.2.5 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки               площею 0,0740 га Тарчинській А.В. цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  сел. Олександрівка, вул. Дмитра Горбунова, 14-В.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0740 га Тарчинській А.В. цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  сел. Олександрівка, вул. Дмитра Горбунова, 14-В.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

2.2.6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0160 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 2-Б для реконструкції торговельного кіоску під двоповерхову будівлю з розміщенням офісу в оренду строком на 5 років Веселову В.І., Медведєвій Л.І.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області відкласти розгляд питання про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0160 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 2-Б для реконструкції торговельного кіоску під двоповерхову будівлю з розміщенням офісу в оренду строком на 5 років Веселову В.І., Медведєвій Л.І. до виїзду на місце.

Результати голосування: за – 5, проти – 0 , утримався – 1 .

 

2.2.7 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення товариству з обмеженою відповідальністю "ЕКОПАРКІНГ" земельної площею 0,4197 га для будівництва об’єкту транспортної інфраструктури (автостоянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-С в довгострокову оренду строком  на 49 років.

Виступили: Червачов С.М., Биченко С.Я., Кришмар Д.Ю., Левченко А.Г.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення товариству з обмеженою відповідальністю "ЕКОПАРКІНГ" земельної площею 0,4197 га для будівництва об’єкту транспортної інфраструктури (автостоянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-С в оренду строком  на 5 років.

Результати голосування: за – 5, проти – 0 , утримався – 1 .

 

2.3. Про правовідносини з орендарями, користувачами земельних ділянок:

2.3.1 повторно Про передачу в оренду земельної ділянки площею 0,4700 га товариству з обмеженою відповідальністю "АЙС НО" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, промислова зона строком на 10 років для розміщення комплексу дорожнього сервісу: АЗС, пункт технічного обслуговування, магазин супутніх товарів, автостоянка, мийка, кафе - ресторан та про розірвання договору оренди землі на зазначену земельну ділянку з товариством з обмеженою відповідальністю "ОБЛКОМУНБУД"  у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області передати в оренду земельну ділянку площею 0,4700 га товариству з обмеженою відповідальністю "АЙС НО" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, промислова зона строком на 10 років для розміщення комплексу дорожнього сервісу: АЗС, пункт технічного обслуговування, магазин супутніх товарів, автостоянка, мийка, кафе - ресторан та про розірвання договору оренди землі на зазначену земельну ділянку з товариством з обмеженою відповідальністю "ОБЛКОМУНБУД"  у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.

Результати голосування: за – 4, проти – 0 , утримався – 2 .

 

2.3.2 повторно Про припинення договору оренди землі площею 0,19 га з приватним підприємством "ЕКВАТОР" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 1-А у зв’язку з ліквідацією юридичної особи-орендаря (передано в оренду Суспі К.С.).

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області припинити договір оренди землі площею 0,19 га з приватним підприємством "ЕКВАТОР" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 1-А у зв’язку з ліквідацією юридичної особи-орендаря (передано в оренду Суспі К.С.).

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

2.3.3 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0080 га фізичній особі-підприємцю Кордилюку В.О. для розташування магазину з продажу риби та рибопродуктів за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 41-Д строком на 10 років.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0080 га фізичній особі-підприємцю Кордилюку В.О. для розташування магазину з продажу риби та рибопродуктів за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 41-Д строком на 10 років.

Результати голосування: за – 3, проти – 0 , утримались – 3 .

Рішення не прийнято.

 

2.3.4 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0258 га фізичній особі-підприємцю Кордилюку В.О. під існуючий пивний бар з літнім майданчиком за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Садова, 98-П  строком на 10 років.

Виступили: Левченко А.Г., Лисиця О.П.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області відкласти розгляд питання про поновлення договору оренди землі площею 0,0258 га фізичній особі-підприємцю Кордилюку В.О. під існуючий пивний бар з літнім майданчиком за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Садова, 98-П  строком на 10 років до виїзду на місце.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

2.4. Про відмову:

2.4.1 Про відмову Безбабній В.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для передачі у власність на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану  м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області відмовити Безбабній В.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для передачі у власність на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану  м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

2.4.2 Про відмову Безбабному А.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною                площею 0,10 га для передачі у власність на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області відмовити Безбабному А.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для передачі у власність на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

2.4.3 Про відмову Бобришевій А.П. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною              площею 0,10 га для передачі у власність на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області відмовити Бобришевій А.П. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною  площею 0,10 га для передачі у власність на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

2.4.4 Про відмову Богацькому О.В. у задоволенні клопотання про надання у власність земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області відмовити Богацькому О.В. у задоволенні клопотання про надання у власність земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Секретар постійної комісії Миза С.В. вносить пропозицію проголосувати за пункти разом:

з пункту 2.4.5 по пункт 2.4.14.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

2.4.5 Про відмову Стоянову І.І. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,10 га на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.6 Про відмову Орлу Г.Г. у  задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для передачі у власність на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.7 Про відмову Ротару Р.А. у задоволенні клопотання про надання у власність земельної ділянки площею 0,10 га на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.8 Про відмову Туригіну Д.В. у задоволенні клопотання про надання у власність земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.9 Про відмову Катющеву М.В. у  задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га та 0,001 га для передачі у власність на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.10 Про відмову Дарієнко О.І. у  задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га та 0,01 га для передачі у власність на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.11 Про відмову Паламарчук О.С. у  задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га та 0,01 га для передачі у власність на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.12 Про відмову Музика Н.О. у  задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га та 0,01 га для передачі у власність на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.13 Про відмову Марценюк З.М. у  задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га та 0,01 га для передачі у власність на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.14 Про відмову Марценюк С.О. у  задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га та 0,01 га для передачі у власність на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області відмовити:

 2.4.5 Стоянову І.І. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,10 га на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.6 Орлу Г.Г. у  задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для передачі у власність на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.7 Ротару Р.А. у задоволенні клопотання про надання у власність земельної ділянки площею 0,10 га на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.8 Туригіну Д.В. у задоволенні клопотання про надання у власність земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.9 Катющеву М.В. у  задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га та 0,001 га для передачі у власність на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.10 Дарієнко О.І. у  задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га та 0,01 га для передачі у власність на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.11 Паламарчук О.С. у  задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га та 0,01 га для передачі у власність на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.12 Музика Н.О. у  задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га та 0,01 га для передачі у власність на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.13 Марценюк З.М. у  задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га та 0,01 га для передачі у власність на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.14 Марценюк С.О. у  задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га та 0,01 га для передачі у власність на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

2.4.15 Про відмову українсько-американському спільному підприємству "ТРЕЙС" у задоволенні клопотання про передачу в довгострокову оренду строком на 49 років земельної ділянки площею 0,0570 га (кадастровий номер 5110800000:02:025:0137) за  адресою:  Одеська  область,  м.  Чорноморськ,  вул.  Данченка,  1-К  для  розміщення та експлуатації поліклініки і клубу  за  інтересами  у зв’язку з невиконанням рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 10.06.2016 року № 81/11-VII "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0570 га в натурі (на місцевості) УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКОМУ СПІЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ТРЕЙС" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Данченка, 1-К".

Питання знято з розгляду.

 

2.4.16 Про відмову українсько-американському спільному підприємству "ТРЕЙС" у задоволенні клопотання про передачу в довгострокову оренду строком на 49 років земельної ділянки площею 0,0200 га (кадастровий номер 5110800000:02:006:0037) за   адресою:  Одеська   область,  м.  Чорноморськ,  вул.  Героїв  Сталінграду, 2-А,  кв. № 1 для будівництва та обслуговування жилого будинку у зв’язку  з  невиконанням рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 10.06.2016 року № 81/10-VII "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0200 га в натурі (на місцевості) УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКОМУ СПІЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ТРЕЙС" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Героїв Сталінграду, 2-А, кв. № 1".

Питання знято з розгляду.

 

2.4.17 Про відмову українсько-американському спільному підприємству "ТРЕЙС" у задоволенні клопотання про передачу в довгострокову оренду строком на 49 років земельної ділянки площею 0,4674 га (кадастровий номер 5110800000:02:030:0028)  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 23 для розміщення   офісного центру у зв’язку з невиконанням рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 10.06.2016 року № 81/12-VII "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,4674 га в натурі (на місцевості) УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКОМУ СПІЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ТРЕЙС" за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 23".

Питання знято з розгляду.

 

2.4.18 повторно Про відмову Бугайчуку В.В., Шашкову О.Є. у наданні дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки площею 0,0162 га під існуючий центр по пляжному волейболу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 23 без зміни цільового призначення та умов договору оренди землі у зв’язку з порушенням пункту 4 договору оренди землі  від 18 жовтня 2012 року № 511080004000387, а саме: невнесення орендної плати у визначені договором оренди землі строки.

2.4.19 повторно Про відмову Бугайчуку В.В., Шашкову О.Є. у наданні дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки площею 0,0186 га під існуючий центр по пляжному волейболу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 23 без зміни цільового призначення та умов договору оренди землі у зв’язку з порушенням пункту 4 договору оренди землі від 18 жовтня 2012 року № 511080004000389, а саме: невнесення орендної плати у визначені договором оренди землі строки.

2.4.20 повторно Про відмову Бугайчуку В.В., Шашкову О.Є. у наданні дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки площею 0,0552 га під існуючий центр по пляжному волейболу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 23 без зміни цільового призначення та умов договору оренди землі  у зв’язку з порушенням пункту 4 договору оренди землі від 18 жовтня 2012 року № 511080004000388, а саме: невнесення орендної плати у визначені договором оренди землі строки.

Виступили Бугайчук В.В., Биченко С.Я.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області відкласти розгляд питань до наступного засідання постійної комісії.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

2.5. Про внесення змін у рішення сесії:

2.5.1 Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради від 12.09.2014 року № 542/2-VI "Про надання комунальному підприємству "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" Іллічівської міської ради дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 15,3180 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Пляжна, 15 (територія міського пляжу)" стосовно уточнення площі земельної ділянки, а саме: 4,6213 га замість 15,3180 га.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області внести зміни до рішення Чорноморської міської ради від 12.09.2014 року № 542/2-VI "Про надання комунальному підприємству "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" Іллічівської міської ради дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 15,3180 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Пляжна, 15 (територія міського пляжу)" стосовно уточнення площі земельної ділянки, а саме: 4,6213 га замість 15,3180 га.

Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1.

2.5.2 Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради від 08.07.2016 року                      № 133/31-VII "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0056 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Шкільний, 2 з подальшою передачею в короткострокову оренду Івановій А.П. та розірвання договору оренди землі з Бакчеєвим О.О." стосовно виправлення технічної помилки в кадастровому номері земельної ділянки.

Вирішили: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області внести зміни до рішення Чорноморської міської ради від 08.07.2016 року № 133/31-VII "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0056 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Шкільний, 2 з подальшою передачею в короткострокову оренду Івановій А.П. та розірвання договору оренди землі з Бакчеєвим О.О." стосовно виправлення технічної помилки в кадастровому номері земельної ділянки.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Секретар постійної комісії Миза С.В. вносить пропозицію проголосувати за три пункти разом: з пункту 2.5.3 по пункт  2.5.5.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

2.5.3 повторно Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 30.05.2014 року № 513/88-VI "Про припинення права користування частиною земельної ділянки площею 0,0481 га споживчому кооперативу «ПРЕСТИЖНИЙ» та надання Коваленко В.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0481 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 35-Б" відносно продовження терміну надання дозволу на розробку проекту землеустрою.

2.5.4 повторно Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 30.05.2014 року № 513/98-VI "Про припинення права користування частиною земельної ділянки площею 0,0323 га споживчому кооперативу «ПРЕСТИЖНИЙ» та надання Нерадько С.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0323 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, пров. Капітанський, 8" відносно продовження терміну надання дозволу на розробку проекту землеустрою.

2.5.5 повторно Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 30.05.2014 року № 513/99-VI "Про припинення права користування частиною земельної ділянки площею 0,0449 га споживчому кооперативу «ПРЕСТИЖНИЙ» та надання Норенку Є.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0449 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 21" відносно продовження терміну надання дозволу на розробку проекту землеустрою.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Миза С.В.

Вирішили: У зв’язку з невнесенням орендної плати споживчим кооперативом «ПРЕСТИЖНИЙ» у визначені договором оренди землі строки, рекомендувати Чорноморській міській раді Одеської області відмовити у внесенні змін до рішень Чорноморської міської ради Одеської області, а саме:

2.5.3    від 30.05.2014 року № 513/88-VI "Про припинення права користування частиною земельної ділянки площею 0,0481 га споживчому кооперативу «ПРЕСТИЖНИЙ» та наданні Коваленко В.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0481 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 35-Б" відносно продовження терміну надання дозволу на розробку проекту землеустрою.

2.5.4  від 30.05.2014 року № 513/98-VI "Про припинення права користування частиною земельної ділянки площею 0,0323 га споживчому кооперативу «ПРЕСТИЖНИЙ» та наданні Нерадько С.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0323 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, пров. Капітанський, 8" відносно продовження терміну надання дозволу на розробку проекту землеустрою.

2.5.5 від 30.05.2014 року № 513/99-VI "Про припинення права користування частиною земельної ділянки площею 0,0449 га споживчому кооперативу «ПРЕСТИЖНИЙ» та наданні Норенку Є.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0449 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 21" відносно продовження терміну надання дозволу на розробку проекту землеустрою.

Результати голосування: за – 4, проти – 0, утримались – 2.

2.6. Про продаж земельних ділянок:

2.6.1 повторно Про надання Чумель В.А. дозволу на продаж та проведення експертної грошової оцінки земельної  ділянки площею 0,0024 га під існуючою будівлею гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  проспект Миру, 33-Б.

Питання знято з розгляду.  

 

 Голова постійної комісії                                                                         В.М.Червачов

 

Секретар постійної комісії                                                                                  С.В.Миза

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань