КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою VIII скликання від 21.01.2021

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

7D3D1BDF-C19D-4E87-B47D-6E6FA3149DAF

Номер рішення

Протокол № 3

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

І.В. Варижук

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

26.01.2021

09:31

Останні зміни

26.01.2021

09:36

Дата прийняття

21.01.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Депутатська кімната                                                                                        14:00

 

Присутні:

 

голова комісії – Кришмар Дмитро Юрійович

заступник голови комісії – Шолар Олена Юріївна

секретар комісії – Запорожченко Лідія Сергіївна

Члени комісії:

Логвін Юрій Іванович (був присутній тільки під час розгляду п 5.4 порядку денного), Чулков Володимир Михайлович

 

Відсутній  Дудніков Михайло Юрійович

У роботі комісії взяли участь:

Поліщук О.І.  – секретар міської ради

Мацулевич О.В., Симончук М.М., Романенко Г.В., Бузько Ю.І., Тонкошкур О.О. - депутати міської ради

Скрипниченко Д.В. – начальник УДРПтаПЗ

Пакунова Ю.А. – начальник УКВтаЗВ

Степаненко Н.В. – заступник начальника УКВтаЗВ

Варижук І.В. –  начальник організаційного відділу

Охотніков В.В. – начальник юридичного відділу

Осіпенко Д.М. – в.о. начальника УАМ

Ровкова Л.В. – головний спеціаліст оргвідділу

Шиманська Г.А. – головний спеціаліст юридичного відділу

Орішич Р.Ю. – начальник міськрайонного управління Держгеокадастру в Овідіопольському районі та м. Чорноморську

Мединський С.В. – представник ТОВ «АУРУМ»

Ігнатенко М.П. – заявник

Пакунов О.В., Дарієнко Р.О. – помічники-консультанти депутатів міської ради

Сорокін В. - представник Чорноморського споживчого товариства

ЗМІ

 

Слухали голову постійної комісії Кришмаря Д.Ю., який запропонував проголосувати за початок роботи постійної комісії.

Результати голосування за початок роботи: за – 4, проти - 0, утримались -0 

 

Порядок денний

 

     1. Про земельні правовідносини (лист управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області від  19 січня 2021 року вих. № 42 (вх. від 19 січня 2021 року вх. № 152).

Інформація Пакунової Ю.О.

  2. Про план роботи постійної комісії  на 1 півріччя 2021 року.

Інформація Кришмаря Д.Ю.

 

Слухали голову постійної комісії Кришмаря Д.Ю., який запропонував взяти порядок денний постійної комісії з 2 питань за основу.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0 

 

Слухали заступника голови постійної комісії Шолар О.Ю., яка запропонувала з метою надання членам комісії більше часу для ознайомлення з питаннями, які виносять на розгляд комісії, рекомендувати:

- управлінню комунальної власності та земельних відносин завчасно готувати матеріали та висновки до засідання постійної комісії і надавати до організаційного відділу перелік питань для розгляду даною комісією не пізніше ніж за 5 робочих днів до засідання комісії;

- організаційному відділу забезпечувати отримання членами комісії переліку земельних питань не пізніше ніж за 5 робочих днів до засідання комісії (пропозиції депутата Шолар О.Ю. щодо порядку денного засідання комісії 21.01.2021 додаються).

 

Слухали голову постійної комісії Кришмаря Д.Ю., який, в свою чергу, запропонував: якщо перелік земельних питань  включає в себе понад 50 проєктів рішень, рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин надавати цей перелік за 3 робочі дні до проведення засідання постійної комісії; а якщо  перелік земельних питань  включає в себе більше 50-ти проєктів рішень, рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин надавати цей перелік за 5 робочих днів до проведення засідання постійної комісії.

Організаційному відділу після отримання від управління комунальної власності та земельних відносин переліку земельних питань невідкладно надсилати його членам комісії.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0 

 

Слухали голову постійної комісії Кришмаря Д.Ю., який стосовно розгляду питання щодо інвентаризації землі, запропонував рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин і управлінню архітектури та містобудування надати на наступне засідання постійної комісії висновок про доцільність проведення інвентаризації земель.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0 

 

Слухали голову постійної комісії Кришмаря Д.Ю., який запропонував затвердити порядок денний постійної комісії з 2 питань в цілому.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0

 

Слухали: 1. Про земельні правовідносини (лист управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області від  19 січня 2021 року вих. № 42 (вх. від 19 січня 2021 року вх. № 152).

 

1. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою та технічної документації:

 

Слухали:

1.1 Про надання акціонерному товариству "ОДЕСАОБЛЕНЕРГО" дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0036 га для будівництва  та експлуатації об’єктів енергетичної інфраструктури за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, кут вул. Олександрійська – вул. Радісна.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступив Кришмар Д.Ю.   

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд даного питання та рекомендувати управлінню архітектури та містобудування на наступне засідання постійної комісії надати свій висновок.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

1.2 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ТРАНСГРЕЙТЕРМІНАЛ" дозволу на розроблення робочого проєкту землеустрою щодо зняття, перенесення та зберігання родючого шару ґрунту, та на тимчасове складування  / землювання знятого родючого шару ґрунту земельної ділянки комунальної власності площею 19,4 га (кадастровий номер 5110800000:02:034:0006) для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, яка перебуває в оренді за договором оренди землі від 27.11.2019 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Промислова, 1.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Кришмар Д.Ю., Степаненко Н.В.

 

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд даного питання та на наступне засідання постійної комісії запросити начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

1.3 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ЛЮНАКС" дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0378 га (кадастровий номер 5110800000:02:018:0014), цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови» на "для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу" під будівлями та спорудами АЗС, за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. 1 Травня, 38.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступила Шолар О.Ю.

 

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ЛЮНАКС" дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0378 га (кадастровий номер 5110800000:02:018:0014), цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови» на "для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу" під будівлями та спорудами АЗС, за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. 1 Травня, 38».

Результати голосування: за – 3, проти - 0,

утримались - 1 (Шолар О.Ю.)

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

Слухали:

1.4 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "АТБ ІНВЕСТ" дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3100 га (кадастровий номер 5110800000:02:005:0020), цільове призначення якої змінюється з "для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами" на "для будівництва та обслуговування будівель торгівлі",  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 34-А.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступила Шолар О.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "АТБ ІНВЕСТ" дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3100 га (кадастровий номер 5110800000:02:005:0020), цільове призначення якої змінюється з "для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами" на "для будівництва та обслуговування будівель торгівлі",  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 34-А».

Результати голосування: за – 3, проти - 0,

утримались - 1 (Шолар О.Ю.)

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

Слухали:

1.5 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «ТРАНСЛЕКС» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,1177 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Промислова.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Степаненко Н.В., Чулков В.М.

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд даного питання та на наступне засідання постійної комісії запросити заявника.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

1.6 Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю "БЕРЕГ-ЯРД" на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0180 га, на яку поширюється права суборенди за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 19 із земель наданих в оренду загальною площею 1,0002 га (кадастровий номер 5110800000:02:026:0005), без зміни цільового призначення земельної ділянки - для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Кришмар Д.Ю., Охотніков В.В.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю "БЕРЕГ-ЯРД" на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0180 га, на яку поширюється права суборенди за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 19 із земель наданих в оренду загальною площею 1,0002 га (кадастровий номер 5110800000:02:026:0005), без зміни цільового призначення земельної ділянки - для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення».

Результати голосування: за – 3, проти - 0,

утримались - 1 (Шолар О.Ю.)

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

Слухали:

1.7 Про надання дозволу ЧОРНОМОРСЬКОМУ МІСЬКОМУ СПОЖИВЧОМУ ТОВАРИСТВУ на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки площею 1,5531 га (кадастровий номер 5110800000:02:028:0061) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Торгова, 2-С під об’єктами нерухомості торговельного комплексу "Світанок".

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Кришмар Д.Ю., Сорокін В.

 

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд даного питання та здійснити виїзд на місце.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

1.8 Про надання публічному акціонерному товариству "ФІДОБАНК" дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0200 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, . Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога № 2, ряд 12, будинок № 2 у зв’язку з набуттям права власності на об’єкт нерухомості.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступив Кришмар Д.Ю., який запропонував пункти 1.8, 1.15, 1.16, 1.17, 5.3 та з  6.3 по 6.8 переліку земельних питань відкласти.

 

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд питань:

1.8 Про надання публічному акціонерному товариству "ФІДОБАНК" дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0200 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, . Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога № 2, ряд 12, будинок № 2 у зв’язку з набуттям права власності на об’єкт нерухомості.

1.15 Про надання Романюк Н.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0145 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,                                       вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 2, ділянка 16.

1.16 Про надання Сакідзе В.С. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0197 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,                              вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 14, ділянка 4-А.

1.17 Про надання Яценко Н.М. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0051 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,                          вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 10, ділянка 4.

5.3 Про відмову Сутулову О.П. у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0075 га у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,               вул. Чорноморська дорога,  № 2, ряд 8, ділянка № 17 до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земель.

6.3 Про розгляд заяви Ігнатенка М.П. про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0197 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                      с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 14, будинок                  № 4-А.

6.4 Про розгляд заяви Діордієнко В.О. про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0292 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                     с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок                  № 5.

6.5 Про розгляд заяви Іринчук Н.М. про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0031 га  для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                 с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 5, будинок № 7.

6.6 Про розгляд заяви Клепач-Мисєвої О.В. про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0072 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 16/1.

6.7 Про розгляд заяви Перепелиці А.Г. про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0040 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                    с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 8,  ділянка,                   № 13-Б.

6.8 Про розгляд заяви Ведутова Т.І. про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0254 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                    с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13,  ділянка,                   № 4 і рекомендувати управлінню архітектури та містобудування, управлінню комунальної власності та земельних відносин, юридичному відділу надати на наступне засідання постійної комісії свої висновки.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

1.9 Про надання Владиченку В.М. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,1130 га під нежитловою будівлею  (код згідно з КВЦПЗ: 03.10 – для будівництва  та обслуговування  будівель  ринкової  інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Одеська, 44-А.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Кришмар Д.Ю.

 

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд даного питання та здійснити виїзд на місце для вивчення питання.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0

Слухали:

1.10 Про надання фізичній особі-підприємцю Волкову С.М. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0154 га для будівництва і обслуговування об’єкту транспортної інфраструктури за адресою: Одеська область, Одеський район,  м. Чорноморськ, вул. Промислова, 16.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про надання фізичній особі-підприємцю Волкову С.М. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0154 га для будівництва і обслуговування об’єкту транспортної інфраструктури за адресою: Одеська область, Одеський район,  м. Чорноморськ, вул. Промислова, 16».

Результати голосування: за – 3, проти - 0,

утримались - 1 (Шолар О.Ю.)

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

Слухали:

1.11 Про надання дозволу Лопушанській Л.М., Лопушанському С.М. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0120 га (кадастровий номер відсутній) за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, проспект Миру, 18/43-Н код КВЦПЗ: 03.07 "для будівництва та обслуговування будівель торгівлі" (вбудовано-прибудовані приміщення магазину).

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступила Шолар О.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про надання дозволу Лопушанській Л.М., Лопушанському С.М. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0120 га (кадастровий номер відсутній) за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, проспект Миру, 18/43-Н код КВЦПЗ: 03.07 "для будівництва та обслуговування будівель торгівлі" (вбудовано-прибудовані приміщення магазину)».

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали:

1.12 Про надання фізичній особі-підприємцю Сєчному А.А. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 0,0485 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 6-А у зв’язку з набуттям права власності на об’єкт нерухомого майна (земельна ділянка була передана в оренду товариству з обмеженою відповідальністю "УЮТ").

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступила Шолар О.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про надання фізичній особі-підприємцю Сєчному А.А. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 0,0485 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 6-А у зв’язку з набуттям права власності на об’єкт нерухомого майна».

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали:

1.13 Про надання Малюті І.О. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  площею 0,1469 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Виноградна, 13-А.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Чулков В.М., Кришмар Д.Ю., Степаненко Н.В.

 

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд даного питання  та рекомендувати голові Бурлачобалківської сільської адміністрації надати на наступне засідання комісії копію погосподарської книги за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Виноградна, 13-А.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

1.14 Про надання Філіпову Д.І. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1080 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Успішна, 48.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Кришмар Д.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про надання Філіпову Д.І. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1080 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Успішна, 48».

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали:

1.18 Про надання Дремлюгі С.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0030 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 82.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Шолар О.Ю., Степаненко Н.В.

 

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд даного питання  та провести окреме засідання постійної комісії для розгляду питань щодо відведення у власність земельних ділянок .

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

1.19 Про надання Лисих О.І. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею. 0,0337 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Сонячна, 42 для ведення садівництва.

Інформація: Пакунової  Ю.А. (яка зазначила, що у переліку питань була допущена технічна помилка, тому необхідно читати саме як для ведення садівництва)

Виступили: Шолар О.Ю., Кришмар Д.Ю.

 

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд даного питання  та рекомендувати управлінню архітектури та містобудування на наступне засідання постійної комісії надати свої висновки щодо відповідності даного проєкту рішення генеральному плану.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

1.20 Про надання Бойко І.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0350 га для ведення садівництва за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, СТ «Судноремонтник», вул. Лінія 5, діл. № 53-А.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Степаненко Н.В.

 

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд даного питання  та рекомендувати управлінню архітектури та містобудування на наступне засідання постійної комісії надати свій висновок.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

1.21 Про надання Глізнуці П.А. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0590 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  провулок Лермонтова, 39.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про надання Глізнуці П.А. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0590 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  провулок Лермонтова, 39».

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали:

1.22 Про надання Яблонській Н.А. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0983 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  провулок Західний, 2.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про надання Яблонській Н.А. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0983 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  провулок Західний, 2».

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали:

1.23 Про надання Севастьяновій О.О. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0261 га (біля земельної ділянки 5110800000:02:001:0239) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 36-А.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Степаненко Н.В.

 

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд даного питання  та здійснити виїзд на місце.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0

 

2. Про затвердження (погодження) проєкту землеустрою та технічної документації:

 

Слухали:

2.1 Про затвердження товариству з обмеженою відповідальністю "СПЛІТ-ІЛЛІЧІВСЬК"  технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок площею 0,2018 га (кадастровий номер 5110800000:02:011:0086) для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3 та передачу її в оренду строком на 49 років.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Шолар О.Ю., Чулков В.М.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про затвердження товариству з обмеженою відповідальністю "СПЛІТ-ІЛЛІЧІВСЬК"  технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок площею 0,2018 га (кадастровий номер 5110800000:02:011:0086) для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3 та передачу її в оренду строком на 10 років».

Результати голосування: за – 3, проти - 0,

утримались - 1 (Шолар О.Ю.)

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

Слухали:

2.2 Про затвердження Голубцову С.О. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0325 га ( кадастровий номер 5110800000:02:024:0102) для реконструкції та обслуговування магазину-ресторану за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ,                  вул. Данченка, 17-Б в оренду строком на 3 роки.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Шолар О.Ю., Чулков В.М.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про затвердження Голубцову С.О. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0325 га (кадастровий номер 5110800000:02:024:0102) для реконструкції та обслуговування магазину-ресторану за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ,  вул. Данченка, 17-Б в оренду строком на 6 місяців».

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали:

2.3 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1000 га (кадастровий номер 5110800000:02:026:0098) в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 5-Б з подальшою передачею у власність Малафєй Л.І.

2.4 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1000 га (кадастровий номер 5110800000:02:026:0100) в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 5-А з подальшою передачею у власність Дзюбенку В.І.

2.5 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0984 га (кадастровий номер 5110800000:02:026:0099) в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 5 з подальшою передачею у власність Крижанівській Г.О.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Кришмар Д.Ю., Охотніков В.В.

 

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд даних питань  та рекомендувати юридичному відділу надати висновок.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0

Слухали:

2.6 Про затвердження Бикову О.В. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0025 га (кадастровий номер 5110800000:02:003:0143), цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови" на "для будівництва індивідуальних гаражів, за адресою: Одеська область, Одеський район,  м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 33.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про затвердження Бикову О.В. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0025 га (кадастровий номер 5110800000:02:003:0143), цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови" на "для будівництва індивідуальних гаражів, за адресою: Одеська область, Одеський район,  м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 33».

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали:

2.7 Про затвердження Биковій Н.І., Бикову О.В. проєкту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,0998 га (кадастровий номер 5110800000:02:003:0144), цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою: Одеська область, Одеський район,                                 м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 33.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про затвердження Биковій Н.І., Бикову О.В. проєкту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,0998 га (кадастровий номер 5110800000:02:003:0144), цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 33».

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали:

2.8 Про затвердження Бростовському Ю.В. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0668 га (кадастровий номер 5110800000:04:016:0137) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,                      м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Розвитку, 35.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про затвердження Бростовському Ю.В. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0668 га (кадастровий номер 5110800000:04:016:0137) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,                      м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Розвитку, 35».

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались – 0

 

 

Слухали:

2.9 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0417 га (кадастровий номер 5110800000:02:016:0042) в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Середня, 65 з подальшою передачею у власність Майстренко Л.Д.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0417 га (кадастровий номер 5110800000:02:016:0042) в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Середня, 65 з подальшою передачею у власність Майстренко Л.Д.».

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали:

2.10 Про затвердження Масловій К.Ю. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0521 га (кадастровий номер 5110800000:02:020:0179) для ведення садівництва за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, 14 мікрорайон, (1 мікрорайон).

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Кришмар Д.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про затвердження Масловій К.Ю. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0521 га (кадастровий номер 5110800000:02:020:0179) для ведення садівництва за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, 14 мікрорайон, (1 мікрорайон)».

Результати голосування: за – 3, проти - 0,

утримались - 1 (Шолар О.Ю.)

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

Слухали:

2.11 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0276 га (кадастровий номер 5110800000:04:016:0138)в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Лиманський, 3 з подальшою передачею у власність Щегловій Т.Г.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0276 га (кадастровий номер 5110800000:04:016:0138)в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Лиманський, 3 з подальшою передачею у власність Щегловій Т.Г.».

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали:

2.12 Про затвердження Слободян С.С. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0583 га (кадастровий номер 5110800000:04:007:0137) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги, 79.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про затвердження Слободян С.С. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0583 га (кадастровий номер 5110800000:04:007:0137) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги, 79».

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали:

2.13 Про затвердження Ткаченко К.О. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0370 га (кадастровий номер 5110800000:04:016:0135), цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Лермонтова, 9.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Степаненко Н.В., Чулков В.М., Кришмар Д.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про затвердження Ткаченко К.О. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0370 га (кадастровий номер 5110800000:04:016:0135), цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Лермонтова, 9».

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались – 0

 

 

3. Про правовідносини з орендарями, користувачами та власниками земельних ділянок:

 

Слухали:

3.1 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки  площею 0,0340 га (кадастровий номер: 5110800000:02:025:0095) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 11-А під існуючий торговельний комплекс за ціною 259 834,09 грн. (вартість 1 м.кв. – 764,21 грн.).

3.2 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки  площею 0,0061 га (кадастровий номер: 5110800000:02:011:0068) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 31/7 під існуючою торговельно-адміністративною будівлею за ціною 45 683,51 грн. (вартість 1 м.кв. – 748,91 грн.).

3.3 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки      площею 0,0065 га (кадастровий номер: 5110800000:02:011:0022) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 31-А для реконструкції пункту обміну валют за ціною 48 922,25 грн. (вартість 1 м.кв. – 752,65 грн.).

3.4 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки        площею 0,0080 га (кадастровий номер: 5110800000:02:011:0020) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 31/7 під існуючим магазином за ціною 60 222,40 грн. (вартість 1 м.кв. – 752,78 грн).

3.5 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки  площею 0,1050 га (кадастровий номер: 5110800000:02:032:0010) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 18-В для експлуатації та обслуговування будівлі торгово-виставкового центру за ціною 666 120,00 грн. (вартість 1 м.кв. – 634,40 грн).

3.6 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки  площею 0,1080 га (кадастровий номер: 5110800000:02:032:0009) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 18-Г для експлуатації та обслуговування будівлі торгово-виставкового центру за ціною 681 890,40 грн. (вартість 1 м.кв. – 631,38 грн).

3.7 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки площею 0,2000 га (кадастровий номер: 5110800000:02:032:0015) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 18 для розташування діагностичного центру обслуговування та продажу автомобілів за ціною 1 256 660.00 грн.  (вартість 1 м.кв. – 628,33 грн).

3.8 Про продаж товариству з обмеженою відповідальністю "ПРОФІТ-КСК" земельної  ділянки площею 0,1000 га (кадастровий номер: 5110800000:02:010:0015) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 3-А під існуючою будівлею офісу за             ціною 743 620,00 грн. (вартість 1 м.кв. – 743,62 грн).

3.9 Про продаж Колесніковій Галині Миколаївні земельної  ділянки площею 0,0120 га (кадастровий номер: 5110800000:05:001:0029) за адресою: Одеська область,                                 м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Едуарда Савінова, 30-Б для експлуатації та обслуговування існуючої будівлі аптеки за ціною 75 765,60 грн. (вартість 1 м.кв. – 631,38 грн).

 

3.10 Про продаж Ковальчук Прасковії Андріянівні земельної  ділянки площею 0,0256 га (кадастровий номер: 5110800000:02:011:0032) за адресою: Одеська область,                                 м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3-П/3 під існуючий магазин кафе-бар                                                   за ціною 192 225,28 грн. (вартість 1 м.кв. – 750,88 грн).

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Шолар О.Ю., Чулков В.М., Степаненко Н.В.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкти рішень до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідні проєкти рішень:

 3.1 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки  площею 0,0340 га (кадастровий номер: 5110800000:02:025:0095) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 11-А під існуючий торговельний комплекс за ціною 259 834,09 грн. (вартість 1 м.кв. – 764,21 грн.).

3.2 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки  площею 0,0061 га (кадастровий номер: 5110800000:02:011:0068) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 31/7 під існуючою торговельно-адміністративною будівлею за ціною 45 683,51 грн. (вартість 1 м.кв. – 748,91 грн.).

3.3 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки      площею 0,0065 га (кадастровий номер: 5110800000:02:011:0022) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 31-А для реконструкції пункту обміну валют за ціною 48 922,25 грн. (вартість 1 м.кв. – 752,65 грн.).

3.4 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки        площею 0,0080 га (кадастровий номер: 5110800000:02:011:0020) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 31/7 під існуючим магазином за ціною 60 222,40 грн. (вартість 1 м.кв. – 752,78 грн).

3.5 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки  площею 0,1050 га (кадастровий номер: 5110800000:02:032:0010) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 18-В для експлуатації та обслуговування будівлі торгово-виставкового центру за ціною 666 120,00 грн. (вартість 1 м.кв. – 634,40 грн).

3.6 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки  площею 0,1080 га (кадастровий номер: 5110800000:02:032:0009) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 18-Г для експлуатації та обслуговування будівлі торгово-виставкового центру за ціною 681 890,40 грн. (вартість 1 м.кв. – 631,38 грн).

3.7 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки площею 0,2000 га (кадастровий номер: 5110800000:02:032:0015) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 18 для розташування діагностичного центру обслуговування та продажу автомобілів за ціною 1 256 660.00 грн.  (вартість 1 м.кв. – 628,33 грн).

3.8 Про продаж товариству з обмеженою відповідальністю "ПРОФІТ-КСК" земельної  ділянки площею 0,1000 га (кадастровий номер: 5110800000:02:010:0015) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 3-А під існуючою будівлею офісу за             ціною 743 620,00 грн. (вартість 1 м.кв. – 743,62 грн).

3.9 Про продаж Колесніковій Галині Миколаївні земельної  ділянки площею 0,0120 га (кадастровий номер: 5110800000:05:001:0029) за адресою: Одеська область,                                 м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Едуарда Савінова, 30-Б для експлуатації та обслуговування існуючої будівлі аптеки за ціною 75 765,60 грн. (вартість 1 м.кв. – 631,38 грн).

3.10 Про продаж Ковальчук Прасковії Андріянівні земельної  ділянки площею 0,0256 га (кадастровий номер: 5110800000:02:011:0032) за адресою: Одеська область,                                 м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3-П/3 під існуючий магазин кафе-бар                                                   за ціною 192 225,28 грн. (вартість 1 м.кв. – 750,88 грн).

Результати голосування: за – 3, проти - 0,

утримались - 1 (Шолар О.Ю.)

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

Слухали:

3.11 Про надання дозволу на продаж Злобіну Р.В. земельної  ділянки площею 0,0394 га (кадастровий номер 5110800000:02:002:0147) за адресою: Одеська область,                                  м. Чорноморськ, провулок Олександрійський, 7 під існуючою нежитловою будівлею та проведення її експертної грошової оцінки.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Кришмар Д.Ю., Степаненко Н.В.

 

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд даного питання  та здійснити виїзд на місце для вивчення питання.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

3.12 Про передачу та укладання з товариством з обмеженою відповідальністю "ДОЛИНА-2006" в новий редакції договору оренди землі площею 2,8900 га (кадастровий номер 5110800000:03:002:0019) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Заводська, 7 під об’єкти нерухомості строком на 49 років.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Шолар О.Ю., Чулков В.М., Степаненко Н.В.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про передачу та укладання з товариством з обмеженою відповідальністю "ДОЛИНА-2006" в новий редакції договору оренди землі площею 2,8900 га (кадастровий номер 5110800000:03:002:0019) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Заводська, 7 під об’єкти нерухомості строком на 12 років».

Результати голосування: за – 3, проти - 0,

утримались - 1 (Шолар О.Ю.)

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

Слухали:

3.13 Про передачу в оренду строком на 1 рік товариству з обмеженою відповідальністю "АУРУМ" земельних ділянок площею 0,3780 га (кадастровий номер 5110800000:01:002:0009) та площею 0,1647 га (кадастровий номер 5110800000:01:002:0011) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 13 мікрорайон та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних, ділянок цільове призначення яких змінюється на "для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)".

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Романенко Г.В., Мединський С.В., Скрипниченко Д.В., Охотніков В.В., Орішич Р.Ю., Степаненко Н.В., Шолар О.Ю.

ВИРІШИЛИ:

1.Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про передачу в оренду строком на 1 рік товариству з обмеженою відповідальністю "АУРУМ" земельних ділянок площею 0,3780 га (кадастровий номер 5110800000:01:002:0009) та площею 0,1647 га (кадастровий номер 5110800000:01:002:0011) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 13 мікрорайон та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних, ділянок цільове призначення яких змінюється на "для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)".

Результати голосування: за – 1 (Шолар О.Ю.) проти - 0,

утримались - 3

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

2.Рекомендувати юридичному відділу на наступне засідання постійної комісії надати інформацію стосовно боргів  товариства з обмеженою відповідальністю «Стройтехснаб» і коли були арештовані рахунки.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

3.14 Про передачу та укладення з товариством з обмеженою відповідальністю "МЕБЛІ ІЛЛІЧІВСЬК" в новий редакції договору оренди землі площею 0,2578 га (кадастровий номер 5110800000:02:025:0149) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 2-Н для реконструкції з розширенням магазину строком на 49 років.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Шолар О.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про передачу та укладення з товариством з обмеженою відповідальністю "МЕБЛІ ІЛЛІЧІВСЬК" в новий редакції договору оренди землі площею 0,2578 га (кадастровий номер 5110800000:02:025:0149) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 2-Н для реконструкції з розширенням магазину строком на 1 рік».

Результати голосування: за – 3, проти - 0,

утримались - 1 (Шолар О.Ю.)

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

Слухали:

3.15 Про передачу та укладання з товариством з обмеженою відповідальністю "СХІД ТРЕЙД" в новій редакції договору оренди землі площею 0,3000 га (кадастровий номер 5110800000:02:034:0014) для розміщення комплексу дорожнього сервісу: АЗС, пункт технічного обслуговування, магазин супутніх товарів, автостоянка, мийка, кафе-ресторан за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ промислова зона строком на 10 років.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Чулков В.М., Осіпенко Д.М., Кришмар Д.Ю.

 

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд даного питання  та рекомендувати управлінню архітектури та містобудування на наступне засідання постійної комісії надати висновок та містобудівну документацію.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0

Слухали:

3.16 Про передачу та укладання з фізичною особою – підприємцем Марнянським С.О. в новий редакції договору оренди землі площею 0,0015 га (кадастровий номер 5110800000:02:025:0002) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 29-В під існуючою будівлею пункту по обміну валют строком на 5 років.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступив Кришмар Д.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про передачу та укладання з фізичною особою – підприємцем Марнянським С.О. в новий редакції договору оренди землі площею 0,0015 га (кадастровий номер 5110800000:02:025:0002) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 29-В під існуючою будівлею пункту по обміну валют строком на 5 років».

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали:

3.17 Про передачу в оренду строком на 15 років товариству з обмеженою відповідальністю "ПЕРШИЙ ДІМ" земельної ділянки площею 0,0150 га (кадастровий номер 5110800000:02:024:0041) "для будівництва та обслуговування кредитно-фінансових установ" за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 9/80-Н та припинення договору оренди землі з акціонерно-комерційного банку соціального розвитку "УКРСОЦБАНК" у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомого майна.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Степаненко Н.В., Чулков В.М., Запорожченко Л.С.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про передачу в оренду строком на 15 років товариству з обмеженою відповідальністю "ПЕРШИЙ ДІМ" земельної ділянки площею 0,0150 га (кадастровий номер 5110800000:02:024:0041) "для будівництва та обслуговування кредитно-фінансових установ" за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 9/80-Н та припинення договору оренди землі з акціонерно-комерційного банку соціального розвитку "УКРСОЦБАНК" у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомого майна».

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали:

3.18 Про укладання з фізичними особами – підприємцями Богиничу В.М., Богинич І.В. договору оренди землі площею 0,0250 га (кадастровий номер 5110800000:02:010:0079) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  проспект Миру, 24/39-Н під існуючим прибудованим приміщенням магазину та 0,0145 під благоустроєм прилеглої території строком на 10 років в новій редакції.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про укладання з фізичними особами – підприємцями Богиничу В.М., Богинич І.В. договору оренди землі площею 0,0250 га (кадастровий номер 5110800000:02:010:0079) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  проспект Миру, 24/39-Н під існуючим прибудованим приміщенням магазину та 0,0145 під благоустроєм прилеглої території строком на 10 років в новій редакції».

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали:

3.19 Про укладення з фізичною особою-підприємцем Бутом С.А. договору оренди землі площею 0,0104 га (кадастровий номер 5110800000:02:010:0105) для експлуатації та обслуговування торговельного кіоску за адресою: Одеська область, Одеський район,                    м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 5-П   строком на 5 років в новій редакції.

3.20 Про укладення з фізичною особою-підприємцем Бутом С.А. договору оренди землі площею 0,0114 га (кадастровий номер 5110800000:02:033:0016) для експлуатації та обслуговування існуючої будівлі магазину за адресою: Одеська область, Одеський район,     м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 13-М строком на 5 років в новій редакції.

3.21 Про укладення з фізичною особою-підприємцем Бутом С.А. договору оренди землі площею 0,0132 га (кадастровий номер 5110800000:02:025:0147) для експлуатації та обслуговування торговельного кіоску за адресою: Одеська область, Одеський район,                  м. Чорноморськ, вул. Паркова, 8-П строком на 5 років в новій редакції.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкти рішень до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідні проєкти рішень:

 3.19 Про укладення з фізичною особою-підприємцем Бутом С.А. договору оренди землі площею 0,0104 га (кадастровий номер 5110800000:02:010:0105) для експлуатації та обслуговування торговельного кіоску за адресою: Одеська область, Одеський район,                    м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 5-П   строком на 5 років в новій редакції.

3.20 Про укладення з фізичною особою-підприємцем Бутом С.А. договору оренди землі площею 0,0114 га (кадастровий номер 5110800000:02:033:0016) для експлуатації та обслуговування існуючої будівлі магазину за адресою: Одеська область, Одеський район,     м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 13-М строком на 5 років в новій редакції.

3.21 Про укладення з фізичною особою-підприємцем Бутом С.А. договору оренди землі площею 0,0132 га (кадастровий номер 5110800000:02:025:0147) для експлуатації та обслуговування торговельного кіоску за адресою: Одеська область, Одеський район,                  м. Чорноморськ, вул. Паркова, 8-П строком на 5 років в новій редакції.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали:

3.22 Про укладення з фізичною особою-підприємцем Мартиновою Л.В. договору оренди землі площею 0,0300 га (кадастровий номер 5110800000:02:011:0047) для розташування Дизайн-центру адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ,                              вул. Лазурна, 2 строком на 5 років в новій редакції.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Степаненко Н.В.,  Кришмар Д.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про укладення з фізичною особою-підприємцем Мартиновою Л.В. договору оренди землі площею 0,0300 га (кадастровий номер 5110800000:02:011:0047) для розташування Дизайн-центру адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 2 строком на 5 років в новій редакції».

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали:

3.23 Про укладення з фізичною особою-підприємцем Фірсовою В.А. договору оренди землі площею 0,0200 га (кадастровий номер 5110800000:02:009:0012) під існуючим магазином за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 20-А строком на 5 років в новій редакції.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Степаненко Н.В., Чулков В.М., Кришмар Д.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про укладення з фізичною особою-підприємцем Фірсовою В.А. договору оренди землі площею 0,0200 га (кадастровий номер 5110800000:02:009:0012) під існуючим магазином за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 20-А строком на 5 років в новій редакції».

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

Слухали:

3.24 Про припинення права постійного користування за Державним актом на право користування земельною ділянкою площею 2,1592 га (кадастровий номер 5110800000:03:001:0307), який видано "Чорномортехфлоту" за адресою: Одеська область,                                м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка у зв’язку з набуттям іншою особою права власності на об’єкти нерухомості, які розташовані за земельній ділянці.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Степаненко Н.В., Орішич Р.Ю., Охотніков В.В., Скрипниченко Д.В.

ВИРІШИЛИ:

1.Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про припинення права постійного користування за Державним актом на право користування земельною ділянкою площею 2,1592 га (кадастровий номер 5110800000:03:001:0307), який видано "Чорномортехфлоту" за адресою: Одеська область,                                м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка у зв’язку з набуттям іншою особою права власності на об’єкти нерухомості, які розташовані за земельній ділянці».

 

2.Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин припинити право постійного користування земельною  ділянкою та нарахувати збитки новому власнику.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали:

3.25 Про надання дозволу на продаж фізичній особі-підприємцю Іванову А.В. земельної  ділянки площею 0,0094 га (кадастровий номер 5110800000:02:024:0051) під існуючим магазином баром за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, провулок Шкільний, 5 та проведення її експертної грошової оцінки.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Кришмар Д.Ю.

 

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд даного питання  та здійснити виїзд на місце для вивчення питання.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

3.26 Про надання Ненеці О.С. дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки площею 0,0698 га (кадастровий номер 5110800000:02:005:0112) для будівництва торгово-готельного комплексу за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ,         вул. Лазурна, 3.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Шолар О.Ю., Степаненко Н.В.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про надання Ненеці О.С. дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки площею 0,0698 га (кадастровий номер 5110800000:02:005:0112) для будівництва торгово-готельного комплексу за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ,         вул. Лазурна, 3».

Результати голосування: за – 3, проти - 0,

утримались - 1 (Шолар О.Ю.)

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

Слухали:

3.27 Про передачу в оренду Рябченко Н.М., Нагайчук Н.Г. земельної ділянки площею 0,0072 га (кадастровий номер 5110800000:02:007:0005) під існуючою будівлею майстерні за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 1-Л та припинення договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Рябченком Г.А. у зв’язку зі смертю орендаря та набуттям заявницями права власності на об’єкт нерухомого майна згідно свідоцтва про право на спадщину за законом.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про передачу в оренду Рябченко Н.М., Нагайчук Н.Г. земельної ділянки площею 0,0072 га (кадастровий номер 5110800000:02:007:0005) під існуючою будівлею майстерні за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 1-Л та припинення договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Рябченком Г.А. у зв’язку зі смертю орендаря та набуттям заявницями права власності на об’єкт нерухомого майна згідно свідоцтва про право на спадщину за законом».

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали:

3.28 Про передачу Ніколайчуку В.О. у власність земельної ділянки площею 0,0604 га (кадастровий номер 5110800000:05:002:0078) та визначення місця її розташування за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Космонавтів, 49/1 у зв’язку з переходом права власності на житловий будинок.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про передачу Ніколайчуку В.О. у власність земельної ділянки площею 0,0604 га (кадастровий номер 5110800000:05:002:0078) та визначення місця її розташування за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Космонавтів, 49/1 у зв’язку з переходом права власності на житловий будинок».

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали:

3.29 Про визначення місця розташування земельної ділянки площею 0,0266 га (кадастровий номер 5110800000:02:022:0188) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Олександрійська, 4-В, власницею якої є  Жигар Л.М.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Степаненко Н.В., Кришмар Д.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про визначення місця розташування земельної ділянки площею 0,0266 га (кадастровий номер 5110800000:02:022:0188) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Олександрійська, 4-В, власницею якої є  Жигар Л.М.».

Результати голосування: за – 3, проти - 0,

утримались - 1 (Шолар О.Ю.)

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

Голова комісії Кришмар Д.Ю. запропонував направити повторно заступнику міського голови Васильєву О.А. рекомендацію щодо проведення наради з цього питання.

 

Слухали:

3.30 Про укладання договору оренди землі площею 0,0024 га (кадастровий номер 5110800000:02:026:0065) з приватним підприємством "АРК ЛТД"  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 1 для розташування торговельного кіоску строком на 1 рік.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Степаненко Н.В.,  Кришмар Д.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про укладання договору оренди землі площею 0,0024 га (кадастровий номер 5110800000:02:026:0065) з приватним підприємством "АРК ЛТД"  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 1 для розташування торговельного кіоску строком на 1 рік».

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали:

голову постійної комісії Кришмаря Д.Ю., який об’явив перерву на 10 хвилин.

Після перерви.

 

4. Про внесення змін до рішень:

 

Слухали:

4.1 Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.04.2018 № 335/39-VII "Про припинення управлінню капітального будівництва Чорноморської міської ради Одеської області права постійного користування земельною ділянкою площею 0,353 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 14 та передачу її в постійне користування управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області" стосовно зміни виду використання земельної ділянки площею 0,353 га (кадастровий номер 5110800000:02:024:0091) з "для реконструкції існуючого скверу з улаштуванням заглибленого паркінгу у міському центрі" на "для розташування існуючого міського скверу з благоустроєм"

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Шолар О.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.04.2018 № 335/39-VII "Про припинення управлінню капітального будівництва Чорноморської міської ради Одеської області права постійного користування земельною ділянкою площею 0,353 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 14 та передачу її в постійне користування управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області" стосовно зміни виду використання земельної ділянки площею 0,353 га (кадастровий номер 5110800000:02:024:0091) з "для реконструкції існуючого скверу з улаштуванням заглибленого паркінгу у міському центрі" на "для розташування існуючого міського скверу з благоустроєм".

Результати голосування: за – 3, проти - 0,

утримались - 1 (Шолар О.Ю.)

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

Слухали:

4.2 Про скасування пунктів 7 та 10 рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25.01.2019 № 386/54-VII «Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо поділу та об’єднання земельних ділянок товариства з обмеженою відповідальністю «ІП ТЕРМІНАЛ» загальною площею 3,8554 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Заводська, 80-Ж» у зв’язку з їх недоцільністю.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Чулков В.М., Шолар О.Ю.,  Кришмар Д.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про скасування пунктів 7 та 10 рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25.01.2019 № 386/54-VII «Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо поділу та об’єднання земельних ділянок товариства з обмеженою відповідальністю «ІП ТЕРМІНАЛ» загальною площею 3,8554 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Заводська, 80-Ж» у зв’язку з їх недоцільністю».

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

5. Про відмову:

 

Слухали:

5.1 Про відмову обслуговуючому кооперативу "ЖБК "МОРСЬКИЙ" у задоволенні клопотання про передачу в оренду земельної ділянки площею 0,6912 га (кадастровий номер 5110800000:02:001:0142) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна для будівництва багатоповерхового житлового будинку у зв’язку з невідповідністю нормам статті 123 Земельного кодексу України.

5.2 Про відмову обслуговуючому кооперативу "ЖК "ФЕНІКС". у задоволенні клопотання про надання дозволу на поділ земельної ділянки 0,6912 га (кадастровий номер 5110800000:02:001:0142) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна для будівництва багатоповерхового житлового будинку.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю.,  Кришмар Д.Ю., Степаненко Н.В.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкти рішень до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідні проєкти рішень:

 5.1 Про відмову обслуговуючому кооперативу "ЖБК "МОРСЬКИЙ" у задоволенні клопотання про передачу в оренду земельної ділянки площею 0,6912 га (кадастровий номер 5110800000:02:001:0142) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна для будівництва багатоповерхового житлового будинку у зв’язку з невідповідністю нормам статті 123 Земельного кодексу України.

     5.2 Про відмову обслуговуючому кооперативу "ЖК "ФЕНІКС". у задоволенні клопотання про надання дозволу на поділ земельної ділянки 0,6912 га (кадастровий номер 5110800000:02:001:0142) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна для будівництва багатоповерхового житлового будинку.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

Член постійної комісії  Логвін Ю.І. приступив до роботи постійної комісії.

Слухали:

5.4 Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, цільове призначення яких змінюється з коду КВПЦЗ: "07.01 – для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення"                          на "07.03 - для індивідуального дачного будівництва", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, за заявами, які надійшли від: (із земель «ПОСЕЙДОН»)

            - Амбарнікова С.П. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 4, буд.5-А;.

            - Видмідської Н.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.6/2;

            - Видмідського В.М. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.6/1;

            - Греку Т.С. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.8;

            - Демченка В.П. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 5, буд.13;

            - Донченко О.О. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1,  буд.12-А;.

            - Ємеліна В.Ю. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 4, буд.13-А;

            - Загнібеді О.П. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 4, буд.11;

            - Кандиба Л.М. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.10;

            - Кара Л.А. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.4;.

            - Кутінова В.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.11-А;

            - Ларіна І.П. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.11-Б;

            - Оголюк А.А. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 5, буд.1;

            - Поліщук Л.Б. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 3, буд.3-А;

            - Стеценка Б.С. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,        вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.1;

            - Яворського О.О. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 3, буд.1-А;

            - Яворського О.М. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.1-А;

            - Якуби А.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.9;     

            - товариства з обмеженою відповідальністю "ПУЛЬСАР БТ" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська  дорога, 2-А, ряд 1,   буд.6-А.

            - Якуби М.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.16-А;

            - Заз О.Ф. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 4, буд.19.

            - Герескул Т.А. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 3, буд.9-А.

            - Махориної О.Ю. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 3, буд.9-Б.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Шолар О.Ю., Орішич Р.Ю.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, цільове призначення яких змінюється з коду КВПЦЗ: "07.01 – для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення"                          на "07.03 - для індивідуального дачного будівництва", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, за заявами, які надійшли від: (із земель «ПОСЕЙДОН»)

            - Амбарнікова С.П. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 4, буд.5-А;.

            - Видмідської Н.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.6/2;

            - Видмідського В.М. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.6/1;

            - Греку Т.С. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.8;

            - Демченка В.П. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 5, буд.13;

            - Донченко О.О. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1,  буд.12-А;.

            - Ємеліна В.Ю. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 4, буд.13-А;

            - Загнібеді О.П. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 4, буд.11;

            - Кандиба Л.М. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.10;

            - Кара Л.А. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.4;.

            - Кутінова В.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.11-А;

            - Ларіна І.П. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.11-Б;

- Оголюк А.А. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 5, буд.1;

            - Поліщук Л.Б. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 3, буд.3-А;

            - Стеценка Б.С. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,        вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.1;

            - Яворського О.О. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 3, буд.1-А;

            - Яворського О.М. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.1-А;

            - Якуби А.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.9;     

            - товариства з обмеженою відповідальністю "ПУЛЬСАР БТ" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська  дорога, 2-А, ряд 1,   буд.6-А.

            - Якуби М.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.16-А;

            - Заз О.Ф. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 4, буд.19.

            - Герескул Т.А. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 3, буд.9-А.

            - Махориної О.Ю. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 3, буд.9-Б».

Результати голосування: за – 3, проти - 0,

утримались - 2 (Шолар О.Ю., Логвін Ю.І.)

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

Член постійної комісії  Логвін Ю.І. покинув засідання постійної комісії та не повертався

Слухали:

5.5 Про відмову Глушку А.І. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступила Степаненко Н.В.

 

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про відмову Глушку А.І. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська».

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали:

5.6 Про відмову громадській організації "ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО "НАДІЯ" у задоволенні клопотання про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки орієнтовною площею 5,5 га під діючими гаражами на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам  статті 134 Земельного кодексу України.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю.,  Кришмар Д.Ю., Степаненко Н.В.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про відмову громадській організації "ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО "НАДІЯ" у задоволенні клопотання про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки орієнтовною площею 5,5 га під діючими гаражами на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам  статті 134 Земельного кодексу України».

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали:

5.7 Про відмову приватному підприємству "РС ТОЧКА" у задоволенні клопотання про формування земельної ділянки біля земельних ділянок за адресою: Одеська область, с. Малодолинське,  вул. Едуарда Савінова, 32-Б з метою отримання її в оренду на конкурсних засадах у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 123 Земельного кодексу України та містобудівній документації м. Чорноморська (земельна ділянка знаходиться в безпосередній близькості до газопроводу високого тиску діаметром 600 мм, повітряної лінії електропередачі напругою 10 кВ, повітряної лінії електропередачі напругою 0,4 кВ та лінії зв’язку).

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Кришмар Д.Ю., Чулков В.М.

 

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд даного питання  та рекомендувати управлінню архітектури та містобудування надати висновок та схему.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

5.8 Про відмову Глінському Є.В. у задоволенні клопотання про передачу у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви нормам статей 12, 118, 122 Земельного кодексу України, зокрема: земельна ділянка, зазначена у графічних матеріалах, розташована за межами Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (на території Овідіопольського району).

5.9 Про відмову Куру Ю.О. у задоволенні клопотань про передачу у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна земельна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області у зв’язку з невідповідністю нормам статей 12, 118, 122 Земельного кодексу України, зокрема: земельні ділянки, які зазначені у графічних матеріалах, розташовані за межами Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (на території Овідіопольського району).

Інформація: Пакунової  Ю.А.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкти рішень до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідні проєкти рішень:

5.8 Про відмову Глінському Є.В. у задоволенні клопотання про передачу у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви нормам статей 12, 118, 122 Земельного кодексу України, зокрема: земельна ділянка, зазначена у графічних матеріалах, розташована за межами Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (на території Овідіопольського району).

5.9 Про відмову Куру Ю.О. у задоволенні клопотань про передачу у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна земельна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області у зв’язку з невідповідністю нормам статей 12, 118, 122 Земельного кодексу України, зокрема: земельні ділянки, які зазначені у графічних матеріалах, розташовані за межами Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (на території Овідіопольського району).

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались - 0

 

6. Про розгляд заяв:

 

Слухали:

6.1 Про розгляд заяви об’єднання співвласників багатоквартирного будинку "НОМЕР ОДИН" про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки площею 0,0456 га (кадастровий номер 5110800000:02:015:0040), цільове призначення якої змінюється з коду 03.10 "для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)" на код КВЦПЗ 02.10 "для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об`єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                             вул. Парусна, 9-К.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Кришмар Д.Ю., Степаненко Н.В., Охотніков В.В., Орішич Р.Ю., Романенко Г.В.

 

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд даного питання  та рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин спільно з юридичним відділом доопрацювати проєкт рішення та винести його на наступне засідання постійної комісії.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

6.2 Про розгляд заяви Насипайка В.О., Степанюка Д.В. про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га (кадастровий номер 5110800000:02:003:0029 цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 39 з подальшою передачею у спільну сумісну власність.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Кришмар Д.Ю., Чулков В.М.

 

ВИРІШИЛИ:

1. Відкласти розгляд даного питання  та рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин спільно з юридичним відділом доопрацювати проєкт рішення та винести його на наступне засідання постійної комісії.

 

2. Рекомендувати управлінню архітектури та містобудування надати свої висновки на наступне засідання постійної комісії.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

6.9 Про розгляд заяв:

6.9.1 громадської організації «Гаражний колектив «ПРИБОЙ» про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 5,4625 га (кадастровий номер 5110800000:02:013:0009) на земельні ділянки: площею 5,4481 га (кадастровий номер 5110800000:02:013:0015), площею 0,0024 га (кадастровий номер 5110800000:02:013:0010), площею 0,0024 га (кадастровий номер 5110800000:02:013:0011), площею  0,0024 га (кадастровий номер 5110800000:02:013:0012), площею  0,0024 га (кадастровий номер 5110800000:02:013:0013), площею  0,0024 га (кадастровий номер 5110800000:02:013:0014), площею  0,0024 га (кадастровий номер 5110800000:02:013:0016) та переведення земельних ділянок загальною площею 0,0144 га до земель запасу.

6.9.2 Змирлі В.Г. про передачу у власність земельної ділянки площею 0,0024 га, яка сформована в результаті поділу земельної ділянки площею 5,4625 га, яка перебуває в оренді у громадської організації «Гаражний колектив «ПРИБОЙ».

6.9.3 Якимова С.В. про передачу у власність земельної ділянки площею 0,0024 га, яка сформована в результаті поділу земельної ділянки площею 5,4625 га, яка перебуває в оренді у громадської організації «Гаражний колектив «ПРИБОЙ».

6.9.4 Синіки С.С. про передачу у власність земельної ділянки площею 0,0024 га, яка сформована в результаті поділу земельної ділянки площею 5,4625 га, яка перебуває в оренді у громадської організації «Гаражний колектив «ПРИБОЙ».

6.9.5 Гапона В.І. про передачу у власність земельної ділянки площею 0,0024 га, яка сформована в результаті поділу земельної ділянки площею 5,4625 га, яка перебуває в оренді у громадської організації «Гаражний колектив «ПРИБОЙ».

6.9.6 Собчука С.Г. про передачу у власність земельної ділянки площею 0,0024 га, яка сформована в результаті поділу земельної ділянки площею 5,4625 га, яка перебуває в оренді у громадської організації «Гаражний колектив «ПРИБОЙ».

6.9.7 Ільїна П.Ю. про передачу у власність земельної ділянки площею 0,0024 га, яка сформована в результаті поділу земельної ділянки площею 5,4625 га, яка перебуває в оренді у громадської організації «Гаражний колектив «ПРИБОЙ».

6.10 Про розгляд заяви приватного підприємства "АСТРАСТАРПЛЮС", Іванова Олега Павловича, Курильченка Юрію Петровичу про передачу в оренду строком на 5 років земельної ділянки площею 0,0724 га (кадастровий номер 5110800000;02:006:0005) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 28-Б, 28-Б/3 під існуючою нежитловою будівлею (банк) та припинення договору оренди землі з приватному підприємству "АСТРАСТАРПЛЮС" у зв’язку з набуттям права власності на об’єкти нерухомого майна.

6.11 Про розгляд заяви  фізичної особи – підприємця Марнянського С.О. про поновлення договору оренди землі площею 0,0450 га (кадастровий номер 5110800000:02:011:0050) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3 для благоустрою прилеглої території до офісного центру строком на 5 років та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 10 років зазначеної земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з коду згідно з КВЦПЗ: 18.00  на код 03.10 .

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Охотніков В.В.

 

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд даних питань  та рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин доопрацювати проєкти рішень і винести їх на наступне засідання постійної комісії. Юридичному відділу надати висновки щодо цих проєктів рішень.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

6.12 Про розгляд заяви Міхєєву О.Є. про поновлення договору оренди землі площею 0,1600 га (кадастровий номер 5110800000:02:030:0021) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 1-Г під будівлею гаражу строком на 10 років.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

 

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд даного питання  та більш детально вивчити його.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2. Про план роботи постійної комісії  на 1 півріччя 2021 року (додається).

Інформація Кришмаря Д.Ю.

 

ВИРІШИЛИ:

Взяти план роботи постійної комісії  на 1 півріччя 2021 року за основу.

Результати голосування: за – 4, проти - 0, утримались -0

 

     

 

Голова комісії                                                                                  Дмитро КРИШМАР

Секретар комісії                                                                              Лідія ЗАПОРОЖЧЕНКО

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань