КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та у справах молоді VIІI скликання від 26.01.2021

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

FC0CC0F2-4678-4A23-B1D8-8AE8B963212A

Номер рішення

Протокол № 2

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Здоров'я ,  Освіта .

Перше оприлюднення

01.02.2021

08:12

Останні зміни

01.02.2021

08:22

Дата прийняття

26.01.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

м. Чорноморськ                                                                                                  Депутатська кімната

                                                                            11.00

Присутні члени комісії: 

голова комісії – Тонкошкур Олександр Олександрович;  

заступник голови комісії – Симончук Микола Миколайович;  

секретар комісії – Кузар Олена Вікторівна;  

 члени комісії:

- Вороненко Наталія Володимирівна;

- Демченко Оксана Юріївна.

 

Відсутній член комісії:  Куликов Сергій Андрійович.

 

Участь у роботі комісії взяли:

Поліщук О.І. -  секретар міської ради

Мацулевич О.В., Запорожченко Л.С., Живилко Н.О., Дергак О.З., Ковальчук В.Г. - депутати міської ради

Яковенко О.М. – начальник фінансового управління

Охотніков В.В. – начальник юридичного відділу

Фурсова С.П. – начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту

Боровська О.М. – головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту

Варижук І.В. – начальник організаційного відділу

Толкаченко Т.В. - головний спеціаліст відділу освіти

Прищепа Т.І. - начальник управління соціальної політики

Білий В.Б. – директор Дитячо-юнацької спортивної школи з шахів і шашок

Каплун О.М. – директор дитячого стадіону «Шкільний»

Помічники - консультанти депутатів міської ради

Єфімов Д.М. - президент «Федерації Каное»

ЗМІ

 

Голосування за початок роботи комісії: за - 5, проти - 0, утримались - 0

 

До початку обговорення питань порядку денного із заявами про ймовірність виникнення конфлікту інтересів виступили: Вороненко Н.В. щодо питань 2,6,7,8,8.1 порядку денного; Демченко О.Ю. щодо питання 6 порядку денного. Їх заяви додаються до протоколу

 

Порядок денний

 

 1. Про затвердження плану роботи постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та у справах молоді  VIІI  скликання на 1 півріччя 2021 року.

2.Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Чорноморська Одеського району Одеської області в новій редакції (проєкт рішення міської ради).                                                                                            

 1. Про    затвердження      Положення    про відділ молоді та   спорту  Чорноморської  міської  ради Одеського району Одеської  області  у новій редакції (проєкт рішення міської ради).
 2. Про розгляд проєкту рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області «Про затвердження  Положення про стипендію Чорноморського міського голови спортсменам міста в новій редакції».

 

 1. Про стан фінансування фізичної культури та спорту на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.
 2. Про підсумки навчально-тренувальної та виховної роботи Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області за 2020 рік, перспективи та пропозиції подальшого розвитку.
 3. Про підсумки навчально-тренувальної та виховної роботи Дитячо-юнацької спортивної школи з шахів і шашок відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області за 2020 рік, перспективи та пропозиції подальшого розвитку.
 4. Про підготовку та організацію тренувальної та спортивної роботи на стадіонах міста.
  1. Про підсумки навчально-тренувальної роботи на дитячому стадіоні «Шкільний» Чорноморської міської ради Одеської області, перспективи та пропозиції подальшого розвитку.

 

Голосування за порядок денний за основу та в цілому: за - 5, утримались - 0, проти - 0

 

 

Слухали 1:

Про затвердження плану роботи постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та у справах молоді  VIІI  скликання на 1 півріччя 2021 року.

            Інформація Тонкошкура О.О.

 

            ВИРІШИЛИ: Затвердити в цілому план роботи постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та у справах молоді  VIІI  скликання на 1 півріччя 2021 року та винести план роботи на розгляд пленарного засідання сесії міської ради.

Результати голосування: за - 5, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали 2:

Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Чорноморська Одеського району Одеської області в новій редакції (проєкт рішення міської ради)

            Виступили: Кузар О.В., Тонкошкур О.О., Охотніков В.В., Вороненко Н.В.

Голова комісії Тонкошкур О.О. поставив на голосування пропозицію: Рекомендувати Чорноморській  міській  раді Одеського району Одеської  області  включити проєкт рішення «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Чорноморська Одеського району Одеської області в новій редакції» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення.

Результати голосування: за - 4, проти - 1, утримались - 0

 

            Голова комісії Тонкошкур О.О. поставив на голосування пропозицію секретаря комісії Кузар О.В. доопрацювати даний проєкт рішення, а саме: привести п. 4.1 положення (склад конкурсної комісії)  у відповідність до вимог ч. 1 ст. 39 ЗУ «Про повну загальну середню освіту»;  пункт 2.1 положення у відповідність до вимог до ч. 2 ст. 39 ЗУ «Про повну загальну середню освіту».

Результати голосування за пропозицію Кузар О.В.: за - 1, проти - 2, утримались - 2

Пропозиція секретаря комісії Кузар О.В. не підтримана

 

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати Чорноморській  міській  раді Одеського району Одеської  області включити проєкт рішення «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Чорноморська Одеського району Одеської області в новій редакції» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення у наявній редакції.

Результати голосування: за - 4, проти - 1, утримались - 1

 

Слухали 3:

Про    затвердження      Положення    про відділ молоді та   спорту  Чорноморської  міської  ради Одеського району Одеської  області  у новій редакції (проєкт рішення міської ради).  

Інформація: Фурсової С.П.

Виступили: Тонкошкур О.О., Кузар О.В., Прищепа Т.І., Поліщук О.І.

 

            ВИРІШИЛИ: 1. Рекомендувати перенести розгляд проєкту рішення «Про    затвердження      Положення    про відділ молоді та   спорту  Чорноморської  міської  ради Одеського району Одеської  області  у новій редакції» на наступне планове засідання постійної комісії (останій вітворок місяця - 23 лютого).

2. Рекомендувати виконавчим органам Чорноморської  міської  ради Одеського району Одеської  області підготувати та надати на наступне планове засідання постійної комісії проєкти рішень, які необхідні для предачі функції «у справах сім’ї» від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Чорноморської  міської  ради Одеського району Одеської  області  до упраління соціальної політики Чорноморської  міської  ради Одеського району Одеської  області :

            - «Про    затвердження      Положення   про управління соціальної політики   Чорноморської  міської  ради Одеського району Одеської  області  у новій редакції»;

            - «Про внесення змін до рішення  Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року № 67-VІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області»;

            - а також щодо внесення необхідних змін у фінансування у зв’язку із передачею відповідних функції.

Результати голосування: за - 5, проти - 0, утримались - 0

Слухали 4:

Про розгляд проєкту рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області «Про затвердженняПоложення про стипендію Чорноморського міського голови спортсменам міста в новій редакції».

Інформація: Тонкошкура О.О.

Виступили: Тонкошкур О.О., Мацулевич О.В., Живилко Н.О., Кузар О.В., Демченко О.Ю., Симончук М.М., Фурсова С.П., Яковенко О.М.

 

ВИРІШИЛИ 1: Рекомендувати відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Чорноморської  міської  ради Одеського району Одеської  області внести наступні зміни до проєкту рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області «Про затвердження  Положення про стипендію Чорноморського міського голови спортсменам міста в новій редакції», а саме:

 •  пункт 5 викласти у такій редакції: «Кількість Стипендій по 2000,0 грн. - десять.»
 • у пункті 13.2 слова «у розмірі 1000,0 грн.» замінити на слова «у розмірі 2000,0 грн.»
 • у пункті 14 виключити слово «пріоритет».
 • пункт 17 викласти у такій редакції «Тренеру, який підготував спортсмена-стипендіата, виплачується разове матеріальне заохочення незалежно від кількості стипендіатів у розмірі трьох   прожиткових мінімумів для працездатної особи, який визначений  станом на початок року».

Результати голосування: за - 5, проти - 0, утримались - 0

 

ВИРІШИЛИ 2: Рекомендувати виконавчому комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області прийняти проєкт рішення «Про затвердження  Положення про стипендію Чорноморського міського голови спортсменам міста в новій редакції» з урахуванням вищезазначених змін.

Результати голосування: за - 5, проти - 0, утримались - 0

Слухали 5:

Про стан фінансування фізичної культури та спорту на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.

Інформація: Тонкошкура О.О.

Виступили: Каплун О.М., Яковенко О.М., Кузар О.В.

 

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати Чорноморській міській раді Одеського району Одеської області збільшити фінансування на розвиток фізичної культури та спорту.

Результати голосування: за - 5, проти - 0, утримались - 0

Слухали 6:

Про підсумки навчально-тренувальної та виховної роботи Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області за 2020 рік, перспективи та пропозиції подальшого розвитку.

Інформація: Демченко О.Ю.

 

ВИРІШИЛИ: Взяти до відома  інформацію про підсумки навчально-тренувальної та виховної роботи Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області за 2020 рік, перспективи та пропозиції її подальшого розвитку.

Результати голосування: за - 5, проти - 0, утримались - 0

Слухали 7:

Про підсумки навчально-тренувальної та виховної роботи Дитячо-юнацької спортивної школи з шахів і шашок відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області за 2020 рік, перспективи та пропозиції подальшого розвитку.

Інформація: Білого В.Б.

Виступили: Фурсова С.П., Кузар О.В., Мацулевич О.В., Вороненко Н.В., Ковальчук В.Г.. Тонкошкур О.О.

 

Під час розгляду даного питання до депутатської кімнати зайшов міський голова Гуляєв В.О. та запропонував членам постійної вивчити питання щодо збільшення кількості дітей, які можуть отримувати путівки на оздоровлення.

 

ВИРІШИЛИ: 1. Рекомендувати керівнику «Дитячо-юнацької спортивної школи з шахів і шашок» Білому В.Б. письмово звернутись  до управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області з проханням надати приміщення, яке відповідає нормативам (критеріям, вимогам)  для розміщення «Дитячо-юнацької спортивної школи з шахів і шашок». Копію такого звернення надати до постійної комісії.

2. Рекомендуватиуправлінню комунальної власності та земельних відносин Дитячо-юнацької спортивної школи з шахів і шашок».

езультати голосування: за - 5, проти - 0, утримались - 0

Слухали 8:  

Про підготовку та організацію тренувальної та спортивної роботи на стадіонах міста.

Інформація: Тонкошкура О.О.

Виступили: Фурсова С.П., Кузар О.В.. Симончук М.М., Охотніков В.В., Мацулевич О.В.

 

ВИРІШИЛИ: 1. Рекомендувати відділу у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з відділом освіти, відділом охорони здоров’я, фінансовим  управлінням  Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області надати на наступне засідання постійної комісії пропозиції щодо вирішення питання організації тренувальної роботи для населення  на стадіонах міста у вихідні дні.

Результати голосування: за - 5, проти - 0, утримались - 0

Слухали 8.1:

Про підсумки навчально-тренувальної роботи на дитячому стадіоні «Шкільний» Чорноморської міської ради Одеської області, перспективи та пропозиції подальшого розвитку.

Інформація: Каплуна О.М.

Виступили: Тонкошкур О.О., Демченко О.Ю., Вороненко Н.В., Мацулевич О.В., Кузар О.В., Охотніков В.В.

 

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати відділу освіти спільно з юридичним відділом, директором стадіону «Шкільний» надати на наступне засідання постійної комісії свої пропозиції щодо змін до фінансово - господарської діяльності стадіону «Шкільний».

Результати голосування: за - 5, проти - 0, утримались – 0

 

Слухали: президента «Федерації Каное» Єфімова Д.М. та рекомендували йому викласти свої пропозиції письмово та надати на розгляд постійної комісії.

Результати голосування: за - 5, проти - 0, утримались - 0

 

 

Голова комісії                                                                                  Олександр ТОНКОШКУР 

 

 

Секретар комісії                                                                              Олена КУЗАР

 

 

 

 

 

План  роботи  постійної  комісії 

з  питань освіти,  охорони  здоров’я, культури,  спорту   та  у  справах  молоді Чорноморської ради Одеського  району Одеської області VIІІ скликання   на I півріччя 2021 року

 

Січень


1. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Чорноморська Одеського району Одеської області в новій редакції (проєкт рішення)

Вороненко Н.В., Скрипниченко Д.В.

2.Про підготовку та організацію тренувальної та спортивної роботи на стадіонах міста.

Вороненко Н.В., Тонкошкур О.О.

 1. Про стан фінансування фізичної культури та спорту на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.

Фурсова С.П., Яковенко О.М., Тонкошкур О.О

 

 1. Про підсумки навчально-тренувальної та виховної роботи Дитячо-юнацької спортивної школи з шахів і шашок відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області за 2020 рік, перспективи та пропозиції подальшого розвитку.

Білий В., Вороненко Н.В.

 1. Про підсумки навчально-тренувальної та виховної роботи Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області за 2020 рік, перспективи та пропозиції подальшого розвитку.

Демченко О.Ю., Вороненко Н.В.

6. Про    затвердження      Положення    про відділ молоді та   спорту  Чорноморської   міської  ради Одеського району Одеської  області  у новій редакції.

Фурсова С.П., Тонкошкур О.О.

Лютий    

 1. Про виконання рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської  області від 01.03.2019 року 408-VII «Про затвердження Міської програми розвитку   фізкультурно  –  оздоровчої  роботи за  місцем  проживання   населення   “Спорт   для   всіх” на 2019 - 2021 роки»

Фурсова С.П., Яковенко О.М., Тонкошкур О.О.

 1. Про організацію та виконання річних планів з організації спортивних заходів на території Чорноморської територіальної громади.

Фурсова С.П., Тонкошкур О.О

 1. Про підсумки навчально-тренувальної та виховної роботи комунального підприємства «Юність» Чорномосрької міської ради Одеського району Одеської області за 2020 рік, якість надання послуг, аналіз ефективності експлуатації спортивних та господарських приміщень, перспективи та пропозиції подальшого розвитку.

Хлопчик В., Фурсова С.П., Демченко О.Ю.

 1. Про перспективи розвитку і удосконалення мережі навчальних закладів  комунальної форми власності, підпорядкованих відділу освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.

Вороненко Н.В., Демченко О.Ю

 1. Про організацію роботи щодо забезпечення навчальних закладів  комунальної форми власності, підпорядкованих відділу освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області педагогічними кадрами.

Вороненко Н.В., Демченко О.Ю

 1. Про організацію роботи закладів комунальної форми власності, підпорядкованих відділу освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області в умовах адаптивного карантину у другому півріччі навчального року 2020-2021.

Вороненко Н.В. Демченко О.Ю,

 

                                                                                                

 

                                                                            

Березень

 

 1. Про організацію роботи відділу охорони здоров’я Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області відповідно до  завдань та функції відділу та про організацію надання медичної допомоги  населенню в підпорядкованих комунальних некомерційних підприємствах, перспективи та пропозиції подальшого розвитку.

Волкова О.М., Солтик С.М., Наретья Є.Г., Кузар О.В.

 1. Про організацію роботи відділу культури Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, перспективи та пропозиції подальшого розвитку.                                                                                               

Кристанова Ю.А., Симончук М.М.

 

Квітень

 1. Про планування та організацію проведення  капітальних та поточних ремонтів в навчальних закладах комунальної форми власності, підпорядкованих відділу освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області

Вороненко Н.В., Куликов С.А.

 1. Про надання інформації щодо технічного стану будівель (приміщень), які знаходяться на балансі або в повному (оперативному) управлінні відділу культури Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області та  відділу охорони здоров’я Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.

Волкова О.М., Кристанова Ю.А., Кузар О.В.

                                                                                        

Травень

 1. Про організацію, підготовку та проведення культурних, спортивних, розважальних заходів під час літнього сезону 2021.

Кристанова Ю.А., Фурсова С.П., Симончук М.М.

 

 1. Про організацію та планування зайнятості дітей та молоді під час літніх канікул.

Вороненко Н.В., Фурсова С.П., Симончук М.М.

 

 1. Про організацію дотримання  санітарно-гігієнічного стану зон відпочинку міста (парки, сквери, міський пляж тощо).

Кілар О.В., Мища С.В.,Канарьян П.Р.,Голубятников М.І. ,  Куликов С.А.                                                                            

 

Червень                                                                                  

 1. Про створення необхідних умов для виховання дітей, молоді, розвитку їх здібностей в системі позашкільної та позаурочної роботи на території Чорноморської територіальної громади.

Вороненко Н.В., Кристанова Ю.А., Симончук М.М.

 2. Про хід виконання рекомендацій постійної комісії  та план роботи постійної комісії на друге півріччя 2021 року.

 

                                                                                              Тонкошкур О.О.,  члени комісії.

 

 

 

 

Голова комісії                                                                                     Олександр ТОНКОШКУР

 

 

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань