КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою VIII скликання від 28.01.2021

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

F047E3C6-34B0-4AE5-8F20-B26E3A61C8A9

Номер рішення

Протокол № 4

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

03.02.2021

08:35

Останні зміни

03.02.2021

08:37

Дата прийняття

28.01.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Депутатська кімната                                                                                        14:00

 

Присутні:

 

голова комісії – Кришмар Дмитро Юрійович

заступник голови комісії – Шолар Олена Юріївна

секретар комісії – Запорожченко Лідія Сергіївна

Члени комісії:

Логвін Юрій Іванович, Чулков Володимир Михайлович

 

Відсутній  Дудніков Михайло Юрійович

 

У роботі засідання комісії взяли участь:

Поліщук О.І.  – секретар міської ради

Мацулевич О.В., Симончук М.М., Довгань О.О. - депутати міської ради

Скрипниченко Д.В. – начальник УДРПтаПЗ

Пакунова Ю.А. – начальник УКВтаЗВ

Степаненко Н.В. – заступник начальника УКВтаЗВ

Варижук І.В. –  начальник організаційного відділу

Охотніков В.В. – начальник юридичного відділу

Рябова Т.Ю. – завідуюча сектором екології

Ковба В.В. – головний спеціаліст УАМ

Ровкова Л.В. – головний спеціаліст оргвідділу

Шиманська Г.А. – головний спеціаліст юридичного відділу

Помічники-консультанти депутатів міської ради

Голубятніков А.М. – представник ТОВ «ТРАНСЛЕКС»

Демченко В.П., Кандиба Л.М. – заявники

ЗМІ

 

Слухали голову постійної комісії Кришмаря Д.Ю., який запропонував проголосувати за початок роботи постійної комісії.

Результати голосування за початок роботи: за – 5, проти - 0, утримались -0 

 

Порядок денний

1. Про звернення від 22.01.2021 вх. № 167 гр. Чистякової В.М. щодо забруднення підприємствами повітря в сел. Олександрівка.  

Інформація Рябової Т.Ю.

2. Про земельні правовідносини (лист управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області від  22 січня 2021 року вих. № 57 (вх. від 22 січня 2021 року вх. № 168).

Інформація Пакунової Ю.А.

3. Додатково Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області № 183 від 26.06.2019 «Про прийняття до виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 367, якою затверджено  «Тимчасовий порядок реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна» (проєкт рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області).

Інформація Кришмаря Д.Ю.

 

 

Слухали голову постійної комісії Кришмаря Д.Ю., який запропонував взяти порядок денний постійної комісії з 2-х питань за основу.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0 

 

Слухали голову постійної комісії Кришмаря Д.Ю., який запропонував включити до порядку денного додаткове питання «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області № 183 від 26.06.2019 «Про прийняття до виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 367, якою затверджено  «Тимчасовий порядок реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна».

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0 

 

Слухали голову постійної комісії Кришмаря Д.Ю., який запропонував затвердити порядок денний постійної комісії з 3-х питань в цілому.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0 

 

Слухали: 1. Про звернення від 22.01.2021 вх. № 167 гр. Чистякової В.М. щодо забруднення підприємствами повітря в сел. Олександрівка.  

Інформація Рябової Т.Ю.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Шолар О.Ю., Логвін Ю.І.

ВИРІШИЛИ: 1. Взяти інформацію завідуючої сектором екології Рябової Т.Ю., викладену в листі від 28.01.2021 № 202, до відома.

2. Рекомендувати начальнику сектору екології доповісти про результати роботи комісії з питань екологічної безпеки та раціонального природокористування.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0

 

Слухали: 2. Про земельні правовідносини (лист управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області від  22 січня 2021 року вих. № 57 (вх. від 22 січня 2021 року вх. № 168).

 

Слухали начальника управління комунальної власності та земельних відносин Пакунову Ю.А., яка повідомила, що пункт 2.1.10 «Про надання Малюті І.О. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  площею 0,1469 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Виноградна, 13-А» знято з порядку денного у зв’язку з тим, що заявник забрав документи.

 

2.1. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою та технічної документації:

 

Слухали:

2.1.1 Про надання акціонерному товариству "ОДЕСАОБЛЕНЕРГО" дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0036 га для будівництва  та експлуатації об’єктів енергетичної інфраструктури за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, кут вул. Олександрійська – вул. Радісна.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступив Кришмар Д.Ю.   

 

ВИРІШИЛИ:

1. Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин підготувати новий проєкт рішення «Про відмову у наданні акціонерному товариству "ОДЕСАОБЛЕНЕРГО" дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0036 га для будівництва  та експлуатації об’єктів енергетичної інфраструктури за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, кут вул. Олександрійська – вул. Радісна» та винести його на пленарне засідання Чорноморської міської ради Одеської області.

2. Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про відмову у наданні акціонерному товариству "ОДЕСАОБЛЕНЕРГО" дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0036 га для будівництва  та експлуатації об’єктів енергетичної інфраструктури за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, кут вул. Олександрійська – вул. Радісна».

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.1.2 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ТРАНСГРЕЙТЕРМІНАЛ" дозволу на розроблення робочого проєкту землеустрою щодо зняття, перенесення та зберігання родючого шару ґрунту, та на тимчасове складування  / землювання знятого родючого шару ґрунту земельної ділянки комунальної власності площею 19,4 га (кадастровий номер 5110800000:02:034:0006) для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, яка перебуває в оренді за договором оренди землі від 27.11.2019 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Промислова, 1.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Липач О.О., Кришмар Д.Ю., Шолар О.Ю., Логвін Ю.І., Охотніков В.В., Степаненко Н.В., Чулков В.М.

 

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд питання та на наступне засідання постійної комісії запросити заявника.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.1.3 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ЛЮНАКС" дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0378 га (кадастровий номер 5110800000:02:018:0014), цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови» на "для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу" під будівлями та спорудами АЗС, за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 38.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Логвін Ю.І., Кришмар Д.Ю., Чулков В.М., Орішич Р.Ю.  

 

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ЛЮНАКС" дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0378 га (кадастровий номер 5110800000:02:018:0014), цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови» на "для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу" під будівлями та спорудами АЗС, за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 38».

Результати голосування: за – 3, проти - 0,

утримались -2 (Шолар О.Ю., Логвін Ю.І.)

 

РЕКОМЕНДАЦІЮ НЕ ПІДТРИМАНО

Слухали:

2.1.4 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "АТБ ІНВЕСТ" дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3100 га (кадастровий номер 5110800000:02:005:0020), цільове призначення якої змінюється з              "для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами" на "для будівництва та обслуговування будівель торгівлі",  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 34-А.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Кришмар Д.Ю.   

 

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "АТБ ІНВЕСТ" дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3100 га (кадастровий номер 5110800000:02:005:0020), цільове призначення якої змінюється з "для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами" на "для будівництва та обслуговування будівель торгівлі",  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 34-А».

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.1.5 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «ТРАНСЛЕКС» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,1177 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Промислова.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Голубятніков А.М., Кришмар Д.Ю., Логвін Ю.І., Чулков В.М., Шолар О.Ю.

 

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин доопрацювати проєкт рішення, а саме: включити до нього пункти про заборону зміни цільового призначення та заборону будівництва на зазначеній земельній ділянці.

Результати голосування: за – 4, проти - 0,

утримались -1 (Логвін Ю.І.)

 

Слухали:

2.1.6 Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю "БЕРЕГ-ЯРД" на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0180 га, на яку поширюється права суборенди за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 19 із земель наданих в оренду загальною площею 1,0002 га (кадастровий номер 5110800000:02:026:0005), без зміни цільового призначення земельної ділянки - для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Липач О.О., Охотніков В.В., Логвін Ю.І., Орішич Р.Ю.

 

ВИРІШИЛИ:

 1. Перенести розгляд даного питання.
 2. Рекомендувати  управлінню комунальної власності та земельних відносин:
 1. направити листа заявникові з пропозицією надати правовстановлюючі документи на нерухоме майно, розташоване на зазначеній земельній ділянці;
 2. звернутися до Державного земельного кадастру щодо визначення виду класифікатору.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.1.7 Про надання дозволу ЧОРНОМОРСЬКОМУ МІСЬКОМУ СПОЖИВЧОМУ ТОВАРИСТВУ на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки площею 1,5531 га (кадастровий номер 5110800000:02:028:0061) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Торгова, 2-С під об’єктами нерухомості торговельного комплексу "Світанок".

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Логвін Ю.І., Шолар О.Ю.

 

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд даного питання та здійснити виїзд на місце.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.1.8 Про надання Владиченку В.М. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,1130 га під нежитловою будівлею (код згідно з КВЦПЗ: 03.10 – для будівництва  та обслуговування  будівель  ринкової  інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Одеська, 44-А.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступив Кришмар Д.Ю.   

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд даного питання та здійснити виїзд на місце.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.1.9 Про надання фізичній особі-підприємцю Волкову С.М. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0154 га для будівництва і обслуговування об’єкту транспортної інфраструктури за адресою: Одеська область, Одеський район,  м. Чорноморськ, вул. Промислова, 16.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступив Кришмар Д.Ю.   

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про надання фізичній особі-підприємцю Волкову С.М. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0154 га для будівництва і обслуговування об’єкту транспортної інфраструктури за адресою: Одеська область, Одеський район,  м. Чорноморськ, вул. Промислова, 16».

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0

Слухали:

2.1.11 Про надання Лисих О.І. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0337 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Сонячна, 42 для ведення садівництва.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступив Кришмар Д.Ю.   

 

ВИРІШИЛИ:

1.Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин підготувати новий проєкт рішення «Про відмову у наданні Лисих О.І. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0337 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Сонячна, 42 для ведення садівництва» у зв’язку з невідповідністю містобудівній документації та винести його на пленарне засідання Чорноморської міської ради Одеської області.

 

2. Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про відмову у наданні Лисих О.І. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0337 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Сонячна, 42 для ведення садівництва» у зв’язку з невідповідністю містобудівній документації.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.1.12 Про надання Бойко І.В. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0350 га для ведення садівництва за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, СТ «Судноремонтник»,               вул. Лінія 5, діл. № 53-А.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступив Кришмар Д.Ю.   

 

ВИРІШИЛИ:

Враховуючи лист управління архітектури та містобудування від 27.01.2021 № 013-07 (вх. № 201):

 1. Відкласти розгляд даного питання.
 2.  Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин направити листа заявникові з пропозицією звернутися до міського управління житлово-комунального господарства за погодженням.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.1.13 Про надання Севастьяновій О.О. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0261 га (біля земельної ділянки 5110800000:02:001:0239) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 36-А.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Запорожченко Л.С.

 

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд даного питання та здійснити виїзд на місце.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0

 

2.2. Про затвердження (погодження) проєкту землеустрою та технічної документації:

 

Слухали:

2.2.1 Про затвердження товариству з обмеженою відповідальністю "СПЛІТ-ІЛЛІЧІВСЬК"  технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок площею 0,2018 га (кадастровий номер 5110800000:02:011:0086) для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3 та передачу її в оренду строком на 49 років.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Кришмар Д.Ю., Степаненко Н.В.  

 

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про затвердження товариству з обмеженою відповідальністю "СПЛІТ-ІЛЛІЧІВСЬК"  технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок площею 0,2018 га (кадастровий номер 5110800000:02:011:0086) для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3 та передачу її в оренду строком на 49 років».

Результати голосування: за – 3, проти - 0,

утримались -2 (Шолар О.Ю., Логвін Ю.І.)

 

РЕКОМЕНДАЦІЮ НЕ ПІДТРИМАНО

 

Слухали:

2.2.2 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1000 га (кадастровий номер 5110800000:02:026:0098) в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 5-Б з подальшою передачею у власність Малафєй Л.І.

2.2.3 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1000 га (кадастровий номер 5110800000:02:026:0100) в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 5-А з подальшою передачею у власність Дзюбенку В.І.

2.2.4 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0984 га (кадастровий номер 5110800000:02:026:0099) в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 5 з подальшою передачею у власність Крижанівській Г.О.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Охотніков В.В., Шолар О.Ю., Липач О.О., Степаненко Н.В.

ВИРІШИЛИ:

Враховуючи лист юридичного відділу управління державної реєстрації прав та правового забезпечення від 26.01.2021 (вх. від 28.01.2021 № 205), рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин підготувати нові проєкти рішень:

2.2.2 Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1000 га (кадастровий номер 5110800000:02:026:0098) в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 5-Б з подальшою передачею у власність Малафєй Л.І.

2.2.3 Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1000 га (кадастровий номер 5110800000:02:026:0100) в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 5-А з подальшою передачею у власність Дзюбенку В.І.

2.2.4 Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0984 га (кадастровий номер 5110800000:02:026:0099) в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 5 з подальшою передачею у власність Крижанівській Г.О.

у зв’язку з невідповідністю наявній містобудівній документації та винести їх на наступне засідання постійної комісії.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.2.5 Про затвердження Масловій К.Ю. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0521 га (кадастровий номер 5110800000:02:020:0179) для ведення садівництва за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, 14 мікрорайон, (1 мікрорайон).

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Логвін Ю.І., Шолар О.Ю., Кришмар Д.Ю.

 

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд даного питання та здійснити виїзд на місце.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0

 

2.3. Про правовідносини з орендарями, користувачами та власниками земельних ділянок:

 

Слухали:

2.3.1 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки  площею 0,0340 га (кадастровий номер: 5110800000:02:025:0095) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 11-А під існуючий торговельний комплекс за ціною 259 834,09 грн. (вартість 1 м.кв. – 764,21 грн.).

2.3.2 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки  площею 0,0061 га (кадастровий номер: 5110800000:02:011:0068) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 31/7 під існуючою торговельно-адміністративною будівлею за ціною 45 683,51 грн. (вартість 1 м.кв. – 748,91 грн.).

2.3.3 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки      площею 0,0065 га (кадастровий номер: 5110800000:02:011:0022) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 31-А для реконструкції пункту обміну валют за ціною 48 922,25 грн. (вартість 1 м.кв. – 752,65 грн.).

2.3.4 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки        площею 0,0080 га (кадастровий номер: 5110800000:02:011:0020) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 31/7 під існуючим магазином за ціною 60 222,40 грн. (вартість 1 м.кв. – 752,78 грн).

2.3.5 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки  площею 0,1050 га (кадастровий номер: 5110800000:02:032:0010) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 18-В для експлуатації та обслуговування будівлі торгово-виставкового центру за ціною 666 120,00 грн. (вартість 1 м.кв. – 634,40 грн).

2.3.6 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки  площею 0,1080 га (кадастровий номер: 5110800000:02:032:0009) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 18-Г для експлуатації та обслуговування будівлі торгово-виставкового центру за ціною 681 890,40 грн. (вартість 1 м.кв. – 631,38 грн).

2.3.7 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки площею 0,2000 га (кадастровий номер: 5110800000:02:032:0015) за адресою: Одеська область,м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 18 для розташування діагностичного центру обслуговування та продажу автомобілів за ціною 1 256 660.00 грн. (вартість 1 м.кв. – 628,33 грн).

2.3.8 Про продаж товариству з обмеженою відповідальністю "ПРОФІТ-КСК" земельної  ділянки площею 0,1000 га (кадастровий номер: 5110800000:02:010:0015) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 3-А під існуючою будівлею офісу за             ціною 743 620,00 грн. (вартість 1 м.кв. – 743,62 грн).

2.3.9 Про продаж Колесніковій Галині Миколаївні земельної  ділянки площею 0,0120 га (кадастровий номер: 5110800000:05:001:0029) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Едуарда Савінова, 30-Б для експлуатації та обслуговування існуючої будівлі аптеки за ціною 75 765,60 грн.  (вартість 1 м.кв. – 631,38 грн).

2.3.10 Про продаж Ковальчук Прасковії Андріянівні земельної  ділянки площею 0,0256 га (кадастровий номер: 5110800000:02:011:0032) за адресою: Одеська область,                                 м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3-П/3 під існуючий магазин кафе-бар                                                   за ціною 192 225,28 грн. (вартість 1 м.кв. – 750,88 грн).

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар Ю.Ю., Степаненко Н.В., Логвін Ю.І., Охотніков В.В.

 

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкти рішень до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідні проєкти рішень:

2.3.1 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки  площею 0,0340 га (кадастровий номер: 5110800000:02:025:0095) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 11-А під існуючий торговельний комплекс за ціною 259 834,09 грн. (вартість 1 м.кв. – 764,21 грн.).

2.3.2 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки  площею 0,0061 га (кадастровий номер: 5110800000:02:011:0068) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 31/7 під існуючою торговельно-адміністративною будівлею за ціною 45 683,51 грн. (вартість 1 м.кв. – 748,91 грн.).

2.3.3 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки      площею 0,0065 га (кадастровий номер: 5110800000:02:011:0022) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 31-А для реконструкції пункту обміну валют за ціною 48 922,25 грн. (вартість 1 м.кв. – 752,65 грн.).

2.3.4 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки        площею 0,0080 га (кадастровий номер: 5110800000:02:011:0020) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 31/7 під існуючим магазином за ціною 60 222,40 грн. (вартість 1 м.кв. – 752,78 грн).

2.3.5 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки  площею 0,1050 га (кадастровий номер: 5110800000:02:032:0010) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 18-В для експлуатації та обслуговування будівлі торгово-виставкового центру за ціною 666 120,00 грн. (вартість 1 м.кв. – 634,40 грн).

2.3.6 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки  площею 0,1080 га (кадастровий номер: 5110800000:02:032:0009) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 18-Г для експлуатації та обслуговування будівлі торгово-виставкового центру за ціною 681 890,40 грн. (вартість 1 м.кв. – 631,38 грн).

2.3.7 Про продаж приватному підприємству фірмі "ОМЕГА-1" земельної  ділянки площею 0,2000 га (кадастровий номер: 5110800000:02:032:0015) за адресою: Одеська область,м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 18 для розташування діагностичного центру обслуговування та продажу автомобілів за ціною 1 256 660.00 грн. (вартість 1 м.кв. – 628,33 грн).

2.3.8 Про продаж товариству з обмеженою відповідальністю "ПРОФІТ-КСК" земельної  ділянки площею 0,1000 га (кадастровий номер: 5110800000:02:010:0015) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 3-А під існуючою будівлею офісу за             ціною 743 620,00 грн. (вартість 1 м.кв. – 743,62 грн).

2.3.9 Про продаж Колесніковій Галині Миколаївні земельної  ділянки площею 0,0120 га (кадастровий номер: 5110800000:05:001:0029) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Едуарда Савінова, 30-Б для експлуатації та обслуговування існуючої будівлі аптеки за ціною 75 765,60 грн. (вартість 1 м.кв. – 631,38 грн).

2.3.10 Про продаж Ковальчук Прасковії Андріянівні земельної  ділянки площею 0,0256 га (кадастровий номер: 5110800000:02:011:0032) за адресою: Одеська область,                                 м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3-П/3 під існуючий магазин кафе-бар                                                   за ціною 192 225,28 грн. (вартість 1 м.кв. – 750,88 грн).

Результати голосування: за – 1 (Кришмар Д.Ю.),

проти – 1 (Логвін Ю.І.),

утримались -3 (Шолар О.Ю., Запорожченко Л.С., Чулков В.М.)

 

РЕКОМЕНДАЦІЮ НЕ ПІДТРИМАНО

 

 

Слухали:

2.3.11 Про надання дозволу на продаж Злобіну Р.В. земельної  ділянки площею 0,0394 га (кадастровий номер 5110800000:02:002:0147) за адресою: Одеська область,                                  м. Чорноморськ, провулок Олександрійський, 7 під існуючою нежитловою будівлею та проведення її експертної грошової оцінки.

2.3.12 Про надання дозволу на продаж фізичній особі-підприємцю Іванову А.В. земельної  ділянки площею 0,0094 га (кадастровий номер 5110800000:02:024:0051) під існуючим магазином баром за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, провулок Шкільний, 5 та проведення її експертної грошової оцінки.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступив Кришмар Д.Ю.   

 

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд даних питань та здійснити виїзд на місце.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.3.13 Про передачу та укладання з товариством з обмеженою відповідальністю "ДОЛИНА-2006" в новий редакції договору оренди землі площею 2,8900 га (кадастровий номер 5110800000:03:002:0019) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Заводська, 7 під об’єкти нерухомості строком на 49 років.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступила Шолар О.Ю.

 

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про передачу та укладання з товариством з обмеженою відповідальністю "ДОЛИНА-2006" в новий редакції договору оренди землі площею 2,8900 га (кадастровий номер 5110800000:03:002:0019) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Заводська, 7 під об’єкти нерухомості строком на 12 років».

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.3.14 Про передачу в оренду строком на 1 рік товариству з обмеженою відповідальністю "АУРУМ" земельних ділянок площею 0,3780 га (кадастровий номер 5110800000:01:002:0009) та площею 0,1647 га (кадастровий номер 5110800000:01:002:0011) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 13 мікрорайон та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних, ділянок цільове призначення яких змінюється на "для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)".

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Охотніков В.В., Шолар О.Ю., Степаненко Н.В.  

 

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про передачу в оренду строком на 1 рік товариству з обмеженою відповідальністю "АУРУМ" земельних ділянок площею 0,3780 га (кадастровий номер 5110800000:01:002:0009) та площею 0,1647 га (кадастровий номер 5110800000:01:002:0011) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 13 мікрорайон та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних, ділянок цільове призначення яких змінюється на "для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)».

Результати голосування: за – 4, проти - 0,

утримались -1 (Запорожченко Л.С.)

 

Слухали:

2.3.15 Про передачу та укладення з товариством з обмеженою відповідальністю "МЕБЛІ ІЛЛІЧІВСЬК" в новий редакції договору оренди землі площею 0,2578 га (кадастровий номер 5110800000:02:025:0149) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 2-Н для реконструкції з розширенням магазину строком на 49 років.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Липач О.О., Шолар О.Ю., Кришмар Д.Ю.   

 

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про передачу та укладення з товариством з обмеженою відповідальністю "МЕБЛІ ІЛЛІЧІВСЬК" в новий редакції договору оренди землі площею 0,2578 га (кадастровий номер 5110800000:02:025:0149) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 2-Н для реконструкції з розширенням магазину строком на 1 рік».

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.3.15 Про передачу та укладання з товариством з обмеженою відповідальністю "СХІД ТРЕЙД" в новій редакції договору оренди землі площею 0,3000 га (кадастровий номер 5110800000:02:034:0014) для розміщення комплексу дорожнього сервісу: АЗС, пункт технічного обслуговування, магазин супутніх товарів, автостоянка, мийка, кафе-ресторан.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Кришмар Д.Ю.

 

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин підготувати новий проєкт рішення, враховуючи лист управління архітектури та містобудування від 27.01.2021 № 013-07 (вх. № 201), та винести його на наступне засідання постійної комісії

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.3.16 Про надання Ненеці О.С. дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки площею 0,0698 га (кадастровий номер 5110800000:02:005:0112) для будівництва торгово-готельного комплексу за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ,         вул. Лазурна, 3.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступила Шолар О.Ю.  

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про надання Ненеці О.С. дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки площею 0,0698 га (кадастровий номер 5110800000:02:005:0112) для будівництва торгово-готельного комплексу за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 3».

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.3.17 Про визначення місця розташування земельної ділянки площею 0,0266 га (кадастровий номер 5110800000:02:022:0188) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-В, власницею якої є  Жигар Л.М.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Запорожченко Л.С., Степаненко Н.В.

 

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про визначення місця розташування земельної ділянки площею 0,0266 га (кадастровий номер 5110800000:02:022:0188) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-В, власницею якої є  Жигар Л.М.».

Результати голосування: за – 2, проти - 0,

утримались -3 (Логвін Ю.І., Шолар О.Ю., Чулков В.М.)

 

РЕКОМЕНДАЦІЮ НЕ ПІДТРИМАНО

 

Слухали:

2.3.18 Про передачу приватному підприємству "АСТРАСТАРПЛЮС", Іванова Олега Павловича, Курильченка Юрію Петровичу про передачу в оренду строком на 5 років земельної ділянки площею 0,0724 га (кадастровий номер 5110800000;02:006:0005) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 28-Б, 28-Б/3 під існуючою нежитловою будівлею (банк) та припинення договору оренди землі з приватному підприємству "АСТРАСТАРПЛЮС" у зв’язку з набуттям права власності на об’єкти нерухомого майна.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Степаненко Н.В.

  

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про передачу приватному підприємству "АСТРАСТАРПЛЮС", Іванова Олега Павловича, Курильченка Юрію Петровичу про передачу в оренду строком на 5 років земельної ділянки площею 0,0724 га (кадастровий номер 5110800000;02:006:0005) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 28-Б, 28-Б/3 під існуючою нежитловою будівлею (банк) та припинення договору оренди землі з приватному підприємству "АСТРАСТАРПЛЮС" у зв’язку з набуттям права власності на об’єкти нерухомого майна».

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0

2.4. Про внесення змін до рішень:

 

Слухали:

2.4.1 Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.04.2018 № 335/39-VII "Про припинення управлінню капітального будівництва Чорноморської міської ради Одеської області права постійного користування земельною ділянкою площею 0,353 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                  проспект Миру, 14 та передачу її в постійне користування управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області" стосовно зміни виду використання земельної ділянки площею 0,353 га (кадастровий номер 5110800000:02:024:0091) з "для реконструкції існуючого скверу з улаштуванням заглибленого паркінгу у міському центрі" на "для розташування існуючого міського скверу з благоустроєм"

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Шолар О.Ю., Чулков В.М., Охотніков В.В.

 

ВИРІШИЛИ:

 1. Відкласти розгляд даного питання.
 2. Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин  звернутися до Державного Земельного Кадастру за роз’ясненням стосовно цільового призначення зазначеної земельної ділянки.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0

 

5. Про відмову:

 

Слухали:

2.5.1 Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, цільове призначення яких змінюється з коду КВПЦЗ:  "07.01 – для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення"                          на "07.03 - для індивідуального дачного будівництва", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, за заявами, які надійшли від: (із земель «ПОСЕЙДОН»)

            - Амбарнікова С.П. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 4, буд.5-А;.

            - Видмідської Н.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.6/2;

            - Видмідського В.М. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.6/1;

            - Греку Т.С. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.8;

            - Демченка В.П. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 5, буд.13;

            - Донченко О.О. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1,  буд.12-А;.

            - Ємеліна В.Ю. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 4, буд.13-А;

            - Загнібеді О.П. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 4, буд.11;

            - Кандиба Л.М. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.10;

            - Кара Л.А. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.4;.

            - Кутінова В.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.11-А;

            - Ларіна І.П. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.11-Б;

            - Оголюк А.А. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 5, буд.1;

            - Поліщук Л.Б. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 3, буд.3-А;

            - Стеценка Б.С. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.1;

            - Яворського О.О. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 3, буд.1-А;

            - Яворського О.М. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.1-А;

            - Якуби А.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.9;     

            - товариства з обмеженою відповідальністю "ПУЛЬСАР БТ" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська  дорога, 2-А, ряд 1, буд.6-А.

            - Якуби М.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.16-А;

            - Заз О.Ф. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 4, буд.19.

            - Герескул Т.А. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 3, буд.9-А.

            - Махориної О.Ю. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 3, буд.9-Б.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Запорожченко Л.С., Шолар О.Ю., Степаненко Н.В., Охотніков В.В., Ковба В.В., Логвін Ю.І.

 

 

Голова постійної комісії Кришмар Д.Ю. об’явив перерву на 5 хвилин.

Після перерви:

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, цільове призначення яких змінюється з коду КВПЦЗ:  "07.01 – для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення"                          на "07.03 - для індивідуального дачного будівництва", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, за заявами, які надійшли від (із земель «ПОСЕЙДОН»):

            - Амбарнікова С.П. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 4, буд.5-А;.

            - Видмідської Н.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.6/2;

            - Видмідського В.М. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.6/1;

            - Греку Т.С. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.8;

            - Демченка В.П. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 5, буд.13;

            - Донченко О.О. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1,  буд.12-А;.

            - Ємеліна В.Ю. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 4, буд.13-А;

            - Загнібеді О.П. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 4, буд.11;

- Кандиба Л.М. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.10;

            - Кара Л.А. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.4;.

            - Кутінова В.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.11-А;

            - Ларіна І.П. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.11-Б;

            - Оголюк А.А. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 5, буд.1;

            - Поліщук Л.Б. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 3, буд.3-А;

            - Стеценка Б.С. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.1;

            - Яворського О.О. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 3, буд.1-А;

            - Яворського О.М. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.1-А;

            - Якуби А.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.9;     

            - товариства з обмеженою відповідальністю "ПУЛЬСАР БТ" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська  дорога, 2-А, ряд 1, буд.6-А.

            - Якуби М.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 1, буд.16-А;

            - Заз О.Ф. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 4, буд.19.

            - Герескул Т.А. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 3, буд.9-А.

            - Махориної О.Ю. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 2-А, ряд 3, буд.9-Б».

Результати голосування: за – 3, проти - 0,

утримались – 2 (Шолар О.Ю., Логвін Ю.І.)

 

РЕКОМЕНДАЦІЮ НЕ ПІДТРИМАНО

 

Рекомендувати управлінню архітектури та містобудування на наступне засідання постійної комісії надати висновок щодо відповідності зміни цільового призначення містобудівній документації, генеральному плану та зонінгу, також надати консультацію заявникам стосовно того, як діяти, щоб змінити цільове призначення зазначених земельних ділянок.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.5.2 Про відмову приватному підприємству "РС ТОЧКА" у задоволенні клопотання про формування земельної ділянки біля земельних ділянок за адресою: Одеська область, с. Малодолинське,  вул. Едуарда Савінова, 32-Б з метою отримання її в оренду на конкурсних засадах у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 123 Земельного кодексу України та містобудівній документації м. Чорноморська (земельна ділянка знаходиться в безпосередній близькості до газопроводу високого тиску діаметром 600 мм, повітряної лінії електропередачі напругою 10 кВ, повітряної лінії електропередачі напругою 0,4 кВ та лінії зв’язку).

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Ковба В.В.

 

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про відмову приватному підприємству "РС ТОЧКА" у задоволенні клопотання про формування земельної ділянки біля земельних ділянок за адресою: Одеська область, с. Малодолинське,  вул. Едуарда Савінова, 32-Б з метою отримання її в оренду на конкурсних засадах у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 123 Земельного кодексу України та містобудівній документації м. Чорноморська (земельна ділянка знаходиться в безпосередній близькості до газопроводу високого тиску діаметром 600 мм, повітряної лінії електропередачі напругою 10 кВ, повітряної лінії електропередачі напругою 0,4 кВ та лінії зв’язку)».

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.5.3 Про відмову об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "НОМЕР ОДИН" у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки площею 0,0456 га (кадастровий номер 5110800000:02:015:0040), цільове призначення якої змінюється з коду 03.10 "для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)" на код КВЦПЗ 02.10 "для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об`єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 9-К.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступив Кришмар Д.Ю.   

 

ВИРІШИЛИ:

Відкласти розгляд питання та на наступне засідання постійної комісії запросити голову ОСББ.

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.5.4 Про відмову Насипайку В.О., Степанюку Д.В. у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га (кадастровий номер 5110800000:02:003:0029 цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 39 з подальшою передачею у спільну сумісну власність у зв’язку з невідповідністю нормам статей 89, 118 Земельного кодексу України.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

 

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про відмову Насипайку В.О., Степанюку Д.В. у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га (кадастровий номер 5110800000:02:003:0029 цільове призначення якої змінюється з "для іншої житлової забудови (код КВЦПЗ 02.07)" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 39 з подальшою передачею у спільну сумісну власність у зв’язку з невідповідністю нормам статей 89, 118 Земельного кодексу України».

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0

 

Слухали:

2.5.5 Про відмову  фізичній особі – підприємцю Марнянському С.О. у поновленні договору оренди землі площею 0,0450 га (кадастровий номер 5110800000:02:011:0050) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3 для благоустрою прилеглої території до офісного центру строком на 5 років та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 10 років зазначеної земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з коду згідно з КВЦПЗ: 18.00  на код 03.10. у зв’язку з закінченням терміну дії договору оренди землі.

Інформація: Пакунової  Ю.А.

Виступив Кришмар Д.Ю.   

 

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про відмову  фізичній особі – підприємцю Марнянському С.О. у поновленні договору оренди землі площею 0,0450 га (кадастровий номер 5110800000:02:011:0050) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3 для благоустрою прилеглої території до офісного центру строком на 5 років та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 10 років зазначеної земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з коду згідно з КВЦПЗ: 18.00  на код 03.10. у зв’язку з закінченням терміну дії договору оренди землі».

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0

 

 

Слухали: 3. Додатково Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області № 183 від 26.06.2019 «Про прийняття до виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 367, якою затверджено  «Тимчасовий порядок реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна» (проєкт рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області).

Інформація Кришмаря Д.Ю.

Виступив Охотніков В.В.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати виконавчому комітету Чорноморської міської ради  Одеської області включити проєкт рішення до порядку денного виконавчого комітету та затвердити (прийняти) відповідний проєкт рішення «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області № 183 від 26.06.2019 «Про прийняття до виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 367, якою затверджено  «Тимчасовий порядок реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна».

Результати голосування: за – 5, проти - 0, утримались -0 

 

Голова комісії                                                                 Дмитро КРИШМАР

Секретар комісії                                                         Лідія ЗАПОРОЖЧЕНКО

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань