КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності VІІІ скликання від 29.01.2021

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

AF1D996C-974E-4A33-AB83-46C1124B88A5

Номер рішення

Протокол № 6

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Фінанси .

Перше оприлюднення

03.02.2021

14:27

Останні зміни

03.02.2021

14:29

Дата прийняття

29.01.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

м. Чорноморськ                                                               Актова зала

                                                               13.00

Присутні члени постійної комісії:

Голова комісії – Гіганов Олег Ігорович

Заступник голови комісії  - Бузько Юрій Іванович  

Секретар комісії – Живилко Наталя Олександрівна

Члени комісії: Жуха Леонід Іванович, Капанишина Галина Сергіївна, Леконцева Ірина Ігорівна, Чегаринська Катерина Володимирівна

 

Відсутній член комісії: Левченко Андрій Геннадійович

 

Участь у засіданні комісії взяли:  

Гуляєв Василь Олександрович – міський голова

Поліщук Олег Ігорович - секретар міської ради

Кришмар Д.Ю., Журило С.І., Ковальчук В.Г., Довгань О.О., Чулков В.М., Логвін Ю.І., Чегаринська К.В., Мацулевич О.В., Кузар О.В., Запорожченко Л.С., Миза С.В., Тонкошкур О.О., Шолар О.Ю., Кобельницький А.М., Волинський А.О., Романенко Г.В.  – депутати міської ради

Абрамова Євгенія Георгіївна  - в.о. заступника міського голови

Нарожний Георгій Олександрович  - заступника міського голови

Яковенко Ольга Миколаївна  – начальник фінансового управління

Охотніков В’ячеслав Володимирович – начальник юридичного відділу управління державної реєстрації прав та правового забезпечення

Кілар Оксана Василівна - начальник відділу комунального господарства та благоустрою

Волкова Ольга Миколаївна  - начальник відділу охорони здоров’я

Антонюк Валентина Василівна  – заступник начальника управління капітального будівництва

Крістанова Юлія Анатоліївна   - начальник відділу культури

Фурсова Світлана Петрівна  - начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту 

Прищепа Тетяна Іванівна  - начальник управління соціальної політики

Пакунова Юлія Анатоліївна  - начальник управління комунальної власності та земельних відносин 

Паншин Анатолій Володимирович  - директор КП «Чорноморськтеплоенерго»

Бондаренко Володимир Григорович  - директор КП «Чорноморськводоканал»

Баличев Федір Петрович - голова Олександрівської селищної адміністрації

Жорін Володимир Петрович  - голова Бурлачобалківської сільської адміністрації

Книш Артем Ігорович  - голова Малодолинської сільської адміністрації

Левченко В.  – заступник директора КУ «Муніципальна варта» 

Бонєва Оксана Вікторівна  - начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

Вороненко Наталя Володимирівна  - начальник відділу освіти

Малий Микола Володимирович - начальнику відділу взаємодії з правоохоронними органами,органами ДСНС, оборонної роботи    

Варижук Ілля Володимирович  - начальник організаційного відділу       

Ковальчук М.С. – начальник міського відділу ДСНС                                                            

Помічники – консультанти депутатів міської ради 

           

Голосування за початок роботи комісії: за – 7, проти – 0, утримались – 0

 

Голосування за порядок денний за основу: за – 7, проти – 0, утримались – 0

 

Слухали голову постійної комісії, який запропонував включити до порядку денного комісії питання за № 53 Про виділення коштів у сумі 30 млн. грн. на забезпечення теплопостачання будинків у 13 мікрорайоні та 9 млн. грн. на  забезпечення електропостачання будинків у 13 мікрорайоні.

Виступили: Чегаринська К.В., Живилко Н.В., Жуха Л.І., Бузько Ю.І.

Голосування за включення даного питання до порядку денного : за – 7, проти – 0, утримались – 0

 

Слухали голову постійної комісії, який запропонував включити до порядку денного комісії питання за № 54 Про план роботи постійної комісії на 1 півріччя 2021 року.

Виступили: Живилко Н.В.

Голосування за включення даного питання до порядку денного : за – 7, проти – 0, утримались – 0

 

 

Порядок денний:

 

 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 20 грудня 2019 року № 516 – VII "Про бюджет міста Чорноморська на 2020 рік" (доопрацьований проєкт рішення міської ради).

 

 1. Про Міську цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту Чорноморської Міської територіальної громади на 2021 – 2025  роки (проєкт рішення міської ради).                                                                                      

 

 1. Про Міську цільову програму підтримки Чорноморського  міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, проведення мобілізаційної підготовки військовозобов’язаних м. Чорноморська та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2021 – 2025 роки (проєкт рішення міської ради).

 

 1. Про  внесення  змін до Міської цільової програми соціального  захисту та надання соціальних послуг населенню Чорноморської міської територіальної    громади    на  2021-2025   роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради  Одеського району Одеської області від 24.12.2020  № 16-VIІІ (проєкт рішення міської ради).

                                                                                    

 1. Про  внесення  змін до Положення про Почесного громадянина міста Чорноморська у новій редакції, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради від 26.07.2013 № 357 – VI (проєкт рішення міської ради).

 

 1. Про затвердження положень про управління, відділи та інші структурні підрозділи виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області у новій редакції (проєкт рішення міської ради).

 

 1. Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності  Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради  Одеської області санітарного автомобіля ГАЗ 2705 АСG 322141, реєстраційний номер ВН 9363 НР, 2007 року випуску від спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, міст області, який обліковується на балансі комунального підприємства «Автобаза санітарного транспорту» (проєкт рішення міської ради).

 

 1. Про надання дозволу на списання транспортних засобів, які знаходяться на балансі комунального  підприємства «Чорноморськводоканал»  Чорноморської   міської   ради  Одеського району Одеської   області,  шляхом продажу на електронному аукціоні (проєкт рішення міської ради). 

 

 1. Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 13.06.2013  № 340-VI «Про передачу в повне господарське відання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МУНІЦИПАЛЬНА ОХОРОНА» ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  майна комунальної власності територіальної громади    м. Чорноморська» (проєкт рішення міської ради).

 

 1. Про надання  відділу культури Чорноморської міської  ради  Одеської  області дозволу  на  списання  кінопроектору МЄО 5х (проєкт рішення міської ради).

 

 1. Про врегулювання деяких питань з оренди майна, що належить до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради  Одеського району  Одеської  області (проєкт рішення міської ради).

 

 1. Про створення комісії з метою визначення шляхів щодо доцільності використання  основних фондів за своїм напрямком, які законсервовані та  були задіяні в наданні гарячого водопостачання Чорноморської територіальної громади Одеського району Одеської області, або вирішення інших шляхів їх подальшого використання (проєкт рішення міської ради).   

 

 1. Про          затвердження          Інвестиційної програми     комунального      підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської  ради   Одеського  району Одеської  області  на 2021 рік (проєкт рішення міської ради).

 

 

 1. Про     внесення     змін      до     Міської   комплексної        програми        «Молодь   Чорноморська»   на    2019- 2021  роки», затвердженої   рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 01.03.2019 № 406-VII (проєкт рішення міської ради).

 

 1. Про внесення змін до Міської програми розвитку фізкультурно-оздоровчої роботи за місцем проживання населення "Спорт для всіх" на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області  від 01.03.2019 № 408-VII (проєкт рішення міської ради).

 

Листи, що надійшли на розгляд постійної комісії:

 

 1.   Про   лист    начальника   відділу   комунального   господарства  та  благоустрою

Кілар О.В. від 13.01.2021 № 6 (вх. № 135) щодо погодження напрямків використання бюджетних коштів в межах видатків споживання  головного розпорядника відділу    комунального   господарства  та  благоустрою Чорноморської міської ради Одеської області (додаються).

 

 1. Про   лист    начальника   відділу   комунального   господарства  та  благоустрою

Кілар О.В. від 15.01.2021 № 9 (вх. № 129) щодо погодження направлення резерву нерозподілених видатків загального фонду по відділу комунального   господарства  та  благоустрою на утримання об’єктів благоустрою комунальної власності відповідно до розрахунків.

                                                                                                                  

 1. Про  лист начальника  управління капітального  будівництва   Амбарнікова М. П.

від 15.01.2021 № 11  (вх. № 137) щодо погодження напрямків використання бюджетних коштів в межах виділених видатків споживання по КПКВК 1510160 «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах» (додаються), а також надати дозвіл і погодити використання нерозподілених  видатків у сумі 30 300,00 грн (напрями використання додаються).  

 

 1.  Про   лист  начальника  відділу  охорони здоров’я   Волкової О.М. від  14.01.2021

№ 01-04/11 (вх. № 126) щодо погодження роботи по технічному нагляду, закупівлю якої планується здійснити за кошти бюджету розвитку шляхом проведення спрощеної закупівлі, очікувана вартість закупівлі, яка розрахована на підставі проєктно-кошторисної документації  на виконання робіт по реконструкції приймального відділення КНП «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області під відділення екстреної медичної допомоги, складає 209 602,00 грн

                                                                                                             

 1. Про   лист    начальника      управління     комунальної    власності  та    земельних

відносин Пакунової Ю.А. від 16.01.2021 № 36 (вх. № 138)  щодо погодження напрямків використання бюджетних коштів, закупівля яких здійснюється  в межах виділених видатків споживання  за наступними бюджетними програмами:

КПКВК МБ 3110160 – «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах»;

КПКВК МБ 3116017 – «Інша діяльність, пов'язана з експлуатацією об'єктів житлово-комунального господарства»;

КПКВК МБ 3117130 – «Здійснення заходів із землеустрою»;

КПКВК МБ 3117693 – «Інші заходи, пов’язані з економічною діяльністю».

Також щодо надання дозволу  на використання нерозподілених видатків за бюджетною програмою:

 КПКВК МБ 3110160 – «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах» у сумі 10 800,00 гривень по КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)».

 

 1.   Про  лист  начальника   відділу  культури  Крістанової Ю.А. від 19.01.2021  №  1 

(вх. № 149) щодо погодження напрямків використання бюджетних коштів, закупівля яких здійснюється в межах виділених видатків споживання, а також розподілити статтю «нерозподілені видатки» на поточні потреби установ та надати дозвіл на використання нерозподілених видатків (переліки додаються).

 

 1. Про лист директора комунального       підприємства       “Чорноморськводоканал”

Бондаренка В.Г. від  22.01.2021  № 100/06-03  (вх. № 169) щодо погодження заходів  Інвестиційної програми комунального підприємства  “Чорноморськводоканал” Чорноморської міської ради Одеської області на 2021 рік (додаються).                                                                                       

 

 1. Про  лист   начальника    відділу      сім’ї,    молоді   та     спорту      Фурсової С.П.

від 20.01.2021 № 24 (вх. № 163) щодо погодження напрямків витрачання бюджетних коштів в межах видатків споживання (додаються). 

 

 1. Про   лист   голови   Бурлачобалківської   сільської   адміністрації  Чорноморської

міської ради Одеської області  Жоріна В.П.  від 25.01.2021 № 12 (вх. № 180) щодо погодження напрямків споживання розподілених видатків (додаток 1) та надання дозволу на розподіл нерозподілених видатків (додаток 2)

 

 1.  Про    лист    голови    Олександрівської   селищної  адміністрації   Баличева Ф.П.

від    25.01.2021  № 01-04/76 (вх. № 182) щодо:     

 • погодження   напрямків     використання поточних розподілених видатків на утримання Олександрівської адміністрації по загальному  та спеціальному фондах (оренда майна) ( додаток 1);
 • погодження напрямків використання поточних розподілених видатків  на благоустрій селища Олександрівка по загальному фонду (додаток 2);
 • погодження напрямків використання нерозподілених видатків на утримання Олександрівської  адміністрації по загальному фонду (додаток 3).

 

 1. Про     лист     голови     Малодолинської    сільської      адміністрації    Книша А.І. 

від 25.01.2021  № 01-09/16 (вх. № 181) щодо погодження напрямків споживання розподілених видатків (додаток 1) та надання дозволу на розподіл нерозподілених видатків (додаток 2).

 

 1. Про  лист  заступника  директора  комунальної  установи   “Муніципальна  варта”

Чорноморської  міської ради Одеської області Левченка В.  від 25.01.12.2021    № 10           (вх.  № 178) щодо погодження асигнувань на утримання КУ «Муніципальна варта» згідно з розрахунками поточних видатків по загальному фонду.

 

 1. Про   лист    начальника   відділу   комунального   господарства  та  благоустрою

Кілар О.В. від 25.01.2021 № 15 (вх. № 183) щодо погодження напрямків використання бюджетних коштів в межах Фонду охорони навколишнього природного середовища Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області  та погодження видатків резервного  фонду згідно з рішенням від 21.01.2021 № 1 «Про виділення коштів з резервного фонду бюджету Чорноморської міської територіальної громади» головного розпорядника -  відділу комунального господарства та благоустрою Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (додається).

 

 1. Про лист начальника управління соціальної політики Прищепи Т.І. від 25.01.2021

№ 199/2 (вх. № 189) щодо погодження переліку товарів і робіт, закупівля яких буде здійснюватися управлінням соціальної політики в 2021 році, в тому числі:

 • управління соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області;
 • Чорноморський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
 • комунальна установа “Територіальний центр соціального обслуговування”.

 

 1. Про   лист  начальника  відділу охорони здоров’я  Волкової О.М.   від   25.01.2021

№ 01-04/38 (вх. № 188) щодо погодження напрямків використання бюджетних коштів, закупівля яких здійснюється в межах виділених видатків споживання (розрахунки додаються) та надання дозволу на використання нерозподілених видатків.

 

 1. Про  лист начальника фінансового управління   Яковенко О.М.    від     25.01.2021

№ 03-36/33 (вх. № 185) щодо погодження напрямків витрачання бюджетних коштів в межах видатків споживання на 2021 рік (додаються).

 

 1. Про  лист міського голови Гуляєва В.О.  від   25.01.2021   № 12/01-21 (вх.  № 184)

щодо погодження виконавчому комітету  Чорноморської міської ради Одеської області  напрямків витрачання бюджетних коштів в межах видатків споживання на 2021 рік (додаються).

 

 1. Про  лист начальника  відділу  освіти Вороненко Н.В. від  25.01.2021 № 01-11/120

(вх. № 191) щодо погодження напрямків використання бюджетних коштів, закупівля яких здійснюється в межах виділених видатків споживання (додаються).

 

Інформація про укладені договори закупівлі товарів, послуг за бюджетні кошти та кошти бюджету розвитку за 2020 рік:

 

 1. Про  лист начальника фінансового управління   Яковенко О.М.    від     18.01.2021

№ 03-36/26 (вх. № 147) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за 2020 рік.

 

 1. Про     лист    начальника     відділу      сім’ї,     молоді   та  спорту   Фурсової С.П.

від 15.01.2021 № 12 (вх. № 130) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти 2020 рік. 

 

 1. Про    лист    директора    комунальної      установи       “Муніципальна        варта”

Чорноморської  міської ради Одеської області Канар’яна П.Р.  від  05.01.2021  № 1             (вх.  № 109) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за 2020 рік.

 

 1. Про    лист    голови     Малодолинської     сільської     адміністрації      Книша А.І. 

від 14.01.2021  № 01-09/07 (вх. № 134) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за 2020 рік.

 

 1. Про  лист  голови  Бурлачобалківської   сільської    адміністрації    Чорноморської

міської ради Одеської області  Жоріна В.П.  від 15.01.2021 № 8 (вх. № 133) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за 2020 рік.

 

 1. Про   лист   голови   Олександрівської   селищної    адміністрації   Чорноморської

 міської  ради Одеської області  Баличева Ф.П.  від 15.01.2021 № 01-04/25 (вх. № 151) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за 2020 рік.

 

 1.  Про лист начальника відділу  культури  Крістанової Ю.А.  від  14.01.2021   №  14 

(вх. № 124) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти  за 2020 рік.

 

 1.   Про   лист     начальника     управління    комунальної   власності  та    земельних

відносин Пакунової Ю.А.  від 14.01.2021 № 30 (вх. № 127) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за 2020 рік.

 

 1. Про  лист  начальника  управління  капітального  будівництва Амбарнікова М. П.

від 15.01.2021 № 10  (вх. № 128) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за 2020 рік.

 

 1. Про лист начальника управління соціальної політики Прищепи Т.І. від 20.01.2021

 № 175/2 (вх. № 155) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за 2020 рік:

 • управління соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області;
 • Чорноморський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
 • комунальна установа “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”.

 

 1. Про   лист  начальника  відділу охорони здоров’я  Волкової О.М.   від   18.01.2021

№ 01-04/24 (вх. № 146) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за 2020 рік.

 

 1.  Про    лист   директора        комунального         некомерційного         підприємства

 “Чорноморська  лікарня”  Чорноморської міської ради Одеської області Солтика С.М.                вх. від 15.01.2021 № 132) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за 2020 рік.

 

 1. Про   лист   директора        комунального         некомерційного          підприємства

“Стоматологічна поліклініка міста Чорноморська” Наретьї Є.Г. від 06.01.2021 вх. № 111 щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг за бюджетні кошти за 2020 рік.

 

 1. Про  лист начальника комунального підприємства “Міське управління   житлово-

комунального господарства” Мизи С.В. від 22.01.2021 № 38 (вх. № 175) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти  за 4 квартал 2020 року.

 

 1. Про лист  директора   комунального    підприємства      “Чорноморськводоканал”

Чорноморської міської ради Одеської області Бондаренка В.Г. від 15.01.2021                      № 71/06-03  (вх. № 131) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за 2020 рік.

 

49.  Про   лист  т.в.о. начальника  Головного  управління державної служби    України

з надзвичайних ситуацій в Одеській області Будаленко І.  від 15.01.2021 № 02/20/13             ( вх. № 156) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за  2020 рік.

 

 1. Про    лист  міського   голови   Гуляєва В.О.    від   25.01.2021    вх.  № 179    щодо

інформації виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за  4 квартал       2020 року.

 

 1. Про  лист начальника фінансового управління   Яковенко О.М.    від     25.01.2021

№ 03-36/34 (вх. № 190) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за 2020 рік виконавцями міських програм:

 • Головне управління Національної поліції в Одеській області;
 • Державна установа «Центр пробації в Одеській області»;
 • ДНЗ «Іллічівський професійний судноремонтний ліцей»;
 • Чорноморський морський фаховий коледж Одеського національного морського університету (додаються).

 

          52. Про    лист   начальника    управління державної казначейської служби України у

м. Чорноморську Одеської області Луньової Т.В. від 25.01.2021 вх. № 187 щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти        за 2020 рік (в рамках Міської програми удосконалення казначейського обслуговування бюджету міста Чорноморська та забезпечення обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів Управлінням Державної казначейської служби України у м. Чорноморську Одеської області на 2020 рік).

 

Додатково 53.  Про виділення коштів у сумі 30 млн. грн. на забезпечення теплопостачання будинків у 13 мікрорайоні та 9 млн. грн. на  забезпечення електропостачання будинків у 13 мікрорайоні

 

Додатково 54.  Про план роботи постійної комісії на 1 півріччя 2021 року

 

Голосування за порядок денний в цілому з урахування двох додаткових питань:                   за – 7, проти – 0, утримались – 0

 

Слухали 53:

 

 Про виділення коштів у сумі 30 млн. грн. на забезпечення теплопостачання будинків у 13 мікрорайоні та 9 млн. грн. на  забезпечення електропостачання будинків у 13 мікрорайоні

Виступили: Чегаринська К.В., Гіганов О.І.

 •  

 

Рекомендувати фінансовому управлінню під час підготовки проєкту рішення «Про внесення змін та доповнень про бюджет Чорноморської територіальної громади на 2021 рік», а саме: у видатковій частині  бюджету передбачити кошти у сумі 30 млн. грн. на забезпечення теплопостачання будинків у 13 мікрорайоні та 9 млн. грн. на  забезпечення електропостачання будинків у 13 мікрорайоні

Результати голосування: за - 6 ; проти - 0 ; утримались – 1

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 1:

 

Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 20 грудня 2019 року № 516 – VII "Про бюджет міста Чорноморська на 2020 рік" (доопрацьований проєкт рішення міської ради).

                                                        Інформація  Яковенко О.М.

Виступили: Живилко Н.О., Гіганов О.І.

 •  

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення “Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 20 грудня 2019 року № 516 – VII "Про бюджет міста Чорноморська на 2020 рік" до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) його. 

Результати голосування: за - 6 ; проти -  0; утримались – 1

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 2:

 

Про Міську цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту Чорноморської міської територіальної громади на 2021 – 2025  роки (проєкт рішення міської ради).

                                                                    Інформація  Малого М.В.

Виступили: Бузько Ю.І., Ковальчук М.C., Жуха Л.І., Живилко Н.О., Чегаринська К.В., Поліщук О.І., Гіганов О.І.

 •  

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про Міську цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту Чорноморської міської територіальної громади на 2021 – 2025  роки» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) його.    

Результати першого голосування: за - 5 ; проти - 0 ; утримались – 2

 

Виступила член комісії Чегаринська К.В. та зазначила, що не зрозуміла, за який варіант програми голосували: з урахуванням 5 млн. грн. на придбання пожежної машини чи без

 

Голова комісії поставив це питання на повторне голосування та зазначив, що на голосування ставиться  «Міська цільова соціальна програма розвитку цивільного захисту Чорноморської міської територіальної громади на 2021 – 2025  роки»  у наявній редакції       (без 5 млн. грн. на пожежну машину)

Остаточні результати голосування: за -  3; проти - 0 ;                     утримались -4

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 3:

 

Про Міську цільову програму підтримки Чорноморського  міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, проведення мобілізаційної підготовки військовозобов’язаних                    м. Чорноморська та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2021 – 2025 роки (проєкт рішення міської ради).

                                                                 Інформація  Малого М.В.

Виступили: Живилко Н.О., Яковенко О.М., Абрамова Є.Г., Гіганов О.І.

 •  

1. Перенести розгляд даного питання у зв’язку із доцільності  його розгляду разом із внесенням змін до бюджету Чорноморської територіальної громади  на 2021 рік (пропозиція секретаря комісії Живилко Н.О.) 

Результати голосування: за - 3 ; проти - 0 ; утримались – 4

 

  РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

2. Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про Міську цільову програму підтримки Чорноморського  міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, проведення мобілізаційної підготовки військовозобов’язаних м. Чорноморська та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2021 – 2025 роки» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) його. 

Результати голосування: за - 4 ; проти - 0 ; утримались – 3

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 4:

 •  

Про  внесення  змін до Міської цільової програми соціального  захисту та надання соціальних послуг населенню Чорноморської міської територіальної    громади    на  2021-2025   роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради  Одеського району Одеської області            від 24.12.2020  № 16-VIІІ (проєкт рішення міської ради).

                                                                       Інформація  Прищепи Т.І.

Виступили: Живилко Н.О., Абрамова Є.Г., Гіганов О.І., Бузько Ю.І., Жуха Л.І., Чегаринська К.В., Капанишина Г.С., Поліщук О.І.

 

 •  

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення Про  внесення  змін до Міської цільової програми соціального  захисту та надання соціальних послуг населенню Чорноморської міської територіальної    громади    на  2021-2025   роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради  Одеського району Одеської області від 24.12.2020                № 16-VIІІ до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) його              у наявній редакції

Результати голосування: за - 3 ; проти - 0 ; утримались – 4

 

Повторно розглянуто після другої перерви

 

 1.  

 

2.  Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про  внесення  змін до Міської цільової програми соціального  захисту та надання соціальних послуг населенню Чорноморської міської територіальної    громади    на  2021-2025   роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради  Одеського району Одеської області від 24.12.2020               № 16-VIІІ до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) його    з урахуванням пункту, який  рекомендовано виключити.

Результати голосування: за - 7 ; проти -  0; утримались – 0

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 5:

 

Про  внесення  змін до Положення про Почесного громадянина міста Чорноморська у новій редакції, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради від 26.07.2013 № 357 – VI (проєкт рішення міської ради).

Інформація  Прищепи Т.І.

Виступили: Гіганов О.І., Живилко Н.О.

 •  

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про  внесення  змін до Положення про Почесного громадянина міста Чорноморська у новій редакції, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради від 26.07.2013 № 357 – VI» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) його у наявній редакції

Результати голосування: за - 3 ; проти - 0 ; утримались – 4

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 6:

 

Про затвердження положень про управління, відділи та інші структурні підрозділи виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області у новій редакції (проєкт рішення міської ради).

                                                                        Інформація Охотнікова В.В.

Виступили: Живилко Н.О., Гіганов О.І.

 •  

1. Зняти дане питання з розгляду

Результати голосування: за - 4 ; проти -0  ; утримались -3

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

2. Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) його. 

 

Результати голосування: за - 3 ; проти - 0 ; утримались – 4

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА    

Слухали 7:

 

Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності  Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради  Одеської області санітарного автомобіля ГАЗ 2705 АСG 322141, реєстраційний номер ВН 9363 НР, 2007 року випуску від спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, міст області, який обліковується на балансі комунального підприємства «Автобаза санітарного транспорту» (проєкт рішення міської ради).

Інформація Пакунової Ю.А.

Виступили: Живилко Н.О., Баоишева Т.В., Жуха Л.І.. ГіганлвО.І.

 •  

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності  Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради  Одеської області санітарного автомобіля ГАЗ 2705 АСG 322141, реєстраційний номер ВН 9363 НР, 2007 року випуску від спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, міст області, який обліковується на балансі комунального підприємства «Автобаза санітарного транспорту» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) його. 

Результати голосування: за - 7 ; проти -0  ; утримались -0

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 8:

Про надання дозволу на списання транспортних засобів, які знаходяться на балансі комунального  підприємства «Чорноморськводоканал»  Чорноморської   міської   ради  Одеського району Одеської   області,  шляхом продажу на електронному аукціоні (проєкт рішення міської ради). 

Інформація Пакунової Ю.А.

Виступили: Живилко Н.О., Баришева Т.В., Бондаренко В.Г., Гіганов О.І.

 •  

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) його. 

Результати голосування: за - 7 ; проти -  0; утримались -0

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 9:

Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 13.06.2013  № 340-VI «Про передачу в повне господарське відання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МУНІЦИПАЛЬНА ОХОРОНА» ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  майна комунальної власності територіальної громади    м. Чорноморська» (проєкт рішення міської ради).

Інформація Пакунової Ю.А.

 •  

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 13.06.2013  № 340-VI «Про передачу в повне господарське відання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МУНІЦИПАЛЬНА ОХОРОНА» ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  майна комунальної власності територіальної громади    м. Чорноморська» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) його. 

Результати голосування: за -7  ; проти - 0 ; утримались -0

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 10:

Про надання  відділу культури Чорноморської міської  ради  Одеської  області дозволу  на  списання  кінопроектору МЄО 5х (проєкт рішення міської ради).

Інформація Пакунової Ю.А.

 •  

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) його. 

Результати голосування: за -  7; проти -  0; утримались -0

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 11:

Про врегулювання деяких питань з оренди майна, що належить до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради  Одеського району  Одеської  області (проєкт рішення міської ради).

Інформація Пакунової Ю.А.

Виступили: Баришева Т.В., Миза С.В., Шолар О.Ю., Живилко Н.О., Гіганов О.І.  

 •  

1.   Зняти з розгляду даний проєкт рішення (в наявній редакції).

2. Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин доопрацювати даний проєкт рішення після чого винести його повторно на розгляд постійної комісії

Результати голосування: за - 7 ; проти -  0; утримались -0

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 12:

Про створення комісії з метою визначення шляхів щодо доцільності використання  основних фондів за своїм напрямком, які законсервовані та  були задіяні в наданні гарячого водопостачання Чорноморської територіальної громади Одеського району Одеської області, або вирішення інших шляхів їх подальшого використання (проєкт рішення міської ради).   

Інформація Пакунової Ю.А.

Виступили: Паншин А.В., Нарожний Г.О., Гіганов О.І., Бузько Ю.І., Живилко Н.О.

 •  

1. Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про створення комісії з метою визначення шляхів щодо доцільності використання  основних фондів за своїм напрямком, які законсервовані та  були задіяні в наданні гарячого водопостачання Чорноморської територіальної громади Одеського району Одеської області, або вирішення інших шляхів їх подальшого використання» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) його у наявній редакції

Результати голосування: за - 3 ; проти -  0; утримались - 4 

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

 

 

2. Внести зміни до наданого проєкту рішення та влючити до складу комісії депутатів: Логвіна Ю.І., Ковальчука В.Г., Бузька Ю.І.

Результати голосування: за - 4 ; проти - 0  ; утримались -3

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 13:

Про          затвердження          Інвестиційної програми     комунального      підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської  ради   Одеського  району Одеської  області  на 2021 рік (проєкт рішення міської ради).

Інформація Паншина А.В.

Виступили: Живилко Н.О., Нарожний Г.О., Гіганов О.І.  

 •  

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про          затвердження   Інвестиційної програми     комунального      підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської  ради   Одеського  району Одеської  області  на 2021 рік» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) його

Результати першого голосування: за - 3 ; проти -  0; утримались - 4 

Виступив Довгань О.О.

Голова комісії поставив дану рекомендацію на голосування вдруге

Результати повторного  голосування: за - 7 ; проти -  0;                утримались - 0 

РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 14:

Про     внесення     змін      до     Міської   комплексної        програми        «Молодь   Чорноморська»   на    2019- 2021  роки», затвердженої   рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 01.03.2019 № 406-VII (проєкт рішення міської ради).

Інформація Фурсової С.П

Виступили: Тонкошкур О.О., Яковенко О.М., Чегаринська К.В., Крістанова Ю.А., Бузько Ю.І., Миза С.В., Капанишина Г.С.,         Абрамова Є.Г., Баличев Ф.П., Поліщук О.І., Гіганов О.І.

 •  

1. Рекомендувати доопрацювати дану Програму та додатково збільшити фінансування на 1 млн. грн.

Результати голосування: за -  5; проти - 0 ; утримались -2

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

2. Голова комісії поставив на голосування рекомендацію в цілому: включити проєкт рішення «Про     внесення     змін      до     Міської   комплексної        програми        «Молодь   Чорноморська»   на    2019- 2021  роки» з урахуванням змін, запропонованих головою комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та у справах молоді Тонкошкура О.О., а саме: збільшення кошторису програми на 1 млн. грн, до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) його

Результати голосування: за -  3; проти - 0 ; утримались - 4

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

Голова комісії оголосив перерву.

Після перерви засідання продовжено

 

3. Голова комісії ПОВТОРНО поставив на голосування рекомендацію в цілому: включити проєкт рішення ««Молодь   Чорноморська»   на    2019- 2021  роки» з урахуванням змін, запропонованих головою комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та у справах молоді Тонкошкура О.О., а саме: збільшення кошторису програми на 1 млн. грн, до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) його

Рекомендувати додатково збільшити фінансування даної програми на 1 млн. грн.

Результати голосування: за -  6; проти - 0 ; утримались -0,                  не голосували – 1

РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 15:

Про внесення змін до Міської програми розвитку фізкультурно-оздоровчої роботи за місцем проживання населення "Спорт для всіх" на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області  від 01.03.2019 № 408-VII

Інформація Фурсової С.П.

Виступили: Тонкошкур О.О., Гіганов О.І.  

 •  

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про внесення змін до Міської програми розвитку фізкультурно-оздоровчої роботи за місцем проживання населення "Спорт для всіх" на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області  від 01.03.2019 № 408-VII» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) його у наявній редакції.

Результати голосування: за -  7; проти - 0 ; утримались -0

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 16:

Про   лист    начальника   відділу   комунального   господарства  та  благоустрою Кілар О.В. від 13.01.2021 № 6 (вх. № 135) щодо погодження напрямків використання бюджетних коштів в межах видатків споживання  головного розпорядника відділу    комунального   господарства  та  благоустрою Чорноморської міської ради Одеської області (додаються).

                                                                                      Інформація Кілар О.В.

Виступили: Гіганов О.І.. Яковенко О.М.. Чегариська К.В., Живилко Н.О., Капанишина Г.С.

 •  

Рекомендувати погодити напрямки використання бюджетних коштів в межах видатків споживання  головного розпорядника відділу    комунального   господарства  та  благоустрою Чорноморської міської ради Одеської області, зазначені в листі    начальника   відділу   комунального   господарства  та  благоустрою Кілар О.В.             від 13.01.2021 № 6 (вх. № 135)

Результати голосування: за - 3 ; проти - 0 ; утримались – 4

 

Повторно розглянуто після другої перерви

 

Рекомендувати погодити напрямки використання коштів загального фонду на обов’язкові платежі у сумі 39  907 100 грн. та коштів на утримання відділу комунального господарства та благоустрою (без урахування нерозподілених видатків).

Результати голосування: за -  7; проти - 0 ; утримались -0

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 17:

Про   лист    начальника   відділу   комунального   господарства  та  благоустрою Кілар О.В. від 15.01.2021 № 9 (вх. № 129) щодо погодження направлення резерву нерозподілених видатків загального фонду по відділу комунального   господарства  та  благоустрою на утримання об’єктів благоустрою комунальної власності відповідно до розрахунків.                                                                                                                                 Інформація Кілар О.В.

Виступили: Гіганов О.І., Нарожний Г.О., Бондаренко В.Г., Довгань О.О.

 •  

Рекомендувати погодити направлення резерву нерозподілених видатків загального фонду по відділу комунального   господарства  та  благоустрою на утримання об’єктів благоустрою комунальної власності відповідно до розрахунків, зазначені в листі  начальника   відділу   комунального   господарства  та  благоустрою Кілар О.В. від 15.01.2021 № 9 (вх. № 129)                                                                                                

Результати голосування: за - 3 ; проти - 0 ; утримались –4

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 18:

Про  лист начальника  управління капітального  будівництва   Амбарнікова М. П. від 15.01.2021 № 11  (вх. № 137) щодо погодження напрямків використання бюджетних коштів в межах виділених видатків споживання по КПКВК 1510160 «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах» (додаються), а також надати дозвіл і погодити використання нерозподілених  видатків у сумі 30 300,00 грн (напрями використання додаються).  

                                                                  Інформація Антонюк А.В.

 

Виступили: Гіганов О.І., Чегаринська К.В., Яковенко О.М., Кузар О.В. 

 •  

Рекомендувати погодити напрямки використання бюджетних коштів в межах виділених видатків споживання по КПКВК 1510160 «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах» (додаються), зазначених в листі начальника  управління капітального  будівництва   Амбарнікова М. П. від 15.01.2021 № 11  (вх. № 137), а також надати дозвіл і погодити використання нерозподілених  видатків у сумі 30 300,00 грн (напрями використання додаються) з урахуванням виділення  15 млн. грн. на будівництво гімназії.  

Результати голосування: за - 5 ; проти - 0 ; утримались -2

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 19:

Про   лист  начальника  відділу  охорони здоров’я   Волкової О.М. від  14.01.2021 № 01-04/11 (вх. № 126) щодо погодження роботи по технічному нагляду, закупівлю якої планується здійснити за кошти бюджету розвитку шляхом проведення спрощеної закупівлі, очікувана вартість закупівлі, яка розрахована на підставі проєктно-кошторисної документації  на виконання робіт по реконструкції приймального відділення КНП «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області під відділення екстреної медичної допомоги, складає 209 602,00 грн

                                                                              Інформація Волкової О.М.

Виступили: Кузар О.В., Антонюк А.В., Живилко Н.О., Гіганов О.І.

 •  

1.Рекомендувати внести співфінансування у розмірі 6 млн. 983 тис. 112 грн. на реконструкцію приймального відділення КНП «Чорноморська лікарня»

Результати голосування: за -4  ; проти -  0; утримались -3

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

2. Рекомендувати погодити роботи по технічному нагляду, закупівлю якої планується здійснити за кошти бюджету розвитку шляхом проведення спрощеної закупівлі, очікувана вартість закупівлі, яка розрахована на підставі проєктно-кошторисної документації  на виконання робіт по реконструкції приймального відділення КНП «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області під відділення екстреної медичної допомоги, складає 209 602,00 грн, зазначені в листі  начальника  відділу  охорони здоров’я   Волкової О.М. від  14.01.2021 № 01-04/11 (вх. № 126)

 

Результати голосування: за -3  ; проти -  0; утримались -4

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 20:

Про   лист    начальника      управління     комунальної    власності  та    земельних відносин Пакунової Ю.А. від 16.01.2021 № 36 (вх. № 138)  щодо погодження напрямків використання бюджетних коштів, закупівля яких здійснюється  в межах виділених видатків споживання  за наступними бюджетними програмами:

КПКВК МБ 3110160 – «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах»;

КПКВК МБ 3116017 – «Інша діяльність, пов'язана з експлуатацією об'єктів житлово-комунального господарства»;

КПКВК МБ 3117130 – «Здійснення заходів із землеустрою»;

КПКВК МБ 3117693 – «Інші заходи, пов’язані з економічною діяльністю».

Також щодо надання дозволу  на використання нерозподілених видатків за бюджетною програмою:

 КПКВК МБ 3110160 – «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах» у сумі 10 800,00 гривень по КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)».

                                                  Інформація Пакунової Ю.А.

Виступили: Леконцева І.І, Капанишина Г.С., Чегаринська К.В.,         Гіганов О.І., Абрамова Є.Г., Бузько Ю.І., Охотніков В.В.

 •  

1. Рекомендувати  перенести розгляд питання в частині виділення  коштів, які передбачені на заробітну плату директора КП «Чорноморський аквапарк».

Результати голосування: за - 4 ; проти - 0 ; утримались -3

 

2. Рекомендувати погодити напрямки використання бюджетних коштів, закупівля яких здійснюється  в межах виділених видатків споживання  за наступними бюджетними програмами, зазначеними в листі    начальника      управління     комунальної    власності  та    земельних відносин Пакунової Ю.А. від 16.01.2021 № 36 (вх. № 138):

КПКВК МБ 3110160 – «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах»;

КПКВК МБ 3116017 – «Інша діяльність, пов'язана з експлуатацією об'єктів житлово-комунального господарства»;

КПКВК МБ 3117130 – «Здійснення заходів із землеустрою»;

КПКВК МБ 3117693 – «Інші заходи, пов’язані з економічною діяльністю».

Також щодо надання дозволу  на використання нерозподілених видатків за бюджетною програмою:

 КПКВК МБ 3110160 – «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах» у сумі 10 800,00 гривень по КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)».

У наявній редакції

Результати голосування: за - 2 ; проти - 0 ; утримались -5

 

Повторно розглянуто після другої перерви

 

1. Рекомендувати погодити напрямки використання бюджетних коштів, закупівля яких здійснюється  в межах виділених видатків споживання  за наступними бюджетними програмами, зазначеними в  листі    начальника      управління     комунальної    власності  та    земельних відносин Пакунової Ю.А. від 16.01.2021 № 36 (вх. № 138):

КПКВК МБ 3110160 – «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах»;

КПКВК МБ 3116017 – «Інша діяльність, пов'язана з експлуатацією об'єктів житлово-комунального господарства»;

КПКВК МБ 3117130 – «Здійснення заходів із землеустрою»;

КПКВК МБ 3117693 – «Інші заходи, пов’язані з економічною діяльністю».

Також щодо надання дозволу  на використання нерозподілених видатків за бюджетною програмою:

 КПКВК МБ 3110160 – «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах» у сумі 10 800,00 гривень по КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)».

 

2. Рекомендувати розпочати процедуру ліквідації КП «Чорноморський аквапарк».

Результати голосування: за - 7 ; проти - 0 ; утримались -0

 

  РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 21:

Про  лист  начальника   відділу  культури  Крістанової Ю.А. від 19.01.2021  №  1   (вх. № 149) щодо погодження напрямків використання бюджетних коштів, закупівля яких здійснюється в межах виділених видатків споживання, а також розподілити статтю «нерозподілені видатки» на поточні потреби установ та надати дозвіл на використання нерозподілених видатків (переліки додаються).

                                                              Інформація Крістанової Ю.А.

Виступили: Гіганов О.І.

 •  

Рекомендувати погодити напрямки використання бюджетних коштів, закупівля яких здійснюється в межах виділених видатків споживання, а також розподілити статтю «нерозподілені видатки» на поточні потреби установ та надати дозвіл на використання нерозподілених видатків, зазначених в листі  начальника   відділу  культури  Крістанової Ю.А. від 19.01.2021  №  1   (вх. № 149) (переліки додаються).

Результати голосування: за - 3 ; проти - 0 ; утримались -4

 

Повторно розглянуто після другої перерви

 

Рекомендувати погодити напрямки використання коштів загального фонду на обов’язкові платежі у сумі 40 411 300 грн. (без урахування нерозподілених видатків).

Результати голосування: за -  7; проти - 0 ; утримались -0

 

  РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 22:

Про лист директора комунального  підприємства       “Чорноморськводоканал” Бондаренка В.Г. від  22.01.2021  № 100/06-03  (вх. № 169) щодо погодження заходів  Інвестиційної програми комунального підприємства  “Чорноморськводоканал” Чорноморської міської ради Одеської області на 2021 рік (додаються).                                                                                      

      Інформація Бондаренка В.Г.

 •  

Рекомендувати погодити заходи  Інвестиційної програми комунального підприємства  “Чорноморськводоканал” Чорноморської міської ради Одеської області на 2021 рік, зазначені в листі директора комунального       підприємства “Чорноморськводоканал” Бондаренка В.Г. від  22.01.2021  № 100/06-03  (вх. № 169) (додаються).                                                                                      

Результати голосування: за -  6; проти - 0 ; утримались – 1

 

  РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 23:

Про  лист   начальника    відділу      сім’ї,    молоді   та     спорту      Фурсової С.П.  від 20.01.2021 № 24 (вх. № 163) щодо погодження напрямків витрачання бюджетних коштів в межах видатків споживання (додаються). 

Інформація  Фурсової С.П.                                                                                         

Виступили: Тонкошкур О.О., Леконцева І.І., Живилко Н.О.

 •  

1.Рекомендувати розглянути можливість додатково збільшити видатки на фізичну культури та спорт на 1 млн. грн.

Результати голосування: за - 4  ; проти - 0 ; утримались -2, не голосували - 1

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

2. Рекомендувати погодити напрямки витрачання бюджетних коштів в межах видатків споживання, зазначені в листі   начальника    відділу      сім’ї,    молоді   та     спорту      Фурсової С.П.  від 20.01.2021 № 24         (вх. № 163) (додаються). 

            Результати голосування: за -3  ; проти - 0 ; утримались -0, не голосували - 4

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

                                               

Слухали 24:

Про   лист   голови   Бурлачобалківської   сільської   адміністрації  Чорноморської міської ради Одеської області  Жоріна В.П.  від 25.01.2021 № 12 (вх. № 180) щодо погодження напрямків споживання розподілених видатків (додаток 1) та надання дозволу на розподіл нерозподілених видатків (додаток 2)

                                                                                                   Інформація  Жоріна В.П.

 •  

Рекомендувати погодити напрямки споживання розподілених видатків (додаток 1) та надати дозвіл на розподіл нерозподілених видатків (додаток 2), зазначених в листі   голови   Бурлачобалківської   сільської   адміністрації  Чорноморської міської ради Одеської області  Жоріна В.П.  від 25.01.2021 № 12 (вх. № 180

Результати голосування: за - 7 ; проти -0  ; утримались -0

 

  РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 25:

Про    лист    голови    Олександрівської   селищної  адміністрації   Баличева Ф.П. від    25.01.2021  № 01-04/76 (вх. № 182) щодо:     

 • погодження   напрямків     використання поточних розподілених видатків на утримання Олександрівської адміністрації по загальному  та спеціальному фондах (оренда майна) ( додаток 1);
 • погодження напрямків використання поточних розподілених видатків  на благоустрій селища Олександрівка по загальному фонду (додаток 2);
 • погодження напрямків використання нерозподілених видатків на утримання Олександрівської  адміністрації по загальному фонду (додаток 3).

                                                                  Інформація Баличева Ф.П.

Виступили: Живилко Н.О., Гіганов О.І.

 •  

Рекомендувати погодити:

 •  напрямки     використання поточних розподілених видатків на утримання Олександрівської адміністрації по загальному  та спеціальному фондах (оренда майна) ( додаток 1);
 • напрямки використання поточних розподілених видатків  на благоустрій селища Олександрівка по загальному фонду (додаток 2);
 • напрямки використання нерозподілених видатків на утримання Олександрівської  адміністрації по загальному фонду (додаток 3), зазначені в листі    голови    Олександрівської   селищної  адміністрації   Баличева Ф.П. від    25.01.2021  № 01-04/76           (вх. № 182)

Результати голосування: за -  7; проти -0  ; утримались -0

 

  РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 26:

Про     лист     голови     Малодолинської    сільської      адміністрації    Книша А.І.  від 25.01.2021  № 01-09/16 (вх. № 181) щодо погодження напрямків споживання розподілених видатків (додаток 1) та надання дозволу на розподіл нерозподілених видатків (додаток 2).

                                                                    Інформація Книша А.І.

Виступили: Живилко Н.О.

 •  

Рекомендувати погодити напрямки споживання розподілених видатків (додаток 1) та надати дозвіл на розподіл нерозподілених видатків (додаток 2), зазначених в листі     голови     Малодолинської    сільської      адміністрації    Книша А.І.  від 25.01.2021  № 01-09/16 (вх. № 181)

Результати голосування: за - 7 ; проти -  0; утримались -0

 

  РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 27:

Про  лист  заступника  директора  комунальної  установи “Муніципальна  варта” Чорноморської  міської ради Одеської області Левченка В.            від 25.01. 2021    № 10  (вх.  № 178) щодо погодження асигнувань на утримання КУ «Муніципальна варта» згідно з розрахунками поточних видатків по загальному фонду.

                                                                           Інформація  Левченка В.

Виступили: Леконцева І.І., Баличев Ф.П, Гіганов О.І..

 •  

Рекомендувати погодити асигнування на утримання КУ «Муніципальна варта» згідно з розрахунками поточних видатків по загальному фонду, зазначені в листі  заступника  директора  комунальної  установи “Муніципальна  варта” Чорноморської  міської ради Одеської області Левченка В.  від 25.01. 2021    № 10  (вх.  № 178)

Результати голосування: за - 6 ; проти -  0; утримались -1

 

  РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 28:

Про   лист    начальника   відділу   комунального   господарства  та  благоустрою Кілар О.В. від 25.01.2021 № 15 (вх. № 183) щодо погодження напрямків використання бюджетних коштів в межах Фонду охорони навколишнього природного середовища Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області  та погодження видатків резервного  фонду згідно з рішенням від 21.01.2021 № 1 «Про виділення коштів з резервного фонду бюджету Чорноморської міської територіальної громади» головного розпорядника -  відділу комунального господарства та благоустрою Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (додається).

                                                                                 Інформація Кілар О.В.

 •  

Рекомендувати погодити напрямки використання бюджетних коштів в межах Фонду охорони навколишнього природного середовища Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області  та погодити видатків резервного  фонду згідно з рішенням від 21.01.2021    № 1 «Про виділення коштів з резервного фонду бюджету Чорноморської міської територіальної громади» головного розпорядника -  відділу комунального господарства та благоустрою Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, зазначені в  листі    начальника   відділу   комунального   господарства  та  благоустрою Кілар О.В.           від 25.01.2021 № 15 (вх. № 183) (додається).

Результати голосування: за -  7; проти -  0; утримались -0

 

  РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 29:

Про лист начальника управління соціальної політики Прищепи Т.І.         від 25.01.2021 № 199/2 (вх. № 189) щодо погодження переліку товарів і робіт, закупівля яких буде здійснюватися управлінням соціальної політики в 2021 році, в тому числі:

 • управління соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області;
 • Чорноморський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
 • комунальна установа “Територіальний центр соціального обслуговування”.

                                                                                Інформація Прищепи Т.І.

 •  

Рекомендувати погодити перелік товарів і робіт, закупівля яких буде здійснюватися управлінням соціальної політики в 2021 році, в тому числі:

 • управління соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області;
 • Чорноморський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
 • комунальна установа “Територіальний центр соціального обслуговування”,

зазначені в листі начальника управління соціальної політики Прищепи Т.І. від 25.01.2021 № 199/2 (вх. № 189)

Результати голосування: за - 7 ; проти - 0 ; утримались -0

 

  РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 30:

Про   лист  начальника  відділу охорони здоров’я  Волкової О.М.             від   25.01.2021 № 01-04/38 (вх. № 188) щодо погодження напрямків використання бюджетних коштів, закупівля яких здійснюється в межах виділених видатків споживання (розрахунки додаються) та надання дозволу на використання нерозподілених видатків.

                                                                              Інформація Волкової О.М.

 •  

Рекомендувати погодити напрямки використання бюджетних коштів, закупівля яких здійснюється в межах виділених видатків споживання (розрахунки додаються), та надати дозвіл на використання нерозподілених видатків. лист  начальника  відділу охорони здоров’я  Волкової О.М.   від   25.01.2021 № 01-04/38 (вх. № 188) щодо погодження

Результати голосування: за -  7; проти -  0; утримались -0

 

  РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 31:

Про  лист начальника фінансового управління   Яковенко О.М.             від     25.01.2021 № 03-36/33 (вх. № 185) щодо погодження напрямків витрачання бюджетних коштів в межах видатків споживання на 2021 рік (додаються).

                                                                              Інформація Яковенко О.М.

 •  

Рекомендувати погодити напрямки витрачання бюджетних коштів в межах видатків споживання на 2021 рік, зазначені в листі начальника фінансового управління   Яковенко О.М.    від     25.01.2021 № 03-36/33 (вх. № 185) (додаються).

Результати голосування: за - 7 ; проти - 0 ; утримались – 0

 

  РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

Слухали 32:

Про  лист міського голови Гуляєва В.О.  від   25.01.2021   № 12/01-21     (вх.  № 184) щодо погодження виконавчому комітету  Чорноморської міської ради Одеської області  напрямків витрачання бюджетних коштів в межах видатків споживання на 2021 рік (додаються).

                                                                                 Інформація Бонєвої О.В.

Виступили: Гіганов О.І., Чегаринська К.В., Яковенко О.М., Живилко Н.О., Прищепа Т.І., Абрамова Є.Г. 

 •  

Голова комісії поставив на голосування пропозицію щодо обговорення та голосування за кожний пункт даного проєкту рішення окремо:

Результати голосування: за - 6 ; проти - 0  ; утримались -1

 

1.Рекомендувати погодити напрямки використання коштів кошторису виконкому на 2021 рік КПКВК МБ 0210150 (загальний фонд) за виключенням: створення чату ЦНАП, сайту ЦНАП, розробки ПЗ для відділу РОО;  створення реєстру територіальної громади

Результати голосування: за - 7 ; проти - 0  ; утримались -0

 

  РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

2.Рекомендувати погодити напрямки використання бюджетних коштів на навчання, підвищення кваліфікації депутатів, посадових осіб місцевого самоврядування.

  Результати голосування: за - 3 ; проти - 0  ; утримались -4

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

3. Рекомендувати погодити напрямки використання коштів кошторису виконкому на 2021 рік 0210180 (біг-борди, квіти, судовий збір тощо)

  Результати голосування: за - 3 ; проти - 0  ; утримались -4

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

4. Рекомендувати погодити напрямки використання коштів КПК МБ 218340 (екологія)

Результати голосування: за - 7 ; проти - 0  ; утримались -0

 

 РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

5. Рекомендувати погодити напрямки використання коштів кошторису виконкому на 2021 рік КПКВКМБ 0213112

Результати голосування: за - 7 ; проти - 0  ; утримались -0

 

  РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

6. Рекомендувати погодити напрямки використання коштів кошторису виконкому на 2021 рік КПКВКМБ 0213242 (матеріальна допомога)

Результати голосування: за - 7 ; проти - 0  ; утримались -0

 

  РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

7. Рекомендувати погодити напрямки використання коштів кошторису виконкому на 2021 рік КПКВКМБ 0217640 (кредити)

Результати голосування: за - 7 ; проти - 0  ; утримались -0

 

 РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

8. Рекомендувати погодити напрямки використання коштів кошторису виконкому на 2021 рік КПКВКМБ 0217680 (членські внески до Асоціації міст України)

Результати голосування: за - 7 ; проти - 0  ; утримались -0

 

  РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

9. Рекомендувати погодити напрямки використання коштів кошторису виконкому на 2021 рік КПКВКМБ 0217610 (членські внески до Фонду підтримки малого підприємництва)

Результати голосування: за - 0 ; проти - 0 ; утримались -7

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

10. Рекомендувати погодити напрямки використання коштів кошторису виконкому на 2021 рік КПКВКМБ 0217622 (здійснення іміджевих заходів з популяризації туристичного продукту)    

Результати голосування: за - 0 ; проти - 0 ; утримались -7

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

Слухали 33:

Про  лист начальника  відділу  освіти Вороненко Н.В. від  25.01.2021      № 01-11/120 (вх. № 191) щодо погодження напрямків використання бюджетних коштів, закупівля яких здійснюється в межах виділених видатків споживання (додаються).

                                                                              Інформація Вороненко Н.В.

Виступили: Бузько Ю.І., Яковенко О.М., Пакунова Ю.А., Гіганов О.І.

 •  

Рекомендувати погодити напрямки використання бюджетних коштів, закупівля яких здійснюється в межах виділених видатків споживання, зазначених в  листі начальника  відділу  освіти Вороненко Н.В. від  25.01.2021 № 01-11/120 (вх. № 191) (додаються).

Результати голосування: за - 3 ; проти -0  ; утримались -  4

 

Рекомендувати виділити додатково 20 млн. грн. на капітальний ремонт (реконструкція) шкіл та дитячих садків.

Результати голосування: за -  4; проти -  0; утримались –3

 

Повторно розглянуто після другої перерви

 

Рекомендувати погодити  напрямки використання бюджетних коштів, закупівля яких здійснюється в межах виділених видатків споживання, у сумі 360 млн. 868 тис. 328 грн. на обов’язкові платежі (без урахування нерозподілених видатків).

Результати голосування: за - 7 ; проти - 0  ; утримались -  0

 

  РЕКОМЕНДАЦІЯ ПІДТРИМАНА

 

Слухали                         34-52:

Голова комісії запропонував розглянути питання 34-52 разом та взяти їх до відома:

Про  лист начальника фінансового управління   Яковенко О.М.    від     18.01.2021 № 03-36/26 (вх. № 147) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за 2020 рік.

 

Про     лист    начальника     відділу      сім’ї,     молоді   та  спорту   Фурсової С.П. від 15.01.2021 № 12 (вх. № 130) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти 2020 рік. 

 

Про    лист    директора    комунальної      установи       “Муніципальна        варта” Чорноморської  міської ради Одеської області Канар’яна П.Р.  від  05.01.2021  № 1             (вх.  № 109) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за 2020 рік.

 

Про    лист    голови     Малодолинської     сільської     адміністрації      Книша А.І.  від 14.01.2021  № 01-09/07 (вх. № 134) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за 2020 рік.

 

Про  лист  голови  Бурлачобалківської   сільської    адміністрації    Чорноморської міської ради Одеської області  Жоріна В.П.  від 15.01.2021 № 8 (вх. № 133) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за 2020 рік.

 

Про   лист   голови   Олександрівської   селищної    адміністрації   Чорноморської міської  ради Одеської області  Баличева Ф.П.  від 15.01.2021 № 01-04/25 (вх. № 151) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за 2020 рік.

 

Про лист начальника відділу  культури  Крістанової Ю.А.  від  14.01.2021   №  14  (вх. № 124) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти  за 2020 рік.

 

Про   лист     начальника     управління    комунальної   власності  та    земельних відносин Пакунової Ю.А.  від 14.01.2021 № 30 (вх. № 127) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за 2020 рік.

 

Про  лист  начальника  управління  капітального  будівництва Амбарнікова М. П. від 15.01.2021 № 10  (вх. № 128) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за 2020 рік.

 

Про лист начальника управління соціальної політики Прищепи Т.І. від 20.01.2021 № 175/2 (вх. № 155) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за 2020 рік:

 • управління соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області;
 • Чорноморський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
 • комунальна установа “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”.

 

Про   лист  начальника  відділу охорони здоров’я  Волкової О.М.   від   18.01.2021 № 01-04/24 (вх. № 146) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за 2020 рік.

 

Про    лист   директора        комунального         некомерційного         підприємства“Чорноморська  лікарня”  Чорноморської міської ради Одеської області Солтика С.М.                вх. від 15.01.2021 № 132) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за 2020 рік.

 

Про   лист   директора        комунального         некомерційного          підприємства “Стоматологічна поліклініка міста Чорноморська” Наретьї Є.Г. від 06.01.2021 вх. № 111 щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг за бюджетні кошти за 2020 рік.

 

 

Про  лист начальника комунального підприємства “Міське управління   житлово-комунального господарства” Мизи С.В. від 22.01.2021 № 38 (вх. № 175) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти  за 4 квартал 2020 року.

 

Про лист  директора   комунального    підприємства      “Чорноморськводоканал” Чорноморської міської ради Одеської області Бондаренка В.Г. від 15.01.2021 № 71/06-03  (вх. № 131) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за 2020 рік.

 

Про   лист  т.в.о. начальника  Головного  управління державної служби    України з надзвичайних ситуацій в Одеській області Будаленко І.  від 15.01.2021 № 02/20/13             ( вх. № 156) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за  2020 рік.

                                                                                            

Про    лист  міського   голови   Гуляєва В.О.    від   25.01.2021    вх.  № 179    щодо інформації виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за  4 квартал       2020 року.

                                                                                                               

Про  лист начальника фінансового управління   Яковенко О.М.    від     25.01.2021 № 03-36/34 (вх. № 190) щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти за 2020 рік виконавцями міських програм:

 • Головне управління Національної поліції в Одеській області;
 • Державна установа «Центр пробації в Одеській області»;
 • ДНЗ «Іллічівський професійний судноремонтний ліцей»;
 • Чорноморський морський фаховий коледж Одеського національного морського університету (додаються).

                                                                                          

Про    лист   начальника    управління державної казначейської служби України у м. Чорноморську Одеської області Луньової Т.В. від 25.01.2021 вх. № 187 щодо інформації про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти        за 2020 рік (в рамках Міської програми удосконалення казначейського обслуговування бюджету міста Чорноморська та забезпечення обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів Управлінням Державної казначейської служби України у м. Чорноморську Одеської області на 2020 рік).

 

 •  

Взяти до відома інформацію про укладенні договори за 2020 рік

Результати голосування: за - 7 ; проти -  0; утримались -0

 

Голова комісії оголосив другу перерву.

Після другої перерви засідання продовжено

 •  

Міського голову Гуляєва В.О., який звернувся до членів постійної комісії з пропозицією повторно розглянути питання №№ 4, 16, 20, 21, 33 порядку денного.

 

 

Постійна комісія повторно розглянула питання № 4, 16, 20, 21, 33 порядку денного.

 

Слухали 54:

Про план роботи постійної комісії на 1 півріччя 2021 року.

Інформація Гіганова О.І.

Виступили: Жуха Л.І.. Живилко Н.О.

 •  

Рекомендувати затвердити план роботи постійної комісії на 1 півріччя 2021 року.

Результати голосування: за - 4 ; проти - 0  ; утримались -3

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ НЕ ПІДТРИМАНА

 

Голова комісії                                                           Олег ГІГАНОВ

Секретар комісії                                                                 Наталя ЖИВИЛКО

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань