КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та у справах молоді VIІI скликання від 05.03.2021

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

C3F2F90B-8726-465C-86C9-2F7BD92D69ED

Номер рішення

Протокол № 3

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Культура ,  Здоров'я ,  Освіта .

Перше оприлюднення

15.03.2021

14:28

Останні зміни

15.03.2021

14:31

Дата прийняття

05.03.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

м. Чорноморськ                                                   Депутатська кімната

10.00

Присутні: 

голова комісії – Тонкошкур Олександр Олександрович;  

секретар комісії – Кузар Олена Вікторівна;  

 члени комісії:

- Демченко Оксана Юріївна;

-  Куликов Сергій Андрійович.

 

Відсутні: заступник голови комісії Симончук Микола Миколайович; член комісії Вороненко Наталія Володимирівна;

 

На засіданні комісії присутні:

Поліщук О. -  секретар міської ради

Мацулевич О., Ковальчук В., Довгань О. - депутати міської ради

Яковенко О. – начальник фінансового управління

Охотніков В. – начальник юридичного відділу

Фурсова С. – начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту

Боровська О. - головний  спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту

Прищепа Т. – начальник управління соціальної політики

Гудкова Л. – начальник служби у справах дітей

Хлопчик В. – директор КП «Палац спорту «Юність»

Кушнір В. - директор ЗОШ № 2 

Варижук І. – начальник організаційного відділу

Білий В. – директор Дитячо-юнацької спортивної школи з шахів і шашок

Єфімов Д. - голова громадського об’єднання «Іллічівська Федерація каное»  

ЗМІ

 

Результати голосування за початок роботи комісії: за - 4; проти - 0; утримались - 0

 

Результати голосування за порядок денний з 13 питань за основу та в цілому: за - 4; проти - 0; утримались - 0

 

Порядок денний:

 

1.  Про  внесення змін до  Міської  комплексної програми «Молодь   Чорноморська»   на    2019- 2021  роки», затвердженої   рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 01.03.2019 № 406-VII (проєкт рішення відповідно до розпорядження міського голови про скликання сесії від 17.02.2021 № 77).

Інформація Фурсової С.

2. Про внесення змін до Міської  комплексної програми відпочинку та оздоровлення          дітей на 2019 - 2021 роки, затвердженої   рішенням   Чорноморської  міської  ради Одеського району Одеської області від 19.06.2020 № 573-VII (проєкт рішення).

Інформація Фурсової С.

3. Про внесення змін до Міської програми  забезпечення житлом дітей-сиріт     та    дітей,  позбавлених      батьківського       піклування,   а також осіб       та   молоді      з   їх    числа на  2020 -2022 роки, затвердженої         рішенням    Чорноморської    міської ради      Одеського      району  Одеської області  від    20.12.2019   № 518 – VII ( проєкт рішення).

Інформація Гудкової Л.

 

 1. Про звернення директора Дитячо-юнацької спортивної школи з шахів і шашок Чорноморської міської ради Одеської області Білого В. від 09.02.2021 щодо можливості надання приміщення, яке відповідає нормативам для розміщення ДЮСШ ШШ .

Інформація Білого В., Пакунової Ю.

 

 1. Про звернення голови громадського об’єднання «Іллічівська Федерація каное»   Єфімова Д. від 27.01.2021 щодо можливості відкриття ДЮСШ водних видів спорту у місті Чорноморську.

 

 1. Про Програму розвитку фізичної культури і спорту у м. Чорноморську на 2021-2024 роки (планове питання, проєкт рішення).

Інформація Фурсової С.

 1. Про організацію та виконання річних планів з організації спортивних  заходів  на                                    території Чорноморської територіальної громади ( планове питання).

Інформація Фурсової С.

 1. Про підсумки навчально-тренувальної та виховної роботи комунального підприємства «Палац спорту «Юність» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області за 2020 рік, якість надання послуг, аналіз ефективності експлуатації спортивних та господарських приміщень, перспективи та пропозиції подальшого розвитку ( планове питання).

Інформація Хлопчик В.

9. (ПЕРЕНЕСЕНО) Про перспективи розвитку і удосконалення мережі навчальних закладів  комунальної форми власності, підпорядкованих відділу освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області ( планове питання).

 1.  (ПЕРЕНЕСЕНО) Про організацію роботи щодо забезпечення навчальних закладів  комунальної форми власності, підпорядкованих відділу освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області педагогічними кадрами ( планове питання).
 2. Про виконання рекомендації постійної комісії, протокол № 2 від 26.01.2021, щодо реорганізації  відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області та передачу функцій «у справах сім’ї» до управління соціальної політики Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.

Інформація Прищепи Т., Фурсової С.

 1. Про виконання рекомендації постійної комісії, протокол № 2 від 26.01.2021, щодо надання пропозиції відносно вирішення питання організації тренувальної роботи для населення  на стадіонах міста у вихідні дні.

Інформація Фурсової С.

 1. ДОДАТКОВО. Про колективний лист директора КДЮСШ Демченко О.Ю. та директора ЗОШ № 2 Кушніра В.Г.  від 25.02.2021 вх. № 262 щодо проведення реконструкції Комплексної дитячо - юнацької спортивної школи шляхом прибудови приміщень.

Інформація Демченко О., Кушніра В.

 

 

Слухали 1:

Про  внесення змін до  Міської  комплексної програми «Молодь   Чорноморська»   на    2019- 2021  роки», затвердженої   рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 01.03.2019 № 406-VII (проєкт рішення відповідно до розпорядження міського голови про скликання сесії від 17.02.2021 № 77).

Інформація Фурсової С.

Виступили: Тонкошкур О.

 •  

Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про  внесення змін до  Міської  комплексної програми «Молодь   Чорноморська»   на    2019- 2021  роки», затвердженої   рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 01.03.2019 № 406-VII» до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення;

Результати голосування: за - 4; проти - 0; утримались - 0

 

Слухали 2:

Про внесення змін до Міської  комплексної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2019 - 2021 роки, затвердженої   рішенням   Чорноморської  міської  ради Одеського району Одеської області від 19.06.2020 № 573-VII (проєкт рішення).

Інформація Фурсової С.

Виступили: Кузар О., Тонкошкур О.

 •  

1. Рекомендувати постійній комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності розглянути проєкт рішення  «Про внесення змін до Міської  комплексної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2019 - 2021 роки, затвердженої   рішенням   Чорноморської  міської  ради Одеського району Одеської області від 19.06.2020 № 573-VII» щодо можливості виділення додаткового фінансування на заходи, які передбачені програмою.

2. Рекомендувати міській раді включити даний проєкт рішення до порядку денного сесії міської ради та затвердити (прийняти) його у разі підтримки постійною комісією з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності виділення додаткового фінансування на заходи, які передбачені програмою.

Результати голосування: за - 4; проти - 0; утримались - 0

 

Слухали 3:

Про внесення змін до Міської програми  забезпечення житлом дітей-сиріт     та    дітей,  позбавлених      батьківського       піклування,   а також осіб       та   молоді      з   їх    числа на  2020 -2022 роки, затвердженої         рішенням    Чорноморської    міської ради      Одеського      району  Одеської області  від    20.12.2019   № 518 – VII ( проєкт рішення).

Інформація Гудкової Л.

Виступили: Тонкошкур О., Прищепа Т.І., Ковальчук В.

 •  

1. Рекомендувати постійній комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності розглянути проєкт рішення  «Про внесення змін до Міської програми  забезпечення житлом дітей-сиріт     та    дітей,  позбавлених      батьківського       піклування,   а також осіб       та   молоді      з   їх    числа на  2020 -2022 роки, затвердженої         рішенням    Чорноморської    міської ради      Одеського      району  Одеської області  від    20.12.2019   № 518 – VII» щодо можливості виділення додаткового фінансування на заходи, які передбачені програмою.

2. Рекомендувати міській раді включити даний проєкт рішення до порядку денного сесії міської ради та затвердити (прийняти) його у разі підтримки постійною комісією з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності виділення додаткового фінансування на заходи, які передбачені програмою.

Результати голосування: за - 4; проти - 0; утримались – 0

 

Слухали 4:

Про звернення директора Дитячо-юнацької спортивної школи з шахів і шашок Чорноморської міської ради Одеської області Білого В. від 09.02.2021 щодо можливості надання приміщення, яке відповідає нормативам для розміщення ДЮСШ ШШ .

Інформація Білого В., Пакунової Ю.

Виступили: Тонкошкур О.

 •  

1. Взяти до відома інформацію, викладену в зверненні директора Дитячо-юнацької спортивної школи з шахів і шашок Чорноморської міської ради Одеської області Білого В. від 09.02.2021 щодо можливості надання приміщення, яке відповідає нормативам для розміщення ДЮСШ ШШ.

2. Рекомендувати міському голові вжити заходів щодо можливості вирішення питання про надання приміщення, яке відповідає нормативам для розміщення ДЮСШ ШШ.

 

3. Контроль за виконання даної рекомендації покласти на голову комісії Тонкошкура О.

Результати голосування: за - 4; проти - 0; утримались - 0

 

Слухали 5:

Про звернення голови громадського об’єднання «Іллічівська Федерація каное»   Єфімова Д. від 27.01.2021 щодо можливості відкриття ДЮСШ водних видів спорту у місті Чорноморську.

Виступили: Тонкошкур О., Демченко О., Кушнір В., Єфімов Д.,

                     Яковенко О., Кузар О., Фурсова С.

 •  

1. Взяти до відома інформацію, викладену в зверненні голови громадського об’єднання «Іллічівська Федерація каное»   Єфімова Д. від 27.01.2021 щодо можливості відкриття ДЮСШ водних видів спорту у місті Чорноморську.

2. Рекомендувати голові громадського об’єднання «Іллічівська Федерація каное»   Єфімова Д., директору КДЮСШ Демченко О., начальнику відділу освіти Вороненко Н., начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Фурсовій С. підготувати  план заходів що фінансово-матеріального забезпечення можливого створення на базі КДЮСШ відділення з веслування на байдарках і каное. Надати даний план заходів на розгляд постійної комісії. 

Результати голосування: за - 4; проти - 0; утримались - 0

 

Слухали 6:

Про Програму розвитку фізичної культури і спорту у                       м. Чорноморську на 2021-2024 роки (планове питання, проєкт рішення).

Інформація Фурсової С.

Виступили: Тонкошкур О., Яковенко О.

 •  

1. Рекомендувати начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Фурсовій С. продовжити роботу (доопрацювати)  щодо підготовки проєкту рішення «Про Програму розвитку фізичної культури і спорту у м. Чорноморську на 2021-2024 роки».

2. Рекомендувати начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Фурсовій С. після доопрацювання проєкту рішення «Про Програму розвитку фізичної культури і спорту у м. Чорноморську на 2021-2024 роки» надати його на розгляд постійної комісії.

Результати голосування: за - 4; проти - 0; утримались - 0

 

Слухали 7:

Про організацію та виконання річних планів з організації спортивних  заходів  на  території Чорноморської територіальної громади ( планове питання).

Інформація Фурсової С.

Виступили: Тонкошкур О.

 •  

1. Взяти до відома інформацію про організацію та виконання річних планів з організації спортивних  заходів  на  території Чорноморської територіальної громади.

2. Контроль за виконанням річного плану з організації спортивних  заходів  на  території Чорноморської територіальної громади покласти на Демченко О.

Результати голосування: за - 4; проти - 0; утримались - 0

 

Слухали 8:

Про підсумки навчально-тренувальної та виховної роботи комунального підприємства «Палац спорту «Юність» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області за 2020 рік, якість надання послуг, аналіз ефективності експлуатації спортивних та господарських приміщень, перспективи та пропозиції подальшого розвитку (планове питання).

Інформація Хлопчик В.

Виступили: Тонкошкур О., Кузар О., Кушнір В.

 •  

1. Взяти до відома інформацію про підсумки навчально-тренувальної та виховної роботи комунального підприємства «Палац спорту «Юність» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області за 2020 рік, якість надання послуг, аналіз ефективності експлуатації спортивних та господарських приміщень, перспективи та пропозиції подальшого розвитку.

2. Рекомендувати директору комунального підприємства «Палац спорту «Юність» Хлопчик В. надати на наступне засідання постійної комісії інформацію про проведену передачу «Палацу спорту «Юність» з державної до комунальної власності та інформацію щодо проєкту реконструкції комунального підприємства «Палац спорту «Юність».

3. Рекомендувати начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Фурсовій С., начальнику відділу освіти Вороненко Н., директору комунального підприємства «Палац спорту «Юність» Хлопчик В. надати на наступне засідання постійної комісії пропозиції щодо шляхів реалізації проєкту з організації для школярів міста уроків з плавання в комунальному підприємстві «Палац спорту «Юність».

Результати голосування: за - 4; проти - 0; утримались – 0

 

Слухали 9 та 10:

Про перспективи розвитку і удосконалення мережі навчальних закладів  комунальної форми власності, підпорядкованих відділу освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області              (планове питання).

Про організацію роботи щодо забезпечення навчальних закладів  комунальної форми власності, підпорядкованих відділу освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області педагогічними кадрами ( планове питання).

Виступили: Тонкошкур О.

 •  

Перенести на наступне засідання постійної комісії розгляд питань:

 • Про перспективи розвитку і удосконалення мережі навчальних закладів  комунальної форми власності, підпорядкованих відділу освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області ( планове питання).
 • Про організацію роботи щодо забезпечення навчальних закладів  комунальної форми власності, підпорядкованих відділу освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області педагогічними кадрами ( планове питання).

Результати голосування: за - 4; проти - 0; утримались – 0

 

Слухали 11:

Про виконання рекомендації постійної комісії, протокол № 2 від 26.01.2021, щодо реорганізації  відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області та передачу функцій «у справах сім’ї» до управління соціальної політики Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.

Інформація Прищепи Т., Фурсової С.

Виступили: Кузар О., Тонкошкур О, Кушнір В.

 •  

Рекомендувати начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Фурсовій С., начальнику управління соціальної політики Прищепі Т. надати на наступне засідання постійної комісії проєкт положення про відділ у справах молоді та спорту та проєкт положення про управління соціальної політики, в яких передбачити передачу функцій «у справах сім’ї» від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту до управління соціальної політики.

Результати голосування: за - 4; проти - 0; утримались – 0

 

Слухали 12:

Про виконання рекомендації постійної комісії, протокол № 2 від 26.01.2021, щодо надання пропозиції відносно вирішення питання організації тренувальної роботи для населення  на стадіонах міста у вихідні дні.

Інформація Фурсової С.

Виступили: Тонкошкур О., Кушнір В.

 •  

1. Взяти до відома інформацію про виконання рекомендації постійної комісії, протокол № 2 від 26.01.2021, щодо надання пропозиції відносно вирішення питання організації тренувальної роботи для населення  на стадіонах міста у вихідні дні.

2. Рекомендувати начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Фурсовій С. здійснити розрахунок щодо необхідного додаткового фінансування з організації тренувальної роботи для населення  на стадіонах міста у вихідні дні з квітня по листопад. Даний розрахунок надати на наступне засідання постійної комісії.

Результати голосування: за - 4; проти - 0; утримались – 0

 

До початку обговорення питання 13 порядку денного виступила член комісії Демченко О.Ю. з заявою про ймовірність виникнення потенційного/реального конфлікту інтересів щодо питання:

 Про колективний лист директора КДЮСШ Демченко О.Ю. та директора ЗОШ № 2 Кушніра В.Г.     від 25.02.2021 вх. № 262 щодо проведення реконструкції Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи шляхом прибудови приміщень.

                    Заява (додається)

Слухали 13:

Додатково

Про колективний лист директора КДЮСШ Демченко О.Ю. та директора ЗОШ № 2 Кушніра В.Г.  від 25.02.2021 вх. № 262 щодо проведення реконструкції Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи шляхом прибудови приміщень.

Інформація Демченко О., Кушніра В.

Виступили: Тонкошкур О., Кузар О., Хлопчик В.

 •  

Рекомендувати виконавчому комітету міської ради:

- розглянути  питання реконструкції будівлі КДЮСШ з прибудовою спортивної зали для спільного використання з ЗОШ № 2;

- надати дозвіл відділу освіти замовити виготовлення ескізного проєкту реконструкції будівлі КДЮСШ з прибудовою спортивної зали для спільного використання з ЗОШ № 2 в рамках наявного фінансування.

Результати голосування: за - 4; проти - 0; утримались - 0

Голова комісії                                                          Олександр ТОНКОШКУР 

Секретар комісії                                                                         Олена КУЗАР

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань