КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності VІІІ скликання від 31 травня 2021 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

75B4E03D-6C66-4304-B2B0-0ABA9F798598

Номер рішення

Протокол № 15

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Фінанси ,  Законодавство .

Перше оприлюднення

02.06.2021

14:05

Останні зміни

02.06.2021

14:07

Дата прийняття

31.05.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

м. Чорноморськ                                                              Депутатська кімната 

                                                              10.00

Присутні:

Голова комісії – Венгріна Олена Петрівна

Заступник голови комісії  - Бузько Юрій Іванович

Секретар комісії – Живилко Наталя Олександрівна

Члени комісії: Жуха Леонід Іванович, Капанишина Галина Сергіївна, Леконцева Ірина Ігорівна, Чегаринська Катерина Володимирівна

Відсутній: Левченко Андрій Геннадійович

 

На засіданні комісії також присутні:

Гуляєв В.О. – міський голова

Шолар О.Ю. - секретар міської ради

Яволова Н.О. - заступник міського голови

Васильєв О.А. - заступник міського голови

Кушніренко Н.В. - керуюча справами

Амбарніков М.П. – начальник управління капітального будівництва

Прищепа Т.І. - начальник управління соціальної політики

Охотніков В.В. - начальник юридичного відділу управління ДРПтаПЗ

Варижук І.В. - начальник організаційного відділу

Бондаренко В. Г. – директор комунального підприємства «Чорноморськводоканал»

Помічники-консультанти депутатів міської ради

ЗМІ

 

До початку роботи постійної комісії виступили:

Гуляєв В.О., міський голова;

Капанишина Г.С., член постійної комісії

 

Результати голосування за початок роботи комісії: за - 7, проти - 0, утримались - 0

 

Порядок денний:

 

  1. Про погодження напрямків використання бюджетних коштів в межах видатків споживання та закупівлі за кошти бюджету розвитку в розрізі видів робіт за головними розпорядниками бюджетних коштів, які додатково розподілені рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 21.05.2021 № 68 - VIII «Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 24 грудня 2020 року № 13-VІII «Про бюджет Чорноморської міської територіальної громади на 2021 рік».

 

  1.  Про  внесення  змін до Міської цільової програми соціального  захисту та надання соціальних послуг населенню Чорноморської міської територіальної    громади    на  2021-2025 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради  Одеського району Одеської області від 24.12.2020  № 16-VIІІ  (проект рішення міської ради).

 

  1. Про погодження рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області "Про перерозподіл видатків бюджету Чорноморської міської територіальної громади у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів".

                   Результати голосування за порядок денний за основу: за - 7, проти - 0,

                                                                                                                      утримались – 0

                                                                                        

 

                    Результати голосування за порядок денний в цілому з 3-х питань:

                                                                                       за - 7, проти - 0, утримались – 0

                                                                                                                     

          Слухали 1: Про погодження напрямків використання бюджетних коштів в межах видатків споживання та закупівлі за кошти бюджету розвитку в розрізі видів робіт за головними розпорядниками бюджетних коштів, які додатково розподілені рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 21.05.2021 № 68 - VIII «Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 24 грудня 2020 року № 13-VІII «Про бюджет Чорноморської міської територіальної громади на 2021 рік»  (лист фінансового управління від 28.05.2021 вих. № 02-18/177, вх № 477)

Інформація Яволової Н.О.

Виступили Венгріна О.П., Шолар О.Ю.

  • 1. Рекомендувати виключити з переліку погодження напрямків видатки в розмірі 50 000,00 грн за КЕКВ 1216011 «Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду» на «Міську програму сприяння діяльності об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів в багатоквартирних будинках на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2020-2022 роки (ремонт ліфту в багатоквартирному будинку за адресою: м.Чорноморськ, вул. Парусна, 3-Б)» та  винести на наступне засідання постійної комісії погодження напрямків використання бюджетних коштів за «Міською програмою сприяння діяльності об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів в багатоквартирних будинках на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2020-2022 роки».

2. Погодити (за виключенням напрямку використання бюджетних коштів, зазначеного у п. 1 даної рекомендації) напрямки використання бюджетних коштів в межах видатків споживання та закупівлі за кошти бюджету розвитку в розрізі видів робіт за головними розпорядниками бюджетних коштів, які додатково розподілені рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області 21.05.2021 № 68 - VIII «Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 24 грудня 2020 року № 13-VІII «Про бюджет Чорноморської міської територіальної громади на 2021 рік»  (лист фінансового управління від 28.05.2021          вих. № 02-18/177, вх. № 477).

                                         Результати голосування: за - 7, проти - 0, утримались – 0

                                                                                                                     

           Слухали 2: Про  внесення  змін до Міської цільової програми соціального  захисту та надання соціальних послуг населенню Чорноморської міської територіальної    громади    на  2021-2025 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради  Одеського району Одеської області від 24.12.2020  № 16-VIІІ  (проект рішення міської ради).

  Інформація  Прищепи Т.І.

 Виступила Венгріна О.П.

   Вирішили: Рекомендувати міській раді включити проєкт рішення «Про  внесення  змін до Міської цільової програми соціального  захисту та надання соціальних послуг населенню Чорноморської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради  Одеського району Одеської області від 24.12.2020  № 16-VIІІ » до порядку денного сесії ради та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення.

                                                   Результати голосування: за - 7, проти - 0, утримались – 0

 

        Слухали 3: Про погодження рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області "Про перерозподіл видатків бюджету Чорноморської міської територіальної громади у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів".

           Інформація  Яволової Н.О.

 Виступила Венгріна О.П.

   Вирішили: Погодити рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області "Про перерозподіл видатків бюджету Чорноморської міської територіальної громади у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів".

                                                   Результати голосування: за - 7, проти - 0, утримались – 0

Після того, як порядок денний засідання комісії був вичерпаний, додатково виступили: Бондаренко В.Г., Прищепа Т.І., Венгріна О.П., Охотніков В.В., Кушніренко Н.В.

 

Голова комісії                                                                       Олена ВЕНГРІНА

Секретар комісії                                                                 Наталя ЖИВИЛКО

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань