КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та у справах молоді VIІI скликання від 15.06.2021

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

83B85107-2FC1-4767-84D9-E4A4383B2E68

Номер рішення

Протокол № 5

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Культура ,  Спорт ,  Здоров'я .

Перше оприлюднення

17.06.2021

10:00

Останні зміни

17.06.2021

10:03

Дата прийняття

15.06.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

м. Чорноморськ                                                               Депутатська кімната

11.00

 

Склад комісії:

голова комісії – Тонкошкур Олександр Олександрович;  

заступник голови комісії - Симончук Микола Миколайович;

секретар комісії – Кузар Олена Вікторівна;

член комісії: Демченко Оксана Юріївна.

 

Також на засіданні комісії присутні:

Шолар О.Ю. - секретар міської ради

Васильєв О.А. - заступник міського голови

Кушніренко Н.В. - керуюча справами

Шехтерлє О. - в.о. начальника відділу охорони здоров’я

Охотніков В.В. - начальник юридичного відділу

Варижук І.В. - начальник організаційного відділу

Фурсова С.П. - начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту

ЗМІ

 

 

Результати голосування за початок роботи комісії: за - 4, проти - 0, утримались -  0

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

  1. Про внесення змін та доповнень до Положення про платні медичні та немедичні послуги, які надаються комунальними некомерційними підприємствами  галузі  охорони здоров'я Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради  Одеського району Одеської області від 24.12.2020  № 18-VIІІ.
  2.  (доопрацьований) Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Чорноморська Одеського району Одеської області, в новій редакції.
3.             Про зміну назви Чорноморського навчально-виховного комплексу «спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу» Чорноморської міської ради Одеської області та затвердження статуту закладу в новій редакції.
  1. Про затвердження Положення про відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області  в новій редакції.

 

Результати голосування за порядок денний за основу та в цілому: за - 4, проти -0, утримались - 0

 

 

СЛУХАЛИ 1: Про внесення змін та доповнень до Положення про платні медичні та немедичні послуги, які надаються комунальними некомерційними підприємствами  галузі  охорони здоров'я Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради  Одеського району Одеської області від 24.12.2020  № 18-VIІІ.

Інформація О.Шехтерлє 

 

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати міській раді включити до порядку денного сесії ради проєкт рішення «Про внесення змін та доповнень до Положення про платні медичні та немедичні послуги, які надаються комунальними некомерційними підприємствами  галузі  охорони здоров'я Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради  Одеського району Одеської області від 24.12.2020  № 18-VIІІ»  та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення.

Результати голосування: за - 4, проти - 0, утримались - 0

 

СЛУХАЛИ 2: (доопрацьований) Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Чорноморська Одеського району Одеської області, в новій редакції.

Інформація Васильєва О. 

Виступили: Кузар О., Тонкошкур О.

 

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати міській раді включити до порядку денного сесії ради проєкт рішення «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Чорноморська Одеського району Одеської області, в новій редакції»  та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення.

Результати голосування: за - 4, проти - 0, утримались - 0

 

СЛУХАЛИ 3: Про зміну назви Чорноморського навчально-виховного комплексу «спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу» Чорноморської міської ради Одеської області та затвердження статуту закладу в новій редакції.

Інформація Васильєва О. 

Виступили: Кузар О., Тонкошкур О., Демченко О.

 

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати міській раді включити до порядку денного сесії ради проєкт рішення «Про зміну назви Чорноморського навчально-виховного комплексу «спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу» Чорноморської міської ради Одеської області та затвердження статуту закладу в новій редакції»  та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення.

Результати голосування: за - 4, проти - 0, утримались - 0

 

СЛУХАЛИ 4: Про затвердження Положення про відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області  в новій редакції.

Інформація Фурсової С.П.   

Виступили: Тонкошкур О.

 

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати міській раді включити до порядку денного сесії ради проєкт рішення «Про затвердження Положення про відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області  в новій редакції»  та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення.

Результати голосування: за - 4 , проти -0, утримались -0

 

Голова комісії                                                                        О.ТОНКОШКУР

Секретар комісії                                                                              О. КУЗАР

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань