КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності VІІІ скликання від 17 червня 2021 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

A126BA24-2908-4B8F-8D86-AC6EA1A5D591

Номер рішення

Протокол № 16

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

І.В. Варижук

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Фінанси ,  Законодавство .

Перше оприлюднення

22.06.2021

11:48

Останні зміни

22.06.2021

11:53

Дата прийняття

17.06.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

м. Чорноморськ                                                                                    Кабінет 208 

                                                                                      15.00

Присутні:

Голова комісії – Венгріна Олена Петрівна

Секретар комісії – Живилко Наталя Олександрівна

Члени комісії: Жуха Леонід Іванович, Капанишина Галина Сергіївна, Леконцева Ірина Ігорівна, Чегаринська Катерина Володимирівна

 

Відсутній: Левченко Андрій Геннадійович

 

На засідання комісії запрошені:

Васильєв А.О. - заступник міського голови

Яволова Н.О. – заступник міського голови

Кушніренко Н.В. - керуюча справами

Яковенко  О.М. - начальник фінансового управління

Вороненко Н.В. - начальник відділ освіти

Бондаренко В.Г. - директор КП «Чорноморськводоканал»

 

Результати голосування за початок роботи комісії: за - 6, проти - 0, утримались - 0

 

Порядок денний:

 

 1. Про виконання бюджету Чорноморської міської територіальної громади за 1 квартал 2021 року (проєкт рішення міської ради).
 2. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 24 грудня 2020 року № 13-VІII «Про бюджет Чорноморської міської територіальної громади на 2021 рік» (проект рішення міської ради).
 3. Про      затвердження   граничних    сум   витрат на   придбання  легкових   автомобілів,   меблів, іншого обладнання  та  устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів  виконавчими  органами  Чорноморської   міської  ради Одеського району Одеської області, бюджетними  установами,  які  утримуються   за    рахунок     коштів    бюджету  Чорноморської міської територіальної громади (проєкт рішення міської ради)
 4. Про встановлення ставок  єдиного податку на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (проєкт рішення міської ради)
 5. Про встановлення вартісної ознаки предметів, що входять до складу малоцінних необоротних матеріальних активів (проєкт рішення міської ради)
 6. Про внесення змін до кошторису витрат на виконання Міської програми підтримки  здобуття професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти на умовах регіонального замовлення у відповідних закладах освіти, що розташовані та діють на території Чорноморської міської  територіальної громади на 2021 рік (проєкт рішення міської ради).
 7. Про  затвердження Міської програми  розвитку фізичної  культури і спорту  в     м. Чорноморську на 2021- 2024 роки (проєкт рішення міської ради)
 8.   Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 09.04.2019 № 416 - VII  “Про Міську програму  протидії  злочинності та посилення громадської  безпеки  на  території  Чорноморської  міської ради  Одеської області  на  2019 – 2022  роки” (проєкт рішення міської ради).
 9.   Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області   від 04.09.2020 №  600–VII «Про затвердження структури та штатного розпису комунальної установи ″Муніципальна варта″ Чорноморської міської ради Одеської області і Умов оплати праці працівників комунальної установи ″Муніципальна варта″ Чорноморської міської ради Одеської області в новій редакції» (проєкт рішення міської ради)
10.Про прийняття у комунальну власність Чорноморської міської територіальної громади Одеського району Одеської області майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області (проєкт рішення міської ради)
 1. Про внесення змін до Програми модернізації ліфтового господарства Чорноморської    міської  ради   Одеського    району  Одеської   області  на  2019 - 2023    роки,  затвердженої  рішенням  Чорноморської  міської  ради  Одеського району Одеської області від 12.09.2019 № 485- VII (проєкт рішення міської ради)
 2. Про закріплення новозбудованого об’єкту - артезіанської свердловини та бювету,  за адресою: Одеська область, м.  Чорноморськ, вул. Парусна, 4-Б  на праві господарського відання за комунальним підприємством «Чорноморськводоканал» Чорноморської   міської ради  Одеського району Одеської області, як об'єкт комунальної власності Чорноморської територіальної  громади  в  особі   Чорноморської  міської  ради Одеського району Одеської області (проєкт рішення міської ради)
 3. Про створення комісії з метою визначення шляхів щодо доцільності використання основних фондів за своїм напрямком, які законсервовані та були задіяні в наданні гарячого водопостачання Чорноморської територіальної громади Одеського району Одеської області, або вирішення інших шляхів їх подальшого використання (проєкт рішення міської ради)
 4. Про включення об’єктів комунальної власності  до  Переліку  другого  типу (проєкт рішення міської ради)
 5. Про списання проєктно-кошторисної, іншої  технічної  документації  та  витрат на   проєктно-вишукувальні   роботи  при  проєктуванні  мостового  переходу    через Сухий  лиман в с. Малодолинське   міста  Чорноморська   на   автомобільній    дорозі Одеса – Чорноморськ (проєкт рішення міської ради)

16. Про лист начальника фінансового управління Яковенко О.М. від 14.06.2021№ 02-18/210 (вх. № 500) щодо погодження переліку робіт, закупівля яких здійснюється за кошти бюджету розвитку, видатки на які додатковогорозподілені рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 30.03.2021 № 24 - VIII «Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 24 грудня 2020 року № 13-VІII «Про бюджет Чорноморської міської територіальної громади на 2021 рік» (додається на 1 арк.)

17. Про лист заступника міського голови Яволової Н.О. від 16.06.2021 вих. № 02-18/212 (вх.. № 503) щодо погодження переліку товарів, робіт, послуг закупівля яких здійснюється за кошти бюджету розвитку та напрямки витрачання бюджетних коштів в межах видатків споживання, видатки на які додатково розподілені рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 30.03.2021 № 24-VIII «Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 24 грудня 2020 року № 13-VIII «Про бюджет Чорноморської міської територіальної громади на 2021 рік».

18. Про лист начальника відділу освіти Вороненко Н.В. від 17.06.2021 №01-11/1040 (вх. № 504) щодо перерозподілу коштів у сумі 681 100, 00 грн. з метою співфінансування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» та погодження напрямків витрачання бюджетних коштів з урахуванням змін.

 

Результати голосування за порядок денний за основу та в цілому: за - 6, проти - 0, утримались - 0

 

До початку обговорення питань порядку денного виступила депутат Чегаринська та повідомила, що під час розгляду питання № 14 «Про включення об’єктів комунальної власності  до  Переліку  другого  типу» у неї можливий конфлікт інтересів, тому вона не буде брати участь в обговоренні та прийнятті рішення (голосуванні) по даному питанню (заява додається).

 

СЛУХАЛИ 1:

Про виконання бюджету Чорноморської міської територіальної громади за 1 квартал 2021 року.  

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити до порядку денного сесії ради проєкт рішення «Про виконання бюджету Чорноморської міської територіальної громади за 1 квартал 2021 року»  та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення.

Результати голосування: за - 6, проти -0, утримались -0

 

СЛУХАЛИ 2:

Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 24 грудня 2020 року № 13-VІII «Про бюджет Чорноморської міської територіальної громади на 2021 рік»

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити до порядку денного сесії ради проєкт рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 24 грудня 2020 року № 13-VІII «Про бюджет Чорноморської міської територіальної громади на 2021 рік»»  та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення.

Результати голосування: за - 6, проти -0, утримались - 0

 

СЛУХАЛИ 3:

 •  

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити до порядку денного сесії ради проєкт рішення «Про      затвердження   граничних    сум   витрат на   придбання  легкових   автомобілів,   меблів, іншого обладнання  та  устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів  виконавчими  органами  Чорноморської   міської  ради Одеського району Одеської області, бюджетними  установами,  які  утримуються   за    рахунок     коштів    бюджету  Чорноморської міської територіальної громади»  та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення.

Результати голосування: за - 6, проти -0, утримались - 0

 

СЛУХАЛИ 4:

Про встановлення ставокєдиного податку на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області  

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити до порядку денного сесії ради проєкт рішення «Про встановлення ставок  єдиного податку на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області»  та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення.

Результати голосування: за - 6, проти -0, утримались - 0

 

СЛУХАЛИ 5:

Про встановлення вартісної ознаки предметів, що входять до складу

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити до порядку денного сесії ради проєкт рішення «Про встановлення вартісної ознаки предметів, що входять до складу малоцінних необоротних матеріальних активів»  та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення.

Результати голосування: за - 6, проти -0, утримались - 0

 

СЛУХАЛИ 6:

Про внесення змін до кошторису витрат на виконання Міської програми підтримки  здобуття професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти на умовах регіонального замовлення у відповідних закладах освіти, що розташовані та діють на території Чорноморської міської  територіальної громади на 2021 рік.  

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити до порядку денного сесії ради проєкт рішення «Про внесення змін до кошторису витрат на виконання Міської програми підтримки  здобуття професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти на умовах регіонального замовлення у відповідних закладах освіти, що розташовані та діють на території Чорноморської міської  територіальної громади на 2021 рік»  та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення.

Результати голосування: за - 6, проти -0, утримались - 0

 

СЛУХАЛИ 7:

 •  

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити до порядку денного сесії ради проєкт рішення «Про  затвердження Міської програми  розвитку фізичної  культури і спорту  в   м. Чорноморську на 2021- 2024 роки»  та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення.

Результати голосування: за - 6, проти -0, утримались - 0

 

СЛУХАЛИ 8:

Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 09.04.2019 № 416 - VII“Про Міську програмупротидіїзлочинності та посилення громадськоїбезпекинатериторіїЧорноморськоїміської радиОдеської областіна2019 – 2022роки”  

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити до порядку денного сесії ради проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 09.04.2019 № 416 - VII  “Про Міську програму  протидії  злочинності та посилення громадської  безпеки  на  території  Чорноморської  міської ради  Одеської області  на  2019 – 2022  роки”»  та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення.

Результати голосування: за - 6, проти -0, утримались - 0

 

СЛУХАЛИ 9:

Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської областівід 04.09.2020 №600–VII «Про затвердження структури та штатного розпису комунальної установи ″Муніципальна варта″ Чорноморської міської ради Одеської області і Умов оплати праці працівників комунальної установи ″Муніципальна варта″ Чорноморської міської ради Одеської області в новій редакції»  

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити до порядку денного сесії ради проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області   від 04.09.2020 №  600–VII «Про затвердження структури та штатного розпису комунальної установи ″Муніципальна варта″ Чорноморської міської ради Одеської області і Умов оплати праці працівників комунальної установи ″Муніципальна варта″ Чорноморської міської ради Одеської області в новій редакції»»  та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення.

Результати голосування: за - 6, проти -0, утримались - 0

СЛУХАЛИ 10:

Про прийняття у комунальну власність Чорноморської міської територіальної громади Одеського району Одеської області майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області  

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити до порядку денного сесії ради проєкт рішення «Про прийняття у комунальну власність Чорноморської міської територіальної громади Одеського району Одеської області майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області»  та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення.

Результати голосування: за - 6, проти -0, утримались - 0

 

СЛУХАЛИ 11:

Про внесення змін до Програми модернізації ліфтового господарства ЧорноморськоїміськоїрадиОдеськогорайонуОдеськоїобластіна2019 - 2023роки,затвердженоїрішеннямЧорноморськоїміськоїрадиОдеського району Одеської області від 12.09.2019 № 485- VII  

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити до порядку денного сесії ради проєкт рішення «Про внесення змін до Програми модернізації ліфтового господарства Чорноморської    міської  ради   Одеського    району  Одеської   області  на  2019 - 2023    роки,  затвердженої  рішенням  Чорноморської  міської  ради  Одеського району Одеської області           від 12.09.2019 № 485- VII»  та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення.

Результати голосування: за - 6, проти -0, утримались - 0

 

СЛУХАЛИ 12:

Про закріплення новозбудованого об’єкту - артезіанської свердловини та бювету,за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, вул. Парусна, 4-Бна праві господарського відання за комунальним підприємством «Чорноморськводоканал» Чорноморськоїміської радиОдеського району Одеської області, як об'єкт комунальної власності Чорноморської територіальноїгромадивособіЧорноморськоїміськоїради Одеського району Одеської області  

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити до порядку денного сесії ради проєкт рішення «Про закріплення новозбудованого об’єкту - артезіанської свердловини та бювету,  за адресою: Одеська область,          м.  Чорноморськ, вул. Парусна, 4-Б  на праві господарського відання за комунальним підприємством «Чорноморськводоканал» Чорноморської   міської ради  Одеського району Одеської області, як об'єкт комунальної власності Чорноморської територіальної  громади  в  особі   Чорноморської  міської  ради Одеського району Одеської області»  та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення.

Результати голосування: за - 6, проти -0, утримались - 0

 

СЛУХАЛИ 13:

Про створення комісії з метою визначення шляхів щодо доцільності використання основних фондів за своїм напрямком, які законсервовані та були задіяні в наданні гарячого водопостачання Чорноморської територіальної громади Одеського району Одеської області, або вирішення інших шляхів їх подальшого використання

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити до порядку денного сесії ради проєкт рішення «Про створення комісії з метою визначення шляхів щодо доцільності використання основних фондів за своїм напрямком, які законсервовані та були задіяні в наданні гарячого водопостачання Чорноморської територіальної громади Одеського району Одеської області, або вирішення інших шляхів їх подальшого використання»та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення.

Результати голосування: за - 6, проти -0, утримались - 0

 

СЛУХАЛИ 14:

Про включення об’єктів комунальної власностідоПерелікудругоготипу.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити до порядку денного сесії ради проєкт рішення «Про включення об’єктів комунальної власності  до  Переліку  другого  типу»  та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення.

Результати голосування: за - 5, проти -0, утримались - 0,                      не голосували -1

 

СЛУХАЛИ 15:

Про списання проєктно-кошторисної, іншої  технічної  документації  та  витрат на   проєктно-вишукувальні   роботи  при  проєктуванні  мостового  переходу    через Сухий  лиман в с. Малодолинське   міста  Чорноморська   на   автомобільній    дорозі Одеса – Чорноморськ

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати міській раді включити до порядку денного сесії ради проєкт рішення «Про списання проєктно-кошторисної, іншої  технічної  документації  та  витрат на   проєктно-вишукувальні   роботи  при  проєктуванні  мостового  переходу    через Сухий  лиман в с. Малодолинське   міста  Чорноморська   на   автомобільній    дорозі Одеса – Чорноморськ»  та затвердити (прийняти) даний проєкт рішення.

Результати голосування: за - 6, проти -0, утримались - 0

 

СЛУХАЛИ 16:

Про лист начальника фінансового управління Яковенко О.М. від 14.06.2021 № 02-18/210 (вх. № 500) щодо погодження переліку робіт, закупівля яких здійснюється за кошти бюджету розвитку, видатки на які додатковогорозподілені рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 30.03.2021 № 24 - VIII «Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 24 грудня 2020 року № 13-VІII «Про бюджет Чорноморської міської територіальної громади на 2021 рік» (додається на 1 арк.)

ВИРІШИЛИ:

 1. Рекомендувати визначити Управління капітального будівництва головним розпорядником коштів з реконструкції мережі водовідведення, яка приймає стоки від житлового будинку ОСББ "НОМЕР СІМ" за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, вул. Лазурна, 2 у сумі            868 367,00 грн. та погодити даний напрямок витрачання бюджетних коштів. 
 2. Рекомендувати погодити проведення робіт з реконструкції мереж водопроводу Д 300мм в районі вул. Радісна, 21А, в м.Чорноморськ Одеська обл. (проектні та будівельні роботи) у сумі 440 000, 00 грн.

Результати голосування: за - 6, проти -0, утримались - 0

 

 1. Рекомендувати юридичному відділу надати довідку щодо дотримання процедур погодження, передбачених чинним законодавством та рішеннями міської ради під час  проведення робіт «Реконструкція приміщення складу хлору під цех механічного зневоднення осаду каналізаційних очисних споруд м.Чорноморська за адресою Одеська обл., Овідіопольський район, Дальницька сільська рада, комплекс будівель та споруд № 2 (за межами населеного пункту)» та «Технічне переоснащення системи донної аерації першої секції аеротенка каналізаційних очисних споруд м.Чорноморська за адресою Одеська обл., Овідіопольський район, Дальницька сільська рада, комплекс будівель та споруд № 2 (за межами населеного пункту)».

Результати голосування: за - 4, проти -0, утримались - 2

Рекомендація не підтримана

 

СЛУХАЛИ 17:

Про лист заступника міського голови Яволової Н.О. від 16.06.2021 вих. № 02-18/212 (вх. № 503) щодо погодження переліку товарів, робіт, послуг закупівля яких здійснюється за кошти бюджету розвитку та напрямки витрачання бюджетних коштів в межах видатків споживання, видатки на які додатково розподілені рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 30.03.2021 № 24-VIII «Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 24 грудня 2020 року № 13-VIII «Про бюджет Чорноморської міської територіальної громади на 2021 рік».

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати погодитиперелік товарів, робіт, послуг закупівля яких здійснюється за кошти бюджету розвитку та напрямки витрачання бюджетних коштів в межах видатків споживання, видатки на які додатково розподілені рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 30.03.2021 № 24-VIII «Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 24 грудня 2020 року № 13-VIII «Про бюджет Чорноморської міської територіальної громади на 2021 рік».

Результати голосування: за - 6, проти - 0, утримались - 0

 

СЛУХАЛИ 18:

Про лист начальника відділу освіти Вороненко Н.В. від 17.06.2021           № 01-11/1040 (вх. № 504) щодо перерозподілу коштів у сумі 681 100, 00 грн. з метою співфінансування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» та погодження напрямків витрачання бюджетних коштів з урахуванням змін.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати погодити відділу освіти перерозподіл коштів у сумі 681 100, 00 грн. з метою співфінансування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» та погодити напрямки витрачання бюджетних коштів з урахуванням змін.

Результати голосування: за - 6, проти - 0, утримались -0

 

 

 

Голова комісії                                                                                  О. ВЕНГРІНА

 

Секретар комісії                                                                              Н. ЖИВИЛКО

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань