КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку VIІI скликання від 08.07.2021

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

BB5908CF-39AC-438C-94F1-FFD342821F6C

Номер рішення

Протокол № 3

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Транспорт .

Перше оприлюднення

13.07.2021

16:41

Останні зміни

13.07.2021

16:41

Дата прийняття

08.07.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

м. Чорноморськ                                              Депутатська кімната

                                                                        14.00

Присутні члени постійної комісії:

Голова комісії – Патрик Олександр Михайлович;  

заступник голови комісії – Миза Сергій Васильович;  

секретар комісії – Довгань Олексій Олександрович;  

члени комісії:   Журило Сергій Іванович,  Чорний Михайло Володимирович, Поліщук Олег Ігорович

 

На засіданні комісії також присутні:

Шолар О.Ю. - секретар міської ради

Гіганов О.І. – депутат міської ради

Пакунова Ю.А. – депутат міської ради

Нарожний Г.О. – заступник міського голови

Гєнчева Н.Є. - начальник УЕРтаТ

Кілар О.В. - начальник ВКГіБ

Погребняк В. - директор КП «Чорноморське проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро»

Варижук І.В. - начальник організаційного відділу

Лукі О.С. – начальник спеціальної дільниці управління дорожнім рухом  КП «МУЖКГ»

Іпатьєв О.П. – начальник сектору відділу поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 2 ГУНП в Одеській області

Чупрова О. - юрист  ТОВ «Ліман»

Шлапак К.О. – директор МП ТОВ «Швидкі Автобусні Маршрути»

Помічник депутата міської ради

ЗМІ

Результати голосування за початок роботи: за - 5, проти - 0, утримались - 0

                                                                              (Чорний М.В. – відсутній під час голосування) 

 

Порядок  денний:

 

 1. Про депутатське звернення Пакунової Ю. А. від 24.06.2021 вх. № 192-ЗВ щодо розгляду питання неналежної якості перевезення пасажирів маршрутним транспортом та звітування суб’єктів підприємницької діяльності (перевізників), які здійснюють перевезення пасажирів транспортом загального користування, відносно якості наданих послуг мешканцям міста.

Інформація Пакунової Ю.А.

 1. Про депутатське звернення Пакунової Ю. А. від 24.06.2021 вх. № 191-ЗВ щодо розгляду наступних питань стосовно порушень правил паркування транспортних засобів:
 • організація руху по вулиці Хантадзе ( напроти Чорноморського відділення поліції) та по вулиці Парковій;
 • зобов’язати суб’єктів господарювання привести кармани для паркування у відповідності до норм законодавства в т. ч. –оновлення розмітки;
 • довести до населення інформацію про дозволені місця для паркування та про штрафні санкції у разі порушення правил паркування транспортних засобів.

Інформація Пакунової Ю.А.

 1. Про лист заступника міського голови Яволової Н.О. від 26.05.2021 (вх. № 472) щодо розгляду на засіданні комісії та наданні пропозицій стосовно вирішення питань, порушених у  листі в.о. генерального директора КНП «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Владислава Терлецького (лист додається).

Інформація Яволової Н.О.

 1. Про лист директор КП «Чорноморське проєктно-виробниче архітектурно-планувальне бюро» Погребняка В. від 14.05.2021 (вх. № 454) щодо розгляду можливості виділення фінансування на оновлення схеми руху громадського транспорту та визначення способу розміщення її  на нових зупинках громадського транспорту.

Інформація Погребняка В.

 1. Про колективний лист мешканців будинку за адресою: м. Чорноморськ, проспект Миру, 20-А, від 07.06.2021 щодо встановлення засобів обмеження швидкості на проїзді біля зазначеного будинку.

 

Результати голосування за порядок денний за основу та в цілому з 5 питань:

за - 6, проти - 0, утримались – 0

 

Слухали 1: Про депутатське звернення Пакунової Ю. А. від 24.06.2021 вх. № 192-ЗВ щодо розгляду питання неналежної якості перевезення пасажирів маршрутним транспортом та звітування суб’єктів підприємницької діяльності (перевізників), які здійснюють перевезення пасажирів транспортом загального користування, відносно якості наданих послуг мешканцям міста.

        Інформація: Пакунової Ю.А.

       Виступили: Миза С.В., Довгань О.О.,  Шлапак К.О., Чорний М.В., Погребняк В.,

                            Журило С.І., Гєнчева Н.Є., Патрик О.М., Шолар О.Ю.                         

 

ВИРІШИЛИ: 1. Взяти до відома інформацію директора МП ТОВ «Швидкі Автобусні Маршрути»  Шлапака К.О. щодо подальших перспектив роботи у сфері пасажирських  перевезень на території Чорноморської міської ради та можливостей оновлення транспортних засобів.

2. Рекомендувати заступнику міського голови Ігорю Сурніну вивчити питання щодо доцільності відновлення роботи комісії з контролю за дотриманням законодавства у сфері пасажирського транспорту, обстеження маршрутів пасажирського транспорту та контролю за суб’єктами підприємницької діяльності, які здійснюють перевезення пасажирів, контролю за організацією безпечного дорожнього руху, організації стоянок та паркувальних місць.

У разі необхідності вжити заходів щодо оновлення складу даної комісії.

Про результати розгляду рекомендації повідомити письмово до 30 липня 2021 року. 

 

                                                      Результати голосування: за - 6, проти - 0, утримались - 0

 

3. Рекомендувати міському голові Гуляєву В.О. звернутись  до Одеської обласної державної адміністрації (управління транспортно-комунікаційної інфраструктури) для порушення проблемних питань якості перевезення пасажирів міжміським маршрутним транспортом (зокрема маршрут № 25 «Одеса-Чорноморськ») та вжиття заходів для посилення контролю за наданням послуг у сфері міжміських пасажирських перевезень маршрутними таксі, особливо в частині технічного стану автобусів та  можливостей оновлення парку транспортних засобів (зокрема закупівля електробусів). А також звернутись до Одеської обласної ради з метою ініціювання  розгляду  проблемних питань якості перевезення пасажирів міжміським маршрутним транспортом на засіданнях постійної комісії з питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу Одеської обласної ради.

4. Рекомендувати  головному спеціалісту з питань транспорту  управління економічного розвитку та торгівлі Сергію Попову  розробити перелік вимог, узгоджений з обласним керівництвом, для участі перевізників в конкурсі на здійснення безпечного перевезення  пасажирів на міських та міжміських маршрутах, з обов’язковим урахуванням   відповідності транспортних засобів загального користування в частині технічного стану, можливості перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями, дотримання культури поведінки водіїв, санітарного стану салонів автобусів тощо.

                                                      Результати голосування: за - 5, проти - 0, утримались – 1

 

 5. Рекомендувати заступнику міського голови Ігорю Сурніну звернутись до управління Укртрансбезпеки в Одеській області та до постійної комісії з питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу Одеської обласної ради для призначення відповідних представників для участі в роботі комісії з контролю за дотриманням законодавства у сфері пасажирського транспорту, обстеження маршрутів пасажирського транспорту та контролю за суб’єктами підприємницької діяльності, які здійснюють перевезення пасажирів, контролю за організацією безпечного дорожнього руху, організації стоянок та паркувальних місць  виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області

                                                        Результати голосування: за - 5, проти - 0, утримались – 1

 

 1. Рекомендувати   заступнику   міського   голови Ігорю Сурніну вивчити питання

щодо впровадження  системи оплати за проїзд «електронний квиток» на маршрутах, що працюють на території Чорноморської міської ради, з метою спрощення та впорядкування доступу пільгових категорій громадян до пільг та зменшення напруження між пільговиками та суб’єктами господарчої діяльності, що здійснюють перевезення пасажирів транспортом загального користування на території Чорноморської міської ради. Про результати доповісти на комісії у вересні 2021 року.

                                                         Результати голосування: за - 6, проти - 0, утримались – 0

 

Слухали 2: Про депутатське звернення Пакунової Ю. А. від 24.06.2021 вх. № 191-ЗВ щодо розгляду наступних питань стосовно порушень правил паркування транспортних засобів:

 • організація руху по вулиці Хантадзе ( напроти Чорноморського відділення поліції) та по вулиці Парковій;
 • зобов’язати суб’єктів господарювання привести кармани для паркування у відповідності до норм законодавства в т. ч. –оновлення розмітки;
 • довести до населення інформацію про дозволені місця для паркування та про штрафні санкції у разі порушення правил паркування транспортних засобів.

        Інформація: Пакунової Ю.А.

       Виступили: Іпатьєв О.П., Миза С.В., Довгань О.О.,  Нарожний Г.О., Поліщук О.І.,

                           Чорний М.В., Погребняк В., Патрик О.М., Шолар О.Ю. 

                                                     

ВИРІШИЛИ: 1. Рекомендувати начальнику відділу поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 2 ГУНП в Одеській області:

 • вжити заходів щодо належного паркування транспортних  засобів по вулиці Хантадзе біля відділу поліції та на вул. Парковій.                                                                                                  

  Про результати розгляду рекомендації повідомити письмово до 30 липня 2021 року;

- посилити контроль щодо порушень правил паркування  та застосуванням штрафних санкцій у разі порушення правил паркування транспортних засобів.    

2.    Рекомендувати заступнику міського голови Георгію Нарожному  надати постійній комісії до 30 липня 2021 року інформацію про кількість паркувальних карманів, які примикають до проїжджих частин вулиць міста, та чи відповідають паркувальні кармани нормам ДСТУ.

                                                         Результати голосування: за - 5, проти - 0, утримались - 1

 

3.   Рекомендувати заступнику міського голови Георгію Нарожному продовжити роботу з впровадження проєкту «Інспектор з паркування» на території міста Чорноморська та надати до вересня 2021 року інформацію (презентацію) про етапи впровадження проєкту в місті.

                                                      Результати голосування: за - 6, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали 3: Про лист заступника міського голови Яволової Н.О. від 26.05.2021 (вх. № 472) щодо розгляду на засіданні комісії та наданні пропозицій стосовно вирішення питань, порушених у  листі в.о. генерального директора КНП «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Владислава Терлецького (лист додається).

       Виступили: Миза С.В., Патрик О.М.

 

ВИРІШИЛИ: 1.  Рекомендувати комунальному підприємству «МУЖКГ»  встановити дорожній знак «Дзеркало дорожнє» за адресою: вул. 1 Травня 1а-1г.

2. Взяти до відома інформацію щодо технічної неможливості облаштування додаткового виїзду для машин швидкої допомоги за вищезазначеною адресою.

                                                      Результати голосування: за - 6, проти - 0, утримались - 0

 

Слухали 4: Про лист директор КП «Чорноморське проєктно-виробниче архітектурно-планувальне бюро» Погребняка В. від 14.05.2021 (вх. № 454) щодо розгляду можливості виділення фінансування на оновлення схеми руху громадського транспорту та визначення способу розміщення її  на нових зупинках громадського транспорту.

           Інформація: Погребняка В.

           Виступили: Миза С.В., Довгань О.О., Нарожний Г.О., Патрик О.М.

 

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати директору КП «Чорноморське проєктно-виробниче архітектурно-планувальне бюро» Валерію Погребняку надати на наступне засідання комісії інформацію щодо орієнтовної вартості проєкту оновлення схеми руху громадського  транспорту, вартості встановлення оновлених схем на нових та старих зупинках, ескізи схем.

                                                      Результати голосування: за - 6, проти - 0, утримались – 0

 

Слухали 5: Про колективний лист мешканців будинку за адресою: м. Чорноморськ, проспект Миру, 20-А, від 07.06.2021 щодо встановлення засобів обмеження швидкості на проїзді біля зазначеного будинку.

           Інформація: Лукі О.

           Виступили: Миза С.В., Довгань О.О., Нарожний Г.О., Патрик О.М.

 

ВИРІШИЛИ:  Рекомендувати директору комунальному підприємству «МУЖКГ»  Мизі С.В. вивчити питання доцільності встановлення засобу обмеження швидкості згідно з             ДСТУ 4123:2020 на проїзді біля будинку  за адресою: м. Чорноморськ, проспект Миру, 20-А

Про результати розгляду даної рекомендації письмово повідомити постійну комісію та заявників до 30 липня 2021 року.

                                                      Результати голосування: за - 6, проти - 0, утримались – 0

 

Голова комісії                                                                   Олександр ПАТРИК

Секретар комісії                                                                  Олексій ДОВГАНЬ

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань