КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності VІІ скликання від 05 січня 2016 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

F1987D0F-524F-4498-BFBD-E219211734DE

Номер рішення

Протокол №6

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Фінанси .

Перше оприлюднення

05.01.2016

09:04

Останні зміни

15.12.2016

09:06

Дата прийняття

05.01.2016

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Протокол № 6
засідання постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності VІІ скликання від 05 січня 2016 року

м. Іллічівськ Депутатська кімната
10.00
Присутні: Голова комісії Жуха Л.І.
Секретар Маляренко О.С.
Члени комісії Бугайчук В.В., Бузько Ю.І., Левченко А.Г., Наумова Т.І.

У роботі комісії взяли участь:
Боровська О.Р. – секретар міської ради
Пічахчі Л.В. - заступник міського голови
Чумель Н. І. – заступник міського голови
Кобильніков О.Б. – депутат обласної ради
Журило С.І. – депутат міської ради
Зайцев В.В. – депутат міської ради
Кришмар Д.Ю. – депутат міської ради
Сміренський І.В. – депутат міської ради
Димитрієв О.В. – помічник народного депутата Гуляєва В.О.
Лаврентьєв А.М. - помічник народного депутата Лінька Д.І.
Михайлова Г.П. – начальник управління соціальної політики
Яковенко О.М. – начальник фінансового управління
Мельошина Л.В. – начальник відділу з питань внутрішньої політики
Пєркова С.А. – начальник відділу доходів фінансового управління
Степаненко Н.В. – заступник начальника управління комунальної власності та земельних відносин
Малий М.В.- головний спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами, органами ДСНС, оборонної роботи, запобігання та протидії корупції
Охотніков В.В. – головний спеціаліст юридичного відділу
Усов Ю.Б. – начальник Іллічівського міського відділу ГУ ДСНС України в Одеській області
Фоменко М.В. – директор ТРК ''Іллічівське телебачення - 3''
Канарʼян П.Р. – громадське формування ''Поліція громадської безпеки''
Карвацький А.М. – голова громадської організації ''Право''
Петрусевич О. - ''Вести Ильичевск'', інформаційний міський портал
Фатєєва Л. - ''Вести Ильичевск'', інформаційний міський портал
Старов О.В. – газета ''Любимый город''
Шулянська Д.А. – перший інформаційний портал Іллічівська
ІТ-3
Порядок денний:

1. Про внесення змін та доповнень до рішення Іллічівської міської ради від 24 грудня 2015 року № 16 – VІІ „Про бюджет міста Іллічівська на 2016 рік” .

2. Про внесення змін до Положення про єдиний податок на території Іллічівської міської ради, затвердженого рішенням Іллічівської міської ради від 10.07.2015 року № 636-VI.

3. Про внесення змін до Положення про податок на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) на території Іллічівської міської ради, затвердженого рішенням Іллічівської міської ради від 10.07.2015 року № 637-VI.

4. Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно (в частині транспортного податку) на території Іллічівської міської ради, затвердженого рішенням Іллічівської міської ради від 05.01.2015року № 574-VI.

5. Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Іллічівської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Іллічівської міської ради від 10.07.2015 року № 639-VI.

6. Про скасування рішення Іллічівської міської ради від 05.01.2015року № 577- VI "Про встановлення ставки акцизного податку з реалізованих підакцизних товарів суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі на території Іллічівської міської ради".

7. Про Міську цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту на 2016 – 2020 роки.

8. Про міську цільову Програму соціального захисту та соціальної підтримки ветеранів, інвалідів, одиноких пенсіонерів, малозабезпечених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Іллічівської територіальної громади на 2016-2020 роки.

9. Про Міську комплексну програму підтримки засобів масової інформації на 2016-2018 роки.

Голосування щодо прийняття за основу та в цілому порядку денного з девʼяти питань:
за – 6; проти – 0; утримались - 0

Слухали: 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Іллічівської міської ради від 24 грудня 2015 року № 16 – VІІ „Про бюджет міста Іллічівська на 2016 рік” .
Інформація Яковенко О.М.
Виступили: Бугайчук В.В., Жуха Л.І., Левченко А.Г., Маляренко О.С., Наумова Т.І.,
Бузько Ю.І., Охотніков В.В., Чумель Н.І., Пічахчі Л.В., Боровська О.Р.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект рішення “Про внесення змін та доповнень до рішення Іллічівської міської ради від 24 грудня 2015 року № 16 – VІІ „Про бюджет міста Іллічівська на 2016 рік ”.
Результати голосування: за – 4; проти - 0; утримались - 2

Слухали: 2. Про внесення змін до Положення про єдиний податок на території Іллічівської міської ради, затвердженого рішенням Іллічівської міської ради від 10.07.2015 року № 636-VI.
Інформація Яковенко О.М.
Виступили: Левченко А.Г., Жуха Л.І.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект рішення “Про внесення змін до Положення про єдиний податок на території Іллічівської міської ради, затвердженого рішенням Іллічівської міської ради від 10.07.2015 року № 636-VI”.
Результати голосування: за – 6 (одноголосно)

Слухали: 3. Про внесення змін до Положення про податок на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) на території Іллічівської міської ради, затвердженого рішенням Іллічівської міської ради від 10.07.2015 року № 637-VI.
Інформація Яковенко О.М.
Виступив: Жуха Л.І.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект рішення “Про внесення змін до Положення про податок на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) на території Іллічівської міської ради, затвердженого рішенням Іллічівської міської ради від 10.07.2015 року № 637-VI”.
Результати голосування: за – 6 (одноголосно)

Слухали: 4. Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно (в частині транспортного податку) на території Іллічівської міської ради, затвердженого рішенням Іллічівської міської ради від 05.01.2015року № 574-VI.
Інформація Яковенко О.М.
Виступив: Жуха Л.І.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект рішення “Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно (в частині транспортного податку) на території Іллічівської міської ради, затвердженого рішенням Іллічівської міської ради від 05.01.2015року № 574-VI”.
Результати голосування: за – 6 (одноголосно)

Слухали: 5. Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Іллічівської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Іллічівської міської ради від 10.07.2015 року № 639-VI.
Інформація Яковенко О.М.
Виступив: Жуха Л.І.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект рішення “Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Іллічівської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Іллічівської міської ради від 10.07.2015 року № 639-VI”.
Результати голосування: за – 6 (одноголосно)

Слухали: 6. Про скасування рішення Іллічівської міської ради від 05.01.2015 року № 577- VI "Про встановлення ставки акцизного податку з реалізованих підакцизних товарів суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі на території Іллічівської міської ради".
Інформація Яковенко О.М.
Виступив: Жуха Л.І.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект рішення “Про скасування рішення Іллічівської міської ради від 05.01.2015 року № 577- VI "Про встановлення ставки акцизного податку з реалізованих підакцизних товарів суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі на території Іллічівської міської ради”.
Результати голосування: за – 6 (одноголосно)

Слухали: 7. Про Міську цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту на 2016 – 2020 роки.
Інформація Яковенко О.М.
Виступили: Чумель Н.І., Жуха Л.І.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект рішення “Про Міську цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту на 2016 – 2020 роки”.
Результати голосування: за – 6 (одноголосно)

Слухали: 8. Про міську цільову Програму соціального захисту та соціальної підтримки ветеранів, інвалідів, одиноких пенсіонерів, малозабезпечених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Іллічівської територіальної громади на 2016-2020 роки.
Інформація Михайлової Г.П.
Виступили: Яковенко О.М., Жуха Л.І., Зайцев В.В., Чумель Н.І.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект рішення “Про міську цільову Програму соціального захисту та соціальної підтримки ветеранів, інвалідів, одиноких пенсіонерів, малозабезпечених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Іллічівської територіальної громади на 2016-2020 роки”.
Результати голосування: за – 6 (одноголосно)

Слухали: 9. Про Міську комплексну програму підтримки засобів масової інформації на 2016-2018 роки.
Інформація Яковенко О.М.
Виступили: Левченко А.Г., Фоменко М.В., Бугайчук В.В., Жуха Л.І., Чумель Н.І.,
Бузько Ю.І, Боровська О.Р.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект рішення “Про Міську комплексну програму підтримки засобів масової інформації на 2016-2018 роки”.
Результати голосування: за – 3 ; проти – 0; утримались - 3
Рішення не прийнято


Голова комісії                                                                Л.І. Жуха

Секретар                                                                    О.С. Маляренко

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань