КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 08.09.2016 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

82D23ADC-835E-4735-B589-C438314AB235

Номер рішення

Протокол № 21

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Інфраструктура .

Перше оприлюднення

20.09.2016

13:16

Останні зміни

26.09.2016

12:50

Дата прийняття

08.09.2016

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Депутатська кімната                                                                 15-00

 

Присутні:

 

Червачов С.М., голова комісії

Лисиця О.П., заступник голови комісії

Миза С.В., секретар комісії

Члени комісії:

Гончаренко О.В., Жорін П.Л., Кришмар Д.Ю.

Відсутній Пономарьов Є.О.

У роботі комісії взяли участь:

Боровська О.Р. –  секретар ради

Биченко С.Я. –  заступник міського голови

Пічахчі Л.В. -  заступник міського голови

Кобильніков О.Б. – депутат Одеської обласної ради

Бугайчук В.В. – депутат міської ради

Левченко А.Г. – депутат міської ради

Нарожний Г.О. – начальник УЕРіТ

Кушніренко Н.В. –  начальник організаційного відділу

Охотніков В.В. – начальник юридичного відділу

Маляренко О.С. – начальник УКВ та ЗВ

Цинько В.В. –  головний спеціаліст УКВ та ЗВ

Холод В.М. – заст. директора КП «Муніципальна охорона»

Мельошин С.А. – директор міського пляжу

Протопопов С.Є. – начальник УАМ

Ткач О.М. – головний спеціаліст УАМ

Бородин А. – ГО «Рапіра»

Веселов А. – ГО «Рапіра»

Горбачук А.Л. – мешканець міста

Дашко Г.Г. – ГО «Рапіра»

Димитров – помічник народного депутата Гуляєва В.О.

Погребняк В.О. –  мешканець міста

ІТ-3

04868

Голосування за початок роботи засідання постійної комісії: за – 6 (одностайно).

Порядок денний:

1.Планове Про  хід виконання договорів оренди землі, з яких є спірні  питання щодо використання їх   за цільовим призначенням та дотримання правил благоустрою прилеглої території.

2.Планове Про підсумки проведення пляжного сезону в  2016 році.

3.Про лист виробника меду та медової продукції гр.Швеця  І.В.   від 27.07.2016 р.  № 251 щодо надання місця для постійної торгівлі за адресою: проспект Миру, 27 (у дворі за магазином «Місс Флора»).

4. Про земельні правовідносини.

Голосування за порядок денний за основу та в цілому: за – 6 (одностайно).

Слухали: 1.Планове Про  хід виконання договорів оренди землі, з яких є спірні  питання щодо використання їх за цільовим призначенням та дотримання правил благоустрою прилеглої території.

Інформація  Маляренка О.С.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Миза С.В., Левченко А.Г., Протопопов С.Є.

Вирішили: Інформацію начальника управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області Маляренка О.С. взяти до відома.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали: 2.Планове Про підсумки проведення пляжного сезону в  2016 році.

Інформація Мельошина С.А.

Виступили: Миза С.В., Лисиця О.П., Червачов С.М., Боровська О.Р., Нарожний Г.О., Кобильніков О.Б., Биченко С.Я.

Вирішили: Інформацію директора міського пляжу Мельошина С.А. взяти до відома.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали: 3.Про лист виробника меду та медової продукції гр.Швеця  І.В. від 27.07.2016 р.  № 251 щодо надання місця для постійної торгівлі за адресою: проспект Миру, 27 (у дворі за магазином «Місс Флора»).

Інформація Ткач О.М.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Червачов С.М., Лисиця О.П., Боровська О.Р., Жорін П.Л., Нарожний Г.О., Бугайчук В.В.

Вирішили: Надати виробнику меду та медової продукції гр.Швецю  І.В. місце для постійної торгівлі за адресою: проспект Миру, 27 (у дворі за магазином «Місс Флора»).

Результати голосування: за – 1, проти – 5, утримались – 0.

Рішення не прийнято.

Слухали: 4. Про земельні правовідносини.

Інформація Маляренка О.С.

4.1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічної документації:

4.1.1 Про надання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ДЕСЯТЬ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,6000 га в натурі (на місцевості) з подальшою передачею в постійне користування за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 8-А.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ДЕСЯТЬ" дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,6000 га в натурі (на місцевості) з подальшою передачею в постійне користування за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  проспект Миру, 8-А.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

4.1.2 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Дранжи Н.В. площею 0,0946 га   для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Сонячна, 16-А з подальшою передачею у власність.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Дранжи Н.В. площею 0,0946 га   для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Сонячна, 16-А з подальшою передачею у власність.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

4.1.3 Про надання Дроздовій Г.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0306 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Дмитра Горбунова, 33, кв. 2.

Виступили: Миза С.В., Биченко С.Я., Лисиця О.П.

Вирішили: Відкласти розгляд питання до виїзду на місце (голова комісії Червачов С.М.).

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

4.1.4 Про надання Мельниченко С.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1196 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Центральна, 76.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл Мельниченко С.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1196 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Центральна, 76.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

4.1.5 Про надання Педченку М.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1441 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Дмитра Горбунова, 46.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл Педченку М.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1441 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Дмитра Горбунова, 46.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

4.1.6 Про надання Сакарі В.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0233 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 7-И.

Виступили: Жорін П.Л., Миза С.В., Биченко С.Я.

Вирішили: Відкласти розгляд питання до виїзду на місце (заступник голови постійної комісії Лисиця О.П. та член комісії Кришмар Д.Ю.).

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

4.1.7 Про надання Семілєт О.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0221 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Центральна, 13, кв. 20.

Виступили:  Миза С.В., Червачов С.М., Охотніков В.В., Лисиця О.П.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл Семілєт О.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0221 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Центральна, 13, кв. 20.

Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався - 1.

4.1.8 Про надання Філіпенку Ю.М., Філіпенку П.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1074 га у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  провулок Степовий, 17.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл Філіпенку Ю.М., Філіпенку П.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1074 га у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  провулок Степовий, 17.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

4.1.9 Про надання Шубіній Л.Б. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0540 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Центральна, 84.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл Шубіній Л.Б. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0540 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Центральна, 84.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

4.2. Про затвердження проекту землеустрою та технічної документації:

4.2.1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0033 га Демирову О.І. у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 4, будинок № 6.

Виступили: Миза С.В., Кришмар Д.Ю., Червачов С.М., Левченко А.Г., Охотніков В.В., Биченко С.Я.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0033 га Демирову О.І. у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 4, будинок № 6.

Результати голосування: за – 4, проти – 0, утримались – 2 .

4.2.2 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0033 га Литвиненко О.К. у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 5, будинок № 5.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,0033 га Литвиненко О.К. у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 5, будинок № 5.

Результати голосування: за – 4, проти – 0, утримались – 2 .

4.2.3 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0268 га Мисєвій Т.В. у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 16.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,0268 га Мисєвій Т.В. у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 16.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

4.2.4 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0084 га Казавчинській А.С. у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 1, будинок № 17.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,0084 га Казавчинській А.С. у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 1, будинок № 17.

Результати голосування: за – 4, проти – 0, утримались – 2 .

4.2.5 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1500 га Омельчук В.С. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Лиманська, 9.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,1500 га Омельчук В.С. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Лиманська, 9.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

4.2.6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0663 га Майтак Н.І. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Земна, 45.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0663 га Майтак Н.І. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Земна, 45.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

4.2.7 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0289 га Смирнову Г.М., Смирновій В.І., Смирновій Н.Г. у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Молодіжна, 7, кв. 1.

Виступили: Миза С.В., Охотніков В.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0289 га Смирнову Г.М., Смирновій В.І., Смирновій Н.Г. у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Молодіжна, 7, кв. 1.

Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1.

4.2.8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0172 га Юріну В.І. у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 11.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,0172 га Юріну В.І. у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 11.

Результати голосування: за – 4, проти – 0, утримались – 2 .

4.2.9 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0916 га Котєльниковій Н.Б. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Ювілейна, 20.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0916 га Котєльниковій Н.Б. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Ювілейна, 20.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

4.2.10 повторно Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0160 га в натурі (на місцевості) для реконструкції торговельного кіоску під двоповерхову будівлю з розміщенням офісу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 2-Б для подальшої передачі в оренду строком на 5 років фізичним особам-підприємцям  Веселову В.І., Медведєвій Л.І.

Виступили: Левченко А.Г., Биченко С.Я., Цинько В.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0160 га в натурі (на місцевості) для реконструкції торговельного кіоску під двоповерхову будівлю з розміщенням офісу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 2-Б для подальшої передачі в оренду строком на 5 років фізичним особам-підприємцям  Веселову В.І., Медведєвій Л.І.

Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1.

4.3. Про правовідносини з орендарями, користувачами земельних ділянок:

4.3.1 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0025 га Шлопак В.Г. під існуючою житловою прибудовою до квартири за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Спортивна, 4, кв. 21  строком на 20 років.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0025 га Шлопак В.Г. під існуючою житловою прибудовою до квартири за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Спортивна, 4, кв. 21  строком на 20 років.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

4.3.2 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0015 га фізичній особі-підприємцю Хмарюку А.В. для розташування павільйону по ремонту взуття за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 26  строком на 5 років.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0015 га фізичній особі-підприємцю Хмарюку А.В. для розташування павільйону по ремонту взуття за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 26 строком на 5 років.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

4.3.3 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0035 га фізичній особі-підприємцю Поливяному В.М. під існуючим магазином за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 5-П  строком на 10 років.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0035 га фізичній особі-підприємцю Поливяному В.М. під існуючим магазином за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 5-П  строком на 10 років.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

4.3.4 Про встановлення публічному акціонерному товариству «ЗАПОРІЗЬКИЙ АВТОМОБІЛЕБУДІВНИЙ ЗАВОД» нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 19,4 га для розширення промислової площі заводу за адресою:  Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Промислова, 1, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє  будівництво) строком на один рік (з 01.01.2017 року до 31.12.2017 року).

Виступили: Кришмар Д.Ю., Биченко С.Я., Левченко А.Г.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області встановити публічному акціонерному товариству «ЗАПОРІЗЬКИЙ АВТОМОБІЛЕБУДІВНИЙ ЗАВОД» нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 19,4 га для розширення промислової площі заводу за адресою:  Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Промислова, 1, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє  будівництво) строком на один рік (з 01.01.2017 року до 31.12.2017 року).

Результати голосування: за – 5, проти – 1, утримався – 0.

4.3.5 повторно Про поновлення договору оренди землі площею 0,0080 га фізичній особі-підприємцю Кордилюку В.О. для розташування магазину з продажу риби та рибопродуктів за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 41-Д строком на 10 років.

Виступили: Лисиця О.П., Миза С.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0080 га фізичній особі-підприємцю Кордилюку В.О. для розташування магазину з продажу риби та рибопродуктів за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 41-Д строком на 10 років.

Результати голосування: за – 4, проти – 0, утримались – 1, не голосували – 1.

4.3.6 повторно Про поновлення договору оренди землі площею 0,0258 га фізичній особі-підприємцю Кордилюку В.О. під існуючий пивний бар з літнім майданчиком за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Садова, 98-П  строком на 10 років.

Виступили: Лисиця О.П., Миза С.В., Боровська О.Р., Биченко С.Я., Жорін П.Л.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0258 га фізичній особі-підприємцю Кордилюку В.О. під існуючий пивний бар з літнім майданчиком за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Садова, 98-П  строком на 10 років.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

4.4. Про відмову:

4.4.1 Про відмову публічному акціонерному товариству "МАРФІН БАНК" у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1265 га в натурі (на місцевості) з подальшою передачею в оренду строком на 10 років за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 28 у зв’язку з невідповідністю площі земельної ділянки витягу з Державного земельного кадастру від 09.08.2016 року.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Биченко С.Я.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити публічному акціонерному товариству "МАРФІН БАНК" у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1265 га в натурі (на місцевості) з подальшою передачею в оренду строком на 10 років за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 28 у зв’язку з невідповідністю площі земельної ділянки витягу з Державного земельного кадастру від 09.08.2016 року.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

4.4.2 Про відмову у наданні Стубровій Є.В., Дацун С.В., Малашко Н.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,1628 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Дмитра Горбунова, 108 у зв’язку з невідповідністю площі земельної ділянки нормам безоплатної передачі земельних ділянок громадянам, передбаченим у статті 121 Земельного кодексу України.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити у наданні Стубровій Є.В., Дацун С.В., Малашко Н.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,1628 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Дмитра Горбунова, 108 у зв’язку з невідповідністю площі земельної ділянки нормам безоплатної передачі земельних ділянок громадянам, передбаченим у статті 121 Земельного кодексу України.

Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1.

4.4.3 Про відмову Ганицькому О.О. у задоволенні клопотання про надання у власність земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити Ганицькому О.О. у задоволенні клопотання про надання у власність земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

4.4.4 Про відмову Запорожцю О.М. у задоволенні клопотання про надання у власність земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити Запорожцю О.М. у задоволенні клопотання про надання у власність земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

4.4.5 Про відмову Круку В.В. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з урахуванням 0,01 га для будівництва індивідуальних гаражів у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам  статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної земельної ділянки у графічних матеріалах за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити Круку В.В. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з урахуванням 0,01 га для будівництва індивідуальних гаражів у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам  статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної земельної ділянки у графічних матеріалах за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

4.4.6 Про відмову Корнієнку В.А. у задоволенні клопотання про надання у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити Корнієнку В.А. у задоволенні клопотання про надання у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

4.4.7 Про відмову Мачуському М.О. у задоволенні клопотань про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею 0,10 га для ведення особистого селянського господарства та площею 0,10 га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), які розташовані за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, в тиловій частині вул. Центральної поблизу автомобільної заправочної станції «REV» у зв’язку з невідповідністю наданих заяв генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити Мачуському М.О. у задоволенні клопотань про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею 0,10 га для ведення особистого селянського господарства та площею 0,10 га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), які розташовані за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, в тиловій частині вул. Центральної поблизу автомобільної заправочної станції «REV» у зв’язку з невідповідністю наданих заяв генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

4.4.8 повторно Про відмову Бугайчуку В.В., Шашкову О.Є. у наданні дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки площею 0,0162 га під існуючий центр по пляжному волейболу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 23 без зміни цільового призначення та умов договору оренди землі у зв’язку з порушенням пункту 4 договору оренди землі  від 18 жовтня 2012 року № 511080004000387, а саме: невнесення орендної плати у визначені договором оренди землі строки, невідповідності вимогам статті 120 Земельного кодексу України та статті7 ЗУ «Про оренду землі» та суперечок між власником об’єкта нерухомості та орендарем земельної ділянки.

Виступив Дашко Г.Г, який надав інформацію про те, що на 16-ій  станції Великого Фонтану в місті Одесі на базі санаторію відкривається реабілітаційний центр з допомоги воїнам АТО. Ведуться активні будівельні роботи. Закуповуються медикаменти, устаткування. Назначений головний лікар. Тому на земельних ділянках, що пропонує депутат Бугайчук В.В., немає сенсу створювати реабілітаційний центр.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити Бугайчуку В.В., Шашкову О.Є. у наданні дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки площею 0,0162 га під існуючий центр по пляжному волейболу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 23 без зміни цільового призначення та умов договору оренди землі у зв’язку з порушенням пункту 4 договору оренди землі  від 18 жовтня 2012 року № 511080004000387, а саме: невнесення орендної плати у визначені договором оренди землі строки, невідповідності вимогам статті 120 Земельного кодексу України та статті7 ЗУ «Про оренду землі» та суперечок між власником об’єкта нерухомості та орендарем земельної ділянки.

Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1.

4.4.9 повторно Про відмову Бугайчуку В.В., Шашкову О.Є. у наданні дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки площею 0,0186 га під існуючий центр по пляжному волейболу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 23 без зміни цільового призначення та умов договору оренди землі у зв’язку з порушенням пункту 4 договору оренди землі від 18 жовтня 2012 року № 511080004000389, а саме: невнесення орендної плати у визначені договором оренди землі строки, невідповідності вимогам статті 120 Земельного кодексу України та статті7 ЗУ «Про оренду землі» та суперечок між власником об’єкта нерухомості та орендарем земельної ділянки.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити Бугайчуку В.В., Шашкову О.Є. у наданні дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки площею 0,0186 га під існуючий центр по пляжному волейболу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 23 без зміни цільового призначення та умов договору оренди землі у зв’язку з порушенням пункту 4 договору оренди землі від 18 жовтня 2012 року № 511080004000389, а саме: невнесення орендної плати у визначені договором оренди землі строки, невідповідності вимогам статті 120 Земельного кодексу України та статті7 ЗУ «Про оренду землі» та суперечок між власником об’єкта нерухомості та орендарем земельної ділянки.

Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1.

4.4.10 повторно Про відмову Бугайчуку В.В., Шашкову О.Є. у наданні дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки площею 0,0552 га під існуючий центр по пляжному волейболу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 23 без зміни цільового призначення та умов договору оренди землі  у зв’язку з порушенням пункту 4 договору оренди землі від 18 жовтня 2012 року № 511080004000388, а саме: невнесення орендної плати у визначені договором оренди землі строки, невідповідності вимогам статті 120 Земельного кодексу України та статті7 ЗУ «Про оренду землі» та суперечок між власником об’єкта нерухомості та орендарем земельної ділянки.

Виступили: Бугайчук В.В., Левченко А.Г.,  Жорін П.Л., Кришмар Д.Ю., Охотніков В.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити Бугайчуку В.В., Шашкову О.Є. у наданні дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки площею 0,0552 га під існуючий центр по пляжному волейболу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 23 без зміни цільового призначення та умов договору оренди землі  у зв’язку з порушенням пункту 4 договору оренди землі від 18 жовтня 2012 року № 511080004000388, а саме: невнесення орендної плати у визначені договором оренди землі строки, невідповідності вимогам статті 120 Земельного кодексу України та статті7 ЗУ «Про оренду землі» та суперечок між власником об’єкта нерухомості та орендарем земельної ділянки.

Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1.

4.6. Про продаж земельних ділянок:

4.6.1 Про надання дозволу на продаж земельної ділянки площею 0,925 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 4-А товариству з обмеженою відповідальністю "ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА № 19" для будівництва та обслуговування торговельного центру (33 метра).                     

Виступив Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл на продаж земельної ділянки площею 0,925 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 4-А товариству з обмеженою відповідальністю "ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА № 19" для будівництва та обслуговування торговельного центру (33 метра).          

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Голова постійної комісії                                                     С.М.Червачов

Секретар постійної комісії                                                      С.В.Миза

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань