КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності VІІ скликання від 20.09.2016 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

9CF5D096-75F8-4B8C-B5FD-8508156C8E31

Номер рішення

Протокол № 20

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Фінанси .

Перше оприлюднення

26.09.2016

12:41

Останні зміни

26.09.2016

12:50

Дата прийняття

20.09.2016

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

м. Чорноморськ                                                       Депутатська кімната

13.30

Присутні:  Голова комісії  -                      Жуха Л.І. 

                    Заступник голови комісії -     Бузько Ю.І. 

                    Секретар  комісії -                   Маляренко О.С.

                    Члени комісії:                          Бугайчук В.В., Левченко А.Г., Наумова Т.І.

У роботі комісії взяли  участь:

Боровська О.Р. – секретар міської ради

Пічахчі Л.В. - заступник міського голови

Чумель Н.І. – заступник міського голови

Кришмар Д.Ю. – депутат міської ради

Димитрієв О.А. – помічник народного депутата Гуляєва В.О.

Нарожний Г.О. – начальник управління економічного розвитку та торгівлі

Штембуляк О.Б. – начальник управління забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг у м. Чорноморську

Яковенко О.М. – начальник фінансового управління

Кушнір В.Г. – начальник відділу освіти

Кушніренко Н.В. – начальник організаційного відділу

Баришева Т.В. – начальник відділу комунального господарства управління комунального господарства та благоустрою

Ткач О.М. – головний спеціаліст управління архітектури та містобудування

Тофан О.М. – заступник начальника управління соціальної політики

Семко О.С. – мешканка м. Чорноморськ

Георгієв О.Б.  – інформаційний ресурс “Черноморск- info”

Фатєєва Л.А.  – інформаційний ресурс “Черноморск- info”

Гончарук М.С. – газета “Чорноморський маяк”

Старов А. - газета «Любимый город»

ІТ – 3

Порядок денний:

 1. Про  внесення  змін та доповнень до  рішення  Чорноморської міської  ради Одеської області від  24 грудня  2015  року  №  16 – VІІ „Про міський бюджет  міста  Чорноморська  на   2016 рік”.                     
 2. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради від 12.03.2016 року № 39-VIІ "Про Міську програму „Здоров’я населення Чорноморської  територіальної громади” на 2016 - 2020 роки”.
 3. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради від 06.01.2016 року № 28-VII "Про  Міську цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту  на 2016 – 2020 роки".                            
 4. Про внесення доповнень до рішення  Чорноморської  міської ради від 12.03.2016 року № 67-VІI “Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради”.
 5. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності Чорноморської

територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області будівлі центрального теплового пункту з обладнанням, розташованої за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 27-Д, від обслуговуючого кооперативу “КОЛЬОРОВИЙ БУЛЬВАР”.

 1. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності Чорноморської

територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області об’єктів державної власності: напірного колектору, госпфекальної насосної станції, Малодолинського колектору, зовнішньої госпфекальної каналізації, які перебувають на балансі приватного акціонерного товариства “ІСРЗ”.

 1. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності Чорноморської

територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області частини внутрішньо прибудинкових мереж водопостачання та водовідведення,  що знаходяться у 13-му мікрорайоні міста Чорноморськ і є власністю ТОВ  “Стройтехснаб”.

 1. Планове питання.Про фінансову ефективність виконання рішень Чорноморської

міської  ради від 21.06.2012 року № 204-VI “Про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження  підприємницької  діяльності  на території   Чорноморської   міської   ради”  та від 08.04.2014 року № 488-VI “Про затвердження Порядку розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території   Чорноморської  міської   ради” та  рішення  виконкому  Чорноморської  міської ради від 27.02.2014 року № 78 “Про затвердження комплексної  схеми  розміщення  пересувних  тимчасових споруд для провадження  підприємницької діяльності на території Чорноморської міської ради”.    

Голосування   щодо  прийняття   за  основу  та в  цілому  порядку   денного з восьми  питань: за – 6  (одноголосно)

Слухали: 1.  Про  внесення  змін та доповнень до  рішення  Чорноморської міської  ради Одеської області від  24 грудня  2015  року  №  16 – VІІ  „Про міський бюджет  міста  Чорноморська  на   2016 рік”. 

Інформація     Яковенко О.М.

Виступили:    Маляренко О.С., Пічахчі Л.В., Левченко А.Г., Жуха Л.І.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення “Про внесення  змін та доповнень до  рішення  Чорноморської міської  ради Одеської області від 24 грудня  2015 року №  16 – VІІ  „Про міський бюджет  міста  Чорноморська  на   2016 рік”.

Результати голосування:  за – 6 (одноголосно)

Слухали: 2.  Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради від 12.03.2016 року № 39-VIІ "Про Міську програму „Здоров’я населення Чорноморської  територіальної громади”  на    2016 - 2020   роки ”.

Інформація     Яковенко О.М.

Виступили: Левченко А.Г., Жуха Л.І., Чумель Н.І.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення “Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради   від 12.03.2016 року № 39-VIІ "Про Міську програму „Здоров’я населення Чорноморської  територіальної громади”  на    2016 - 2020   роки ”.

Результати голосування:  за – 6 (одноголосно)

Слухали: 3.  Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради від 06.01.2016 року № 28-VII "Про  Міську цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту  на 2016 – 2020 роки".                                                                                   

Інформація     Яковенко О.М.

Виступив:     Жуха Л.І.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення “Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради  від 06.01.2016 року № 28-VII "Про  Міську цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту  на 2016 – 2020 роки”.

Результати голосування:  за – 6 (одноголосно)

Слухали: 4. Про внесення доповнень до рішення  Чорноморської  міської ради від 12.03.2016 року  № 67-VІI “Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради”.

Інформація     Тофан О.М.

Виступили:    Чумель Н.І., Левченко А.Г., Боровська О.Р., Жуха Л.І.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення “Про внесення доповнень до рішення  Чорноморської  міської  ради  від 12.03.2016 року  № 67-VІI “Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради”.

Результати голосування:  за – 6 (одноголосно)

Слухали: 5. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області будівлі центрального теплового пункту з обладнанням, розташованої за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 27-Д, від обслуговуючого кооперативу “КОЛЬОРОВИЙ БУЛЬВАР”.

Інформація     Баришевої Т.В.

Виступили:    Пічахчі Л.В., Левченко А.Г.,  Маляренко О.С., Жуха Л.І.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення “Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області будівлі центрального теплового пункту з обладнанням, розташованої за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 27-Д, від обслуговуючого кооперативу “КОЛЬОРОВИЙ БУЛЬВАР”.

Результати голосування:  за – 6 (одноголосно)

Слухали: 6. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області об’єктів державної власності: напірного колектору, госпфекальної насосної станції, Малодолинського колектору, зовнішньої госпфекальної каналізації, які перебувають на балансі приватного акціонерного товариства “ІСРЗ”.

Інформація     Баришевої Т.В.

Виступили:    Пічахчі Л.В., Левченко А.Г.,  Жуха Л.І.,  Маляренко О.С., Боровська О.Р.,

                        Наумова Т.І.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення “Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області об’єктів державної власності: напірного колектору, госпфекальної насосної станції, Малодолинського колектору, зовнішньої госпфекальної каналізації, які перебувають на балансі приватного акціонерного товариства “ІСРЗ”.

Результати голосування:  за – 5, проти – 0, утримався – 1

Слухали: 7. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області частини внутрішньо прибудинкових мереж водопостачання та водовідведення,  що знаходяться у 13-му мікрорайоні міста Чорноморськ і є власністю ТОВ  “Стройтехснаб”.

Інформація     Баришевої Т.В.

Виступили:    Левченко А.Г.,  Пічахчі Л.В., Жуха Л.І.,  Маляренко О.С., Бугайчук В.В.

Вирішили: 1. Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення “Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області частини внутрішньо прибудинкових мереж водопостачання та водовідведення,  що знаходяться у 13-му мікрорайоні міста Чорноморськ і є власністю ТОВ  “Стройтехснаб”.

Результати голосування:  за – 4, проти – 0, утрималися – 2

Вирішили: 2. Рекомендувати внести зміни до проекту рішення, а саме: слова “є власністю ТОВ  “Стройтехснаб ” замінити на слова “які перебувають на балансі ТОВ  “Стройтехснаб” та винести в новій редакції на розгляд пленарного засідання сесії Чорноморської міської ради Одеської області.

Результати голосування:  за – 2, проти – 0, утрималися – 4

Рекомендація не підтримана

Слухали: 8. Про фінансову ефективність виконання рішень Чорноморської міської  ради від 21.06.2012 року № 204-VI “Про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження  підприємницької  діяльності  на території   Чорноморської   міської   ради”  та від 08.04.2014 року № 488-VI “Про затвердження Порядку розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території   Чорноморської  міської   ради” та  рішення  виконкому  Чорноморської  міської  ради   від 27.02.2014 року № 78 “Про  затвердження  комплексної  схеми  розміщення  пересувних  тимчасових   споруд для   провадження  підприємницької діяльності на території   Чорноморської   міської   ради”. 

Інформація     Нарожного Г.О.

Виступили:    Наумова Т.І., Левченко А.Г., Бузько Ю.І., Яковенко О.М., Ткач О.М.,

                        Штембуляк О.Б.

Вирішили: 1. Взяти до відома інформацію про фінансову ефективність виконання рішень Чорноморської міської ради щодо Порядку розміщення тимчасових  та пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території   Чорноморської  міської   ради.

2. Рекомендувати начальнику управління економічного розвитку та торгівлі Нарожному Г.О., начальнику управління архітектури та містобудування Протопопову С.Є.,  начальнику управління забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг у м. Чорноморську Штембуляку О.Б. вивчити нормативно-правові акти відносно питання надання дозволів на розміщення  та діяльність  стаціонарних та пересувних тимчасових споруд та надати на наступне засідання  комісії пропозиції щодо можливості проведення аукціону щодо надання дозволів на розміщення вищезазначених споруд з метою збільшення надходжень до міського бюджету.

Результати голосування:  за – 6 (одноголосно)

 

Голова комісії                                                                          Л.І. Жуха

Секретар комісії                                                               О.С. Маляренко

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань