КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 21.01.2016 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

208971F0-9DAB-42BB-ADE5-C761797E77CC

Номер рішення

Протокол №8

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

21.01.2016

13:54

Останні зміни

15.12.2016

13:57

Дата прийняття

21.01.2016

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Протокол № 8

засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин,
охорони навколишнього середовища та благоустрою
від 21.01.2016 року.

Депутатська кімната 15-00

Присутні:
Голова комісії
Червачов С.М.

Члени комісії:
Гончаренко О.В., Жорін П.Л., Кришмар Д.Ю.,
Пономарьов Є.О., Миза С.В.


Відсутній: Лисиця О.П.

В роботі комісії взяли участь:
Боровська О.Р. - секретар ради
Биченко С.Я. - заступник міського голови
Пічахчі Л.В. - заступник міського голови
Кобильніков О.Б.- депутат обласної ради
Маляренко О.С. - начальник управління комунальної власності та земельних відносин
Скрипниченко Д.В.- начальник юридичного відділу
Кушніренко Н.В. - начальник організаційного відділу
ІТ -3
Фатеєва Л.М.-Інформаційне видання ''Вести Ильичёвск''
Георгієв О.Б. - Інформаційне видання ''Вести Ильичёвск''
Карвацький А.М. – голова ГО ''Право''
Шубодьоров І.Є.- мешканець міста Іллічівськ.

Порядок денний:

Про врахування пропозицій громадських слухань на тему: “Врахування громадських інтересів у проекті “Реконструкція каналізаційних очисних споруд для міста Іллічівська”, що знаходяться на території Дальницької сільської ради Овідіопольського району Одеської області''.
Про земельні правовідносини.

Голосування за порядок денний за основу та в цілому: ''за'' - 6 (одностайно).

Слухали:1.Про врахування пропозицій громадських слухань на тему: “Врахування громадських інтересів у проекті “Реконструкція каналізаційних очисних споруд для міста Іллічівська”, що знаходяться на території Дальницької сільської ради Овідіопольського району Одеської області''.
Інформація Пічахчі Л.В.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект рішення ''Про врахування пропозицій громадських слухань на тему: “Врахування громадських інтересів у проекті “Реконструкція каналізаційних очисних споруд для міста Іллічівська”, що знаходяться на території Дальницької сільської ради Овідіопольського району Одеської області''.
Результати голосування: ''за'' - 6(одностайно).

2.1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічної документації:
Слухали:2.1.1 Про надання управлінню комунальної власності та земельних відносин Іллічівської міської ради Одеської області дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтованою площею 0,5804 га в постійне користування за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, провулок Шкільний, 6-Б під будівлею дитячого садка.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати управлінню комунальної власності та земельних відносин Іллічівської міської ради Одеської області дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтованою площею 0,5804 га в постійне користування за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, провулок Шкільний, 6-Б під будівлею дитячого садка.
Результати голосування: ''за'' -6(одностайно).

Слухали: 2.1.2 Про надання дозволу публічному акціонерному товариству "ІЛЛІЧІВСЬКИЙ СУДНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частин земельної ділянки площею 1,8678 га та 0,0606 га на які поширюються права суборенди із загальної площі 22,8306 га з подальшою передачею в суборенду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІЛЛІЧІВСЬКИЙ ЗЕРНОВИЙ ТЕРМІНАЛ" за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське, без зміни умов договору оренди земельної ділянки.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати дозвіл публічному акціонерному товариству "ІЛЛІЧІВСЬКИЙ СУДНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частин земельної ділянки площею 1,8678 га та 0,0606 га на які поширюються права суборенди із загальної площі 22,8306 га з подальшою передачею в суборенду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІЛЛІЧІВСЬКИЙ ЗЕРНОВИЙ ТЕРМІНАЛ" за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське, без зміни умов договору оренди земельної ділянки.
Результати голосування: ''за'' -5; ''проти'' -0; ''утримався'' - 1.

Слухали: 2.1.3 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0263 га в натурі (на місцевості) фізичній особі-підприємцю Мустафа Н.Г. за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Шкільна, 16-М під існуючим магазином з подальшою передачею в короткострокову оренду, строком на 5 років, у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості (договір купівлі-продажу магазину у фізичної особи-підприємця Кравченко С.І.).
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0263 га в натурі (на місцевості) фізичній особі-підприємцю Мустафа Н.Г. за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Шкільна, 16-М під існуючим магазином з подальшою передачею в короткострокову оренду, строком на 5 років, у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості (договір купівлі-продажу магазину у фізичної особи-підприємця Кравченко С.І.).
Результати голосування: ''за'' -6(одностайно).

Слухали: 2.1.4 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ПІВДЕННЕ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,17 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Приморська, 7 для розташування виробничої бази з подальшою передачею в довгострокову оренду на 15 років.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати товариству з обмеженою відповідальністю "ПІВДЕННЕ" дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,17 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Приморська, 7 для розташування виробничої бази з подальшою передачею в довгострокову оренду на 15 років.
Результати голосування: ''за'' -6(одностайно).

Слухали:2.1.5 Про надання споживчому кооперативу "ПРЕСТИЖНИЙ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1077 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Старе Бугово, 34 для розташування житлової забудови, з подальшою передачею в короткострокову оренду на 3 роки.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відкласти надання споживчому кооперативу "ПРЕСТИЖНИЙ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1077 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Старе Бугово, 34 для розташування житлової забудови, з подальшою передачею в короткострокову оренду на 3 роки, для більш детального вивчення питання.
Результати голосування: ''за'' -6(одностайно).

Слухали: 2.1.6 Про надання Амосьонок В.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1490 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Виноградна, 42.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати Амосьонок В.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1490 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Виноградна, 42.
Результати голосування: ''за'' -6(одностайно).

Слухали: 2.1.7 Про надання Єксаревському Ю.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0915 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Малодолинське, вул. Українська, 14.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати Єксаревському Ю.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0915 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Малодолинське, вул. Українська, 14.
Результати голосування: ''за'' -6(одностайно).


2.2. Про затвердження проекту землеустрою та технічної документації:
Слухали: 2.2.1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2000 га Даниленко О.М. у зв’язку зі зміною цільового призначення з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Одеська, 80.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2000 га Даниленко О.М. у зв’язку зі зміною цільового призначення з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Одеська, 80.
Результати голосування: ''за'' -6(одностайно).

2.3. Про правовідносини з орендарями, користувачами земельних ділянок:
Слухали: 2.3.1 Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Іванюку О.П., Боєву О.І. площею 0,0400 га під існуючим магазином за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Корабельна, 12-П , строком на 10 років.
Інформація Маляренко О.С.
Виступили: Миза С.В., Кришмар Д.Ю, Червачов С.М., Жорін П.Л.
Вирішили: 1.Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради поновити договір оренди землі фізичній особі-підприємцю Іванюку О.П., Боєву О.І. площею 0,0400 га під існуючим магазином за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Корабельна, 12-П , строком на 10 років.
Результати голосування за проект рішення, підготовлений управління комунальної власності та земельних відносин із строком оренди земельної ділянки 10 років: ''за'' -3; ''проти'' -0; ''утримались'' - 3.
Рішення не прийнято.

2. Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради поновити договір оренди землі фізичній особі-підприємцю Іванюку О.П., Боєву О.І. площею 0,0400 га під існуючим магазином за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Корабельна, 12-П , строком на 15 років.
Результати голосування за пропозицію Червачова С.М., голови постійної комісії щодо оренди зазначеної земельної ділянки строком 15 років: ''за'' -3; ''проти'' -0; ''утримались'' - 3.

Рішення не прийнято.

Слухали: 2.3.2 Про поновлення договору оренди землі товариству з обмеженою відповідальністю ''ЕСТЕЙТ ПЛЕННІНГ СЕРВІС'' площею 0,0489 га для експлуатації та обслуговування будівлі майстерень за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Транспортна, 20-А, строком на 10 років.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради поновити договір оренди землі товариству з обмеженою відповідальністю ''ЕСТЕЙТ ПЛЕННІНГ СЕРВІС'' площею 0,0489 га для експлуатації та обслуговування будівлі майстерень за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Транспортна, 20-А, строком на 10 років.
Результати голосування: ''за'' -5; ''проти'' -0; ''утримався'' - 1.

2.4. Про відмову:
Слухали: 2.4.1 Про відмову Савенко Р.Г. в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0639 га у власність за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Малодолинське, вул. Нова, 67, у зв’язку з відсутністю заяви співвласника житлового будинку.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Савенко Р.Г. в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0639 га у власність за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Малодолинське, вул. Нова, 67, у зв’язку з відсутністю заяви співвласника житлового будинку.
Результати голосування: ''за'' -6(одностайно).

Слухали: 2.4.2 Про відмову Білоусу В.В. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Білоусу В.В. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Результати голосування: ''за'' -6(одностайно).

Слухали: 2.4.3 Про відмову Сопільняку В.А. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтованою площею 0,10 га в межах Іллічівської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Іллічівська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Сопільняку В.А. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтованою площею 0,10 га в межах Іллічівської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Іллічівська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
Результати голосування: ''за'' -6(одностайно).

2.5.Про внесення змін в рішення:
Слухали: 2.5.1 Про внесення змін в рішення Іллічівської міської ради від 20.11.2015 року № 6/26-VII "Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Параскева В.М. площею 0,0080 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Олександрійська, 12-С" стосовно прізвища, а саме: Параскєва замість Параскева.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради внести зміни в рішення Іллічівської міської ради від 20.11.2015 року № 6/26-VII "Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Параскева В.М. площею 0,0080 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Олександрійська, 12-С" стосовно прізвища, а саме: Параскєва замість Параскева.
Результати голосування: ''за'' -6(одностайно).

2.6. Про продаж земельних ділянок:
Слухали: 2.6.1 Про надання дозволу Шевченко Л.І. на продаж та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0056 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 26/113-Н під нежитловим прибудованим приміщенням-офісом.
Інформація Маляренко О.С.
Виступили: Миза С.В., Червачов С.М., Биченко С.Я.
Вирішили: 1.Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відкласти надання дозволу Шевченко Л.І. на продаж та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0056 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 26/113-Н під нежитловим прибудованим приміщенням-офісом.
2.Рекомендувати начальнику КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ''МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА'' ІЛЛІЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Мизі С.В. спільно з юридичним відділом виконкому вивчити питання більш детально та доповісти на наступному засіданні комісії.
Результати голосування: ''за'' -6(одностайно).

Слухали: 2.6.2 Про надання дозволу Шевченко Л.І. на продаж та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0086 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 26/112-Н під нежитловим прибудованим приміщенням-офісом.
Інформація Маляренко О.С.
Виступили: Миза С.В., Червачов С.М., Биченко С.Я.
Вирішили: 1.Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відкласти надання дозволу Шевченко Л.І. на продаж та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0086 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 26/112-Н під нежитловим прибудованим приміщенням-офісом.
2.Рекомендувати начальнику КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ''МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА'' ІЛЛІЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Мизі С.В. спільно з юридичним відділом виконкому вивчити питання більш детально та доповісти на наступному засіданні комісії.
Результати голосування: ''за'' - 6(одностайно).


Голова постійної комісії                                        С.М. Червачов

Секретар постійної комісії                                        С.В. Миза

 

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань