КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 30.12.2015 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

50B6BA5D-0970-4E4C-8FED-4974AD747A41

Номер рішення

Протокол №6

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

30.12.2015

14:07

Останні зміни

15.12.2016

14:09

Дата прийняття

30.12.2015

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Протокол № 6
засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин,
охорони навколишнього середовища та благоустрою
від 30.12.2015 року.

Депутатська кімната 11-30

Присутні:
Голова комісії
Червачов С.М. (з третього питання порядку денного)

Члени комісії:
Жорін П.Л., Кришмар Д.Ю., Лисиця О.П.,
Пономарьов Є.О., Миза С.В. (з другого питання порядку денного)


Відсутній: Гончаренко О.В.

В роботі комісії взяли участь:
Боровська О.Р. - секретар ради
Биченко С.Я. - перший заступник міського голови
Кобильніков О.Б.- депутат обласної ради
Гапоненко Д.М.- депутат міської ради
Маляренко С.О. - начальник УКВтаЗВ
Степаненко Н.В.- заступник начальника УКВтаЗВ
Кушніренко Н.В. - начальник організаційного відділу
Дабіжа В.І.- головний спеціаліст юридичного відділу
ІТ -3
Георгієв О.Б. - Інформаційне видання ''Вести Ильичёвск''
Погребняк В. -Інформаційне видання ''Вести Ильичёвск''Порядок денний:

Про земельні правовідносини.

На початку роботи комісії присутні 4 члена постійної комісії, депутати: Жорін П.Л., Кришмар Д.Ю., Лисиця О.П., Пономарьов Є.О.

Головуючий на засіданні постійної комісії - заступник голови комісії Лисиця О.П.
Голосування за порядок денний за основу та в цілому: ''за'' -4 (одностайно).


1.1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічної документації:
Слухали: 1.1.1 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю ''СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО РИСОІЛ ТЕРМІНАЛ'' дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,9000 га для будівництва, обслуговування та експлуатації об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, в акваторії Сухого лиману на стику причалів № 10-11 Іллічівської філії ДП ''Адміністрація морських портів України'' з подальшою передачею в довгострокову оренду, строком на 49 років.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати товариству з обмеженою відповідальністю ''СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО РИСОІЛ ТЕРМІНАЛ'' дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,9000 га для будівництва, обслуговування та експлуатації об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, в акваторії Сухого лиману на стику причалів № 10-11 Іллічівської філії ДП ''Адміністрація морських портів України'' з подальшою передачею в довгострокову оренду, строком на 49 років.
Результати голосування: ''за'' -4(одностайно).

До роботи в комісії долучився депутат міської ради, секретар постійної комісії Миза С.В., який з поважних причин не зміг прибути на початок засідання.

Слухали: 1.1.2 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0750 га в натурі (на місцевості) Боборикіну С.О. за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 39-Г, під існуючим кафе-баром, у зв’язку з спадкуванням частини об’єкту нерухомості, з подальшою передачею в довгострокову оренду, строком на 15 років.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0750 га в натурі (на місцевості) Боборикіну С.О. за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 39-Г, під існуючим кафе-баром, у зв’язку з спадкуванням частини об’єкту нерухомості, з подальшою передачею в довгострокову оренду, строком на 15 років.
Результати голосування: ''за'' -5(одностайно).

До роботи в комісії долучився депутат міської ради, голова постійної комісії Червачов С.М., який з поважних причин не зміг прибути на початок засідання.
Головуючий на засіданні постійної комісії - голова комісії Червачов С.М.

Слухали: 1.1.3 Про надання приватному підприємству ''ІРИНА'' дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,070 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Перемоги, 18-А для експлуатації та обслуговування будівлі бізнес-центру, з подальшою передачею в короткострокову оренду на 5 років.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати приватному підприємству ''ІРИНА'' дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,070 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Перемоги, 18-А для експлуатації та обслуговування будівлі бізнес-центру, з подальшою передачею в короткострокову оренду на 5 років.
Результати голосування: ''за'' -4, ''проти'' -0, ''утримались'' -2.

Слухали: 1.1.4 Про надання Долгополовій К.Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0995 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Інститутська, 28.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати Долгополовій К.Ю. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0995 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Інститутська, 28.
Результати голосування: ''за'' -6(одностайно).

Слухали: 1.1.5 Про надання Федорову Л.Ф. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0268 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Шевченка, 68.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати Федорову Л.Ф. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0268 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Шевченка, 68.
Результати голосування: ''за'' -6(одностайно).

Слухали: 1.1.6 Про надання Коверзневій Є.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1346 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Гагаріна, 18.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати Коверзневій Є.П. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1346 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Гагаріна, 18.
Результати голосування: ''за'' -6(одностайно).

1.2. Про затвердження проекту землеустрою та технічної документації:
Слухали: 1.2.1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0092 га Рубіновському А.Л. за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 11, буд. № 3-Б для індивідуального дачного будівництва.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0092 га Рубіновському А.Л. за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 11, буд. № 3-Б для індивідуального дачного будівництва.
Результати голосування: ''за'' -5, ''проти'' -0, ''утримався'' -1.

Слухали: 1.2.2 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0268 га Сирбу А.П. за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 9, буд. № 9 для індивідуального дачного будівництва.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0268 га Сирбу А.П. за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 9, буд. № 9 для індивідуального дачного будівництва.
Результати голосування: ''за'' -5, ''проти'' -0, ''утримався'' -1.

1.3. Про правовідносини з орендарями, користувачами земельних ділянок:
Слухали: 1.3.1 Про поновлення договору оренди землі приватному підприємству ''ПРЕСМАРИН'' площею 0,0007 га під існуючим кіоском по реалізації друкованої продукції за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Данченка, 1-Ж, строком на 5 років.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради поновити договір оренди землі приватному підприємству ''ПРЕСМАРИН'' площею 0,0007 га під існуючим кіоском по реалізації друкованої продукції за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Данченка, 1-Ж, строком на 5 років.
Результати голосування: ''за'' -6(одностайно).

Слухали: 1.3.2 Про поновлення договору оренди землі приватному підприємству ''ПРЕСМАРИН'' площею 0,0007 га під існуючим кіоском по реалізації друкованої продукції за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Данченка, 14-К, строком на 5 років.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради поновити договір оренди землі приватному підприємству ''ПРЕСМАРИН'' площею 0,0007 га під існуючим кіоском по реалізації друкованої продукції за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Данченка, 14-К, строком на 5 років.
Результати голосування: ''за'' -6(одностайно).

Слухали: 1.3.3 Про поновлення договору оренди землі приватному підприємству ''ПРЕСМАРИН'' площею 0,0007 га під існуючим кіоском по реалізації друкованої продукції за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 18-К, строком на 5 років.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради поновити договір оренди землі приватному підприємству ''ПРЕСМАРИН'' площею 0,0007 га під існуючим кіоском по реалізації друкованої продукції за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 18-К, строком на 5 років.
Результати голосування: ''за'' -6(одностайно).

Слухали: 1.3.4 Про поновлення договору оренди землі приватному підприємству ''ПРЕСМАРИН'' площею 0,0007 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 31-К під існуючим кіоском по реалізації друкованої продукції за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 31-К, строком на 5 років.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради поновити договір оренди землі приватному підприємству ''ПРЕСМАРИН'' площею 0,0007 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 31-К під існуючим кіоском по реалізації друкованої продукції за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 31-К, строком на 5 років.
Результати голосування: ''за'' -6(одностайно).

Слухали: 1.3.5 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "МЕБЛІ ІЛЛІЧІВСЬК" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2578 га для реконструкції з розширенням магазину за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. 1 Травня, 2-М, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво), терміном до 31.12.2016 року.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради встановити товариству з обмеженою відповідальністю "МЕБЛІ ІЛЛІЧІВСЬК" нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,2578 га для реконструкції з розширенням магазину за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. 1 Травня, 2-М, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво), терміном до 31.12.2016 року.
Результати голосування: ''за'' -6(одностайно).

Слухали: 1.3.6 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "ОБЛКОМУНБУД" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,4700 га для розміщення комплексу дорожнього сервісу: АЗС, пункт технічного обслуговування, магазину супутніх товарів, автостоянки, мийка, кафе-ресторан за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, промислова зона, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво), терміном до 31.12.2016 року.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради встановити товариству з обмеженою відповідальністю "ОБЛКОМУНБУД" нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,4700 га для розміщення комплексу дорожнього сервісу: АЗС, пункт технічного обслуговування, магазину супутніх товарів, автостоянки, мийка, кафе-ресторан за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, промислова зона, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво), терміном до 31.12.2016 року.
Результати голосування: ''за'' -6(одностайно).

Слухали: 1.3.7 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "ОБЛКОМУНБУД" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 4,5334 га для розташування терміналу по збиранню металоконструкцій за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, промислова зона, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво), терміном до 31.12.2016 року.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради встановити товариству з обмеженою відповідальністю "ОБЛКОМУНБУД" нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 4,5334 га для розташування терміналу по збиранню металоконструкцій за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, промислова зона, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво), терміном до 31.12.2016 року.
Результати голосування: ''за'' -6(одностайно).

Слухали: 1.3.8 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "ПРЕМ`ЄР-ПЕТРОЛЕУМ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,5140 га для будівництва багатоповерхового житлового будинку за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Карла Маркса, 6-Б, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво), терміном до 31.12.2016 року.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради встановити товариству з обмеженою відповідальністю "ПРЕМ`ЄР-ПЕТРОЛЕУМ" нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,5140 га для будівництва багатоповерхового житлового будинку за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Карла Маркса, 6-Б, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво), терміном до 31.12.2016 року.
Результати голосування: ''за'' -4, ''проти'' -0, ''утримався'' -2.

Слухали: 1.3.9 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "САЙМОН" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 6,0493 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, 14 мікрорайон.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради встановити товариству з обмеженою відповідальністю "САЙМОН" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 6,0493 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, 14 мікрорайон.
Результати голосування: ''за'' -6(одностайно).

1.4. Про відмову:
Слухали: 1.4.1 Про відмову у наданні Мірошниченко В.Б. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0300 га, для ведення садівництва за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, садове товариство ''Судноремонтник'', лінія 5, ділянка № 63-А у зв’язку з неможливістю встановлення фактичних зовнішніх меж земельної ділянки садового товариства ''Судноремонтник''.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити у наданні Мірошниченко В.Б. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0300 га, для ведення садівництва за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, садове товариство ''Судноремонтник'', лінія 5, ділянка № 63-А у зв’язку з неможливістю встановлення фактичних зовнішніх меж земельної ділянки садового товариства ''Судноремонтник''.
Результати голосування: ''за'' -6(одностайно).

Слухали: 1.4.2 Про відмову Гаркушину А.О. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Гаркушину А.О. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Результати голосування: ''за'' -6(одностайно).

Слухали: 1.4.3 Про відмову Федорчуку В.М. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Федорчуку В.М. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Результати голосування: ''за'' - 6(одностайно).


Голова постійної комісії                                           С.М. Червачов

Секретар постійної комісії                                           С.В. Миза

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань