КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 23.12.2015 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

BD43C440-C3E7-4ED2-87E9-31C70EAA9569

Номер рішення

Протокол №5

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

23.12.2015

14:16

Останні зміни

15.12.2016

14:17

Дата прийняття

23.12.2015

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Протокол № 5
засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин,
охорони навколишнього середовища та благоустрою
від 23.12.2015 року.
Депутатська кімната 16-00

Присутні:

Голова комісії
Червачов С.М.

Члени комісії:
Гончаренко О.В., Жорін П.Л., Кришмар Д.Ю., Лисиця О.П.
Миза С.В., Пономарьов Є.О.
В роботі комісії взяли участь:
Боровська О.Р. - секретар ради
Биченко С.Я. - перший заступник міського голови
Пічахчі Л.В. – заступник міського голови
Бузько Ю.І. – депутат міської ради
Сміренський І.В. – депутат міської ради
Маляренко С.О. - начальник УКВтаЗВ
Мацюк А.В. – в.о. начальника управління архітектури та містобудування
Кушніренко Н.В. - начальник організаційного відділу
Соломеін Р.В. – головний спеціаліст УАМ
Цинько В.В. – головний спеціаліст УКВтаЗВ
Крижавновський Д.М. – начальник відділу майнових відносин ДП ''ІМТП''
Левенцов С.М. – начальник сектору земельних відносин ДП ''ІМТП''
Фатеєва Л.М. – Інформаційне видання ''Вести Ильичёвск''
Георгієв А.Б. - Інформаційне видання ''Вести Ильичёвск''
Карвацький А.М. – голова ГО ''Право''
Димитрієв А.А. – помічник народного депутата Гуляєва В.О.
ІТ -3


Порядок денний:

Лист управління комунальної власності та земельних відносин від 21.12.2015 року №52 щодо розгляду проекту рішення ''Про надання комунальним підприємствам Іллічівської міської ради пільги щодо сплати земельного податку за земельні ділянки, які перебувають в постійному користуванні''.
Лист управління архітектури та містобудування Іллічівської міської ради від 22.12.2015 року № 53 щодо розгляду проекту рішення виконавчого комітету Іллічівської міської ради ''Про надання ТОВ ''Норма промоушен'' дозволу на розміщення рекламних засобів на бічному фасаді універмагу по вул. Леніна,19: брандмауера у вигляді банерів розміром 2,85x 2,30 м., 3-од. у м. Іллічівську''.
Про пропозицію члена постійної комісії Гончаренка О.В. щодо розгляду повторно питання ''Про передачу Єрмакову Т.М. земельної ділянки площею 0,0430 га для реконструкції магазину під агентство весіль з готельними номерами за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Паркова, 4-В в короткострокову оренду, строком на 5 років та розірвання договору оренди на зазначену земельну ділянку з фізичною особою-підприємцем Шелковенко Т.В. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості''.
Про проект рішення ''Про затвердження на посади заступників Іллічівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради''.
Про проект рішення ''Про утворення виконавчого комітету Іллічівської міської ради VІІ скликання''.
Про земельні правовідносини.
Про план роботи постійної комісії на перше півріччя 2016 року.
Про усне звернення Карвацького А.М., мешканця будинку по вул. 1 Травня,19 щодо повторного розгляду питання про надання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку ''НАШ ДІМ'' дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. 1 Травня, 19, у зв’язку з необґрунтованою відмовою.
9. Про усне звернення Карвацького А.М. щодо загрози життю використання баштового крану із горизонтальноюстрілою на будівельному майданчики товариства з обмеженою відповідальністю "СТРОЙТЕХСНАБ" біля житлового будинку за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. 1 Травня, 19.

Голосування за порядок денний за основу та в цілому: ''за'' -7 (одностайно).

Слухали: 1. Лист управління комунальної власності та земельних відносин від 21.12.2015 року № 52 щодо розгляду проекту рішення ''Про надання комунальним підприємствам Іллічівської міської ради пільги щодо сплати земельного податку за земельні ділянки, яки перебувають в постійному користуванні''.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект рішення ''Про надання комунальним підприємствам Іллічівської міської ради пільги щодо сплати земельного податку за земельні ділянки, яки перебувають в постійному користуванні''.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали: 2. Лист управління архітектури та містобудування Іллічівської міської ради від 22.12.2015 року № 53 щодо розгляду проекту рішення виконавчого комітету Іллічівської міської ради ''Про надання ТОВ ''Норма промоушен'' дозволу на розміщення рекламних засобів на бічному фасаді універмагу по вул. Леніна,19: брандмауера у вигляді банерів розміром 2,85x 2,30 м., 3-од. у м. Іллічівську''.
Інформація Мацюк А.В.
Виступили: Миза С.В., Биченко С.Я., Червачов С.М.
Вирішили: Рекомендувати виконавчому комітету Іллічівської міської ради відмовити у наданні ТОВ ''Норма промоушен'' дозволу на розміщення рекламних засобів на бічному фасаді універмагу по вул. Леніна,19: брандмауера у вигляді банерів розміром 2,85x 2,30 м., 3-од. у м. Іллічівську.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали: 3. Про пропозицію члена постійної комісії Гончаренка О.В. щодо розгляду повторно питання ''Про передачу Єрмакову Т.М. земельної ділянки площею 0,0430 га для реконструкції магазину під агентство весіль з готельними номерами за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Паркова, 4-В в короткострокову оренду, строком на 5 років та розірвання договору оренди на зазначену земельну ділянку з фізичною особою-підприємцем Шелковенко Т.В. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості''.
Інформація Гончаренко О.В.
Виступили: Миза С.В., Кришмар Д.Ю., Биченко С.Я.
Вирішили: 1. Внести зміни в пункт 3.3.3 протоколу № 4 засідання постійної комісії від 10.12.2015 року щодо строку оренди - 1 рік замість 5 років, а саме: передати Єрмакову Т.М. земельну ділянку площею 0,0430 га для реконструкції магазину під агентство весіль з готельними номерами за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Паркова, 4-В, в короткострокову оренду, строком на 1 рік та про розірвання договору оренди на зазначену земельну ділянку з фізичною особою-підприємцем Шелковенко Т.В. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.
2. Рекомендувати заступнику міського голови Биченко С.Я. прийняти відповідні заходи щодо обмеження забудови до 1 поверху та щодо щільності забудови не більше ніж 40 відсотків під час реконструкції магазину під агентство весіль з готельними номерами за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ,вул. Паркова, 4-В.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали: 4. Про проект рішення ''Про затвердження на посади заступників Іллічівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради''.
Інформація Боровської О.Р.
Виступили: Миза С.В., Кришмар Д.Ю.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект рішення ''Про затвердження на посади заступників Іллічівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради''.
Результати голосування: ''за'' -6, ''проти'' -0, ''утримався'' -1.


Слухали: 5. Про проект рішення ''Про утворення виконавчого комітету Іллічівської міської ради VІІ скликання''.
Інформація Боровської О.Р.
Виступили: Червачов С.М., Миза С.В., Кришмар Д.Ю.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект рішення ''Про утворення виконавчого комітету Іллічівської міської ради VІІ скликання''.
Результати голосування: ''за'' -6, ''проти'' -0, ''утримався'' -1.

Слухали: 6. Про земельні правовідносини.
Інформація Маляренко О.С.
6.1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічної документації:
Слухали: 6.1.1 Про надання Хлівній М.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0025 га для створення озелененої території загального користування за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Олександрійська, 18/105-Н, з подальшою передачею в короткострокову оренду, строком на 3 роки.
Інформація Маляренко О.С.
Виступили: Миза С.В., Биченко С.Я.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати Хлівній М.С. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0025 га для створення озелененої території загального користування за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Олександрійська, 18/105-Н, з подальшою передачею в короткострокову оренду, строком на 3 роки.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали: 6.1.2 Про надання фізичній особі-підприємцю Яворській Т.В. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0200 га в натурі (на місцевості) під існуючий магазин-бар з літнім майданчиком за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. 1 Травня, 11-М, з подальшою передачею в короткострокову оренду, строком на 3 роки (земельна ділянка перебуває в оренді Драгомарецького О.В.).
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати надання фізичній особі-підприємцю Яворській Т.В. дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0200 га в натурі (на місцевості) під існуючий магазин-бар з літнім майданчиком за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. 1 Травня, 11-М, з подальшою передачею в короткострокову оренду, строком на 3 роки (земельна ділянка перебуває в оренді Драгомарецького О.В.).
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:6.1.3 Про надання приватному акціонерному товариству "УКРТОРГСТРОЙМАТЕРІАЛИ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,2638 га в натурі (на місцевості) під будівлею складу за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Малодолинське, вул. Залізнична, 3-С, з подальшою передачею у короткострокову оренду, строком на 5 років, у зв’язку зі зміною організаційно-правової форми підприємства.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати приватному акціонерному товариству "УКРТОРГСТРОЙМАТЕРІАЛИ" дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,2638 га в натурі (на місцевості) під будівлею складу за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Малодолинське, вул. Залізнична, 3-С, з подальшою передачею у короткострокову оренду, строком на 5 років, у зв’язку зі зміною організаційно-правової форми підприємства.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали: 6.1.4 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 9,3281 га для забудови 9-го мікрорайону міста Іллічівська за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, 9-й мікрорайон.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 9,3281 га для забудови 9-го мікрорайону міста Іллічівська за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, 9-й мікрорайон.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

6.2. Про затвердження проекту землеустрою та технічної документації:
Слухали: 6.2.1 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 28,2400 га в натурі (на місцевості) публічному акціонерному товариству "ІЛЛІЧІВСЬКЗОВНІШТРАНС" для розміщення виробничої бази за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Промислова, 7 та передачу в довгострокову оренду, строком на 49 років.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 28,2400 га в натурі (на місцевості) публічному акціонерному товариству "ІЛЛІЧІВСЬКЗОВНІШТРАНС" для розміщення виробничої бази за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Промислова, 7 та передачу в довгострокову оренду, строком на 49 років.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали: 6.2.2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення Кобзаренко Т.А. земельної ділянки площею 0,0589 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Свердлова, 49 та передачу її у власність.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект землеустрою щодо відведення Кобзаренко Т.А. земельної ділянки площею 0,0589 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Свердлова, 49 та передачу її у власність.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали: 6.2.3 Про затвердження проекту землеустрою управлінню комунальної власності та земельних відносин Іллічівської міської ради Одеської області щодо відведення земельної ділянки площею 1,9077 га для розташування парку за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Праці – парк Праці та передачу її у постійне користування.
Інформація Маляренко О.С.
Виступив: Лисиця О.П.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект землеустрою управлінню комунальної власності та земельних відносин Іллічівської міської ради Одеської області щодо відведення земельної ділянки площею 1,9077 га для розташування парку за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Праці – парк Праці та передачу її у постійне користування.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали: 6.2.4 Про затвердження проекту землеустрою управлінню комунальної власності та земельних відносин Іллічівської міської ради Одеської області щодо відведення земельної ділянки площею 5,8017 га для розташування парку Одеської області за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. 1 Травня – парк Молодіжний та передачу її у постійне користування.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект землеустрою управлінню комунальної власності та земельних відносин Іллічівської міської ради Одеської області щодо відведення земельної ділянки площею 5,8017 га для розташування парку Одеської області за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. 1 Травня – парк Молодіжний та передачу її у постійне користування.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

6.3. Про правовідносини з орендарями, користувачами земельних ділянок:
Слухали: 6.3.1 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "ЕКОПАРКІНГ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1620 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Олександрійська, 4-С, терміном до 31.12.2016 року.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради встановити товариству з обмеженою відповідальністю "ЕКОПАРКІНГ" нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,1620 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Олександрійська, 4-С, терміном до 31.12.2016 року.
Результати голосування: ''за'' -6, ''проти'' -1, ''утримались'' -0.

Слухали: 6.3.2 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "ЕКОПАРКІНГ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,3587 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Олександрійська, 4-С, терміном до 31.12.2016 року.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради встановити товариству з обмеженою відповідальністю "ЕКОПАРКІНГ" нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,3587 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Олександрійська, 4-С, терміном до 31.12.2016 року.
Результати голосування: ''за'' -6, ''проти'' -1, ''утримались'' -0.

Слухали: 6.3.3 Про поновлення Корнієнко О.С. договору оренди земельної ділянки площею 0,1231 га під будівлею кафе з мансардним поверхом за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Малодолинське, вул. Паромна, 24, строком на 3 роки.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради поновити Корнієнко О.С. договір оренди земельної ділянки площею 0,1231 га під будівлею кафе з мансардним поверхом за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Малодолинське, вул. Паромна, 24, строком на 1 роки.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


6.4. Про відмову:
Слухали: 6.4.1 Про відмову Петрову І.О. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га у власність на території м. Іллічівська Одеської області за рахунок земельної ділянки площею 15,01 га (кадастровий номер 5123782000:02:004:0453) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Петрову І.О. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га у власність на території м. Іллічівська Одеської області за рахунок земельної ділянки площею 15,01 га (кадастровий номер 5123782000:02:004:0453) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали: 6.4.2 Про відмову Коршунову С.О. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га у власність на території м. Іллічівська Одеської області за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Коршунову С.О. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га у власність на території м. Іллічівська Одеської області за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали: 6.4.3 Про відмову Фатєєвій Л.С. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06 га для ведення садівництва у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Іллічівська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Фатєєвій Л.С. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06 га для ведення садівництва у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області, у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Іллічівська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали: 6.4.4 Про відмову фізичній особі-підприємцю Лучинській Ю.Ф. у наданні дозволу на продаж та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0180 га для експлуатації існуючого кафе-магазину за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. 1 Травня, 1-П/2, до надання узгодження власників мереж електропостачання, каналізації та спеціальної споруди (сховища).
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити відмову фізичній особі-підприємцю Лучинській Ю.Ф. у наданні дозволу на продаж та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0180 га для експлуатації існуючого кафе-магазину за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. 1 Травня, 1-П/2, до надання узгодження власників мереж електропостачання, каналізації та спеціальної споруди (сховища).
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали: 6.4.5 Про відмову державному підприємству ''Іллічівський морський торговельний порт'' в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 9,2001 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування санаторно-оздоровчого комплексу ''Чайка'' за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Пляжна, 5, у зв’язку з невідповідністю поданих документів вимогам статті 120 Земельного кодексу України, а саме на частині земельної ділянки із загальної площі 9,2001 га знаходиться об’єкт нерухомості, що належить на праві власності територіальній громаді Іллічівської міської ради.
Інформація Маляренко О.С.
Виступили: Червачов С.М., Миза С.В., Маляренко О.С., Жорін П.Л., Крижавновський Д.М., Биченко С.Я.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити державному підприємству ''Іллічівський морський торговельний порт'' в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 9,2001 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування санаторно-оздоровчого комплексу ''Чайка'' за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Пляжна, 5, у зв’язку з невідповідністю поданих документів вимогам статті 120 Земельного кодексу України, а саме на частині земельної ділянки із загальної площі 9,2001 га знаходиться об’єкт нерухомості, що належить на праві власності територіальній громаді Іллічівської міської ради.
Результати голосування: ''за'' -5, ''проти'' -0, ''утримались'' -2.

Слухали: 6.4.6 Про відмову державному підприємству ''Іллічівський морський торговельний порт'' в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,2751 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд митно-складського комплексу за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Транспортна, 30, у зв’язку з невідповідністю поданих документів вимогам статті 120 Земельного кодексу України, а саме об’єкти нерухомості належать на праві власності Міністерству Інфраструктури України.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити державному підприємству ''Іллічівський морський торговельний порт'' в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,2751 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд митно-складського комплексу за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Транспортна, 30, у зв’язку з невідповідністю поданих документів вимогам статті 120 Земельного кодексу України, а саме об’єкти нерухомості належать на праві власності Міністерству Інфраструктури України.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали: 7. Про план роботи постійної комісії на перше півріччя 2016 року.
Інформація Червачова С.М.
Вирішили: 1. Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради включити до плану роботи на перше півріччя 2016 року наступні питання:
Лютий.
Про організацію вивезення сміття з території Олександрівської селищної, Малодолинської та Бурлачебалковської сільських адміністрацій, а також з приватного сектору м. Іллічівська.
Жорін П.Л., Гончаренко О.В.,
ФОП Лімарьов П.С.,
ФОП Канаш О.А.,
ФОП Мещеринов Є.А.,
Кузик С.А., Пічахчі Л.В.
Березень.
Про роботу товариства з обмеженою відповідальністю ''Ілкомсвіт'' щодо освітлення міжквартальних та внутришньоквартальних проїздів на території Іллічівської міської ради.
Миза С.В., Пономарьов Є.О.,
Басенко Д.В., Пічахчі Л.В.
Квітень.
Про хід виконання договорів оренди землі, з яких є спірні питання щодо використання їх за цільовим призначенням та дотримання правил благоустрою прилеглої території.
Кришмар Д.Ю., Лисиця О.П.,
Маляренко О.С., Биченко С.Я.
Травень.
Про підготовку до літнього сезону 2016 року.
Лисиця О. П., Миза С. В.,
Кілар О. В., Амбарников М. П.,
Биченко С.Я., Пічахчі Л. В.
Червень.
Про хід виконання рекомендацій за перше півріччя 2016 року та план роботи комісії на друге півріччя 2016 року.
Червачов С.М., члени комісії,
Биченко С.Я., Пічахчі Л. В.

2. Пропозицію члена постійної комісії Кришмаря Д.Ю. щодо включення до плану роботи питання ''Про хід виконання рекомендацій комісії щодо використання земельних ділянок, зайнятих поточним будівництвом та відведених під майбутнє будівництво, нормативна грошова оцінка яких встановлена з коефіцієнтом функціонального використання 0,5'' перенести на друге півріччя 2016 року.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали: 8 Про усне звернення Карвацького А.М., мешканця будинку по вул. 1 Травня,19 щодо повторного розгляду питання про надання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку ''НАШ ДІМ'' дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. 1 Травня, 19, у зв’язку з необґрунтованою відмовою.
Інформація Карвацького А.М.
Виступили: Маляренко О.С., Миза С.В., Биченко С.Я.
Вирішили: Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин вивчити зазначене питання та надати інформацію на розгляд постійної комісії.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали: 9 Про усне звернення Карвацького А.М. щодо загрози життю використання баштового крану із горизонтальноюстрілою на будівельному майданчики товариства з обмеженою відповідальністю "СТРОЙТЕХСНАБ" біля житлового будинку за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. 1 Травня, 19.
Виступили: Червачов С.М., Биченко С.Я.
Вирішили: Рекомендувати заступнику міського голови Биченку С.Я. вивчити зазначене питання та надати інформацію на розгляд постійної комісії.
Результати голосування: ''за'' - 7(одностайно).Голова постійної комісії                                            С.М. Червачов

Секретар постійної комісії                                            С.В. Миза

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань