КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 26.11.2015 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

F221953E-E643-422C-852D-F0422AD14DB2

Номер рішення

Протокол №2

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

26.11.2015

14:25

Останні зміни

15.12.2016

14:30

Дата прийняття

26.11.2015

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Протокол № 2
засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин,
охорони навколишнього середовища та благоустрою
від 26.11.2015 року
Присутні:

Голова комісії
Червачов С.М.

Члени комісії:
Гончаренко О.В., Жорін П.Л., Кришмар Д.Ю., Лисиця О.П., Миза С.В., Пономарьов Є.О.


У роботі комісії взяли участь:

Боровська О.Р.
секретар міської ради

Биченко С.Я.
перший заступник міського голови

Кушніренко Н.В.
начальник організаційного відділу

Дабіжа В.І.
головний спеціаліст юридичного відділу

Маляренко С.О.
начальник УКВтаЗВ

Степаненко Н.В.
Мацюк А.В.
заст.начальника УКВтаЗВ
головний спеціаліст УАМ

Кобильніков О.Б.
Крючкова Н.Я.
Левченко А.Г.
Бугайчук В.В.
Зайцев В.В.
Поліщук О.І.
Гапоненко Д.М.
Сміренський І.В.
Гусєв Д.В.
Шестопалов О.М.
Карвацький А.М.
Белінський О.А.
Веселков А.Б.
Дашко Г.Г.
Дімітрієв А.
Фатєєва Ліана
депутат Одеської обласної ради
депутат Іллічівської міської ради
депутат Іллічівської міської ради
депутат Іллічівської міської ради
депутат Іллічівської міської ради
депутат Іллічівської міської ради
депутат Іллічівської міської ради
депутат Іллічівської міської ради від ''Об’єднання ''Самопоміч''
''1+1 Медиа''
голова ГО ''Право''
член територіальної громади м. Іллічівськ
учасник АТО
член ГО ''Рапира''
голова ГО ''Рапира''
член ГО ''Рапира''
інтернет-видання ''Вести Ильичевск''

Георгієв А.Б.
Погребняк В.
Смірнов А.А.
Томенчук І.М.
IТ -3
Канар’ян П.Р.
Боднар С.О.
Смірнова Н.

інтернет-видання ''Вести Ильичевск''
інтернет-видання ''Вести Ильичевск''
''REC''
''REC''

Начальник ІМЗ ГФО ГПДК ''Поліція громадської безпеки''
Іллічівська міська організація ВО ''Батьківщина''
''Ільичёвец''

Порядок денний:

1.Про земельні правовідносини.
Голосування за порядок денний за основу та в цілому: ''за'' -7(одностайно); ''проти'' -0; ''утримався'' - 0.

Слухали: 1.Про земельні правовідносини.
1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічної документації:
1.1.1 Про надання Державному підприємству "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,5231 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування вантажного причалу № 29 за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 3-А.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати Державному підприємству "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ" дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,5231 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування вантажного причалу № 29 за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 3-А.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.1.2 Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" на передачу в суборенду товариству з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" земельної ділянки площею 0,2135 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Пляжна, 7, яка надана в оренду для розташування готельно-оздоровчого комплексу, без зміни умов договору оренди земельної ділянки.
Інформація Маляренко О.С.
Виступили: Кобильніков О.Б., Левченко А.Г., Миза С.В., Кришмар Д.Ю., Бугайчук В.В., Биченко С.Я.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" на передачу в суборенду товариству з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" земельної ділянки площею 0,2135 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Пляжна, 7, яка надана в оренду для розташування готельно-оздоровчого комплексу, без зміни умов договору оренди земельної ділянки.
Результати голосування: ''за'' -6; ''проти'' -1; ''утримався'' - 0.

Слухали:1.1.3 Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" на передачу в суборенду товариству з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" земельної ділянки площею 0,7531 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Пляжна, 7, яка надана в оренду для розташування готельно-оздоровчого комплексу, без зміни умов договору оренди земельної ділянки.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" на передачу в суборенду товариству з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" земельної ділянки площею 0,7531 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Пляжна, 7, яка надана в оренду для розташування готельно-оздоровчого комплексу, без зміни умов договору оренди земельної ділянки.
Виступив:Биченко С.Я.
Результати голосування: ''за'' -6; ''проти'' -1; ''утримався'' - 0.

Слухали:1.1.4 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0018 га в натурі (на місцевості) фізичній особі-підприємцю Райляну Г.Ф. за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 197 під існуючим торговельним павільйоном у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості, з подальшою передачею в короткострокову оренду, строком на 5 років.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0018 га в натурі (на місцевості) фізичній особі-підприємцю Райляну Г.Ф. за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 197 під існуючим торговельним павільйоном у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості, з подальшою передачею в короткострокову оренду, строком на 5 років.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.1.5 Про надання Бездітному О.Б. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0036 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 6, будинок № 3.
Інформація Маляренко О.С.
Виступили: Кобильніков О.Б., Кришмар Д.Ю., Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати дозвіл Бездітному О.Б. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0036 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 6, будинок № 3.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.1.6 Про надання Бойко В.Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0090 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 1, будинок № 6.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати дозвіл Бойко В.Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0090 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 1, будинок № 6.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.1.7 Про надання Верещаці М.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1311 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Набережна, 17.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати дозвіл Верещаці М.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1311 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Набережна, 17.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.1.8 Про надання Дегтяренко Н.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0399 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Малодолинське, вул. Вишнева, 19-А.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати дозвіл Дегтяренко Н.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0399 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Малодолинське, вул. Вишнева, 19-А.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.1.9 Про надання Кливняк С.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0996 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Малодолинське, вул. Ювілейна, 1.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати дозвіл Кливняк С.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0996 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Малодолинське, вул. Ювілейна, 1.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.1.10 Про надання Колесніченко Т.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1198 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Карла Маркса, 118.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати дозвіл Колесніченко Т.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1198 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Карла Маркса, 118.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.1.11 Про надання Лель С.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0033 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 3, будинок № 10.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати дозвіл Лель С.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0033 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 3, будинок № 10.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.1.12 Про надання Маркочеву О.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0093 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 1, будинок № 5.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати дозвіл Маркочеву О.С на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0093 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 1, будинок № 5.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.1.13 Про надання Новицькій О.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0086 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, провулок Судноремонтний, 18.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати дозвіл Новицькій О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0086 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, провулок Судноремонтний, 18.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.1.14 Про надання Новікову Г.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Садова, 9, кв. 2.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати дозвіл Новікову Г.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Садова, 9, кв. 2.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.1.15 Про надання Чернецькому В.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0700 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Набережна, 36-А.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати дозвіл Чернецькому В.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0700 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Набережна, 36-А.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.1.16 Про надання Шарапову-Багріну Г.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0030 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 2, будинок № 2-В.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради надати дозвіл Шарапову-Багріну Г.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0030 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 2, будинок № 2-В.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


2. Про затвердження проекту землеустрою та технічної документації:
Слухали:1.2.1 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки площею 0,0692 га, на яку поширюється право сервітуту на право проходу, проїзду на транспортному засобі через земельну ділянку для товариства з обмеженою відповідальністю "ІЛЛІЧІВСЬКИЙ ЗЕРНОВИЙ ТЕРМІНАЛ" із земель, наданих в оренду публічному акціонерному товариству "ІЛЛІЧІВСЬКИЙ СУДНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки площею 0,0692 га, на яку поширюється право сервітуту на право проходу, проїзду на транспортному засобі через земельну ділянку для товариства з обмеженою відповідальністю "ІЛЛІЧІВСЬКИЙ ЗЕРНОВИЙ ТЕРМІНАЛ" із земель, наданих в оренду публічному акціонерному товариству "ІЛЛІЧІВСЬКИЙ СУДНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.2.2 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки площею 1,7205 га, на яку поширюються права суборенди, з подальшою передачею в суборенду товариству з обмеженою відповідальністю "ІЛЛІЧІВСЬКИЙ ЗЕРНОВИЙ ТЕРМІНАЛ" із земель, наданих в оренду публічному акціонерному товариству "ІЛЛІЧІВСЬКИЙ СУДНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське.
Інформація Маляренко О.С.
Виступили: Кришмар Д.Ю., Левченко А.Г., Бугайчук В.В.
Вирішили: 1.Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки площею 1,7205 га, на яку поширюються права суборенди, з подальшою передачею в суборенду товариству з обмеженою відповідальністю "ІЛЛІЧІВСЬКИЙ ЗЕРНОВИЙ ТЕРМІНАЛ" із земель, наданих в оренду публічному акціонерному товариству "ІЛЛІЧІВСЬКИЙ СУДНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське.
2.Пропозиції, зазначені у листі депутата міської ради Кришмаря Д.Ю. від 25.11.2015 року № 26 щодо витребування додаткових документів від ТОВ "ІЛЛІЧІВСЬКИЙ ЗЕРНОВИЙ ТЕРМІНАЛ", не передбачені Законом України ''Про адміністративні послуги'', а саме, пунктом 6 статті 9 забороняється вимагати від суб’єкта звернення документи або інформацію для надання адміністративної послуги, не передбачені законом. Згідно статті 186 Земельного кодексу України органам місцевого самоврядування забороняється вимагати додаткові матеріали та документи до складу документації із землеустрою, встановленого Законом України ''Про землеустрій''.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.2.3 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельних ділянок, на які поширюються права суборенди, з подальшою передачею в суборенду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САНШАЙН ТЕРМІНАЛ" із земель, наданих в оренду АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "РИСОІЛ С.А.", для розширення бази наливних вантажів за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Центральна, 20-А.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельних ділянок, на які поширюються права суборенди, з подальшою передачею в суборенду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САНШАЙН ТЕРМІНАЛ" із земель, наданих в оренду АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "РИСОІЛ С.А.", для розширення бази наливних вантажів за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Центральна, 20-А.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.2.4 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0500 га Алієвій Бахар Ханім Мірсохбет кизи за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Пляжна, 31 для створення озелененої території загального користування в короткострокову оренду, строком на 3 роки.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати Іллічівській міській раді відкласти затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0500 га Алієвій Бахар Ханім Мірсохбет кизи за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Пляжна, 31 для створення озелененої території загального користування в короткострокову оренду, строком на 3 роки, доручити Червачову С.М. виїхати на місце розташування земельної ділянки.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.2.5 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0272 га в натурі (на місцевості) ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ''АСТРАСТАРПЛЮС'' за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 28-Б/1 під існуючою нежитловою будівлею (банк) з подальшою передачею в короткострокову оренду, строком на 5 років.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0272 га в натурі (на місцевості) ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ''АСТРАСТАРПЛЮС'' за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 28-Б/1 під існуючою нежитловою будівлею (банк) з подальшою передачею в короткострокову оренду, строком на 5 років.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.2.6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 2,0295 га в натурі (на місцевості) комунальному підприємству "ІЛЛІЧІВСЬКВОДОКАНАЛ" для розміщення об’єктів водопостачання в постійне користування за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Транспортна, 11, на території Іллічівської міської ради Одеської області.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 2,0295 га в натурі (на місцевості) комунальному підприємству "ІЛЛІЧІВСЬКВОДОКАНАЛ" для розміщення об’єктів водопостачання в постійне користування за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Транспортна, 11, на території Іллічівської міської ради Одеської області.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали: 1.2.7 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 2,7000 га в натурі (на місцевості) компанії "ЕСТРОН КОРПОРЕЙШН ЛІМІТЕД" за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Сухолиманська, 79 під фактично існуючим виставочним залізничним парком в довгострокову оренду, строком на 49 років.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 2,7000 га в натурі (на місцевості) компанії "ЕСТРОН КОРПОРЕЙШН ЛІМІТЕД" за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Сухолиманська, 79 під фактично існуючим виставочним залізничним парком в довгострокову оренду, строком на 49 років.
Результати голосування: ''за'' -6; ''проти'' -0; ''утримався'' -1.


Слухали:1.2.8 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0760 га в натурі (на місцевості) товариству з обмеженою відповідальністю "УКРЖИЛСТРОЙ ПЛЮС" за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, провулок Хантадзе, 1 для експлуатації будівель та споруд в довгострокову оренду, строком на 49 років.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0760 га в натурі (на місцевості) товариству з обмеженою відповідальністю "УКРЖИЛСТРОЙ ПЛЮС" за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, провулок Хантадзе, 1 для експлуатації будівель та споруд в довгострокову оренду, строком на 49 років.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.2.9 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,2638 га в натурі (на місцевості) приватному акціонерному товариству "УКРТОРГСТРОЙМАТЕРІАЛИ" за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Малодолинське, вул. Залізнична, 3-С під будівлею складу в довгострокову оренду, строком на 5 років.
Інформація Маляренко О.С. – питання знято управлінням комунальної власності та земельних відносин на доопрацювання.

Слухали:1.2.10 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Бояренку О.П. площею 0,7884 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, провулок Олександрійський, 1; провулок Олександрійський, 1-А, 1-Б, 1-В, 1-Г для індивідуального житлового будівництва, з подальшою передачею в довгострокову оренду, строком на 49 років.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Бояренку О.П. площею 0,7884 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, провулок Олександрійський, 1; провулок Олександрійський, 1-А, 1-Б, 1-В, 1-Г для індивідуального житлового будівництва, з подальшою передачею в довгострокову оренду, строком на 49 років.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.2.11 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0020 га в натурі (на місцевості) Кукош А.Г. за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 17-В/1 під будівлею торговельного павільйону з літнім майданчиком, з подальшою передачею в короткострокову оренду, строком на 3 роки.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити технічну документацію документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0020 га в натурі (на місцевості) Кукош А.Г. за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 17-В/1 під будівлею торговельного павільйону з літнім майданчиком, з подальшою передачею в короткострокову оренду, строком на 3 роки.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.2.12 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0080 га в натурі (на місцевості) Лелеці О.М. за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, бульвар Гайдара, 1-В під існуючим магазином в довгострокову оренду, строком на 10 років.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0080 га в натурі (на місцевості) Лелеці О.М. за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, бульвар Гайдара, 1-В під існуючим магазином в довгострокову оренду, строком на 10 років.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.2.13 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 0,1023 га споживчому кооперативу "ПРЕСТИЖНИЙ" за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Старе Бугово, 33 для розташування житлової забудови.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити технічну документацію документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 0,1023 га споживчому кооперативу "ПРЕСТИЖНИЙ" за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Старе Бугово, 33 для розташування житлової забудови.
Результати голосування: ''за'' -6; ''проти'' -0; ''утримався'' -1.

Слухали:1.2.14 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 0,1141 га споживчому кооперативу "ПРЕСТИЖНИЙ" за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Старе Бугово, 31 для розташування житлової забудови.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 0,1141 га споживчому кооперативу "ПРЕСТИЖНИЙ" за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Старе Бугово, 31 для розташування житлової забудови.
Результати голосування: ''за'' -6; ''проти'' -0; ''утримався'' -1.


Слухали:1.2.15 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення Андрескулу П.П. земельних ділянок у власність площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та площею 0,0224 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Садова, 18.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект землеустрою щодо відведення Андрескулу П.П. земельних ділянок у власність площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та площею 0,0224 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Садова, 18.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.2.16 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1479 га Вовкович І.Л., Цимбал Г.І. у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Сільськогосподарська, 4.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1479 га Вовкович І.Л., Цимбал Г.І. у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Сільськогосподарська, 4.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали: 1.2.17 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення Гриненко І.О. земельної ділянки у власність площею 0,0342 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Пушкіна, 77.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект землеустрою щодо відведення Гриненко І.О. земельної ділянки у власність площею 0,0342 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Пушкіна, 77.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.2.18 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0174 га Лясек О.В. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Шевченка, 64.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0174 га Лясек О.В. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Шевченка, 64.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.2.19 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1176 га Лях Л.І., цільове призначення якої змінюється з "ведення особистого селянського господарства" на "будівництво і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Олександрійська, 41.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1176 га Лях Л.І., цільове призначення якої змінюється з "ведення особистого селянського господарства" на "будівництво і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Олександрійська, 41.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.2.20 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0514 га Мельник В.О. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 136-Д.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0514 га Мельник В.О. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 136-Д.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.2.21 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0900 га Пєхову Д.М. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Малодолинське, вул. Зелена, 69.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0900 га Пєхову Д.М. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Малодолинське, вул. Зелена, 69.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.2.22 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га Сиваконь Л.Ф., Стировій М.В., Сиваконь А.А. у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Старе Бугово, 28.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га Сиваконь Л.Ф., Стировій М.В., Сиваконь А.А. у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Старе Бугово, 28.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.2.23 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Стельмах О.О. у власність площею 0,0188 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Малодолинське, вул. Леніна, 11.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Стельмах О.О. у власність площею 0,0188 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Малодолинське, вул. Леніна, 11.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.2.24 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0682 га Хабібрахмановій Л.М. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Садова, 3.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0682 га Хабібрахмановій Л.М. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Садова, 3.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.2.25 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,2146 га Шовпану В.І. у зв’язку зі зміною цільового призначення з "ведення особистого селянського господарства" на "будівництво і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Олександрійська, 60.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,2146 га Шовпану В.І. у зв’язку зі зміною цільового призначення з "ведення особистого селянського господарства" на "будівництво і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Олександрійська, 60.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.2.26 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га Юрченку Ю.Г., Ашихміній А.І. у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Набережна, 9-А.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га Юрченку Ю.Г., Ашихміній А.І. у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Набережна, 9-А.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.2.27 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0802 га Юрченку Ю.Г., Ашихміній А.І. у довгострокову оренду, строком на 49 років, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Набережна, 9-А.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0802 га Юрченку Ю.Г., Ашихміній А.І. у довгострокову оренду, строком на 49 років, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Набережна, 9-А.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).3. Про правовідносини з орендарями, користувачами земельних ділянок:
Слухали:1.3.1 Про передачу в державну власність земельної ділянки площею 1,2300 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, 13 мікрорайон по вул. Героїв Сталінграду, яка межує з гаражним кооперативом "Надія" в державну власність та яка передана в постійне користування УПРАВЛІННЮ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ для будівництва житла військовослужбовцям Управління.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради передати в державну власність земельну ділянку площею 1,2300 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, 13 мікрорайон по вул. Героїв Сталінграду, яка межує з гаражним кооперативом "Надія" в державну власність та яка передана в постійне користування УПРАВЛІННЮ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ для будівництва житла військовослужбовцям Управління.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.3.2 Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Авдєєвій Н.М. площею 0,0153 га під існуючим пивним баром за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Транспортна, 1-П, строком на 5 років.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради поновити договір оренди землі фізичній особі-підприємцю Авдєєвій Н.М. площею 0,0153 га під існуючим пивним баром за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Транспортна, 1-П, строком на 5 років.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.3.3 Про поновлення договору оренди землі Голубцову С.О. площею 0,0325 га для реконструкції та обслуговування магазину-ресторану за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Данченко, 17-Б, строком на 3 роки.
Інформація Маляренко О.С.
Виступили: Миза С.В., Крючкова Н.Я., Мацюк А.В.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відкласти поновлення договору оренди землі Голубцову С.О. площею 0,0325 га для реконструкції та обслуговування магазину-ресторану за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Данченко, 17-Б, строком на 3 роки.
Рекомендувати першому заступнику міського голови Биченку С.Я. вивчити питання проведення реконструкції магазину-ресторану за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Данченко, 17-Б, більш детально та доповісти комісії.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.3.4 Про передачу Дурбалову С.М. в оренду земельної ділянки площею 0,0075 га під існуючою житловою прибудовою до квартири № 83 за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 20-А в довгострокову оренду, строком на 10 років. Розірвання договору оренди землі на зазначену земельну ділянку з Ушаковим В.В. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради передати Дурбалову С.М. в оренду земельну ділянку площею 0,0075 га під існуючою житловою прибудовою до квартири № 83 за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 20-А в довгострокову оренду, строком на 10 років. Розірвання договору оренди землі на зазначену земельну ділянку з Ушаковим В.В. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.3.5 Про поновлення договору оренди землі приватному акціонерному товариству "ІЛЛІЧІВСЬКИЙ ПАЛИВНИЙ ТЕРМІНАЛ" площею 0,1360 га для експлуатації газопроводу високого тиску від магістралі в с. Бурлача Балка до виробничо-опалювальної котельної ПАТ "Іллічівський паливний термінал" за адресою: м. Іллічівськ, вул. Північна, 2, строком на 3 роки.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради поновити договір оренди землі приватному акціонерному товариству "ІЛЛІЧІВСЬКИЙ ПАЛИВНИЙ ТЕРМІНАЛ" площею 0,1360 га для експлуатації газопроводу високого тиску від магістралі в с. Бурлача Балка до виробничо-опалювальної котельної ПАТ "Іллічівський паливний термінал" за адресою: м. Іллічівськ, вул. Північна, 2, строком на 3 роки.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.3.6 Про поновлення договору оренди землі приватному акціонерному товариству "ІЛЛІЧІВСЬКИЙ ПАЛИВНИЙ ТЕРМІНАЛ" площею 1,0940 га для експлуатації газопроводу високого тиску від магістралі в с. Бурлача Балка до виробничо-опалювальної котельної ПАТ "Іллічівський паливний термінал" за адресою: м. Іллічівськ, вул. Північна, 2, строком на 3 роки.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради поновити договір оренди землі приватному акціонерному товариству "ІЛЛІЧІВСЬКИЙ ПАЛИВНИЙ ТЕРМІНАЛ" площею 1,0940 га для експлуатації газопроводу високого тиску від магістралі в с. Бурлача Балка до виробничо-опалювальної котельної ПАТ "Іллічівський паливний термінал" за адресою: м. Іллічівськ, вул. Північна, 2, строком на 3 роки.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.3.7 Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Каратєєву В.А. площею 0,0012 га під існуючою будівлею торговельного павільйону за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Хантадзе, 1, строком на 5 років.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради поновити договір оренди землі фізичній особі-підприємцю Каратєєву В.А. площею 0,0012 га під існуючою будівлею торговельного павільйону за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Хантадзе, 1, строком на 5 років.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.3.8 Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Манелису П.М. площею 0,0038 га під існуючим прибудованим приміщенням магазину за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 18/4-Н, строком на 5 років.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради поновити договір оренди землі фізичній особі-підприємцю Манелису П.М. площею 0,0038 га під існуючим прибудованим приміщенням магазину за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 18/4-Н, строком на 5 років.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.3.9 Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Мельничуку С.М. площею 0,0140 га для реконструкції торговельного павільйону за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 43-Ч, строком на 3 роки.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради поновити договір оренди землі фізичній особі-підприємцю Мельничуку С.М. площею 0,0140 га для реконструкції торговельного павільйону за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 43-Ч, строком на 3 роки.

Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.3.10 Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Негрішній В.Д. площею 0,0020 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Героїв Сталінграду, 7-Д під існуючим торговельним кіоском за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Героїв Сталінграду, 7-Д, строком на 1 рік.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради поновити договір оренди землі фізичній особі-підприємцю Негрішній В.Д. площею 0,0020 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Героїв Сталінграду, 7-Д під існуючим торговельним кіоском за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Героїв Сталінграду, 7-Д, строком на 1 рік.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.3.11 Про поновлення договору оренди землі приватному комерційному підприємству "НОВИНКА" площею 0,0270 га для розташування перукарні за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 39-н/о, строком на 3 роки.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради поновити договір оренди землі приватному комерційному підприємству "НОВИНКА" площею 0,0270 га для розташування перукарні за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 39-н/о, строком на 3 роки.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.3.12 Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Ноженко І.В. площею 0,0230 га для обслуговування та експлуатації кафе-бару за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 1, будинок 21, строком на 5 років.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради поновити договір оренди землі фізичній особі-підприємцю Ноженко І.В. площею 0,0230 га для обслуговування та експлуатації кафе-бару за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 1, будинок 21, строком на 5 років.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.3.13 Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Палазовій Л.М. площею 0,0030 га під фактично існуючою перукарнею та майстернею по ремонту годинників за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Данченко, 8/2-Н, строком на 5 років.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради поновити договір оренди землі фізичній особі-підприємцю Палазовій Л.М. площею 0,0030 га під фактично існуючою перукарнею та майстернею по ремонту годинників за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Данченко, 8/2-Н, строком на 5 років.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.3.14 Про припинення договору оренди землі площею 0,00945 га з фізичною особою-підприємцем Перчеклій В.О. за адресою: Одеська область, м.Іллічівськ, провулок Шкільний, 5, у зв’язку з продажем об’єкта нерухомого майна.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради поновити договір оренди землі площею 0,00945 га з фізичною особою-підприємцем Перчеклій В.О. за адресою: Одеська область, м.Іллічівськ, провулок Шкільний, 5, у зв’язку з продажем об’єкта нерухомого майна.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.3.15 Про поновлення договору оренди землі приватному виробничо-комерційному підприємству "ТОПАЗ" площею 0,1105 га для розташування автостоянки за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Паркова, 5, строком на 5 років.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради поновити договір оренди землі приватному виробничо-комерційному підприємству "ТОПАЗ" площею 0,1105 га для розташування автостоянки за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Паркова, 5, строком на 5 років.
Результати голосування: ''за'' -6; проти -0; ''утримався''-1.

Слухали:1.3.16 Про передачу Тренчуку П.В. в оренду земельної ділянки площею 0,0021 га під існуючим торговельним павільйоном за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. 1 Травня, 8-Д в короткострокову оренду, строком на 5 років. Розірвати договір оренди землі з фізичною особою-підприємцем Юрченко В.В. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради передати Тренчуку П.В. в оренду земельної ділянки площею 0,0021 га під існуючим торговельним павільйоном за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. 1 Травня, 8-Д в короткострокову оренду, строком на 5 років. Розірвати договір оренди землі з фізичною особою-підприємцем Юрченко В.В. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.3.17 Про встановлення ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ''ЗАПОРІЗЬКИЙ АВТОМОБІЛЕБУДІВНИЙ ЗАВОД'' нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 19,4 га для розширення промислової площі заводу за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Промислова, 1, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво), терміном до 31.12.2016 року.
Інформація Маляренко О.С.
Виступили: Кобильніков О.Б., Биченко С.Я., Боровська О.Р.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради встановлення ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ''ЗАПОРІЗЬКИЙ АВТОМОБІЛЕБУДІВНИЙ ЗАВОД'' нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 19,4 га для розширення промислової площі заводу за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Промислова, 1, з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво), терміном до 31.12.2016 року.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.3.18 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "КЕМПІНГ АББО" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,7886 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Набережна, 13 з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво), терміном до 31.12.2016 року.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відкласти розгляд встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "КЕМПІНГ АББО" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,7886 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Набережна, 13 з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво), терміном до 31.12.2016 року, до виїзду на місце розташування земельної ділянки.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.3.19 Про встановлення Кіліянову С.Г. нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0158 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 15-Д з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво), терміном до 31.12.2016 року.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради встановити Кіліянову С.Г. нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,0158 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна, 15-Д з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво), терміном до 31.12.2016 року.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.3.20 Про встановлення фізичній особі-підприємцю Липачу Б.І. нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0456 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Героїв Сталінграду, 9 з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво), терміном до 31.12.2016 року.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради встановити фізичній особі-підприємцю Липачу Б.І. нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,0456 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Героїв Сталінграду, 9 з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво), терміном до 31.12.2016 року.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

.
4. Про внесення змін в рішення:
Слухали:1.4.1 Про внесення змін в рішення Іллічівської міської ради від 24.01.2014 року № 454/11-VI "Про надання Волчковій З.Ф. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0205 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Пушкіна, 75" стосовно площі земельної ділянки 0,0192 га замість 0,0205 га.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради внести зміни в рішення Іллічівської міської ради від 24.01.2014 року № 454/11-VI "Про надання Волчковій З.Ф. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0205 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, сел. Олександрівка, вул. Пушкіна, 75" стосовно площі земельної ділянки 0,0192 га замість 0,0205 га.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


5. Про відмову:
Слухали:1.5.1 Про відмову Хіміч В.В. у задоволенні клопотань щодо надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтованою площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в сел. Олександрівка та с. Малодолинське гм. Іллічівська Одеської області біля земельних ділянок з кадастровими номерами 5110800000:04:006:0032; 5110800000:04:011:0028; 5110800000:05:013:0101 у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Іллічівська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Хіміч В.В. у задоволенні клопотань щодо надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтованою площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в сел. Олександрівка та с. Малодолинське гм. Іллічівська Одеської області біля земельних ділянок з кадастровими номерами 5110800000:04:006:0032; 5110800000:04:011:0028; 5110800000:05:013:0101 у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Іллічівська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.5.2 Про відмову Хоменку С.Г. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Іллічівська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Хоменку С.Г. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Іллічівська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.5.3 Про відмову Скорищенко О.П. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Іллічівська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Скорищенко О.П. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Іллічівська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.5.4 Про відмову Рідвановій Н.М. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Іллічівська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Рідвановій Н.М. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Іллічівська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.5.5 Про відмову Бойко І.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0350 га для ведення садівництва за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, садове товариство "Судноремонтник", 5 лінія, ділянка № 53-А у зв’язку з відсутністю письмової згоди попереднього землекористувача, засвідченої нотаріально.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Бойко І.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0350 га для ведення садівництва за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, садове товариство "Судноремонтник", 5 лінія, ділянка № 53-А у зв’язку з відсутністю письмової згоди попереднього землекористувача, засвідченої нотаріально.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.5.6 Про відмову Маслякову М.Ф. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0958 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Набережна в районі центральної каналізаційно-насосної станції у зв’язку з неможливістю визначити у графічних матеріалах, доданих до заяви, місцезнаходження земельної ділянки та з’ясувати межи суміжних земельних ділянок та невідповідністю генеральному плану м. Іллічівська.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Маслякову М.Ф. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0958 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Набережна в районі центральної каналізаційно-насосної станції у зв’язку з неможливістю визначити у графічних матеріалах, доданих до заяви, місцезнаходження земельної ділянки та з’ясувати межи суміжних земельних ділянок та невідповідністю генеральному плану м. Іллічівська.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.5.7 Про відмову Лісіцькій Т.П. у задоволенні клопотання щодо відведення земельної ділянки в межах Іллічівської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Іллічівська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Лісіцькій Т.П. у задоволенні клопотання щодо відведення земельної ділянки в межах Іллічівської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Іллічівська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).

Слухали:1.5.8 Про відмову Бадирі А.А. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Бадирі А.А. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.5.9 Про відмову Гаврилюку О.В. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Гаврилюку О.В. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.5.10 Про відмову Гадєвичу В.М. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Іллічівської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Іллічівська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Гадєвичу В.М. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Іллічівської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Іллічівська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.5.11 Про відмову Гриньку С.П. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Гриньку С.П. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.5.12 Про відмову Євстаф'єву Ю.С. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтованою площею 0,10 га в межах Іллічівської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Іллічівська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Євстаф'єву Ю.С. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтованою площею 0,10 га в межах Іллічівської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Іллічівська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.5.13 Про відмову Коваленку Ю.В. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Коваленку Ю.В. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.5.14 Про відмову Ковальчуку С.Ю. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Ковальчуку С.Ю. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.5.15 Про відмову Конопельнюку А.В. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Конопельнюку А.В. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.5.16 Про відмову Лісковичу Д.А. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Лісковичу Д.А. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.5.17 Про відмову Манакову Д.Р. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Манакову Д.Р. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.5.18 Про відмову Наконечному О.А. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Наконечному О.А. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.5.19 Про відмову Нєзвєщуку Д.В. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Нєзвєщуку Д.В. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.5.20 Про відмову Охотніченку А.В. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Охотніченку А.В. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.5.21 Про відмову Поліщуку М.С. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтованою площею 0,10 га в межах Іллічівської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Іллічівська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Поліщуку М.С. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтованою площею 0,10 га в межах Іллічівської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Іллічівська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.5.22 Про відмову Решетнюку В.В. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах Іллічівської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Іллічівська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Решетнюку В.В. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах Іллічівської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Іллічівська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.5.23 Про відмову Скоричу А.С. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Скоричу А.С. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Результати голосування: ''за'' -7(одностайно).


Слухали:1.5.24 Про відмову Сметанюку В.П. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Інформація Маляренко О.С.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Іллічівської міської ради відмовити Сметанюку В.П. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Іллічівської міської ради Одеської області орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земельної ділянки площею 16,0001 га (кадастровий номер 5123782000:02:009:0001) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Іллічівської міської ради Одеської області.
Результати голосування: ''за'' - 7(одностайно).Голова постійної комісії                                           С.М. Червачов

Секретар постійної комісії                                           С.В. Миза

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань