КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 23.01.2017 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

2906A7BF-83F1-4200-9C94-1C76E5D50C48

Номер рішення

Протокол № 25

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

30.01.2017

17:07

Останні зміни

30.01.2017

17:10

Дата прийняття

23.01.2017

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

ПРОЕКТ

Протокол № 25
засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин,
охорони навколишнього середовища та благоустрою
від 23.01.2017 року

Зал засідань, третій поверх, каб.300 15-00

Присутні:

Червачов С.М., голова постійної комісії
Лисиця О.П., заступник голови комісії
Миза С.В., секретар комісії

Члени комісії:
Жорін П.Л., Кришмар Д.Ю., Пономарьов Є.О.

Відсутній Гончаренко О.В.

У роботі комісії взяли участь:
Боровська О.Р. – секретар ради
Биченко С.Я. – заступник міського голови
Кобильніков О.Б. – депутат Одеської обласної ради
Крючкова Н.Я. – депутат міської ради
Левченко А.Г. – депутат міської ради
Кушніренко Н.В. – начальник організаційного відділу
Охотніков В.В. – начальник юридичного відділу УДРПтаПЗ
Дабіжа В.І. – головний спеціаліст юридичного відділу УДРПтаПЗ
Маляренко О.С. – начальник УКВтаЗВ
Степаненко Н.В. – заступник начальника УКВтаЗВ
Протопопов С.Є. – начальник УАМ
Рябова Т.Ю. – головний спеціаліст з питань охорони навколишнього середовища
Алтухов Ю.Б. – представник ГК ''Парус''
Волинський А.О. – представник ТОВ ''ІН-КОМ-БУД''
Димитрієв О.О. – помічник народного депутата
Кобилінський С.І. – представник ТОВ ''ЛАУН-ПАЛАЦ''
Кравченко О.П. – представник ГК ''Искра''
Левицька Н.А. – мешканка міста
Луцкєр О.О. – представник СП ''Трейс''
Мірошниченко І.П. – мешканець міста
Пашкевич А.Л. – мешканець міста
Пашкевич Н.Н. – мешканець міста
Решітко Е.П.– представник ГК ''Парус''
Рощин В.В. – представник громадянки Бокалинської
Сауляк П.І. – мешканець міста
Синика В.І. – представник ГК ''Лада''
Синюк Г.П. – мешканець міста
Стамотакі В.В. – ГО ''Толока''
Стрижко М.М. – мешканець міста
Строганова М.В. – мешканка міста
Ткач В.С. – представник ТОВ ''Стіріс''
Ткаченко А.В. – представник ГК ''Парус''
ІТ-3

Голосування за початок роботи засідання постійної комісії: за – 6 (одностайно).

Порядок денний:

1.Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 10.07.2015 року № 639-VI (проект рішення).
2.Повторно Про затвердження Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на території м. Чорноморська Одеської області на 2016-2020 роки (проект рішення) та депутатське звернення депутата міської ради Кришмаря Д.Ю від 13.12.2016 року № 366 щодо внесення змін та доповнень до вказаної програми (проект рішення).
3.Про продовження дії мораторію на розміщення стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Чорноморської міської ради Одеської області (проект рішення).
4.Про отримання рекомендацій щодо надання дозволу на розробку детального плану території за адресою: м. Чорноморськ, вул.Набережна, 13-Г по розташуванню профілакторію.
Знято з порядку денного 5. Про лист начальника управління архітектури та містобудування Чорноморської міської ради Одеської області від 23.01.2017 року № 013-05 щодо недоцільності розгляду на засіданні постійної комісії питання про внесення змін до рішення міської ради від 21.06.2012 року № 204-VІ ''Про порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Чорноморської міської ради''.
6.На виконання рекомендації постійної комісії від 10.11.2016 р. протокол № 23: про порядок присвоєння адрес на території Чорноморської міської ради Одеської області.
7.Про заяву Пашкевича А.Л. і Сауляка П.І. від 10.01.2017 року № 405 щодо внесення змін у рекомендацію постійної комісії від 01.12.2016 року, протокол № 24, про надання Південному регіональному управлінню Державної прикордонної служби України дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,72 га для експлуатації оборонних об’єктів, будівель і споруд та забезпечення охорони державного кордону України за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 15 для подальшої передачі у постійне користування щодо площі земельної ділянки.
8.Про земельні правовідносини.
9.Про план роботи постійної комісії на І півріччя 2017 року.

1.Надійшла пропозиція заступника міського голови Биченка С.Я., який запропонував зняти з порядку денного 5 питання, а саме: ''Про лист начальника управління архітектури та містобудування Чорноморської міської ради Одеської області від 23.01.2017 року № 013-05 щодо недоцільності розгляду на засіданні постійної комісії питання про внесення змін до рішення міської ради від 21.06.2012 року № 204-VІ ''Про порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Чорноморської міської ради'' у зв’язку з листом управління архітектури та містобудування Чорноморської міської ради Одеської області від 23.01.2017 року № 419.

2.Надійшла пропозиція секретаря постійної комісії, депутата Мизи С.В. про включення до пункту 7 ''Про земельні правовідносини'' порядку денного питання: ''Про надання дозволу комунальному підприємству "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" Чорноморської міської ради Одеської області на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,4000 га для проектування капітального ремонту зеленої зони, розширення парку Приморський за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ (за фекальною насосною станцією)''.
Результати голосування: за – 4, проти – 1, утримався – 1.

Голосування за порядок денний з внесеними змінами: за – 6 (одностайно).

Слухали: 1.Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 10.07.2015 року № 639-VI (проект рішення).
Інформація Маляренка О.С.
Виступили: Червачов С.М., Кришмар Д.Ю., Миза С.В., Кобильніков О.Б., Левченко А.Г., Боровська О.Р., Биченко С.Я., Пічахчі Л.В., Степаненко Н.В., Охотніков В.В. Жорін П.Л.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області внести зміни та доповнення до Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 10.07.2015 року № 639-VI.
Результати голосування: за – 5, проти – 1, утримались – 0.

Слухали: 2.Повторно Про затвердження Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на території м. Чорноморська Одеської області на 2016-2020 роки (проект рішення) та депутатське звернення депутата міської ради Кришмаря Д.Ю від 13.12.2016 року № 366 щодо внесення змін та доповнень до вказаної програми (проект рішення).
Інформація Рябової Т.Ю.
Виступили: Лисиця О.П., Кришмар Д.Ю., Миза С.В.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити Програму охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на території м. Чорноморська Одеської області на 2016-2020 роки.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали: 3.Про продовження дії мораторію на розміщення стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Чорноморської міської ради Одеської області (проект рішення).
Інформація Протопопова С.Є.
Виступили: Червачов С.М., Кришмар Д.Ю., Миза С.В., Кобильніков О.Б., Левченко А.Г., Боровська О.Р., Биченко С.Я., Пічахчі Л.В., Степаненко Н.В., Охотніков В.В. Жорін П.Л.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області продовжити дію мораторію на розміщення стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Чорноморської міської ради Одеської області.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

До початку обговорення пункту 4 порядку денного із заявою виступив голова постійної комісії Червачов С.М.
Слухали: Голову постійної комісії Червачова С.М., який повідомив, що рішення з цього питання стосується його, у нього є приватний інтерес щодо вирішення зазначеного питання, що свідчить про ознаки потенційного конфлікту інтересів.
Червачов С.М. також повідомив, що через це він усувається від обговорення пункту 4 порядку денного та не може брати участі у голосуванні.
(Заява голови постійної комісії Червачова С.М. про конфлікт інтересів додається).

Слухали: 4.Про отримання рекомендацій щодо надання дозволу на розробку детального плану території за адресою: м. Чорноморськ, вул.Набережна, 13-Г по розташуванню профілакторію.
Інформація Протопопова С.Є.
Виступили: Биченко С.Я., Левченко А.Г., Ткач В.С., Миза С.В.
Вирішили: Рекомендувати управлінню архітектури та містобудування Чорноморської міської ради Одеської області (Протопопов С.Є.) підготувати проект рішення ''Про отримання рекомендацій щодо надання дозволу на розробку детального плану території за адресою: м. Чорноморськ, вул.Набережна, 13-Г по розташуванню профілакторію'' та винести його на пленарне засідання сесії Чорноморської міської ради Одеської області.
Результати голосування: за – 4, проти – 0, утримався – 1, не голосував – 1.

Слухали: 5.На виконання рекомендації постійної комісії від 10.11.2016 р. протокол № 23: про порядок присвоєння адрес на території Чорноморської міської ради Одеської області.
Інформація Протопопова С.Є.
Виступив Миза С.В.
Вирішили: Інформацію про порядок присвоєння адрес на території Чорноморської міської ради Одеської області взяти до відома.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали: 6.Про заяву Пашкевича А.Л. і Сауляка П.І. від 10.01.2017 року № 405 щодо внесення змін у рекомендацію постійної комісії від 01.12.2016 року, протокол № 24, про надання Південному регіональному управлінню Державної прикордонної служби України дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,72 га для експлуатації оборонних об’єктів, будівель і споруд та забезпечення охорони державного кордону України за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 15 для подальшої передачі у постійне користування щодо площі земельної ділянки.
Інформація Маляренка О.С.
Виступили: Миза С.В.,Стрижко М.М., Пічахчі Л.В., Биченко С.Я., Жорін П.Л., Степаненко Н.В., Охотніков В.В., Боровська О.Р., Сауляк П.І.
Вирішили: Внести зміни до рекомендації постійної комісії від 01.12.2016 року, протокол № 24 (пункт 5.1.14), виклавши її в наступній редакції, а саме:
''Надати Південному регіональному управлінню Державної прикордонної служби України дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,0 га для експлуатації оборонних об’єктів, будівель і споруд та забезпечення охорони державного кордону України за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 15, для подальшої передачі у постійне користування'' на підставі листа відділу Держгеокадастру у м.Іллічівськ Одеської області від 12.01.2017 року № 22-1531-0.1-23/2-17.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Слухали: 7.Про земельні правовідносини.
Інформація Маляренка О.С.
7.1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічної документації:

7.1.1 Про надання публічному акціонерному товариству "АНТАРКТИКА" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,2598 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 1 для обслуговування виробничих будівель з подальшою передачею в оренду строком на 49 років.
Виступили: Миза С.В., Биченко С.Я., Степаненко Н.В.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати публічному акціонерному товариству "АНТАРКТИКА" дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,2598 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 1 для обслуговування виробничих будівель з подальшою передачею в оренду строком на 49 років.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.1.2 Про надання Віхору К.Д., Віхору М.Д. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0065 га в натурі (на місцевості) з подальшою передачею в оренду за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 24/2-Н для розташування прибудови до квартири № 2 з улаштуванням окремого входу з ганком під виставковий салон у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати Віхору К.Д., Віхору М.Д. дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0065 га в натурі (на місцевості) з подальшою передачею в оренду за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 24/2-Н для розташування прибудови до квартири № 2 з улаштуванням окремого входу з ганком під виставковий салон у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.1.3 Про надання Варбанцю В.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0130 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 21 для подальшої передачі у власність.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати Варбанцю В.Г. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0130 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 21 для подальшої передачі у власність.
Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1 .

7.1.4 Про надання дозволу Войцову І.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0620 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Степовий, 7 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл Войцову І.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0620 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Степовий, 7 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.1.5 Про надання дозволу Коритнянській В.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1195 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Набережна, 2-Г для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл Коритнянській В.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1195 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Набережна, 2-Г для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Пункт 7.1.6 ''Про надання дозволу Коцюк В.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,02 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Степова, 169 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)'' зняти з порядку денного постійної комісії за заявою заявника.

7.1.7 Про надання дозволу Сафроновій О.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0967 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Дмитра Горбунова, 76 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл Сафроновій О.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0967 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Дмитра Горбунова, 76 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.1.8 Про надання Трегубову А.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1005 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Зелений, 21 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Виступили: Рощин В.В., Биченко С.Я., Червачов С.М., Степаненко Н.В., Баличев Ф.П.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати Трегубову А.С. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1005 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Зелений, 21 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Результати голосування: за – 5, проти – 1, утримались – 0.

7.1.9 Про надання Бойчун О.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0130 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 5, будинок № 8 з подальшою передачею у власність.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати Бойчун О.С. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0130 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 5, будинок № 8 з подальшою передачею у власність.
Результати голосування: за – 5, не голосував – 1 .
Голова постійної комісії Червачов С.М. покинув засідання комісії.

7.1.10 Про надання Кощеєвій А.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0029 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 3, будинок № 18-А з подальшою передачею у власність.
Виступили: Пічахчі Л.В., Биченко С.Я.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати Кощеєвій А.А. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0029 га для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 3, будинок № 18-А з подальшою передачею у власність.
Результати голосування: за – 3, проти – 0, утримались – 2, не голосував – 1.
Після повернення голови комісії проведено повторне голосування.
Результати голосування: за – 4, проти – 0, утримались – 2.

7.1.11 Про надання дозволу Крету В.Б. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1130 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 124 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл Крету В.Б. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1130 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 124 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Результати голосування: за – 5, не голосував – 1.

7.1.12 Про надання дозволу Парилу Т.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1202 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Зарічна, 12 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл Парилу Т.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1202 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Зарічна, 12 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Результати голосування: за – 5, не голосував – 1.

На засідання постійної комісії повернувся голова комісії Червачов С.М.
7.1.13 Про надання дозволу приватному підприємству "ІРИНА" на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,0705 га для експлуатації та обслуговування будівлі бізнес-центру на земельні ділянки за адресами: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 18-А та 18-А/1.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл приватному підприємству "ІРИНА" на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,0705 га для експлуатації та обслуговування будівлі бізнес-центру на земельні ділянки за адресами: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 18-А та 18-А/1.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.1.14 Про надання фізичній особі-підприємцю Поливяній Н.О. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0135 га під існуючим магазином-кафе за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3-Ж для подальшої передачі в оренду строком на 5 років та припинення договору оренди з Поливяним П.М. у зв’язку зі смертю орендаря.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати фізичній особі-підприємцю Поливяній Н.О. дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0135 га під існуючим магазином-кафе за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3-Ж для подальшої передачі в оренду строком на 5 років та припинення договору оренди з Поливяним П.М. у зв’язку зі смертю орендаря.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.1.15 Про надання фізичній особі-підприємцю Фірсовій В.А. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок площами 0,0200 га та 0,0105 га під існуючим магазином за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 20-А для подальшої передачі в оренду строком на 10 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати фізичній особі-підприємцю Фірсовій В.А. дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок площами 0,0200 га та 0,0105 га під існуючим магазином за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 20-А для подальшої передачі в оренду строком на 10 років.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.1.16 Про надання дозволу державному закладу "ІЛЛІЧІВСЬКА БАСЕЙНОВА ЛІКАРНЯ НА ВОДНОМУ ТРАНСПОРТІ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ" на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,2600 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 6 під будівлями та спорудами психо-наркологічного відділення.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл державному закладу "ІЛЛІЧІВСЬКА БАСЕЙНОВА ЛІКАРНЯ НА ВОДНОМУ ТРАНСПОРТІ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ" на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,2600 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 6 під будівлями та спорудами психо-наркологічного відділення за умови встановлення обмеження на використання частини земельної ділянки, а саме: збереження існуючих пішохідних доріг загального користування.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.1.17 Про надання Коноваловій В.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0018 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 12/131-Н під вбудовано-прибудоване приміщення стоматологічного кабінету з подальшою передачею в оренду строком на 5 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати Коноваловій В.В. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0018 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 12/131-Н під вбудовано-прибудоване приміщення стоматологічного кабінету з подальшою передачею в оренду строком на 5 років.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.1.18 Про надання фізичній особі-підприємцю Вакулич Н.Г. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0200 га для реконструкції з розширенням автомагазину за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-П з подальшою передачею в оренду строком на 25 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати фізичній особі-підприємцю Вакулич Н.Г. дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0200 га для реконструкції з розширенням автомагазину за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-П з подальшою передачею в оренду строком на 25 років.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.1.19 Про надання управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під існуючими скверами (озелененими зонами загального користування для відпочинку населення) у місті Чорноморську Одеської області в постійне користування, а саме:
- сквер імені Катерини Руденко орієнтовною площею 0,15 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 15-А;
- сквер Олександрійський орієнтовною площею 0,15 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 3;
- сквер Чорноморський орієнтовною площею 0,3 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 39;
- сквер Лазурний орієнтовною площею 0,15 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 2.
Виступив Кришмар Д.Ю.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під існуючими скверами (озелененими зонами загального користування для відпочинку населення) у місті Чорноморську Одеської області в постійне користування, а саме:
- сквер імені Катерини Руденко орієнтовною площею 0,15 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 15-А;
- сквер Олександрійський орієнтовною площею 0,15 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 3;
- сквер Чорноморський орієнтовною площею 0,3 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 39;
- сквер Лазурний орієнтовною площею 0,15 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 2.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.1.20 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ЕКОПАРКІНГ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки площею 0,1620 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-С для розташування багатоквартирного житлового будинку.
Виступили: Миза С.В., Левченко А.Г., Биченко С.Я., Боровська О.Р.
Вирішили: За пропозицією заступника міського голови Биченка С.Я. розгляд питання про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ЕКОПАРКІНГ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки площею 0,1620 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-С для розташування багатоквартирного житлового будинку відкласти у зв’язку з клопотанням суб’єкта подання.
Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1 .

7.1.21 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ЕКОПАРКІНГ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки площею 0,3587 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-С для розташування багатоквартирного житлового будинку.
Вирішили: За пропозицією заступника міського голови Биченка С.Я. розгляд питання про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ЕКОПАРКІНГ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки площею 0,3587 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-С для розташування багатоквартирного житлового будинку відкласти у зв’язку з клопотанням суб’єкта подання.
Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1 .

7.1.22 Про надання дозволу комунальному підприємству "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" Чорноморської міської ради Одеської області на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,4000 га для проектування капітального ремонту зеленої зони, розширення парку Приморський за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ (за фекальною насосною станцією).
Виступили: Биченко С.Я., Червачов С.М., Миза С.В.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл комунальному підприємству "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" Чорноморської міської ради Одеської області на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,4000 га для проектування капітального ремонту зеленої зони, розширення парку Приморський за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ (за фекальною насосною станцією).
Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримались – 0, не голосував – 1 .

7.2. Про затвердження проекту землеустрою та технічної документації:

7.2.1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки комунальної власності площею 0,6274 га управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Шкільний, 6-Б під будівлею дитячого садка.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки комунальної власності площею 0,6274 га управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Шкільний, 6-Б під будівлею дитячого садка.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Засідання постійної комісії покинув член комісії, депутат Кришмар Д.Ю.
7.2.2 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0200 га українсько-американському спільному підприємству "ТРЕЙС" для будівництва та обслуговування жилого будинку за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 2-А, кв. 1 та передачу в

оренду строком на 49 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0200 га українсько-американському спільному підприємству "ТРЕЙС" для будівництва та обслуговування жилого будинку за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 2-А, кв. 1 та передати в оренду строком на 49 років.
Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримались – 0, не голосував – 1 .

Депутат Кришмар Д.Ю. повернувся на засідання комісії.
7.2.3 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0570 га українсько-американському спільному підприємству "ТРЕЙС" для розміщення та експлуатації поліклініки і клубу за інтересами за адресою: Одеська область,м. Чорноморськ, вул. Данченка, 1-К та передачу в оренду строком на 49 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0570 га українсько-американському спільному підприємству "ТРЕЙС" для розміщення та експлуатації поліклініки і клубу за інтересами за адресою: Одеська область,м. Чорноморськ, вул. Данченка, 1-К та передати в оренду строком на 49 років.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.2.4 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,4674 га українсько-американському спільному підприємству "ТРЕЙС" для розміщення офісного центру за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 23 та передачу в оренду строком на 49 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,4674 га українсько-американському спільному підприємству "ТРЕЙС" для розміщення офісного центру за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 23 та передати в оренду строком на 49 років.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.2.5 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,5841 га комунальному підприємству "ЗЕЛЕНГОСП" Чорноморської міської ради Одеської області за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 9-А з подальшою передачею в постійне користування.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,5841 га комунальному підприємству "ЗЕЛЕНГОСП" Чорноморської міської ради Одеської області за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 9-А з подальшою передачею в постійне користування.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.2.6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1259 га публічному акціонерному товариству "МАРФІН БАНК" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 28, 28-А для реконструкції нежилих приміщень під офіс банку та передачу в оренду строком на 49 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1259 га публічному акціонерному товариству "МАРФІН БАНК" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 28, 28-А для реконструкції нежилих приміщень під офіс банку та передати в оренду строком на 49 років.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.2.7 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ПРЕСТИЖ-1" площею 0,0460 га в постійне користування, цільове призначення якої змінюється з "для розташування дитячого іграшкового центру" на "під багатоквартирним житловим будинком", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 1-Б.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ПРЕСТИЖ-1" площею 0,0460 га в постійне користування, цільове призначення якої змінюється з "для розташування дитячого іграшкового центру" на "під багатоквартирним житловим будинком", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 1-Б.
Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1 .

7.2.8 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю "АЙС НО" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, промислова зона, а саме: поділити земельну ділянку площею 0,4700 га на земельні ділянки площею 0,1700 га та площею 0,3000 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, промислова зона та передати в оренду на 49 років для розміщення комплексу дорожнього сервісу: АЗС, пункт технічного обслуговування, магазин супутніх товарів, автостоянка, мийка, кафе - ресторан.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю "АЙС НО" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, промислова зона, а саме: поділити земельну ділянку площею 0,4700 га на земельні ділянки площею 0,1700 га та площею 0,3000 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, промислова зона та передати в оренду на 49 років для розміщення комплексу дорожнього сервісу: АЗС, пункт технічного обслуговування, магазин супутніх товарів, автостоянка, мийка, кафе - ресторан.
Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1 .

7.2.9 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1346 га Коверзневій Є.П. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Гагаріна, 18.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1346 га Коверзневій Є.П. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Гагаріна, 18.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Голова постійної комісії Червачов С.М. запропонував поставити на голосування питання 7.2.10-7.2.12 разом.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.2.10 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0180 га Непомнящому Є.О. у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, ділянка № 13.

7.2.11 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0036 га Полодієнко Л.О. у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 3, ділянка № 13.

7.2.12 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0102 га Мартиновій Р.Ю. у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 4, ділянка № 8.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок:

7.2.10 площею 0,0180 га Непомнящому Є.О. у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, ділянка № 13.

7.2.11 площею 0,0036 га Полодієнко Л.О. у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 3, ділянка № 13.

7.2.12 площею 0,0102 га Мартиновій Р.Ю. у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 4, ділянка № 8.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.2.13 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0322 га Біленку С.К. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Центральна, 92-А.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0322 га Біленку С.К. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Центральна, 92-А.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.2.14 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,0708 га, цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", Лисенко С.М. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 52.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,0708 га, цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", Лисенко С.М. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 52.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.2.15 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Дранжи Н.В. площею 0,0946 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Сонячна, 16-А для подальшої передачі у власність.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Дранжи Н.В. площею 0,0946 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Сонячна, 16-А для подальшої передачі у власність.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.2.16 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0072 га фізичній особі-підприємцю Рябченку Г.А. під існуючою будівлею майстерні за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 1-Л в оренду строком на 5 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0072 га фізичній особі-підприємцю Рябченку Г.А. під існуючою будівлею майстерні за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 1-Л в оренду строком на 5 років.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.3. Про правовідносини з орендарями, користувачами земельних ділянок:

7.3.1 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0055 га малому приватному підприємству "АЙСБЕРГ" під існуючим магазином за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Торгова, 2-Б строком на 20 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0055 га малому приватному підприємству "АЙСБЕРГ" під існуючим магазином за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Торгова, 2-Б строком на 20 років.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).
7.3.2 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0140 га Кириленко Н.В., Патрику О.М. під існуючим пивним бар-магазином з літнім майданчиком за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 9-П строком на 5 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0140 га Кириленко Н.В., Патрику О.М. під існуючим пивним бар-магазином з літнім майданчиком за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 9-П строком на 5 років.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.3.3 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0020 га фізичній особі-підприємцю Негрішній В.Д. під існуючим торговельним кіоском за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 7-Д строком на 5 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0020 га фізичній особі-підприємцю Негрішній В.Д. під існуючим торговельним кіоском за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 7-Д строком на 5 років.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.3.4 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0240 га фізичній особі-підприємцю Ростокіній О.Р. під існуючим магазином за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 11-М строком на 5 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0240 га фізичній особі-підприємцю Ростокіній О.Р. під існуючим магазином за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 11-М строком на 5 років.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.3.5 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0012 га фізичній особі-підприємцю Ярощук Д.П. під існуючим кіоском за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Робоча, 1/2 строком на 5 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0012 га фізичній особі-підприємцю Ярощук Д.П. під існуючим кіоском за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Робоча, 1/2 строком на 5 років.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.3.6 Про поновлення договору оренди землі площею 0,6960 га товариству з обмеженою відповідальністю фірмі ''ЛІМАН'' для реконструкції, експлуатації та обслуговування будівель та споруд бази стоянки та обслуговування суден за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 99-Б, строком на 49 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,6960 га товариству з обмеженою відповідальністю фірмі ''ЛІМАН'' для реконструкції, експлуатації та обслуговування будівель та споруд бази стоянки та обслуговування суден за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 99-Б, строком на 49 років.
Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1 .

7.3.7 Про погодження фізичній особі-підприємцю Петровій Н.Я. передачі в суборенду земельної ділянки площею 0,0330 га для реконструкції кафе-бару з улаштуванням літнього майданчика за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 103 фізичній особі-підприємцю Куцю А.В.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області погодити фізичній особі-підприємцю Петровій Н.Я. передачу в суборенду земельної ділянки площею 0,0330 га для реконструкції кафе-бару з улаштуванням літнього майданчика за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 103 фізичній особі-підприємцю Куцю А.В.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.3.8 повторно Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "ЛАУН ПАЛАЦ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,4887 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 17 на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року.
Виступив Кобилінський С.І.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області встановити товариству з обмеженою відповідальністю "ЛАУН ПАЛАЦ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,4887 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 17 на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.3.9 Про встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0456 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 9, яка перебуває в оренді у Липача Б.І., на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року.
Виступили: Левченко А.Г., Степаненко Н.В., Биченко С.Я., Миза С.В., Червачов С.М.
Вирішили: 1. Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити у встановленні нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0456 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 9, яка перебуває в оренді у Липача Б.І., на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року.
Результати голосування: за – 2, проти – 2, утримались – 2 .
Рекомендацію не прийнято.
2.Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області встановити нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,0456 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 9, яка перебуває в оренді у Липача Б.І., на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року.
Результати голосування: за – 2, проти – 1, утримались – 3 .
Рекомендацію не прийнято.

7.3.10 Про встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0300 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 2, яка перебуває в оренді у фізичної особи-підприємця Мартинової Л.В., на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області встановити нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,0300 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 2, яка перебуває в оренді у фізичної особи-підприємця Мартинової Л.В., на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.3.11 Про передачу в оренду земельної ділянки площею 0,0085 га Колесникову В.О. для обслуговування та експлуатації існуючої будівлі магазину з прибудовою за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 28-Т строком на 10 років та про припинення договору оренди землі на зазначену земельну ділянку з фізичною особою-підприємцем Корноух М.Г. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області передати в оренду земельну ділянку площею 0,0085 га Колесникову В.О. для обслуговування та експлуатації існуючої будівлі магазину з прибудовою за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 28-Т строком на 10 років та припинити договір оренди землі на зазначену земельну ділянку з фізичною особою-підприємцем Корноух М.Г. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.3.12 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0009 га фізичній особі-підприємцю Буруковій О.М. під існуючим торговельним кіоском за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Шмідта, 48-К строком на 5 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0009 га фізичній особі-підприємцю Буруковій О.М. під існуючим торговельним кіоском за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Шмідта, 48-К строком на 5 років.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.3.13 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0080 га фізичній особі-підприємцю Рогінській Л.А. під існуючим нежитловим прибудованим приміщенням за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 10/83-Н строком на 20 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0080 га фізичній особі-підприємцю Рогінській Л.А. під існуючим нежитловим прибудованим приміщенням за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 10/83-Н строком на 20 років.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.3.14 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "ОБЛКОМУНБУД" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 4,5334 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, промислова зона на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року.
Виступили: Кришмар Д.Ю., Биченко С.Я.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області встановити товариству з обмеженою відповідальністю "ОБЛКОМУНБУД" нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 4,5334 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, промислова зона на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року.
Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1 .

7.3.15 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0800 га малому приватному підприємству "ІНТЕРСЕРВІС-К" під існуючою виробничою базою за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 17 строком на 20 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0800 га малому приватному підприємству "ІНТЕРСЕРВІС-К" під існуючою виробничою базою за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 17 строком на 20 років.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.3.16 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0098 га фізичній особі-підприємцю Волощук С.В. під існуючим магазином-баром за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги, 52-А строком на 5 років.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області поновити договір оренди землі площею 0,0098 га фізичній особі-підприємцю Волощук С.В. під існуючим магазином-баром за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги, 52-А строком на 5 років.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.3.17 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2740 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 9-й мікрорайон терміном до 31.12.2017 року.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2740 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 9-й мікрорайон терміном до 31.12.2017 року.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.3.18 Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 9,3281 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 9-й мікрорайон терміном до 31.12.2017 року.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 9,3281 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 9-й мікрорайон терміном до 31.12.2017 року.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.4. Про відмову:

7.4.1 повторно Про відмову у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,3240 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресами: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 11, 13 на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року у зв’язку з порушенням умов договору оренди землі.
Виступили: Биченко С.Я., Охотніков В.В., Волинський А.О., Жорін П.Л., Стамотакі В.Г.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,3240 га з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресами: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 11, 13 на бюджетний період терміном до 31.12.2017 року у зв’язку з порушенням умов договору оренди землі.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Пункт 7.4.2 ''Про відмову у наданні громадській організації "СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧЕ ТОВАРИСТВО РИБАЛОК-АМАТОРІВ "МАЯК" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,8573 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 19 у зв’язку з невідповідністю генеральному плану м. Чорноморська та невідповідністю наданої схеми розташування земельної ділянки фактичному розміщенню існуючих будівель та споруд'' знято з порядку денного постійної комісії у зв’язку з заявою громадської організації.

Голова постійної комісії Червачов С.М. запропонував поставити на голосування питання 7.4.3-7.4.23 разом, пункт 7.4.8 розглянути окремо.
Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1 .

7.4.8 Про відмову Чорному К.О. у поновленні договору оренди землі площею 0,0264 га під існуючою двоповерховою окремо стоячою будівлею за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 3 у зв’язку з невідповідністю розташування існуючого об’єкту нерухомості генеральному плану міста Чорноморська.
Виступили: Чорний К.О., Боровська О.Р., Пічахчі Л.В., Биченко С.Я., Миза С.В.
Вирішили: Рекомендувати:
1. Пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити Чорному К.О. у поновленні договору оренди землі площею 0,0264 га під існуючою двоповерховою окремо стоячою будівлею за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 3 у зв’язку з невідповідністю розташування існуючого об’єкту нерухомості генеральному плану міста Чорноморська.
2. Управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області (Маляренко О.С.) продовжити обговорення з Чорним К.О. питання щодо продажу земельної ділянки площею 0,0264 га під існуючою двоповерховою окремо стоячою будівлею за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 3.
Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримались – 0, не голосував – 1 .

7.4.3 Про відмову Власійчуку О.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

7.4.4 Про відмову Калашніковій Н.П. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0666 га у власність для ведення будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Західний, 9 у зв’язку з невідповідністю нормам статті 118 Земельного кодексу України, зокрема відсутністю громадянства України.

7.4.5 Про відмову Коротич І.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,08 га для ведення садівництва у межах Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

7.4.6 Про відмову у наданні дозволу Незавітіну С.Я. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0593 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 43-А для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю нормам статті 123 Земельного кодексу України, а саме: відсутністю письмової засвідченої нотаріально згоди попереднього землекористувача про вилучення зазначеної земельної ділянки.

7.4.7 Про відмову Сідельнікову О.І. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки площею 0,06 га на території Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

7.4.9 Про відмову у наданні дозволу Биковій Н.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з "для розташування житлової забудови" на "для будівництва індивідуальних гаражів", площею 0,0025 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 33 з подальшою передачею у власність у зв’язку з невиконанням споживчим кооперативом "ПРЕСТИЖНИЙ" умов договору оренди землі.

7.4.10 Про відмову у наданні дозволу Биковій Н.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з "для розташування житлової забудови" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", площею 0,0998 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 33 з подальшою передачею у власність у зв’язку з невиконанням споживчим кооперативом "ПРЕСТИЖНИЙ" умов договору оренди землі.

7.4.11 Про відмову у наданні дозволу Каражековій Т.Х. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з "для розташування житлової забудови" на "для будівництва індивідуальних гаражів", площею 0,0048 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 31 з подальшою передачею у власність у зв’язку з невиконанням споживчим кооперативом "ПРЕСТИЖНИЙ" умов договору оренди землі.

7.4.12 Про відмову у наданні дозволу Каражековій Т.Х. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з "для розташування житлової забудови" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", площею 0,1000 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 31 з подальшою передачею у власність у зв’язку з невиконанням споживчим кооперативом "ПРЕСТИЖНИЙ" умов договору оренди землі.

7.4.13 Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0546 га Кардашу В.В. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 38 у зв’язку з невиконанням споживчим кооперативом "ПРЕСТИЖНИЙ" умов договору оренди землі.

7.4.14 Про відмову Коваленко В.В. у задоволенні клопотання про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 30.05.2014 року № 513/88-VI "Про припинення права користування частиною земельної ділянки площею 0,0481 га споживчому кооперативу ''ПРЕСТИЖНИЙ'' та надання Коваленко В.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0481 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 35-Б" відносно продовження терміну надання дозволу на розробку проекту землеустрою у зв’язку з невиконанням споживчим кооперативом "ПРЕСТИЖНИЙ" умов договору оренди землі.

7.4.15 Про відмову Нерадько С.В. у задоволенні клопотання про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 30.05.2014 року № 513/98-VI "Про припинення права користування частиною земельної ділянки площею 0,0323 га споживчому кооперативу ''ПРЕСТИЖНИЙ'' та надання Нерадько С.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0323 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, пров. Капітанський, 8" відносно продовження терміну надання дозволу на розробку проекту землеустрою у зв’язку з невиконанням споживчим кооперативом "ПРЕСТИЖНИЙ" умов договору оренди землі.

7.4.16 Про відмову Норенку Є.В. у задоволенні клопотання про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 30.05.2014 року № 513/99-VI "Про припинення права користування частиною земельної ділянки площею 0,0449 га споживчому кооперативу ''ПРЕСТИЖНИЙ'' та надання Норенку Є.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0449 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 21" відносно продовження терміну надання дозволу на розробку проекту землеустрою у зв’язку з невиконанням споживчим кооперативом "ПРЕСТИЖНИЙ" умов договору оренди землі.

7.4.17 Про відмову у наданні дозволу споживчому кооперативу "ПРЕСТИЖНИЙ" на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1005 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Капітанський, 1-Б у зв’язку з невиконанням умов договору оренди землі.

7.4.18 Про відмову у наданні дозволу споживчому кооперативу "ПРЕСТИЖНИЙ" на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1077 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 34 у зв’язку з невиконанням умов договору оренди землі.

7.4.19 Про відмову Дімовій В.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га у власність в межах Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, а саме: відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, передбаченими нормами статті 121 Земельного кодексу України.

7.4.20 Про відмову у наданні Віннікову В.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0878 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, садове товариство "Портовик", лінія 1, ділянка № 22 у зв’язку з неможливістю встановлення фактичних зовнішніх меж земельної ділянки садового товариства "Портовик".

7.4.21 Про відмову Вірронен Н.М. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,024 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Степова, 169 у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України.

7.4.22 Про відмову у задоволенні клопотання Куликової І.О. щодо передачі у власність земельної ділянки площею 0,0156 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, садове товариство "Судноремонтник", 5 лінія, ділянка 70 для її благоустрою у зв’язку з невідповідністю нормам статей 118, 121 Земельного кодексу України.

7.4.23 Про відмову у поновленні договору оренди землі площею 0,2578 га товариству з обмеженою відповідальністю "МЕБЛІ ІЛЛІЧІВСЬК" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 2-М та встановленні нормативної грошової оцінки земельної ділянки з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 на 2017 рік у зв’язку з порушенням умов договору оренди землі.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити:
7.4.3 Власійчуку О.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

7.4.4 Калашніковій Н.П. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0666 га у власність для ведення будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Західний, 9 у зв’язку з невідповідністю нормам статті 118 Земельного кодексу України, зокрема відсутністю громадянства України.

7.4.5 Коротич І.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,08 га для ведення садівництва у межах Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, вимогам статей 118, 121 Земельного кодексу України та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

7.4.6 Незавітіну С.Я. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0593 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 43-А для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю нормам статті 123 Земельного кодексу України, а саме: відсутністю письмової засвідченої нотаріально згоди попереднього землекористувача про вилучення зазначеної земельної ділянки.

7.4.7 Сідельнікову О.І. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки площею 0,06 га на території Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

7.4.9 Биковій Н.І. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з "для розташування житлової забудови" на "для будівництва індивідуальних гаражів", площею 0,0025 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 33 з подальшою передачею у власність у зв’язку з невиконанням споживчим кооперативом "ПРЕСТИЖНИЙ" умов договору оренди землі.

7.4.10 Биковій Н.І. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з "для розташування житлової забудови" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", площею 0,0998 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 33 з подальшою передачею у власність у зв’язку з невиконанням споживчим кооперативом "ПРЕСТИЖНИЙ" умов договору оренди землі.

7.4.11 Каражековій Т.Х. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з "для розташування житлової забудови" на "для будівництва індивідуальних гаражів", площею 0,0048 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 31 з подальшою передачею у власність у зв’язку з невиконанням споживчим кооперативом "ПРЕСТИЖНИЙ" умов договору оренди землі.

7.4.12 Каражековій Т.Х. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з "для розташування житлової забудови" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", площею 0,1000 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 31 з подальшою передачею у власність у зв’язку з невиконанням споживчим кооперативом "ПРЕСТИЖНИЙ" умов договору оренди землі.

7.4.13 Кардашу В.В. у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0546 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 38 у зв’язку з невиконанням споживчим кооперативом "ПРЕСТИЖНИЙ" умов договору оренди землі.

7.4.14 Коваленко В.В. у задоволенні клопотання про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 30.05.2014 року № 513/88-VI "Про припинення права користування частиною земельної ділянки площею 0,0481 га споживчому кооперативу ''ПРЕСТИЖНИЙ'' та надання Коваленко В.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0481 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 35-Б" відносно продовження терміну надання дозволу на розробку проекту землеустрою у зв’язку з невиконанням споживчим кооперативом "ПРЕСТИЖНИЙ" умов договору оренди землі.

7.4.15 Нерадько С.В. у задоволенні клопотання про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 30.05.2014 року № 513/98-VI "Про припинення права користування частиною земельної ділянки площею 0,0323 га споживчому кооперативу ''ПРЕСТИЖНИЙ'' та надання Нерадько С.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0323 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, пров. Капітанський, 8" відносно продовження терміну надання дозволу на розробку проекту землеустрою у зв’язку з невиконанням споживчим кооперативом "ПРЕСТИЖНИЙ" умов договору оренди землі.

7.4.16 Норенку Є.В. у задоволенні клопотання про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 30.05.2014 року № 513/99-VI "Про припинення права користування частиною земельної ділянки площею 0,0449 га споживчому кооперативу ''ПРЕСТИЖНИЙ'' та надання Норенку Є.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0449 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 21" відносно продовження терміну надання дозволу на розробку проекту землеустрою у зв’язку з невиконанням споживчим кооперативом "ПРЕСТИЖНИЙ" умов договору оренди землі.

7.4.17 споживчому кооперативу "ПРЕСТИЖНИЙ" у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1005 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Капітанський, 1-Б у зв’язку з невиконанням умов договору оренди землі.

7.4.18 споживчому кооперативу "ПРЕСТИЖНИЙ" у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1077 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Старе Бугово, 34 у зв’язку з невиконанням умов договору оренди землі.

7.4.19 Дімовій В.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га у власність в межах Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська, а саме: відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями, передбаченими нормами статті 121 Земельного кодексу України.

7.4.20 Віннікову В.Г. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0878 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, садове товариство "Портовик", лінія 1, ділянка № 22 у зв’язку з неможливістю встановлення фактичних зовнішніх меж земельної ділянки садового товариства "Портовик".

7.4.21 Вірронен Н.М. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,024 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Степова, 169 у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України.

7.4.22 Куликовій І.О. у задоволенні клопотання щодо передачі у власність земельної ділянки площею 0,0156 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, садове товариство "Судноремонтник", 5 лінія, ділянка 70 для її благоустрою у зв’язку з невідповідністю нормам статей 118, 121 Земельного кодексу України.

7.4.23 товариству з обмеженою відповідальністю "МЕБЛІ ІЛЛІЧІВСЬК"у поновленні договору оренди землі площею 0,2578 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 2-М та встановленні нормативної грошової оцінки земельної ділянки з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 на 2017 рік у зв’язку з порушенням умов договору оренди землі.
Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1 .

7.5. Про скасування та внесення змін у рішення:

7.5.1 Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 03.04.2015 року № 600/44-VI "Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Дубовій М.М. площею 0,0025 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Малодолинське, вул. Рози Люксембург, 34-А" стосовно уточнення адреси земельної ділянки, а саме: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Едуарда Савінова, 34-А.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області внести зміни до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 03.04.2015 року № 600/44-VI "Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Дубовій М.М. площею 0,0025 га за адресою: Одеська область, м. Іллічівськ, с. Малодолинське, вул. Рози Люксембург, 34-А" стосовно уточнення адреси земельної ділянки, а саме: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Едуарда Савінова, 34-А.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.5.2 Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25.11.2016 року № 174/6-VII "Про надання Бурлаці Л.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1155 га для ведення садівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, садове товариство ''Судноремонтник'', лінія, 5, буд. № 41-А" стосовно уточнення адреси.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області внести зміни до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25.11.2016 року № 174/6-VII "Про надання Бурлаці Л.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1155 га для ведення садівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, садове товариство ''Судноремонтник'', лінія, 5, буд. № 41-А" стосовно уточнення адреси.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).7.5.3 Про скасування рішень Чорноморської міської ради Одеської області від 24.04.2013 року № 333-VI "Про надання відділу комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0160 га за адресою: м. Чорноморськ, вул. Парусна (колишня вул. Героїв Сталінграду), 10/260-Н" та від 26.07.2013 року № 363-VI "Про надання згоди на прийняття земельної ділянки площею 0,04 га за адресою: м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Пушкіна, 23 у комунальну власність Чорноморської міської ради".
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області скасувати рішення міської ради від 24.04.2013 року № 333-VI "Про надання відділу комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0160 га за адресою: м. Чорноморськ, вул. Парусна (колишня вул. Героїв Сталінграду), 10/260-Н" та від 26.07.2013 року № 363-VI "Про надання згоди на прийняття земельної ділянки площею 0,04 га за адресою: м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Пушкіна, 23 у комунальну власність Чорноморської міської ради".
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.6. Аукціон та продаж земельних ділянок:

7.6.1 Про надання управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,5 га для розташування виробничої бази за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Заводська, 1 з метою продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,5 га для розташування виробничої бази за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Заводська, 1 з метою продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.6.2 Про надання дозволу на продаж Колесніковій Г.М. земельної ділянки площею 0,0120 га для експлуатації та обслуговування існуючої будівлі аптеки за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Едуарда Савінова, 30-Б та проведення її експертної грошової оцінки.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати дозвіл на продаж Колесніковій Г.М. земельної ділянки площею 0,0120 га для експлуатації та обслуговування існуючої будівлі аптеки за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Едуарда Савінова, 30-Б та провести її експертну грошову оцінку.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).

7.6.3 Про продаж Чернявській О.М. земельної ділянки площею 0,0085 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Садова, 5 для реконструкції магазину з продажу птахо та м’ясопродукції за ціною 53059,55 грн. (п’ятдесят три тисячі п’ятдесят дев’ять гривень 55 копійок).
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області продати Чернявській О.М. земельну ділянку площею 0,0085 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Садова, 5 для реконструкції магазину з продажу птахо та м’ясопродукції за ціною 53059,55 грн. (п’ятдесят три тисячі п’ятдесят дев’ять гривень 55 копійок).
Результати голосування: за – 6 (одностайно).


Слухали: 8.Про план роботи постійної комісії на І півріччя 2017 року.
Інформація Червачова С.М.
Виступила Боровська О.Р.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити план роботи постійної комісії на І півріччя 2017 року:
Січень
- Про земельні правовідносини.
Червачов С.М., Маляренко О.С.,
Скрипниченко Д.В., Биченко С. Я.
Лютий - Березень
- Про підсумки роботи комісії з інвентаризації існуючих пересувних і стаціонарних тимчасових споруд у місті Чорноморську.
Миза С.В., Жорін П.Л.,
Протопопов С.Є., Нарожний Г.О.,
Скрипниченко Д.В., Биченко С. Я.
- Про земельні правовідносини.
Червачов С.М., Маляренко О.С.,
Скрипниченко Д.В., Биченко С. Я.

Квітень - Травень
- Про роботу комунальних підприємств по підготовці до літнього сезону 2017 року.
Лисиця О. П., Пономарьов Є.О.,
Кілар О. В., Мельошин С.А.,
Білий А.В., Нарожний Г.О.,
Пічахчі Л. В., Биченко С.Я.

- Про земельні правовідносини.
Червачов С.М., Маляренко О.С.,
Скрипниченко Д.В., Биченко С. Я.

Червень
- Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області від 23.02.2012 року №135 “Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Чорноморської міської ради”.
Гончаренко О.В., Кришмар Д.Ю.,
Протопопов С.Є., Биченко С. Я.

- Про хід виконання рекомендацій постійної комісії за перше півріччя 2017 року та про
план роботи комісії на друге півріччя 2017 року.
Червачов С.М., члени комісії,
Биченко С. Я.
- Про земельні правовідносини.
Червачов С.М., Маляренко О.С.,
Скрипниченко Д.В., Биченко С. Я.
Результати голосування: за – 6 (одностайно).


Голова постійної комісії                                          С.М. Червачов

Секретар постійної комісії                                        С.В. Миза

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань