КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол восьмої сесії Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області VIII скликання

Тип документу

Протоколи засідань міської ради

Ідентифікаційний номер

58A8CBEF-D5A6-459E-805A-14844692998B

Номер рішення

Протокол восьмої сесії Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області VIII скликання

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

24.06.2021

10:29

Останні зміни

24.06.2021

10:38

Дата прийняття

18.06.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

м. Чорноморськ                                                                                           18 червня 2021 року

(пр. Миру, 33)

Актова зала                                                                                                  Початок засідання 10.00

                                                                                                                 

Всього присутніх депутатів – 36 (список додається)

 

Сесію веде міський голова Гуляєв В.О.

 

Голосування депутатів відбувається за допомогою електронної системи поіменного голосування.

 

            Перед початком роботи відбулось нагородження спортсменок (Аніти Серьогіної та Анастасії Лисенко), а також депутатів міської ради, які взяли участь у Всеукраїнській спартакіаді.

 

 

(Голосування за початок роботи пленарного засідання сесії проводилось двічі у зв’язку з тим, що частина депутатів не встигнула натиснути кнопку)

Результати голосування за початок роботи пленарного засідання сесії: за - 37, утримались - 0, проти - 0, не голосували - 0.

 

До початку розгляду питань порядку денного з метою врегулювання конфлікту інтересів особисто повідомили: Дмитро Кришмар, Олена Шолар, Катерина Чегаринська, Олександр Тонкошкур, Андрій Кобельницький (заяви додаються).

 

Порядок денний:

 

 1. Інформація Чорноморської окружної прокуратури  про стан законності на території м. Чорноморська за 12 місяців 2020 року.
 2. Про звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики Чорноморською міською радою Одеського району Одеської області та її виконавчими органами в 2020 році.
 3. Про виконання бюджету Чорноморської міської територіальної громади за  1 квартал 2021 року.
 4. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 24 грудня 2020 року № 13– VІII "Про бюджет Чорноморської міської територіальної громади на 2021 рік".
 5. Про      затвердження   граничних    сум   витрат на   придбання  легкових   автомобілів,   меблів, іншого обладнання  та  устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів  виконавчими  органами Чорноморської   міської  ради Одеського району Одеської області, бюджетними  установами,  які утримуються   за    рахунок     коштів    бюджету  Чорноморської міської територіальної громади
 6. Про встановлення ставок єдиного податку на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.
 7. Про  затвердження Міської програми  розвитку фізичної  культури і спорту в м. Чорноморську на 2021- 2024 роки.
 8. Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 09.04.2019 № 416-VII  “ Про Міську програму  протидії  злочинності та посилення громадської  безпеки  на  території  Чорноморської  міської ради  Одеської області  на  2019 – 2022  роки”.
 9. Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 04.09.2020 №  600 –VII «Про затвердження структури та штатного розпису комунальної установи ″Муніципальна варта″ Чорноморської міської ради Одеської області і Умов оплати праці працівників комунальної установи ″Муніципальна варта″ Чорноморської міської ради Одеської області в новій редакції».
 10. Про надання згоди на підписання Узгодженого рішення про співробітництво у сфері надання адміністративних  послуг.
 11. ДОДАТКОВО. Про внесення змін до кошторису витрат на виконання Міської програми підтримки  здобуття професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти на умовах регіонального замовлення у відповідних закладах освіти, що розташовані та діють на території Чорноморської міської  територіальної громади на 2021 рік.
 12. Про затвердження Договору про встановлення побратимських зв’язків між  м. Чорноморськ (Україна) і містом Нінхай провінції   Чжецзян   (Китайська   Народна Республіка).
 13. Про прийняття у комунальну власність Чорноморської міської територіальної громади Одеського району Одеської області майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області.
 14. Про внесення змін та доповнень до Положення про платні медичні та немедичні послуги, які надаються комунальними некомерційними підприємствами  галузі  охорони здоров'я Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради  Одеського району Одеської області від 24.12.2020  № 18-VIІІ.
 15. Про  внесення  змін до Міської цільової програми соціального  захисту та надання соціальних послуг населенню Чорноморської міської територіальної    громади    на  2021-2025   роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради  Одеського району Одеської області від 24.12.2020  № 16-VIІІ.
 16. Про затвердження Кодексу етичної поведінки посадових осіб Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, її виконавчих органів   та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, посадових осіб та інших працівників підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності Чорноморської територіальної громади.
 17. Про    внесення  змін  до  Програми  модернізації ліфтового господарства Чорноморської    міської  ради   Одеського    району  Одеської   області  на   2019 - 2023    роки,      затвердженої      рішенням  Чорноморської  міської  ради  Одеського району Одеської області від 12.09.2019 № 485- VII.
 18. Про закріплення новозбудованого об’єкту - артезіанської свердловини та бювету,  за адресою: Одеська область, м.  Чорноморськ, вул. Парусна, 4-Б  на праві господарського відання за комунальним підприємством «Чорноморськводоканал» Чорноморської   міської ради  Одеського району Одеської області, як об'єкт комунальної власності Чорноморської територіальної  громади  в  особі   Чорноморської  міської  ради Одеського району Одеської області.
 19. Про створення комісії з метою визначення шляхів щодо доцільності використання  основних фондів за своїм напрямком, які законсервовані та  були задіяні в наданні гарячого водопостачання Чорноморської територіальної громади Одеського району Одеської області, або вирішення інших шляхів їх подальшого використання.
 20. Про    затвердження    Міської     програми  охорони   довкілля, раціонального  використання   природних    ресурсів     та    забезпечення екологічної  безпеки на     території      Чорноморської    міської територіальної громади Одеського району Одеської  області на 2021-2023 роки.
 21. Про     списання      проєктно-кошторисної, іншої   технічної    документації  та  витрат на   проєктно-вишукувальні   роботи    при  проєктуванні  мостового  переходу    через Сухий  лиман   в с.  Малодолинське   міста  Чорноморська   на   автомобільній    дорозі Одеса – Чорноморськ.
 22. Про включення об’єктів комунальної власності  до  Переліку  другого  типу.
 23. Про внутрішньоорганізаційні питання:
  1. Про  встановлення  вартісної ознаки предметів, що входять до складу малоцінних необоротних матеріальних активів
  2. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 12.03.2016 № 67-VІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області».
  3. Про  внесення змін до рішення  Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області   від 11.12.2020 № 4-VIII "Про постійні комісії Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області VIІІ скликання" зі змінами та доповненнями.
  4. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Чорноморська Одеського району Одеської області, в новій редакції.
23.5.Про зміну назви Чорноморського навчально-виховного комплексу «спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу» Чорноморської міської ради Одеської області та затвердження статуту закладу в новій редакції.

23.6. Про затвердження Положення про відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області  в новій редакції.

 1.  
 1. Про земельні правовідносини.
 2. ДОДАТКОВО. Звернення до ДТЕК Одеські електромережі (протокольне рішення).

 

Міський голова запропонував проголосувати за порядок денний за основу.

 

Результати голосування за порядок денний за основу : за - 37, утримались - 0, проти - 0, не голосували – 0.

 

Враховуючи рекомендації постійної комісії з фінансово - економічних  питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності, пропонується додатково включити проєкт рішення «Про внесення змін до кошторису витрат на виконання Міської програми підтримки  здобуття професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти на умовах регіонального замовлення у відповідних закладах освіти, що розташовані та діють на території Чорноморської міської  територіальної громади на 2021 рік». Крім того, міський голова запропонував розглянути звернення до ДТЕК Одеські електромережі.

 

 Результати голосування за порядок денний в цілому з урахуванням додаткових питань: за - 37, утримались - 0, проти - 0, не голосували – 0.

 

Результати голосування за регламент (порядок) роботи засідання 8 - ї  сесії: за - 37, утримались - 0, проти - 0, не голосували – 0.

 

Слухали 1

Інформація Чорноморської окружної прокуратурипро стан законності на території м. Чорноморська за 12 місяців 2020 року.

Інформація Фуртата Г.О.

 

Інформація заслухана

 

Слухали 2

Про звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики Чорноморською міською радою Одеського району Одеської області та її виконавчими органами в 2020 році.

 •  

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу.     

 

Результати голосування за основу та в цілому: за -  37, утримались - 0, проти -  0, не голосували - 0

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №   70 - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 3

Про виконання бюджету Чорноморської міської територіальної громади за1 квартал 2021 року.

 •  

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу.   

  

Результати голосування за основу та в цілому: за - 37, утримались -  0, проти -   0, не голосували - 0

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №  71  - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 4

Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 24 грудня 2020 року № 13– VІII "Про бюджет Чорноморської міської територіальної громади на 2021 рік".

 •  

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу.     

 

Результати голосування за основу та в цілому: за -  35, утримались -  2, проти -   0, не голосували - 0

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №  72  - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 5

 •  

Виступили: міський голова Гуляєв В.О., депутат міської ради Гіганов О.І.

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу.     

 

Результати голосування за основу та в цілому: за -  34, утримались -  2, проти -   1, не голосували - 0 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №  73  - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 6

Про встановлення ставок єдиного податку на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.

Виступили: міський голова Гуляєв В.О.

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу.     

 

Результати голосування за основу та в цілому: за -  37, утримались -  0, проти -  0, не голосували - 0

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №  74  - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 7

 •  

Виступили: міський голова Гуляєв В.О.

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу.   

  

Результати голосування за основу та в цілому: за -  37, утримались -  0, проти -  0, не голосували - 0

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №  75  - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 8

Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 09.04.2019 № 416-VII“ Про Міську програмупротидіїзлочинності та посилення громадськоїбезпекинатериторіїЧорноморськоїміської радиОдеської областіна2019 – 2022роки”.

Виступили: міський голова Гуляєв В.О.

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу.

     

Результати голосування за основу та в цілому: за -  37, утримались -  0, проти -    0, не голосували - 0

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №  76  - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 9

Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 04.09.2020 №  600 –VII «Про затвердження структури та штатного розпису комунальної установи ″Муніципальна варта″ Чорноморської міської ради Одеської області і Умов оплати праці працівників комунальної установи ″Муніципальна варта″ Чорноморської міської ради Одеської області в новій редакції».

Виступили: міський голова Гуляєв В.О.

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу. 

    

Результати голосування за основу та в цілому: за -  36, утримались -  0, проти -    0, не голосували - 1

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №   77 - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 10

Про надання згоди на підписання Узгодженого рішення про співробітництво у сфері надання адміністративних  послуг.

Інформація Лубковського І.А.

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу.     

 

Результати голосування за основу та в цілому: за -  37, утримались -  0, проти -    0, не голосували - 0

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №  78   - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 11

Про внесення змін до кошторису витрат на виконання Міської програми підтримки  здобуття професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти на умовах регіонального замовлення у відповідних закладах освіти, що розташовані та діють на території Чорноморської міської  територіальної громади на 2021 рік.

 •  

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу.     

 

Результати голосування за основу та в цілому: за -  37, утримались -  0, проти -    0, не голосували - 0

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №  79  - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 12

Про затвердження Договору про встановлення побратимських зв’язків між  м. Чорноморськ (Україна) і містом Нінхай провінції   Чжецзян   (Китайська   Народна Республіка).

 •  

 

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу. 

    

Результати голосування за основу та в цілому: за -  36, утримались -  0, проти -    0, не голосували - 1 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №   80 - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 13

Про прийняття у комунальну власність Чорноморської міської територіальної громади Одеського району Одеської області майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області.

 •  

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу.     

 

Результати голосування за основу та в цілому: за -  37, утримались -  0, проти -  0, не голосували - 0

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №  81  - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 14

Про внесення змін та доповнень до Положення , затвердженого рішенням Чорноморської міської радиОдеського району Одеської області від 24.12.2020№ 18-VIІІ.

 •  

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу.    

 

Результати голосування за основу та в цілому: за -  37, утримались -  0, проти -    0, не голосували - 0

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 № 82  - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 15

 •  
 •  

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу.     

Результати голосування за основу та в цілому: за -  37, утримались -  0, проти -    0, не голосували - 0

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №  83  - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 16

Про затвердження Кодексу етичної поведінки посадових осіб Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, її виконавчих органівта структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, посадових осіб та інших працівників підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності Чорноморської територіальної громади.

 •  

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу.   

  

Результати голосування за основу та в цілому: за -  36, утримались -  0, проти -    0, не голосували - 1

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №  84  - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 17

 •  

Виступили: міський голова Гуляєв В.О., депутати міської ради Гіганов О.І., Довгань О.О.

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу.     

Дане питання ставилось на переголосування.

 

Результати голосування за основу та в цілому: за -  32, утримались -  5, проти -    0, не голосували - 0

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №  85  - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 18

Про закріплення новозбудованого об’єкту - артезіанської свердловини та бювету,за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, вул. Парусна, 4-Бна праві господарського відання за комунальним підприємством «Чорноморськводоканал» Чорноморськоїміської радиОдеського району Одеської області, як об'єкт комунальної власності Чорноморської територіальноїгромадивособіЧорноморськоїміськоїради Одеського району Одеської області.

 •  

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу.  

   

Результати голосування за основу та в цілому: за -  37, утримались -  0, проти -    0, не голосували - 0

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №  86  - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 19

Про створення комісії з метою визначення шляхів щодо доцільності використанняосновних фондів за своїм напрямком, які законсервовані табули задіяні в наданні гарячого водопостачання Чорноморської територіальної громади Одеського району Одеської області, або вирішення інших шляхів їх подальшого використання.

Виступили: депутат міської ради Чулков В.М., міський голова Гуляєв В.О., начальник юридичного відділу Охотніков В.В. 

 

Результати голосування за основу: за -  36, утримались -  0, проти -    1, не голосували - 0

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення в цілому з урахуванням включення до складу комісії депутата Чулкова В.М.

 

Результати голосування в цілому: за -  35, утримались -  2, проти -    0, не голосували - 0

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 № 87   - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 20

 •  
 •  

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу.     

 

Результати голосування за основу та в цілому: за -  36, утримались -  0, проти -    0, не голосували - 1

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №  88  - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 21

 •  

Інформація Сурніна І.В.

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу.  

   

Результати голосування за основу та в цілому: за -  36, утримались -  1, проти -   0 , не голосували - 0

 

 

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №   89  - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 22

Про включення об’єктів комунальної власностідоПерелікудругоготипу.

 •  

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу.   

  

Результати голосування за основу та в цілому: за -  32, утримались -  1, проти -    0, не голосували - 4

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №  90  - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 23.1

 •  
 •  

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу.    

 

Результати голосування за основу та в цілому: за -  35, утримались -  2, проти -    0, не голосували - 0

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №  91  - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 23.2

Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 12.03.2016 № 67-VІI « Одеського району Одеської області».

 •  

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу.     

 

Результати голосування за основу та в цілому: за -  35, утримались -  0, проти -    0, не голосували - 2

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №  92  - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 23.3

 •  
 •  

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу.     

 

Результати голосування за основу та в цілому: за -  36, утримались -  0, проти -    0, не голосували - 1

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №  93  - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 23.4

Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Чорноморська Одеського району Одеської області, в новій редакції.

 •  

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу. 

    

Результати голосування за основу та в цілому: за -  33, утримались -  3, проти -   0 , не голосували - 1

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №  94  - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 23.5

Про зміну назви Чорноморського навчально-виховного комплексу «спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу» Чорноморської міської ради Одеської області та затвердження статуту закладу в новій редакції.
 •  

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу.

     

Результати голосування за основу та в цілому: за -  35, утримались -  0, проти -    0, не голосували - 2

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №  95  - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 23.6

Про затвердження Положення про відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області  в новій редакції.

 •  

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу. 

    

Результати голосування за основу та в цілому: за -  37, утримались -  0, проти -    0, не голосували - 0

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №  96  - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 23.7

Про надання заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеського районуОдеської областіСурніну І.В. та Лубковському І.А. права на погодженнядокументації із землеустрою.

 •  

 

Міський голова запропонував голосувати за даний проєкт рішення за основу та в цілому відразу.     

 

Результати голосування за основу та в цілому: за -  35, утримались -  1, проти -    1, не голосували - 0

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 №  97  - VIII прийнято (додається)

 

Слухали 24

Про земельні правовідносини.

 •  

     

Результати голосування за основу: за -  33, утримались -  2, проти -    1, не голосували - 1

 

Результати голосування за виключення пунктів 1.4 «Про надання Борисову Д.О. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,01 га для обслуговування житлової забудови за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 12-Б» та 1.5 «Про надання Іванову В.О.  дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0087 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, пр.. Миру, 30-Е» з переліку земельних питань у зв’язку з поданими заявниками заяв: за - 34, утримались - 2, проти - 0, не голосували - 1

 

Результати голосування в цілому: за -  31, утримались -  5, проти -    0, не голосували - 1

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Рішення від 18.06.2021 № 98-VIII  - № 98/92-VIII прийнято (додаються)

 

Слухали 25

Звернення до ДТЕК Одеські електромережі

 •  

 

Міський голова запропонував голосувати за звернення  за основу та в цілому відразу.     

 

Результати голосування за основу та в цілому: за -  37, утримались -  0, проти -   0 , не голосували - 0

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

Протокольне рішення від 18.06.2021 прийнято (додається)

 

Виступили: депутати міської ради Бузько Ю.І., Довгань О.О., міський голова Гуляєв В.О.

 

 

Засідання сесії оголошено закритим

 

 

Міський голова                                                                           Василь ГУЛЯЄВ

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань