КАРТКА ДОКУМЕНТА

Розпорядження міського голови №243/31.03.2009

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

B9DD9120-7B27-44AD-95DD-8163C69735A1

Номер рішення

243

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

03.04.2009

15:57

Останні зміни

26.08.2016

13:44

Дата прийняття

03.04.2009

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

З метою соціального захисту найбільш незахищених категорій громадян міста, в зв’язку з впорядкуванням тарифів на послуги з утримання житлових будинків та прибудинкових територій, передбаченого рішенням виконавчого комітету Іллічівської міської ради від 25.09.2008 року № 1055 “Про впорядкування тарифів на послуги з утримання житлових будинків та прибудинкових територій ”, на підставі п. 6 розділу ІІІ рішення Іллічівської міської ради від 30.05.2008 року № 409-V “Про міську цільову Програму соціального захисту та соціальної підтримки ветеранів, інвалідів, одиноких пенсіонерів, малозабезпечених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Іллічівської територіальної громади на 2008-2011 роки”, керуючись ст. ст. 42, 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Виділити кошти у сумі 420000,00 грн. з міського бюджету, передбачених на соціальний захист населення, для надання додаткових соціальних гарантій на оплату послуг з утримання житлових будинків та прибудинкових територій найбільш незахищеним категоріям громадян міста – інвалідам, одиноким пенсіонерам, малозабезпеченим сім’ям, які отримують державну соціальну допомогу, адресну соціальну доплату, сім’ям, яким призначена субсидія на оплату житлово-комунальних послуг.
2. Для визначення додаткової соціальної гарантії застосовувати порядок надання, передбачений розділом ІV рішення виконавчого комітету Іллічівської міської ради від 28.02.2008 року № 232 “Про надання адресної соціальної допомоги, адресних соціальних доплат та додаткових соціальних гарантій малозабезпеченим верствам Іллічівської територіальної громади”.
3. Фінансовому управлінню Іллічівської міської ради (Чумель Н.І.) перерахувати виділені кошти управлінню соціальної політики Іллічівської міської ради.
4. Управлінню соціальної політики Іллічівської міської ради (Михайлова Г.П.) перерахувати 420000,00 грн. міському управлінню житлово-комунального господарства для проведення ним заліку сум на період з 1 січня до 31 грудня поточного року на особові рахунки власників та наймачів квартир за списками.
5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступників міського голови Рибалку М.В. та С.І. Галімова.Міський голова В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань