КАРТКА ДОКУМЕНТА

Розпорядження міського голови №/2009

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

41572FFD-A2CB-47A7-B8C4-AC8D414F35A7

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

19.05.2009

12:02

Останні зміни

26.08.2016

13:44

Дата прийняття

19.05.2009

Частота оновлення

Щоразу при оновленні


З метою забезпечення утримання міського пляжу у відповідності з санітарно - гігієнічними вимогами, для покращення умов відпочинку громадян на міському пляжі в літній період, на підставі ст.ст.30,31,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Відкрити міський пляж з 01.06.2009р.

2. Управлінню архітектури та містобудування (Протопопов С.Є.), головному державному інспектору ДАБК у Одеській області (Ткач О.М.), міському управлінню житлово-комунального господарства м. Іллічівська (Нарожний Г.О.):
2.1.Заборонити з 25 травня до 1 жовтня 2009 року всім суб’єктам підприємництва виконання робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією об’єктів, які розташовані на території міського пляжу.

3. Відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Олійник В.М.), санітарно-епідеміологічній станції (Голубятніков М.І.) дозволити торговельну діяльність суб’єктам підприємництва на пляжі тільки :
3.1. Після приведення визначених територій, прилеглих до об’єктів торгівлі ( в радіусі 15м.), в належний стан та виконання всіх заходів по благоустрою цих територій, які визначені у рішенні виконавчого комітету Іллічівської міської ради від 23.04.2009 року №361 «Про підготовку пляжної зони до літнього сезону та затвердження плану заходів щодо благоустрою об’єктів міського пляжу на 2009рік».
3.2. При наявності угоди з спеціалізованою організацією по видаленню сміття та платіжного доручення про оплату.

4. Суб'єктам підприємницької діяльності, що проводять торговельну та іншу діяльність на міському пляжі:
4.1. Дозволити підвіз продуктів до об'єктів торгівлі транспортом більш ніж 1т., а також вивіз сміття з 600 до 900.
4.2. З метою забезпечення умов роботи водолазно-рятувальної служби обмежити до мінімуму музичне супроводження з 800 до 2000 у зоні міського центрального пляжу.

5. Міському управлінню житлово-комунального господарства (Нарожний Г.О.)
5.1 Встановити охорону біля в’їзду на міський пляж та організувати пропускний режим проїзду на територію міського пляжу транспорту, обслуговуючого об’єкти торгівлі і прокату.
5.2. Зробити територію міського пляжу у літній період пішохідною цілодобово.
5.3. Дозволити в’їзд в пішохідну зону тільки при наявності спеціальної перепустки.
5.4. Дозволити цілодобове паркування автотранспорту на двох відведених ділянках при в’їзді на міський пляж та обладнаній автопарковці в районі КНС за встановлену плату.

6.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Пічахчі Л.В.
Виконуючий обов’язки міського голови О.А.Незнакомов

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань