КАРТКА ДОКУМЕНТА

Розпорядження міського голови №1127/11.12.2009

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

701832B4-6A3B-4CDF-84B1-0D8B582C5D01

Номер рішення

1127

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

16.12.2009

09:02

Останні зміни

26.08.2016

13:44

Дата прийняття

16.12.2009

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

В м. Іллічівську з 09 грудня 2009 року загострилась епідемічна ситуація з грипу та гострих респіраторних вірусних захворювань. Рівень захворюваності в порівнянні з рівнем попередньої доби збільшився на 59%. Щоденний епідемічний поріг захворюваності на ГРВІ та грип перевищено більш ніж на 80%. Зростання захворюваності відбувається серед дитячого та дорослого населення.

В зв`язку з підвищенням захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип серед населення м. Іллічівська, з метою недопущення виникнення епідемічних ускладнень, на підставі ст. ст. 4,7 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення України”, ст.ст. 32,42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. З 11.12.2009р. ввести в дію оперативний план заходів по профілактиці та боротьбі з грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ) серед населення м. Іллічівська.

2. Головному лікарю Центральної СЕС на водному транспорті Голубятникову М.І.:

2.1.Проводити щоденний аналіз захворюваності на грип та ГРВІ. При ускладненні епідемічної ситуації негайно виносити постанову про закриття на карантин дитячих дошкільних та навчальних закладів м. Іллічівська.
2.2. Забезпечити державний санепіднагляд за дотриманням санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму в лікувально-профілактичних, дитячих дошкільних закладах, на підприємствах та інших установах незалежно від форм власності.
2.3. Інформувати населення м. Іллічівська через засоби масової інформації про стан захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції та обсяги необхідних профілактичних заходів.

3.Головному лікарю Іллічівської басейнової лікарні на водному транспорті Марнянському О.Ф.:

3.1. Продовжити щоденну подачу інформації в Центральну СЕС на водному транспорті щодо захворілих на грип та ГРВІ та їх ускладнень.

3.2. Забезпечити госпіталізацію усіх хворих з клінічними проявами тяжкої гострої респіраторної інфекції.
3.3. Забезпечити прийом хворих з підвищеною температурою в відділеннях грипу або ізоляторах поліклінік.
3.4. Забезпечити готовність лікувально-профілактичних закладів м. Іллічівська до прийому та лікування хворих на грип та ГРВІ, передбачити залучення додаткової кількості лікарів для обслуговування хворих на грип та ГРВІ на дому, припинити партнерські пологи в пологовому відділенні ІБЛ на ВТ.
3.5. Забезпечити проведення санітарно-освітньої роботи серед населення м. Іллічівська з питань профілактики гострих респіраторних інфекцій та грипу.

4. Головному лікарю Іллічівської басейнової лікарні на водному транспорті Марнянському О.Ф., головному лікарю обласного дитячого санаторія „Мала Долина” Мельникову В.А., головному лікарю санаторно-оздоровчого комплексу ІМТП Черповодській Н.П.:

4.1. Ввести карантинні заходи в лікувально-профілактичних закладах, обмежити відвідування хворих та дітей, що знаходяться на оздоровленні родичами, , забезпечити необхідний температурний, та дезинфекційний режими, використання захисних масок медичним персоналом.

5. Начальнику відділу освіти Іллічівської міської ради В.Г. Кушніру, директору Іллічівського професійного судноремонтного ліцею О.Є. Шаповалову, директору Іллічівського вищого професійного училища морського транспорту Л.І. Жусі, начальнику ДП „ІМТП” Г.П. Скворцову, директору Іллічівського інституту ОНУ ім. Мечникова Г.С. Драгану:

5.1. Організувати щоденний контроль за кількістю відсутніх дітей та учнів в підвідомчих закладах та забезпечити щоденну подачу інформації в Центральну СЕС на водному транспорті. При виявленні більше 30% відсутніх з причин захворюваності на ГРВІ та грип вирішувати питання щодо закриття закладів.
5.2. Забезпечити дотримання дезинфекційного режиму, нормативного температурного режиму в приміщеннях (безперебійна робота опалювальної мережі, своєчасне провітрювання приміщень у відсутності дітей), використання індивідуальних захисних масок працівниками закладів та додержання правил особистої гігієни дітьми та персоналом.
5.3. Забезпечити виконання норм харчування та проведення щоденної штучної С-вітамінізацію готових страв.
5.4. Заборонити масові заходи в організованих дитячих дошкільних та навчальних закладах.
5.5. Забезпечити функціонування медичних кабінетів та ізоляторів в кожному навчальному закладі, укомплектування медичними працівниками та наявності набору ліків.
5.6. Забезпечити проведення огляду учнів, що проживають в гуртожитку, а також термометрії дітей дошкільних закладів, з метою своєчасного виявлення хворих серед дітей та персоналу закладів, забезпечити їх негайне відсторонення від роботи та відвідування дошкільних та навчальних закладів.
5.7. Не допускати порушень нормативного тижневого навантаження навчального процесу, передбаченого санітарним законодавством.


6. Завідуючому відділом торгівлі та захисту прав споживачів виконавчого комітету Іллічівської міської ради В.М.Олійнику, директорам ринків: „Світанок” А.О.Касьяну, „Вечірній” М.В. Сорокіну, „Курортний” М.І. Радіонову, „Дельфін” О.Л.Мойсеєвій, „Сокіл” А.Р. Аратюняну, директору ТЦ «Таврія» Швецю О.Ю., директору «Віртус» Мельнику ТА.:

6.1.Забезпечити виконання протиепідемічних заходів на об’єктах громадського харчування та торгівлі – забезпечення необхідного температурного, дезинфекційного режиму, використання працівниками індивідуальних захисних масок на об’єктах торгівлі та громадського харчування.

7. Завідуючій відділом культури Іллічівської міської ради Ю.А. Крістановій, завідуючому відділом торгівлі та захисту прав споживачів виконавчого комітету Іллічівської міської ради В.М. Олійнику, директору концертно-розважального комплексу «Метрополіс» Ізюмову С.В., директору кінотеатру «Нептун» Н.О. Стояновій, директору ТЦ «Таврія» Швецю О.Ю. :
7.1. В зв’язку з високим рівнем захворюваності на грип та ГРВІ заборонити проведення молодіжних дискотек, дитячих свят та інших масових заходів.
Термін: до особливого розпорядження.

8. Голові правління АТЗТ „Іллічівський морський рибний порт” К.К.Лавриненку, директору ТОВ „ІСРЗ” С.О. Поліводі, генеральному директору ЗАТ «ІЗТ» В.О. Дербакову, начальнику ДП «ІМТП» Г.П. Скворцову та керівникам інших установ та підприємств незалежно від форм власності:
8.1. Забезпечити необхідний температурний режим в виробничих, побутових приміщеннях та забезпечити працюючих на відкритому повітрі спецодягом, приміщеннями для обігріву та прийому харчових продуктів.
8.2. Забезпечити виконання протиепідемічного режиму, проведення дезінфекційних заходів на установах та підприємствах, у тому числі в місцях масового перебування людей, використання працівниками захисних масок.

9. Генеральному директору ТОВ «Іллічівськавтотранс 15121» В.Г.Коробчуку, керівникам підприємств, які здійснюють перевезення пасажирів (таксі, маршрутних таксі, автобуси):

9.1. Забезпечити проведення щоденної дезінфекції транспортних засобів, використання захисних масок водіями.
Термін: з 11. 12.09р. до особливого розпорядження.

10. Начальнику відділу освіти Іллічівської міської ради В.Г. Кушніру:

10.1. Вирішити питання закупівлі та оснащення приміщень середніх навчальних закладів ( класів, коридорів) бактерицидними опромінювачами.

11. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови С.І. Галімова

Міський голова В.Я.Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань