КАРТКА ДОКУМЕНТА

Розпорядження міського голови №51/29.01.2010

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

26B6C8B9-7601-4C6F-A7CF-1D7CB43177D5

Номер рішення

51

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

09.02.2010

08:06

Останні зміни

26.08.2016

13:44

Дата прийняття

09.02.2010

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

З метою популяризації здорового і безпечного способу життя серед дітей та молоді, підвищення рівня їх практичної підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях та пропаганди професії рятувальника, керуючись вимогами Законів України «Про цивільну оборону України», «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», «Про правові засади цивільного захисту», наказу МНС України «Про затвердження Порядку здійснення підготовки населення на підприємствах, в установах та організаціях до дій при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру» від 23.04.2001 року № 97, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.06.2001 року за № 481/5672, керуючись статтями 36, 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Начальнику міського відділу освіти (Кушнір В.Г.), начальнику відділу взаємодії з правоохоронними органами, органами МНС та оборонної роботи (Лисиця О.П.), відділу у справах сім’ї, молоді і спорту (Зінов’єва О.І.) спільно з міським управлінням ГУ МНС України в Одеської області (Кобильніков О.Б.) виступити організаторами проведення щорічних міських зборів-змагань Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» серед навчальних закладів міста Іллічівська та призначити своїми наказами відповідальних осіб за їх підготовку та проведення.

2. Завідувачу міських курсів III категорії міста Іллічівська навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Одеської області (Данильчук І.С.), педпрацівникам курсів надавати консультаційно-методичну допомогу навчальним закладам міста в організації та проведені заходів з цивільного захисту в рамках Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки», у тому разі, міських зборів-змагань юних рятувальників.

3. Затвердити Положення про місцевий збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки» серед навчальних закладів міста Іллічівська (додається).

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Галімова С.І.


Міський голова В.Я.Хмельнюк

Додаток
до розпорядження міського голови
від «___»___________2010 р № ____

Положення
про місцевий збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки»
серед навчальних закладів міста Іллічівська

Загальні положення

Відповідно до вимог наказу МНС України «Про затвердження Порядку здійснення підготовки населення на підприємствах, в установах та організаціях до дій при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру» від 23.04.2001 року № 97, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.06.2001 року № 481/5672, Організаційно-методичних вказівок (щорічних) начальника ЦЗ(ЦО) Одеської області – голови Одеської обласної державної адміністрації «Про основні завдання Цивільної оборони (Цивільного захисту) Одеської області на навчання населення (працівників) з питань ЦО(ЦЗ)», обласного Положення про регіональний збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки» затвердженого начальником Головного управління МНС України в Одеській області, начальником управління освіти і наукової діяльності Одеської ОДА, начальником управління у справах молоді та спорту Одеської ОДА, організаційно-методичних вказівок (щорічних) начальника ЦО(ЦЗ) – Іллічівського міського голови «Про основні завдання Цивільної оборони (Цивільного захисту) міста Іллічівська та навчання населення (працівників) з питань ЦО(ЦЗ), щорічно серед загально - освітніх закладів проводиться місцевий збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки».

Мета проведення.

Місцевий збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки» проводяться з метою:
- популяризації серед дітей та підлітків здорового і безпечного способу життя;
- військово – патріотичного виховання та допризовної підготовки молоді;
- удосконалення методів підготовки молоді до безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях, по наданню само- та взаємодопомоги, розвитку їх зацікавленості в попередженні можливих надзвичайних ситуацій;
- формування знань і умінь та розвиток життєвих навичок у дітей та підлітків щодо виживання в екстремальних ситуаціях та умінь поведінки в умовах дії шкідливих та небезпечних факторів;
- пропаганда професії рятувальника.

Основні завдання.

Основними завданнями місцевого збору-змагання є:
- підвищення рівня знань дітей та молоді в галузі безпеки життєдіяльності;
- залучення їх до знань прикладними видами спорту, які спрямовано на підготовку людини до дій в надзвичайних ситуаціях;
- засвоєння знань з основ цивільної оборони, рятувальних та інших невідкладних робіт під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, медико-санітарної допомоги;
- здобуття практичних навичок та умінь щодо поведінки в надзвичайних ситуаціях та проведення рятувальних робіт за допомогою найпростішого спорядження;
- виявлення кращих команд юних рятувальників серед загально - освітніх закладів міста Іллічівська;
- поширення та розвиток в м. Іллічівську Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки».

Учасники.

У зборі - змаганні беруть участь усі навчальні заклади міста.
До збору - змагань допускаються юнаки і дівчата віком від 14 до 18 років.

Організатори.

Організаторами збору-змагання є:
- міське управління ГУ МНС України в Одеській області;
- відділ освіти Іллічівської міської ради;
- відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Іллічівської міської ради.
Консультаційно – методичну допомогу організаторам збору-змагань в їх підготовці та проведенні надають міські курси III категорії міста Іллічівська навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Одеської області, інші спортивно – громадські організації.
Керівництво підготовкою та проведенням збору-змагання покладається на Організаційний комітет, до складу якого входять представники:
- міського управління ГУ МНС України в Одеській області;
- відділу освіти Іллічівської міської ради;
- відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Іллічівської міської ради;
- міських курсів III категорії міста Іллічівська навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Одеської області;
- інших спортивно – громадських організацій.
Склад Організаційного комітету, за поданням вищевизначених організацій, затверджується наказом начальника відділу освіти Іллічівської міської ради.
Безпосередньо проведення збору-змагання покладається на Головну суддівську комісію (ГСК), яка формується організаційним комітетом та затверджується наказом начальника відділу освіти.
Відповідальність за створення безпечних умов проведення збору-змагання покладається на Головну суддівську комісію та адміністрацію навчального закладу (установу), на базі якого (яких), проводиться збір-змагання.
Відповідальність за дотримання правил безпеки учасниками у дорозі до місця збору-змагань та в період його проведення покладається на керівників команд.

Дата та місце проведення.

Збір-змагання проводиться щорічно.
Місце та термін проведення збору-змагання визначаються наказом начальника відділу освіти Іллічівської міської ради за пропозицією його організаторів.

Умови проведення.

Збір-змагання проводиться відповідно до цього Положення, Правил з організації та проведення зборів-змагань за програмою «Школа безпеки».
Перелік етапів та нарахування штрафних балів визначаються Умовами проходження дистанцій, які розробляються Головною суддівською комісією.
Кількісний склад команди становить 9 осіб (7 дітей, у тому числі не менше ніж дві дівчини та два дорослих (керівник та тренер).
Команди, які прибули на збір-змагання, повинні мати емблему команди із зображенням символіки, спеціального спорядження, а їх учасники - спеціальну уніформу та спортивний одяг.
Для допуску до змагань команди подають до ГСК своє спеціальне спорядження для перевірки на придатність до застосування та заявляють способи проходження дистанцій, які включені до програми збору-змагання.
Кількісний склад команди на окремих дистанціях може становити від 4 до 6 осіб.
Відповідальність за підготовку команди до змагань та відповідність спорядження, яке використовує команда, вимогам цього Положення несе керівник команди.
Мінімальне спорядження, яке необхідно мати команді для участі у зборі-змаганні:
каска – 6 шт.;
рукавиці – 6 пар;
страхувальна система, укомплектована кінцями самостраховки, карабінами, спусковими пристроями, самохватами тощо - 1 шт. (у разі неможливості придбати, заздалегідь звертатися до організаторів змагання щодо допомоги з придбання);
основна мотузка – 50 м.;
карабіни - за потребою команди;
протигази – 6 шт.;
захисний костюм ЗЗК або Л-1 - 2 шт.;
аптечка - 1 шт.;
компас – 2 шт.

Порядок подання заявок.

Для участі у зборі-змаганні «Школа безпеки» до організаційного комітету не пізніше ніж за місяць до проведення збору-змагання подається заявка щодо участі у зборі-змаганні за формою, яка додається.
До заявки також подається:
медична довідка, завірена печаткою медичної сестри навчального закладу, про допуск до участі у змаганнях, на кожного учасника;
копія документа, що засвідчує вік учасника.

Програма.

Програмою збору-змагання передбачається проведення:
- урочистого відкриття збору-змагання;
- змагань на рятувально – прикладній дистанції;
- змагань на дистанції «Пошуково – рятувальні роботи»;
- конкурсної програми;
- виставки аварійно – рятувального спорядження та показових виступів підрозділів оперативно – рятувальної служби цивільного захисту міського управління ГУ МНС України в Одеській області;
- урочистого закриття збору-змагання та нагородження переможців.

Рятувально – прикладна дистанція (смуга перешкод).

На рятувально-прикладній дистанції команди долають навчальні ділянки з елементами загальновійськової смуги перешкод для відпрацювання спеціальних вправ до дій з радіаційно-хімічного захисту, проведення пожежно-рятувальних робіт в умовах задимлення, високих температур і висоти з використанням засобів індивідуального захисту, медичних, пожежних, аварійно-рятувальних пристроїв і механізмів.
Дистанція «Пошуково-рятувальні роботи»
(із проведенням рятувальних робіт).

На дистанції «Пошуково-рятувальні роботи» команди демонструють вміння діяти в надзвичайних ситуаціях техногенного та природного характеру, долати природні перешкоди (річка, рів, болото тощо); демонструють свою здатність до рятувальних дій із застосуванням спеціального рятувального спорядження; входження до зони 2стихійного лиха»; проходять етапи пошуково-рятувальних робіт на місцевості (переправа по вірьовці з поручнями, пошук «постраждалого», його вивільнення (підйом, спуск і транспортування), надання першої медичної допомоги тощо.

Конкурсна програма.

Конкурсна програма включає проведення:
- агітаційного конкурсу;
- презентаційного конкурсу.

Агітаційний конкурс передбачає коротку (до 10 хвилин) дотепно - гумористичну розповідь у музично-віршовано-танцювальній формі про команду (її членів та керівників) та особливості закладу, який представляє команду та пропагує здоровий та безпечний спосіб життя.
Виступ команди оцінюється за такими критеріями:
- тематика та актуальність піднятої проблеми;
- якість та майстерність виконання;
- режисерська постановка номера;
- художнє оформлення (костюми).

Презентаційний конкурс проводиться з метою пропаганди здорового та безпечного способу життя та поширення розвитку руху «Школа безпеки» в місці.
Презентаційний конкурс проходить у вигляді конкурсу стінних газет (розміщення фото та інформаційних матеріалів щодо участі команди у зборі-змаганні), агітаційних листівок, пам’яток, які готують заздалегідь, за допомогою яких учасники презентують роботу відділень руху «Школа безпеки» і безпосередньо своєї команди.
Матеріали, надані на презентаційний конкурс, залишаються в організаційному комітеті для використання при розробленні інформаційно – методичних матеріалів, збірників тощо.
Участь у конкурсній програмі обов’язкова.
Конкурсна програма оцінюється окремо поза заліком.

Визначення та нагородження переможців.

Критерії оцінки проходження етапів змагань розробляються ГСК.
Підсумки змагань проводяться на основі протоколів засідання ГСК.
Команда – переможниця визначається за найменшою сумою місць, які вона набрала на основних дистанціях змагань.
У разі рівності суми місць перевагу отримує команда, яка має кращий результат на дистанції «Пошуково-рятувальні роботи».
Команди, які посіли 1-3 місця за загальнокомандними результатами, нагороджуються грамотами і подяками від організаторів та цінними подарунками.
За рішенням оргкомітету учасники, організатори та активісти можуть нагороджуватися заохочувальними призами, подяками, грамотами організаторів.
Команда-переможниця отримує право участі в обласному зборі-змаганні.


Фінансування.

Фінансування заходів, пов’язаних з підготовкою та проведенням збору-змагання, здійснюється за рахунок його організаторів.
Витрати на придбання необхідного спорядження, передбаченого цим Положенням, здійснюється за рахунок закладу, який направляє команду, та організаторів змагання.
Порядок надання заявок.

Для участі в міському зборі-змаганні до Організаційного комітету за два тижні до його проведення подається заявка (в довільній формі).
Не пізніше ніж за тиждень до початку збору-змагання до Організаційного комітету подається інформація щодо участі команди від навчального закладу.
Заявка на участь у зборі-змаганні подається до ГСК в день початку змагань згідно з формою, що додається.
До заявки також додаються:
- медична довідка кожного учасника, завірена печаткою медичної сестри навчального закладу, про допуск до участі у змаганнях (за наявності печатки);
- копія документа, що засвідчує вік учасника.

Адреса та контактні телефоні

Організаційного комітету:
міський відділ освіти Іллічівської міської ради: м. Іллічівськ, вул.Хантадзе, 8-А;
телефон: 2-55-96


Керуючий справами С.І.Достовалов

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань