КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про покладання обов’язків директора комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка міста Чорноморська» Чорноморської міської ради Одеської області на Агакішеву Т.О.

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

B8CC5C09-6DE5-4B78-99C2-EE455471625C

Номер рішення

339

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Юридичнй відділ управління державної реєстрації прав та правового забезпечення

Відповідальна особа

Охотніков В.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Медицина ,  Законодавство .

Перше оприлюднення

16.10.2019

08:55

Останні зміни

16.10.2019

08:59

Дата прийняття

16.10.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

У зв’язку з виникненням вакантної посади  директора комунального некомерційного  підприємства «Стоматологічна поліклініка  міста Чорноморська» Чорноморської міської ради Одеської області, керуючись рішенням Чорноморської міської ради від 12.09.2019 № 488- VII «Про  затвердження  Положення   про   проведення  конкурсу на зайняття  вакантної посади керівника комунального  некомерційного  підприємства «Стоматологічна поліклініка міста Чорноморська» Чорноморської  міської  ради Одеської області, ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування  в Україні":

  1. Тимчасово до призначення директора комунального  некомерційного  підприємства «Стоматологічна поліклініка  міста Чорноморська» Чорноморської міської ради Одеської області за результатами конкурсу покласти виконання обов’язків директора даного комунального  некомерційного  підприємства  на Агакішеву Т.О.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  заступника міського голови Лубковського І.А.

 

Виконуюча обов’язки міського голови                                                    Н.О. Яволова

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань