КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про скликання тридцять третьої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

1D1B0368-46EF-4ED2-A300-ADC9FB45A77A

Номер рішення

343

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

І.В. Варижук

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

21.10.2019

13:58

Останні зміни

21.10.2019

14:01

Дата прийняття

21.10.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

        Керуючись статтями 26, 42, 46, 50 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”:

 

 1.  Скликати тридцять третю сесію Чорноморської міської ради Одеської області                                          VII скликання   01.11.2019 року  о 10.00  годині  в  приміщенні  міської  ради.

 

 1. Рекомендувати для розгляду пленарного засідання тридцять третьої сесії Чорноморської  міської  ради  Одеської області  VII скликання  такі  питання:

 

 1. Про виконання бюджету міста Чорноморська за 9 місяців 2019 року.
 2. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25 січня 2019 р.  № 382 – VII "Про бюджет міста Чорноморська на 2019 рік".
 3. Про внесення доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 16.02.2018 року № 307 –VII «Про Міську комплексну цільову програму підтримки учасників  бойових дій та членів їх сімей – жителів м. Чорноморська на 2018 - 2020 роки».
 4. Про внесення змін Міської програми "Здоров’я населення Чорноморської  територіальної громади" на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року № 39-VIІ.
 5. Про створення відділу  охорони здоров’я Чорноморської міської ради Одеської області.                                                                                          
 6. Про затвердження статутів комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка міста Чорноморська» Чорноморської  міської  ради Одеської області та комунального некомерційного підприємство «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області в новій редакції.
 7. Про визнання таким, що  втратило чинність,  рішення   Чорноморської    міської     ради  Одеської   області  від  10.08.2012 № 220-VІ «Про  заходи щодо  імплементації положень   Закону   України    «Про  засади державної  мовної     політики»   на   території  громади міста Чорноморська».                                                    
 8. Про призначення на посаду керівника   (директора)   Чорноморської   загальноосвітньої    школи  І-ІІІ ступенів № 2  Чорноморської міської ради Одеської області за результатами проведеного конкурсу.
 9. Про внесення змін до Міської цільової програми підтримки   Чорноморського  міського військового комісаріату, проведення мобілізаційної підготовки військовозобов’язаних             м. Чорноморська та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 12.04.2018 р.  № 319-VII.                                                                                        
 10. Про  присвоєння об’єкту  благоустрою за адресою:   Одеська область,  м.Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Інститутська,  1-б, статусу  скверу з назвою «Перемоги».    
 11. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року № 67-VІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області».                                                                            
 12. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 01.03.2019 № 399-VII «Про розподіл та затвердження посадових обов’язків між секретарем Чорноморської міської ради Одеської області, заступниками  міського    голови    з питань діяльності виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області та  керуючої   справами (секретаря) виконавчого комітету Чорноморської  міської ради  Одеської  області» (зі змінами та доповненнями).             
 13. Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області                           від 12.04.2013 року №311-VI «Про утворення управління забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг у м. Чорноморську та затвердження Положення про управління забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг у                            м. Чорноморську».                                                                       
 14. Про затвердження Порядку формування кадрового резерву у виконавчих органах та структурних підрозділах Чорноморської міської ради Одеської області
 15. Земельні правовідносини.                                                         
 16. Різне.  

 

Секретар міської ради                                                                                         О.П. Лисиця   

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань